לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2007, 00:42
  qwerasdf41 qwerasdf41 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
יאוש

ערב טוב לכולם,

זה התחיל בעבודה, הכרתי אותה שמה, בהתחלה זה רק היה חיוכים, לאחר כחודש מצאתי עבודה טובה יותר ועזבתי, היא באה אלי והביאה לי את מספר הטלפון שלה. זה התחיל בפגישות נעימות, לאחר זמן מה זה עבר לנשיקות , רק אז הבנתי שאני מתחיל להתאהב. הייתי כל כך מאושר, הרגשתי שהיא פשוט מספקת לי משהו שהיה חסר לי, משהו שבסוף יום קשה אתה בא אליו, מחבק אותו ומדבר איתו, על הכל.
לא היינו חברים, זה הפריע לה, רק שאני חשבתי שזה תלוי בי ומתי שאומר לה שאני רוצה היא ישר תסכים. הרגשתי כאילו שהיא רוצה אותי, טלפונים, SMSIM, הודעות באינטרנט.
בשלב מסוים היא התחילה להתקרר, לא כל כך רצתה להפגש כבר, הרגשתי תסכול, הייתי צריך אותה, זה המשיך במריבות, עד שאמרתי לה שאני מרגיש אליה משהו ואני רוצה, היא אמרה שהיא לא, היא פשוט לא רואה את זה ככה. התעצבנתי, ניתקתי איתה קשר לחודש, אותו חודש היה סבל, פשוט סבלתי , הרגשתי רע, הרגשתי שהיא חסרה, אבל לא יכולתי לומר לה את זה.
פוטרתי מאותה עבודה, רציתי לחזור לעבודה הישנה, זה לא היה ממש בגללה, אבל ידעתי שאני אראה אותה שמה, אולי יהיה סיכוי להחזיר את הכל. חזרתי, חזרתי לדבר איתה, בהתחלה זה לא היה ממש נעים, השיחות חזרו לפחות, חזרנו להפגש והכל התחיל שוב. זה היה ככה עוד כחודש.
עד שלפני שבועים היא סיימה הכל שוב, אמרה שהיא רוצה להמשיך אבל בלי נשיקות, ידעתי שזה בעצם הסוף.
אני יודע שהיא לא אוהבת אותי, אבל אני רואה אותה כל יום בעבודה, אני מנסה להראות הכי קול שיש, כאילו שכל העניין לא מפריע לי, אבל זה כן, זה מייאש אותך, הידיעה שזה נגמר והפעם סופית. אני לא רוצה לראות אותה, אני רוצה לשכוח אותה, אבל הלב שלי לא.
אני מרגיש שככה הרגשות שלי אליה לעולם לא יעלמו, ואני לא יודע מה לעשות כבר.

בתודה,

בן אדם מיואש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2007, 01:48
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי qwerasdf41 שמתחילה ב "יאוש"

אחת הבעיות בלהיות בקשר עם מישהי בעבודה זה שאם זה לא הולך אז כביכול נתקעים אחד עם השני באותו מקום
מה שהייתי מציע לך זה להכיר בחורות חדשות שאני מאמין שברגע שתכיר מישהי חדשה הרגשות שלך מהאקסית יעברו לחדשה ואז לא יפריע לך להיות עם האקסית באותו מקום

האם האקסית אמרה למה היא רוצה לסיים את זה?
ואני מקווה שאם החדשה לא תקח אותה כמובן מאליו כמו שלקחת את האקסית כי הטעות הכי גדולה שאפשר, נראה שהאקסית היתה מעונינת בך וראתה בך כבן זוג בזמן שאתה אולי ראית בה בין יזיזיה לחברה רק עוד לא הגדרת לעצמך ולה את המצב ורצית להגדיר שהיה מאוחר מידי

מאחל לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר