לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2007, 23:39
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
האם סוף סוף הולך לי?

שלום,
הסיפור שלי עוסק במישהי שהכרתי לפני כמה ימים, די קצר וסתם בגלל שלא יוצא לי לדבר איתה ובגלל שאנחנו לא ממש מכירים קשה לי להוציא מימנה הסברים.
האמת זה התחיל בזה שהתחלתי איתה באוטובוס, ראיתי שהיא כמוני שומעת מטאל ודי נדלקתי עליה אז חשבתי
לנסות את הצעד החריג הזה שבד"כ אני לא עושה והתחלתי לדבר איתה.
יצאתי מהאוטובוס עם האייסיקיו שלה(אני עוד לא הגעתי לרמה של לבקש פלאפונים, אני פשוט ביישן לא יעזור בחיים) אבל
במחשבה שלא יצא כלום כי במהלך השיחה התברר שהיא בת 20.. אני בן 18(יש לזה סוג של השלכות לדעתי שעדיף לא להיכנס אליהן כרגע).
קיצר, לא הצלחנו לתפוס אחד את השניה באייסי ורוב הזמן היא לא הייתה מחוברת.. אז היא שלחה לי הודעה שלא יוצא לה להתחבר הרבה, צירפה את מספר
הפלאפון שלה ואמרה שעדיף לדבר ככה.
למחורת בבוקר היא שולחת לי הודעה והפעם אנחנו מפתחים שיחה ות'אכלס היא נשמעת בחורה חמודה, ועשתה רושם שהיא מעוניינת למרות הגיל.
העניין הוא שכל פעם שהתקשרתי אליה (בינתיים 3 או 4 פעמים) היא סוג של לא יכולה לדבר ותמיד אני יוצא מהשיחה עם רושם שכניראה שהיא לא כ"כ מעוניינת..
למרות שלמשל היא היתקשרה פעם אחת מיוזמתה ולאחל"כ מכן כשראיתי את זה התקשרתי והיא לא יכלה לדבר.
אני מעדיף לא לפרט למה היה נדמה לי כל פעם שזה חסר סיכוי... בפעם האחרונה זה היה נשמע לי כאילו אני מפריע לה באמצע סקס.. אז אני פשוט מקווה שהדמיון שלי
מאוד פרוע.
אז למה אני מטריד אתכם בדיון הלא מובן והמיותר הזה שאחרי הקריאה שלו אנלא מבין למה פתחתי אותו?
כי אני פשוט מבולבל ואחרי 18 שנה שאני מחכה למשהו אני ממש רוצה לדעת אם סוף סוף המשהו הגיע, ואני יודע שאלו מעט נתונים ושהדיון אדיוטי אבל לאדע..
ככה זה בקטעים האלה לא? תמיד מתנהגים בצורה מטופשת חח.
אולי יעזור לי אם יחהיה מענה על השאלה, האם זה שהיא נתנה לי את הפלאפון שלה ללא שום בקשה או רמיזה שלי בהכרח אומר שהיא מעוניינת במשהו?
תודה וסליחה על הטמטום,
דניאל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2007, 00:31
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "האם סוף סוף הולך לי?"

היא שלחה לך המון סימני העתניינות.
טוב שקלטת את חלקם.
1. הפלפאון שהיא הביאה לך מיוזמתה
2. זה שהיא התקשרה אליך מיוזמתה
3. מספר האייסי שהיא הביאה לך באוטובוס
4. השיחה המעניינת שהייתה לכם כנראה סיקרנה אותה וגרמה לה לרצות להכיר אותך יותר טוב.

כנראה שהיא באמת לא יכלה לדבר ושהיא הייתה עסוקה. כמעט אף פעם לא מאוחר מידיי, אז תמשיך לנסות ותתקשר אליה לקבוע שיחה. ואם היא עסוקה, אל תנתק לפני שתגיד לה שהיא תחזור אליך כשיהיה לה זמן. אתה לא תרדוף אחריה ותנסה להשיג אותה. תחשוב שאתה הפרס, לא היא. אתה הפרס.
בהצלחה ותחזור עם דיווח מוצלח כשתשיג אותה..
(בקשר לשיחה שנשמע כאילו היא הייתה באמצע סקס, אל תדאג. לרוב, אנשים לא ששים לענות לשיחות בפלאפון באמצע... זה הורג את ההרגשה. )

ישן 29-07-2007, 09:00

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "היא שלחה לך המון סימני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DimaX
היא שלחה לך המון סימני העתניינות.
טוב שקלטת את חלקם.
1. הפלפאון שהיא הביאה לך מיוזמתה
2. זה שהיא התקשרה אליך מיוזמתה
3. מספר האייסי שהיא הביאה לך באוטובוס
4. השיחה המעניינת שהייתה לכם כנראה סיקרנה אותה וגרמה לה לרצות להכיר אותך יותר טוב.

כנראה שהיא באמת לא יכלה לדבר ושהיא הייתה עסוקה. כמעט אף פעם לא מאוחר מידיי, אז תמשיך לנסות ותתקשר אליה לקבוע שיחה. ואם היא עסוקה, אל תנתק לפני שתגיד לה שהיא תחזור אליך כשיהיה לה זמן. אתה לא תרדוף אחריה ותנסה להשיג אותה. תחשוב שאתה הפרס, לא היא. אתה הפרס.
בהצלחה ותחזור עם דיווח מוצלח כשתשיג אותה..
(בקשר לשיחה שנשמע כאילו היא הייתה באמצע סקס, אל תדאג. לרוב, אנשים לא ששים לענות לשיחות בפלאפון באמצע... זה הורג את ההרגשה. )

אוקי אז ניראה לי שלא הסברתי כמה דברים טוב:
1. אוקי הקטע עם הפלאפון נכון.
2. היא ת'אכלס התקשרה אחרי ששלחתי לה אסאמאס.
3. אני ביקשתי מימנה את האייסי באוטובוס, במיקרה הזה תמיד יכול להיות שפשוט לא היה נעים לה.
4. השיחה המעניינת הייתה לאחר שהיא שלחה את מספר הפלאפון, לא לפני, ומאז השיחה המעניינת אני
כל הזמן מרגיש סימנים שליליים.. לאדע אולי אני פרשן גרוע ויש הרבה סיכויים שכן, ובגלל זה אני פונה אליכם.
אני פונה אליכם כדי לשאול האם הרמזים שהיא סיפקה לי בהתחלה באמת מראים שהיא בעניין?
ישן 30-07-2007, 01:13

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "האם סוף סוף הולך לי?"

עשיתי איתה היום שיחה בטלפון של משהו כמו חצי שעה או שעה... די הרבה זמן, ואממ.. האמת? לאדע הרגשתי שהיא
פשוט לא מה שקיוויתי שהיא תהיה.. היא די שתיינית, ואממ, לאדע להסביר אבל באופן כללי לא ממש יצאתי מרוצה מהשיחה,
וכן זה שהיא שתיינית מפריע לי כי אם היא תישתה בזמן שאני אהיה בקשר איתה רוב הסיכויים שהיא תבגוד בי.
אני גם הצעתי לה לצאת מחר למרות הכל... אבל היא אמרה שהיא קמה מחר ב6 ושהיא תהיה עייפה, לעומת זאת בסוף השיחה היא אמרה שניפגש
מתישהו על איזה בירה או וודקה, ולאדע אני בספק לגבי כל העניין.
די השתעממתי.. וחתכתי את השיחה בזה שאני צריך ללכת, אבל לא באמת הייתי צריך... די התאכזבתי פשוט, היא די ניראת טוב
אבל לא הבחורה שהייתי רוצה, אני חושב שאולי אני אתן לזה הזדמנות כי אני די נואש אבל בכללי כבר די ירדתי מהעניין. באסהה..
ישן 12-08-2007, 00:48
  Barak_RE Barak_RE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "עשיתי איתה היום שיחה בטלפון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי slipkorn
עשיתי איתה היום שיחה בטלפון של משהו כמו חצי שעה או שעה... די הרבה זמן, ואממ.. האמת? לאדע הרגשתי שהיא
פשוט לא מה שקיוויתי שהיא תהיה.. היא די שתיינית, ואממ, לאדע להסביר אבל באופן כללי לא ממש יצאתי מרוצה מהשיחה,
וכן זה שהיא שתיינית מפריע לי כי אם היא תישתה בזמן שאני אהיה בקשר איתה רוב הסיכויים שהיא תבגוד בי.
אני גם הצעתי לה לצאת מחר למרות הכל... אבל היא אמרה שהיא קמה מחר ב6 ושהיא תהיה עייפה, לעומת זאת בסוף השיחה היא אמרה שניפגש
מתישהו על איזה בירה או וודקה, ולאדע אני בספק לגבי כל העניין.
די השתעממתי.. וחתכתי את השיחה בזה שאני צריך ללכת, אבל לא באמת הייתי צריך... די התאכזבתי פשוט, היא די ניראת טוב
אבל לא הבחורה שהייתי רוצה, אני חושב שאולי אני אתן לזה הזדמנות כי אני די נואש אבל בכללי כבר די ירדתי מהעניין. באסהה..

אתה לא חייב לאהוב.. אם היא אומרת לך שהיא שותה, והיא מראה סימנים שהיא רוצה (לפי מה שציינתה לפני כן) יכול להיות שהיא בקטע של סקס בלבד.. אחרי הכל היא גם בת 20.. זה לא שהיא ילדה והיא מפחדת מזה.. ובנות כאלה בדרך כלל אוהבות את הגבר ההחלטי.. לפי דעתי אם אתה רוצה יחסי מין איתה (ציינתה שהיא יפה אז תנסה אולי לדבר איתה (תתקשר רק עוד יום, גג יומיים) ותדבר פה ושם.. בקיצור אחרי שיחה של בערך 5 דקות.. אם הכל הולך סבבה.. תשאל אותה בהפתעה כזה.. בלי שום קשר לשיחה.. "אז מה את עושה עוד יומיים" ואם היא אומרת ככה ככה וככה.. תשאל ויום אחרי? אם היא תגיד משהו לא חשוב באחד הימים או משהו.. פשוט תגיד לה.. סבבה, אז תרשמי "מחר את נפגשת איתי, תיהיה בחוץ בשעה ככה ככה וככה.. ותיתלבשי יפה, אל תעשי לי פאדיחות" גם יצחיק אותה, אין מצב שהיא תגיד לך לא.. ותראה להן זה הולך אם היא בראש ליחסי מין אתה תראה את זה כבר בהמשך הערב
בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר