לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2007, 22:35
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
עדכון.. זה נגמר, מקווה מאוד שאני טועה

פגשתי אותה..
לפני שעה, כל כך שמחתי, רציתי לחבק אותה אבל השתלטי על עצמי..
יצאנו לסיבוב, דיברנו צחוקים וזה איזה חצי שעה, בסוף הגענו לנושא שרציתי לדבר עליו, והיא אמרה לי שהיא רוצה קשר אך ורק רציני משהו שהיא בטוחה בו ממש.
כלומר מישהו שיתחתן איתה גם בסופו של דבר ולא חבר לאיזה חודשיים וחצי.
אמרתי לה, שמעי רציתי אותך ורק אותך. הייתי גם מתחתן איתך לא איכפת לי גם אם אני צעיר,
אבל אני לא באתי אליך כי רציתי קשר לזמן קצר ולא רציני כפי שאת אומרת אלא רציתי קשר מאוד מאוד רציני, ושוב, הייתי הולך איתך עד הסוף, אני בטוח איתך עד הסוף אין מה לדבר.
היא אמרה לי אל תעלב וזה, והיססה קצת אם לספר לי. איך שאמרתי את זה היא הבינה עד כמה היו לי רגשות כלפיה ורציתי אותה.

ואז אמרה לי שיש לה חבר כבר חודש והיא תתחתן איתו כנראה בסופו של דבר, והיא די בטוחה בזה, ככה היא אמרה, אז אמרתי לה, אבל את מאוד צעירה וזה.. כבר ככה? היא אמרה כן. אמרתי לה שרציתי כבר הרבה זמן לומר לך שאני רוצה אותך אבל בגלל שלא היה זמן לא ראיתי אותך ורציתי להגיד לך את זה מתי שאני יראה אותך, ועכשיו הרכבת עברה..

מאז שאמרה לי שיש לה חבר שתתחתן איתו אמרתי לעצמי קוס אומוק, ומאותו רגע השתתקתי, חדלו הצחוקים, חדלו הדיבורים על הא ודא והפרצוף שלי השתנה מקצה לקצה, היא ראתה תפרצוף שלי ולא ידעה מה לומר ובחרה שלא לומר כלום, כי היא הבינה שרציתי אותה מאוד. הלכנו ככה בחזרה הביתה כמעט בשקט, מדי פעם החלפנו משפטים על הנושא הזה, שאלתי אותה על החבר שלה מיהו מהו, כמה זמן את מכירה אותו, אמרתי לה גם שבכולה פיספסתי חודש אחד, אם הייתי מתחיל איתך ואומר לך הכל לפני חודש אולי הכל היה שונה עכשיו, אמרתי בלב קוס אומוק עוד פעם הפסדתי מישהי איכותית.

אבל היא משו שונה למה בכתה א' כבר הייתי מאוהב בה היה בינינו קשר מאוד חזק לא משנה שאחרי זה 10 שנים לא ראינו אחד תשני אבל החודשיים האחרונים החזירו אותי כאילו אחורה איתה.
זהו בדרך הביתה החלפנו עוד כמה משפטים כשלי אין חשק לדבר בכלל וסתם כדי שלא תחשוב שלקחתי את זה קשה, ליוויתי אותה הביתה וזהו.
ואל תגידו לי יש הרבה דגים בים כי כל דג הוא שונה והיא הייתה דג מאוד מאוד אבל מאוד נדיר בשבילי, באמת משו מיוחד.

ההרגשה עבורי היתה כמו כאילו ראית מאה מליון דולר מטר מול הפנים שלך ואתה כל כך רוצה אותם, כל כך כל כך, אתה חושב עליהם יומם ולילה, הם באמת שלך לכמה זמן ובדיוק לפני שעמדת סוף סוף להשתמש בהם ולקנות את כל העולם, איכשהוא זה נחטף ממך לתמיד, דקירה בלב.
לא שאני משווה בנות לכסף כי היא יותר יקרה ממאה מליון דולר, אבל הבנתם תכוונה. (אגב, לרוב המוחלט כמעט של הבנות שהכרתי כל החיים שלי, לא הייתי זורק עליהם שקל יש כאלה אפילו לא אגורה, זה רק מחזק את מה שהיה לי כלפיה).

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 20-08-2007 בשעה 22:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2007, 23:10
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "עדכון.. זה נגמר, מקווה מאוד שאני טועה"

וואי, מצטער אחי...

עכשיו להודעה שתהיה תמיד (!) נגד הרגשות שלך: היא נשמעת בחורה מונפצת לגמרי!
מה זאת אומרת: אני רוצה קשר לא של חודשיים אלא שאנחנו בסוץ נתחתן (?~@?!@$#%&)? מה הולך איתה?
קשרים בגיל כזה (אני משער שאתם 18+-) מתפרקים ונבנים, הכל שאלה של זמן ושאלה של רצון ושל אהבה. היא לא יכולה לצפות את זה שהיא תתחתן עם אותו אדם, זוגות מתפרקים, אין סיבה ואין מה לדאוג...

קיצר, מה שאני מנסה לומר זה שהיא נשמעת ממש אבל ממש בחורה הזויה שלא ממש מבינה מה זה קשר בגיל צעיר.
אני מבין שאתה מבואס, אבל להבטיח להתחתן עם אישה בפרולוג הקשר, וואו, זה עיניין רציני בנאדם, אל תיכנס לבוץ הזה!

טוב, זו דעתי... מקווה שהבאסה תעבור לך מהר..
ישן 21-08-2007, 08:58
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תנחומיי אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "עדכון.. זה נגמר, מקווה מאוד שאני טועה"

קודם כל תנחומיי על זה שכמו שנשמע אהבת חייך כרגע לא איתך ואני בכוונה אומר כרגע כי כמו שאמרו פה לך תדע מה יהיה איתם הם סך הכל חודש, זה שהיא חושבת על תחונה או סגורה על חתונה עם הבחור לא אומר שהוא סגור על חתונה או על הקשר בכלל סך הכל כולה חודש ביחד זה עדיין מוקדם מידי לקבוע כל דבר, אני לא יודע אם היא אמרה לו את התוכניות ולטובתה אני מקווה שלא כי חבר שלי פעם יצא עם מישהי והם היו בני 25 או משהו כזה (שזה כבר לא 18 למרות שזה עדיין צעיר) והבחורה אמרה לו על ההתחלה (פגישה 1 או שניה) שהיא רוצה מישהו להתחתן איתו שהיא מחפשת קשר שיוביל לחתונה ובקיצור שהיא קצת לחוצה על חתונה וזה הבריח אותו לגמרי אמר לה לא תודה אני לא חושב כרגע על חתונה כי בדרך כלל רוצים קודם לצאת לבלות לראות איך הולך ואחרי זה לחשוב על חתונה אלא אם שני האנשים נדלקו אחד על השני וגם רוצים למסד קשר כמה שיותר מהר אז אין בעיה אך בדרך כלל זה לוקח זמן.
ולמה אני מספר לך את זה כי לך תדע מה יהיה איתם בהמשך אולי יפרדו אולי לא, אך אני חושב שזה שהיא יודעת מה אתה מרגיש כלפיה וגם על ההצהרה שלך שאתה מוכן גם להתחתן (ואגב אני לא הייתי ממהר להצהיר כי אם כל הכבוד לאהבה שלך אתה תכלס לא מכיר אותה יותר מידי, אתה מאוהב רק במה שאתה מכיר אבל לא מכיר את כל השגעונות והשריטות שיש לכל אחד מאיתנו, אתה לא יודע עדיין איך זה להיות איתה בקשר מעבר לשעה פה ושעה שם שיצא לכם להפגש וכו') ואם היא תפרד ממנו יש סיכוי שהיא תזכר בך ואולי תיצור איתך קשר ובעזרת השם אתם תהיו יחד בסוף אך יחד עם זאת לא הייתי בונה על זה ולא הייתי מחכה לזה כי זה יהיה סתם בזבוז, קח לך את הזמן להתאבל קצת על זה אך אל תשקע בזה יותר מידי ותחזור לצאת ולבלות ובתקווה רבה תכיר מישהי שתלהיב אותך לא פחות מאותה בחורה וזה בהחלט אפשרי

בכל מקרה אני מאוד מזדהה עם ההרגשה שלך כי גם אני שהייתי בתיכון הייתי מאוהב במישהי על ידי התאהבות ממבט ראשון (עד אז לא האמנתי שיש דבר כזה) ואותה בחורה הייתי מאוהב בה שנה וחצי וידעתי עליה הכל (פרטים טכניים בעיקר) אך כיוון שהייתי ביישן אף פעם לא הצעתי לה לצאת (או לפחות לא זכור לי שהצעתי לה בכל זאת עברו כמעט 20 שנה מאז) ואחרי שנה וחצי שהייתי בהתנדבות של משמר אזרחי ראיתי אותה הולכת בערב עם החבר שלה מחובקים והרגשתי כאילו חרב עליי עולמי אני אפילו זוכר (לא יודע איך) שמישהו אמר לי בדרך הביתה תזהר איך אתה עובר את הכביש יכולים עוד לדרוס אותך ואמרתי שלא איכפת לי.
אך מאז כמו שאתה רואה פגשתי אהבה חדשה וגם היו אהבות קודמות וכמו שאומרים כל אחד מוצא את המכסה שלו לבסוף כמה שזה נשמע קלישאה
אגב כמוך אין לי מושג אם באמת הייתי מסתדר איתה או לא כי אף פעם לא יצאנו אפילו לא לאיזה סיבוב או משהו מקסימום נפגשנו ברחוב והלכנו קצת עד שהגענו לרחוב שלה ומשם המשכנו כל אחד לדרכו
שיעבור לך כמה שיותר בקלות ובהצלחה ותמשיך לעדכן
תענוג לקרוא את ההודעות שלך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 21-08-2007, 14:23
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אני מודה לכולם פה על התמיכה והעזרה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "דבר נוסף"

מראשון ועד אחרון המגיבים, קראתי ורשמתי לפני הכ-ל..
באמת יש דברים חשובים שהבנתי, שלא חשבתי עליהם קודם, שנמצאים בתגובותיכם.

עכשיו לשאלתך charm,
אמרתי לה, שזה מבאס שפיספסתי אותה רק בחודש, וכן שאלתי אותה מה היה קורה אם, היא אמרה לא יודעת,
אבל כן הבנתי ממנה שאני לטעמה מאוד, יש בינינו חיבור אמיתי.
אמרתי לה שהייתי צריך עוד לפני חודשיים להתחיל בקשר איתה ואז יכול להיות שהינו ביחד,
אז ממה שאני מרגיש זה שלא היה כאן פספוס אני כמעט בטוח שהדרך איתה היתה בטוחה אם הייתי איתה כעת.
ומה היא רוצה להתחתן כל כך מוקדם היא מכירה אותו רק חודש.. אני לא מאמין, היא בת 20-21, לא רוצה לצאת לחול ולא כלום, יש לה עוד מלא זמן לחיות, זה משהו שמפליא ביחס לבנות אחרות זה שונה לגמרי מהגישה שלה..
בתוך תוכי אני עדיין מרגיש שאני היחיד שראוי לה ולא החבר שלה, נשמע אולי לא בסדר אבל לא יכול להתנתק מהמחשבה הזו.
גם זה נשמע אולי לא בסדר אבל אני רק מתחנן בלב כמו מטורף שהיא תעזוב אותו איכשהוא ואז היא כולה תהיה פנויה רק בשבילי..

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 21-08-2007 בשעה 14:27.
ישן 22-08-2007, 00:56
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מקווה בשבילך
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "אני מודה לכולם פה על התמיכה והעזרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רמבו 6
גם זה נשמע אולי לא בסדר אבל אני רק מתחנן בלב כמו מטורף שהיא תעזוב אותו איכשהוא ואז היא כולה תהיה פנויה רק בשבילי..

אני מקווה בשבילך שבעקבות השורה האחרונה שכתבת אתה לא חושב על זה כל הזמן כי סתם תתבאס או תפתח עוד אובססיה לזה, כמו שאמרתי קח את הזמן קצת להתבאס ואחרי זה צא ותבלה ונסה להכיר בנות חדשות ומי יודע אולי תמצא את אהבת החייך השניה וגם אם לא אתה יכול להשאר עם הבחורה בקשר אבל תן לכם קודם כמה זמן כדי שלא תמשיך להשאר קשור אליה בייחוד עכשיו שאתה יודע שהיא תפוסה

מה שאני אומר בגדול כמו שאמרתי בהודעות הקודמות אם הגורל וההוא שיושב למעלה רוצים שתהיו ביחד אתם תהיו אך תמשיך לחיות את החיים שלך כרגיל ואל תבנה על זה יותר מידי או שזה יקרה או שלא

בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר