לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2007, 05:23
  PsyEythan PsyEythan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
מה יהיה?!

אין לי מושג מה יש לי, אני לא מסוגל לפתח רגש לאף אחת. אין לי בעיה של חברים או משהו וממש לא חסר לי ביטחון אם הוא נחוץ. אולי מראה היה יכול להפריע אבל גיליתי שזה עניין של טעם.
הפעם היחידה שהתאהבתי הייתה ביסודי, וזה עבר לי ממזמן והדבר הכי קרוב שהיה לי לאותו הדבר בזמן האחרון זו מישהי שאני בכלל לא זוכר, וגם זה בטח רק בגלל שהיא ניגשה אלי.
זה פשוט מוציא לי את החשק לצאת מהבית, אני פשוט לא מעוניין ולא נמשך(לא במובן המיני).
יש בחורות שאני רואה ואני חושב לעצמי "לא היה אכפת לי לזיין אותה" או משהו בסגנון, אבל כשאני חושב על קשר עם אותה אחת הכל מתהפך. מה שגורם לזה לכאוב זה זה שאני כן רוצה את זה וצריך, זה לא ממש נעים להיות לבד. אני לא בן אדם בלי רגשות ואני רוצה לחלוק אותן עם מישהי, אבל זה ניראה כאילו אין אף אחת .
אני ממש לא יודע אם אני מצפה לתשובה או פשוט סתם פורק אבל בכל מקרה, תודה למי שקרא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2007, 05:57
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "חחחחחחח הייתה לי הרגשה שזה..."

P:

אני אגיד לך מה בלבל אותי, המשפט הזה "אני פשוט לא מעוניין ולא נמשך(לא במובן המיני)." - אפשר לפרש אותו לשני הכיוונים, מבין? אז חשבתי שאתה לא מעוניין ולא נמשך במובן המיני

בקיצור, לפעמים הציפיות גבוהות מדי. כל בחורה חולמת על אביר על סוס לבן P:
כנראה שגם אתה מחפש מישהי מושלמת וכשאתה רואה "סתם בנות" הן לא נראות לך שוות במיוחד.
אני לא אומרת להוריד את הציפיות, אני רק אומרת שאולי כדאי לתת הזדמנות גם לבחורה שאתה לא רואה את עצמך מפתח איתה קשר רציני. לפעמים צריך לתת לזה סיכוי, ופתאום אתה כן תראה את עצמך נכנס למערכת יחסים.

בכל אופן, אני ממש ממש בטוחה שאתה כן תמצא מישהי שאתה תרצה.
בדר"כ, אצל רוב האנשים, הבעיה היא שהצד השני לא רוצה. אתה לפחות יכול להתנחם בזה שבמקרה שלך - אתה לא רוצה XD

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר