לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2007, 22:07
  aviad12 aviad12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.06
פתאום היא אומרת לי שאני לא ידיד שלה בכלל...

למה אתן צריכות להיות כאלה (הבנות..)????
למה כל ידידות טובה, רובכן, הורסות בד"כ???
היינו ידידים הכי טובים, היא אפילו גרמה לי להבריז משיעור משהו שאני בחיים לא עשיתי (ילד טוב שכמותי...).
כל היום היא חופרת לי על החבר הקודם שלה שבמקרה גם החבר הכי טוב שלי לשעבר אחרי שגיליתי כמה מניאק הוא.
והיום זה הגיע לרמות ממש מעצבנות אז פשוט אמרתי לה שזה מעצבן אותי כל היום לשמוע עליו ושכל היום היא חייבת להזכיר לי שהוא היה ידיד יותר טוב ממני והוא הכל יותר טוב ממני.
אז היא באה לי ביציאה "טוב עכשיו אני מבינה שכניראה אתה לא ידיד אמיתי.."
וזה פשוט פגע בי כאילו ממשששש....אני לא ידוע מה לעשות עם עצמי!!!
מה לעשות עכשיו אני רוצה להיות ידיד שלה, אחרי הכל היינו מספרים הכל אחד לשני והיינו ידידים מצוינים, אבל מצד שני אם היא לא רוצה אותי בתור ידיד כבר אז שתקפוץ לי לא?

נ.ב
אני מצטער שאני מפיל עליכם את הצרות שלי פשוט אני חייב תמיכה ממישהו ואין לי כוח לספר את הסיפור לחברים שלי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2007, 22:33
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אז היא באה אלייך ביציאה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aviad12 שמתחילה ב "פתאום היא אומרת לי שאני לא ידיד שלה בכלל..."

לק"י
והיא הייתה עצבנית אז זה מה שהיא אמרה..תגיד לה שהיא מאוד חשובה לך אבל הידידות שלכם לא יכולה להסתובב כל הזמן סביב קורתיה עם האקס שלה..אל תאבד אותה בגלל עצבים..באמת זה חבל..זה לא ויכוח עקרוני, זה סתם שהיא זרקה מילים לא במקום..תגיד לה שהיא פגעה בך..אבל תתקן את זה, לדעתי זה שווה את זה.בכל זאת אין הרבה קשרים כאלה..

נ.ב הפורום הזה הוא בדיוק המקום לפרוק כעסים ולקבל עצות..ככה שברור שזה בסדר שאתה 'מפיל' את זה עלינו..

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 12-06-2007 בשעה 22:38.
ישן 16-08-2007, 11:09
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי aviad12 שמתחילה ב "טוב אז תודה לכולם על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי aviad12
טוב אז תודה לכולם על התגובות.

אני בכיתה ט' אז אתם יכולים לסלוח לי נכון???

ידידות זה לא רק להקשיב לחפירות של הבן אדם על בן אדם אחר. ידידות זה לצחוק ביחד זה לספר אחד לשני דברים זה לא רק לשפוך הכל על האחר..
אני יודע שיצאתי קצת מניאק מכל הסיפור הזה אבל הייתי חייב להגיד את זה לה מתישהוא...
הבעיה שלי היא שאני שומר דברים בבטן הרבה זמן ואז הכל מיתפרץ בבום אחד וזה יכול לפגוע בי ובאחרים.
אני ינסה להשלים איתה היום כי בכל זאת אני לא רוצה להרוס ככה סתם בגלל טיפשות שלי, וגם שלה כמובן, את הידידות שלנו...

ואני לא אוהב אותה, כשאהבתי אותה לפני קצת הרבה מאוד חודשים זה נגמר רע..=\

אתה צודק במאה אחוז ! ולאאא אתה לא יצאת מניאק ... לפעמים צריך להעמיד אותן במקום ... הידידויות האלה זה היחסים הכי כפויי טובה בעולם ... אל תתן לה להפוך אותך לחברה שלה
ישן 13-06-2007, 12:59
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני חושבת שהיא זו שלא בסדר כאן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aviad12 שמתחילה ב "פתאום היא אומרת לי שאני לא ידיד שלה בכלל..."

דבר ראשון זה ממש ממש לא בסדר שהיא משווה אותך כל הזמן לחבר הקודם שלך ואומרת כל הזמן שהוא יותר טוב ממך. מה זה צריך להיות? רוצה להגיד את שעל ליבה - שתגיד, אבל למה להשוות?
דבר שני, אני נורא מבינה אותך שהחפירה הזו מעצבנת אותך. אפשר להבליג שוב ושוב ועוד ועוד, אבל אחרי כמה חודשים זה פשוט נמאס. חוץ מזה הוא החבר הכי טוב שלך! לפי דעתי טוב מאוד שביקשת ממנה שתפסיק לדבר. היא צריכה להבין שגם לך יש רגשות ובאמת יש גבול למה שאתה יכול לשמוע על החבר שלך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר