לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2005, 23:27
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
האפי וולנטיינס דאי !!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "Happy Valentine Day :-)"

תראו באיזו שעה אני כותבת...
האמת היא שהיה לי יום די עגום וקשה, הייתה לי המון עבודה ובגלל שחבר שלי עבד היום ולא יכלנו לחגוג,
אז לקחתי את האוטו לבסיס והתכוונתי להישאר עד מאוחר ולעבוד אך זה לא בדיוק יצא לפועל .
לצערי הספק גדול לא היה לי (ככה זה כשאתה בשני תפקידים) ויצאתי מהבסיס רק ב- 22:45 לאחר שהמתנתי 40 דקות בש.ג שיביאו מפתח, לבסוף עלתה לי הג'ננה לראש והתקשרתי למפקד תורן שהוא
במקרה קצין שלנו ואמרתי תודה לאלוהים שיש לי קשרים - הוא שלח תוך 5 דקות נגד לפתוח את השער .
אחרי שכבר יצאתי ומרוב העצבים להגיע הביתה נהגתי מהר והגעתי במחצית מהזמן שאני מגיעה בדר"כ .
כשהגעתי הייתה לי הפתעה, חבר שלי שלח לי זר פרחים מדהים (עם שושן צחור, הפרח האהוב עלי ) ועשה לי את כל היום לטוב יותר . וגם- ההורים שלי היו במסיבה מטעם העבודה של אבא שלי והוא קיבל מצטיין מרחב דרום על העבודה הנהדרת שלו שהוא משקיע בה כ"כ הרבה וגם זה מאוד שימח אותי .
ועכשיו, רק אחרי סנדביץ' חטוף ומקלוחה ארוכה אני כותבת כאן, קצת מעודדת יותר .
היום (15.2) חבר שלי ואני חוגגים גם חמישה חודשים ביחד (אבל הוא בעבודה, אז בנפרד), מזל טוף לנו

ואסיים בברכה לכל חברי הפורום - שכל יום בשנה יהיה יום מלא באהבה בשבילכם, גם אם אין לכם פרטנר או שהוא לא לידכם .
אוהבת,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2005, 14:50
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
היה כזה כיףףףףףףף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "Happy Valentine Day :-)"

אז חזרתי מביצפר, התכוננתי למבחן בתנ"ך:\ ואז התארגנתי והיפה שלי באה... רק שלפני שהיא באה סידרתי את הדירה שליד הבית שלי מפוצצת בנרות דלוקים, פרחים וקטורת...
גם פתחתי בקבוק יין לבן {המועדף על שתינו} ומזגתי ב2 כוסות גבוהות...
היא מאוד שמחה והשאר מסווג
ממ... בבוקר לא היינו מסוגלות להיפרד אז הוחלט שהיא נישארת אצלי יום שלישי !!:]]] כפרות עליה נשמה טהורה שלי.. אז הלכתי לביצפר {יום קצר} והיא חזרה לישון... היא התעוררה ב1 ואני באתי ב2 מביצפר {יום קצר אימפריה!}.. בקיצור יום שלישי היינו ביחד עד 7 בערב ועשינו שטויות העיקר עשינו אותם ביחד... חחחח ואז אני למדתי למבחן בתנ"ך מ7 עד 12 בלילה והיא ציירה והייתה על המחשב {מה לעשות, אני תלמידה היא בצבא - לה אין שיעורי בית ומבחנים, ולי יש יותר מידי:\}
הלילה מסווג ביותר אפילו...גררר... ויום רביעי -5 לפנות בוקר הנסיכה שלי נסעה עם אבא שלי לבסיס {הוא עובד ממש קרוב..} ואני הלכתי לביצפר :\
אבללללללל אז יום חמישי לא ראיתי אותה {היום} אבל מחר אנחנו מתכננות לצאת עם חברים לים בלילה...יהיה כיף, יהיה חמים, יהיה חמדמד ואני בטח שוב אשאר בחוטיני וחזייה כמו איזה שיכורה על חוף הים מול 5 ערבים...סתם חח היפה שלי לא תתן לי לשתות :]
טוב, אז זהו להיום! כאן הפינה של תות השובבה, מוכנים חבר'ה? להתראאאאאאאאואאאאאאות... :]]]]] {פזית רולז!}
תות

יש לציין שאני מתה על כולכם ומאושרת למרות שהמבחן {היום} בתנ"ך היה גרוע וקשה החיים יפים אז תחייכו גם כשקורים דברים רעיםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר