לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2007, 21:16
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי lood שמתחילה ב "מכיוון שאמרת שחבל,יש לי שאלה..."

זאת סיטואציה אחרת לגמרי. אם זה מרחק של רחובות והוד השרון (ואפילו ליתר בטחון בדקתי באטלס עדכני!) זה בערך מרחק של כמה, שעה נסיעה? פחות או יותר?

קשר בין שתי ארצות לא נראה לי כ"כ אפשרי, כי זה הרבה יותר משעה נסיעה. אי אפשר להפגש לעיתים קרובות, טלפונים גם עולים יקר וגם אולי הפרש השעות יהווה בעיה, תרבויות שונות.. אני באמת צריכה להתחיל לפרט?

אם זה כולה מרחק של שעה, גג שעתיים נסיעה >בפקקים< זה לא משהו ששווה בגללו לוותר על קשר שיכול להיות טוב.

עריכה: רגע, "שאלה אמיתית", כלומר יש לך באמת קשר רומנטי עם מישהי בארץ אחרת, או שזה טיעון נגד?

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 16-08-2007 בשעה 21:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2007, 09:32
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בקשר לארץ אחרת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי anoNymousab שמתחילה ב "הקשר אפשרי בכלל?"

זה בהחלט בעייתי אך בניגוד לכותבים פה שכתבו שזה לא אפשרי לדעתי זה אפשרי אך מצריך מכם כמה דברים בעיקר אהבה גדולה ומחויבות אחד לשני והשאלה הנוספת היא האם הקשר בין ארצות או הזמני או קבוע כלומר האם זאת מישהי שנסעה לחול לכמה זמן ואמורה לחזור או מישהי שבכלל גרה בארץ אחרת והכרתם באיזו דרך וכל אחד חי במקום אחר ואולי בעתיד תהיו ביחד ואז אני מאמין שאו שתבוא אליה או שהיא תבוא אלייך, בקטע הזה אתה צריך לחשוב על הכל מה זה אומר לראות מישהי פיסית (לא דרך מצלמות) פעמיים בשנה ולכמה זמן אתה חושב שזה יהיה כך

אני מכיר זוג ידידים טובים שהוא נסע ללמוד אדריכלות בהונגריה למשך נדמה לי שנתיים או שלוש והם היו כמובן בקשר והם המשיכו את הקשר על ידי שהיא טסה כמה פעמים לשם הוא בא לבקר כמה פעמים פה ובסוף הלימודים הוא חזר והם התחתנו ויש להם היום בת מקסימה כך שזה בהחלט אפשרי

סיפור אחר שאני מכיר הוא על מישהו שנסע לעבוד בסין והכיר מישהי מפה (אני חושב גם לפני הנסיעה) והיא בסוף באה לגור איתו שם

בקשר לקשר בין ערים בארץ לדעתי אין שום בעיה בייחוד עם התחבורה היום שמגיע בלי בעיה לרוב המקומות ואם שניכם במרחק של שעה שעתיים נסיעה אז לא רואה שום בעיה בזה

העיקר שיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 23-08-2007, 14:17
  olstyle olstyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי פיטר_פן שמתחילה ב "קודם כל אפשר.."

זה אפשרי, זה קרה זה קורה. את חברה שלי הכרתי בחופשה בחו"ל ולמרות שידעתי שהיא גרה כשעה וחצי נסיעה ממני לא ויתרתי על זה, לא בגלל הכסף, לא בגלל הזמן, פשוט כל אלה התגמדו ליד מה ששנינו הרווחנו מהקשר- אחד את השני. אם אתה באמת חושב שיש לכם סיכוי למשו אמיתי, תעיז, תנסה, כי אם לא אתה עלול להצטער על זה כל החיים.
אני רוצה להוסיף שקשר במרחק כזה סביר להניח יהיה קצת שונה, אתה לרוב לא תפגש איתה לשעתיים אלא ליומיים (ויותר) מה שאומר לישון עם מישהי יחסית מוקדם. בגיל שלך אני רואה את זה כמצב די דרסטי להגיע אליו תוך תקופת זמן קצרה. מצד שני אם באמת תפגשו כל פעם לשעתיים אתם תשתגעו מהמרחק ואני בכלל לא מזכיר פה את עניין הכסף. יש גם צדדים חיוביים ללישון ביחד מוקדם (כמובן =) ) זה יחזק את הקשר כמו ששום דבר לא יוכל לחזק אותו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר