לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2007, 01:08
צלמית המשתמש של ASTROJEX
  ASTROJEX ASTROJEX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.06
שבחורה רוצה הפסקה,מה הכוונה?

אני יצאתי אם מישהי חודש בערך ואז היא הייתה צריכה לטוס לחודש וחצי לבקר את המשפחה שלה ברוסיה,לפני שהיא טסה אמרתי לה: "לא תשכחי אותי,אה...?" ואז היא ענתה: "ניראה לך מאמי שאני ישכח אותך,אני אוהב אותך,איזה טיפש אתה,מה זה השאלה הדבילית הזאת,אני באמת אוהבת אותך..." בכל התקופה הזאת שהיא הייתה בחו"ל דיברנו הרבה בטלפון,אני יתקשרתי קצת והיא קצת,אחר קח השגתי דיל מטורף של 20 אגורות לדקה לרוסיה (אליה) אז ככה שאני יתקשרתי יותר בגלל הדיל המטורף הזה,בכל מקרה אחרי שהיא נחתה הרגשתי שמשהו השתנה אצלה ולא ראיתי ממנה יחס ואהבה כמו שהיא הייתה נותנת לי לפני שהיא טסה,אז ישבנו ודיברנו ואז הסברתי לה שהיא מתנהגת מוזר ואני לא רואה ממנה יחס ואהבה כמו שהיה לפני שהיא טסה,אז שאלתי אותה: "את עדיין אוהבת אותי?" ואז היא ענתה: "האמת...,אני לא יודעת..." ואז עניתי: "מה זאת אומרת לא יודעת? כן או לא? אין פה מה לדעת..." ואז היא אמרה שהיא צריכה הפסקה,אמרתי לה: "הפסקה? מה זאת אומרת הפסקה?" והיא ענתה: "הפסקה זה הפסקה שאנחנו כאילו לא ביחד" ואז אמרתי לה: "אז בהפסקה הזאת אני יכול להיות אם מישהי אחרת ואת אם מישהו אחר?" אז היא אמרה: "לא,אנחנו עדיין ביחד,נתנשק והכל כמו חברים ואני לא יצא אם מישהו אחר וגם אתה לא,כי אנחנו עדיין חברים" ואז אמרתי: "אז למה הפסקה?" והיא ענתה: "כל פעם שאני רואה אותך אני מחייכת,ואני צריכה זמן לחשוב למה בדיוק אני מחייכת שאני איתך,למה כייף לי בעצם....אני צריכה זמן לחשוב אם אני אוהבת אותך" ואז אמרתי לה: "אני רוצה שניפרד כי אני חושב שהיה לך חודש וחצי לחשוב וזה מלא זמן" ואז בלה בלה בלה...ואכן ניפרדנו,כואב לי מאוד....אני אוהב אותה,האם עשיתי את ההחלטה הנכונה או שהייתי צריך לתת צ'אנס או משהו...?

תודה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2007, 00:13
צלמית המשתמש של ASTROJEX
  ASTROJEX ASTROJEX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.06
קצת בעיה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ASTROJEX שמתחילה ב "שבחורה רוצה הפסקה,מה הכוונה?"

זרקתי אותה,אבל אני אוהב אותה,לא נתתי לה צ'אנס כי עיצבן אותי הקטע של הפסקה,בי לא משחקים משחקים ושמים אותי על אש קטנה בצד,דיברתי איתה על שאולי ניתן עוד צ'אנס,אבל היא אמרה שאם נחזור להיות שוב ביחד אז זה יהיה קשר מאוד עדין,הכוונה שלה היא שאם אני טיפה ילחיץ אותה או לא יתן לה להיות חופשייה ויסגור עלייה כזה,אז נפרד,זה הקשר העדין שהיא מתכוונת אליו,אז לא שווה,הכי טוב למרות הכאב בנשמה ובלב שאני לא חושב שקיים כבר,הכרתי מישהי אחרת,אני לא מפתח ציפיות גדולות,כי כבר קיבלתי סטירה מזה,אני מכיר אותה ויכיר אותה טוב טוב לעומק,ואז אדע אם היא מתאימה לי,ואם מבחינתה זה טוב,אז אחלה,בקיצור המשכתי קדימה...כואב אבל מתגברים,לא קל להגיד את זה או לכתוב אבל זאת האמת,אין ברירה,זה או לשקוע בדיכאון או להרים ת'ראש ולהמשיך קדימה....!!!!!!!!

תודה לכולם על העצות,חלק מהעצות עזרו ופתחו עניים וחלק סתם טיפים להמשך!! תודה...!!!

ישן 16-08-2007, 00:25
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אני בעד
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ASTROJEX שמתחילה ב "קצת בעיה..."

אני דוקא חושב שעשית בשכל כי איך שזה נשמע לפי מה שאתה מתאר הבחורה לא סגורה על עצמה ומתוך זה לא סגורה על הקשר שלכם, נשמע לי קצת מוזר ההצעה שלה שעדיין תתנשקו ותהיו כאילו חברים אבל בנפרד, מה זה אומר שתהיו יזיזים?
ואם מה שכתבת לגבי קשר עדין היה בשיחה שעשיתם לאחרונה זה אומר שהקשר שלכם רעוע ובעיקר היא מחפשת דלת מילוט שתוכל להשתמש בה כשתרצה
ולכן אם כל הכאב יש מצב שעדיף כמו שאמרת להשקיע את כל המאמצים במישהי חדשה שתרצה אותך ללא תנאי ושתרגיש שהקשר חזק ויציב

כמובן שחשוב שתבדוק שאתה נותן לצד השני את המרחב שלו ולא חונק אותו יותר מידי שאולי דבר כזה יכול להבריח אותו

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר