לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2007, 13:54
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי john do3 שמתחילה ב "נימאס להתבאס כל פעם מחדש"

אני ראיתי זוגות שנניח האישה לא נראית מי יודע מה והגבר נראה טוב וההפך.
העניין הוא לפגוש את הבן אדם הנכון, זה שיראה אותך מבלי להסתכל עלייך.
אתה תפגוש אנשים כאלה. תפגוש גם נשים כאלה.

בגיל הזה עוברים הרבה מאוד שינויים פסיכולוגיים, בייחוד בארץ, בייחוד בקרבי, מגלים המון על עצמך, מתפתחים, בדרך להפוך למה שאתה, למי שתהיה בעתיד.
אין לזה פיתרון קסם, זה עניין של כשזה יגיע זה יגיע.
אני יכול בוודאות לומר שבנות שרואות אותך כמי שאתה ולא איך שאתה נראה, קיימות. הן בעצמן נשמות טובות, בלי קשר לאיך הן נראות ואני מאחל לך שתפגוש מישהי כזאת. הן שם, אתה רק צריך להיות בזמן הנכון במקום הנכון, אין לך שליטה על זה.

הבנתי שהבעייה שלך זה עודף משקל - זה לא משמיים, כל עוד זה לא משהו בריאותי/רפואי, אפשר לעבוד על זה, תוך כדי עבודה על המשקל שלך, הביטחון שלך יגדל, תתחיל פחות להתרכז באיך שאתה נראה, אלא בלהיות עצמך, טבעי ובסופו של דבר מושך.

שיהיה בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2007, 15:51
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי john do3 שמתחילה ב "נימאס להתבאס כל פעם מחדש"

תראה אני אגיד לך את האמת ... גם לי יש בעיה עם הקטע הזה של " אתה בנאדם מדהים אבל לא " ות'אמת אפילו לא עליתי עדיין על הבעיה האמיתית לכך .
אבל אני אגיד לך משהו אתה צודק ... כל הקטע שיגידו לך שאופי יותר חשוב מיופי הוא בלוף ... אדם יוצר רושם ראשוני שהוא חשוב מאד ב7 שניות הראשונות שאתה מסתכל עליו .... כלומר עוד לפני שהוצאת מילה כבר זאתי שעומדת מולך גיבשה כבר דעה כללית עליך ... הדעה הזאת מבוססת על איך אתה מתלבש / נראה / ומתנוענע ( כן כן תהיה מודע לתנועות שלך כי הן אומרות הרבה על הבנאדם)
אף אחת לא תתחיל איתך מערכת יחסים כאשר היא לא נמשכת אליך בכלל ... אין מה לעשות ... עולם אכזר ומגעיל =/ אבל זוהי דרכו של עולם ...

היופי הוא כרטיס כניסה למערכת היחסים .... האופי הוא דבר חובה המתבקש להמשכו הבריא של הקשר .

הייתי מציע לך להתיידד עם כמה בנות וככה אחרי שהן יכירו אותך כמה אתה בנאדם טוב הן אולי ירצו לצאת איתך ... כי ככה תהיה לך בעיה ... אני מדבר איתך בשיא הכנות ולא מנסה ליפות את המציאות ככה זה ... תלמד לחיות עם מה שאלוהים נתן לך
ישן 17-08-2007, 16:30
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "[b]תראה אני אגיד לך את האמת..."

מסכים איתו על כל מילה חוץ מהעובדה שילמד לחיות עם מה שאלוהים נתן לו!!!
אני בטוח שמאחורי הבנאדם השמן שהוא מוצג כיום מסתתר גבר מאוד נאה שרק מחכה לפרוץ החוצה...
אני עשיתי את הבלתי אפשרי והפכתי את המראה שלי (התהליך עדיין בעיצומו... אבל עודף משקל כבר אין לי עכשיו מפתח גוף)
בעזרת עבודה ומאמץ אתה תוכל להפוך את המראה שלך ולהוציא את האני האמיתי שבתוכך...
תאמין לי אף עקום או אוזניים גדולות זה בעיה הרבה יותר רצינית מעודף משקל... אז יאללה... תתחיל להזיז את עצמך ותוציא את הבנאדם שנמצא עמוק מתחת לשכבת השומן....

אגב איך אני הבנתי את זה?
כי הסדר שלי בחיים הוא כזה...
דוגמן בתור ילד ==> ילד- נער שמן מכני מידה לא נורמאלי.... (בשיא הייתי מטר וחמישים ושקלתי 78 ק"ג) ==> נער רזה שנראה סביר ובתקווה שהשלב הבא יהיה ==> חייל חטוב ושרירי עם אופי מברזל ביחידה מובחרת (אהממ... 669)

אני מאמין שאני אצליח לסיים את התהליך בשנה הקרובה... שבינואר אני אלך "להלחם" בעצמי שוב ביום סיירות... כמובן שיש לי פערים גדולים יחסית לנערים בגיל שלי כי בזמן שהם שיחקו כדורגל אני שחקתי פיפה במחשב ואכלתי גלידה תוך כדי זה... אז עכשיו אני קורע את עצמי בחדר כושר ובריצות ארוכות בחוץ עם משקולות על הרגליים ומוסיקה באוזניים...
אז אם אני יכול גם אתה יכול... הסוד הוא כוח רצון...
אם תרצה טיפים "איך להרזות נכון" דבר איתי בפרטי ובאיסי... (נ.ב זה הולך ביחד עם חדר כושר בד"כ)

נ.ב בדיוק אני בדרך לריצת הערב שלי... להוציא עצבים על הטסט שנכשלתי
ישן 18-08-2007, 09:16
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
אני מסכימה עם הבחור שאמר שבטחון עצמי הוא המפתח.

אם אתה מרגיש לא נוח עם עצמך, אם אתה לא אוהב את עצמך - אף אחת לא תאהב.

אתה אומר שהצלחת להתגבר על בעיות הבטחון העצמי ושהצלחת להתחיל עם בנות. אבל זה לא מספיק... חשוב שתשדר את הבטחון עצמי...
וכשאני אומרת בטחון עצמי אני מתכוונת לשפת הגוף שלך, לדיבור שלך, להבעות הפנים.

יופי זה כן חשוב. אנשים נמשכים לאנשים יפים. אבל זה לא *רק* זה (ואני לא מדברת על האופי, רק על משיכה גופנית).
גם אם אתה לא נראה הכי טוב - אבל אתה מריח טוב, אתה מטופח, אתה לבוש יפה ואתה משדר בטחון - בחורות ימשכו אליך.

אני מבינה שזה קשה לרזות בצבא, כשאין אוכל בריא אמיתי ואין חדר כושר זמין, אבל תעשה מאמץ
וברגע שתוריד במשקל, אפילו קצת, תתחיל להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך וזה יקרין כלפי חוץ.

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 18-08-2007 בשעה 09:24.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר