לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2007, 08:44
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
נוער קדימה - הדור הבא

תהליכי ביסוסה ופרישתה של התנועה בכל רחבי הארץ נמצאים, כידוע לך, בשלביה המתקדמים. משהקמנו וחנכנו את בסיסי הפעולה של "קדימה" במרחבים וברשויות השונות ויצרנו מרכזי מפגש ועשייה פוליטית – אנו ערוכים ונכונים להקמתה של פלטפורמת פעילות מרכזית וחשובה ביותר במסגרתה של כל תנועה לאומית והיא – נוער "קדימה" בישראל.

מטרת העל של מפלגת "קדימה" היא לשמור על קיומה של מדינת ישראל כבית לאומי בטוח לעם היהודי בארץ ישראל, ולצקת תוכן לאומי לצביונה של מדינת ישראל, תוך מתן שיווין זכויות מלא למיעוטים החיים בה, כך שערכיה כמדינה יהודית ודמוקרטית יהיו מאוזנים ושלובים זה בזה.

קדימה רואה בתנועות הנוער כלי חשוב בטיפוחו ובחינוכו של הנוער ובהנחלת ערכי העם, הפרט, החברה והמדינה. הממשלה בהנהגת קדימה תגדיל את תקציבן של תנועות הנוער הפועלות להגשמת המטרות הממלכתיות.

קדימה זקוקה לבני נוער מוכשרים ואנרגטיים אשר יכולים להצטרף לנוער קדימה, אשר יהנו מפעילויות שונות, יפגשו עם חכי"ם ושרים ויתרמו ביצירתיות ובאכפתיות וברצון לשנות.

קדימה לא שווה לאולמרט

במפלגת קדימה יש אנשים מוכשרים,אמינים וביצועיסטים יותר מכל מפלגה אחרת.
אל תסתכלו על השלטון היום,אולמרט לא יהיה ראש קדימה בבחירות, יחליף אותו מועמד/ת קדימה מוכשר/ת אשר יכולים להוביל את המפלגה,אם לא לניצחון בבחירות, אז לקואליציה ומשם להשפעה על הממשלה הבא.

קדימה תיהיה ותישאר מפלגת המרכז - עמוד התווך של האנשים הנורמאליים בארץ.

מי שרוצה להצטרף לנוער קדימה, אתם מוזמנים לייצור קשר באימייל: odigo4@nana.co.il

*אני לא עובד בשביל קדימה, וזהו לא פוסט פירסומי/פוליטי אלא הבעת דעה אישית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2007, 12:31
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "1) אני אופיר ארזי ממשבראש, לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ofir_arzi
1) אני אופיר ארזי ממשבראש, לא כדאי לך להסתבך איתי
2) אתה נכנס בצורה מושלמת לקטגוריה של החיילים הצ'ונגים שנמצאים בדיוק שבועיים בצבא וחושבים שבגלל זה כל העולם שייך להם.
3) גיי זו מילה לגיטימית לגמרי בפורום הזה בשביל מי שרוצה לתאר אותך, אין לה שום קשר להומאים או להומופובים.
4)LOL, קדימה היא כישלון, אפילו אולמרט חושב ככה.
5) אבל זה התפקיד שלך!

אחי אף אחד לא רוצה להסתבך איתך , אתה מנכ"ל פורום ממשבראש וזה תפקיד ממש חשוב.
אני לא חושב שאני יודע הכול - מה שאי אפשר להגיד אליך.
אולמרט יכול לחשוב 20 פעם שקדימה כישלון - אני לא שם *** על אולמרט - הוא אפס! אבל בקדימה יש אנשים אחרים שטובים ממנו ושטובים גם מאדון ביבי הנערץ.

אני לא עובד בקדימה, ואין לי תפקיד שמה אני פשוט מנסה לארגן נוער איכותי,אכפתי שלא דווקא יתמוך בקדימה אלא יקדם אינטרסים ציבוריים שונים. אבל לצערי אתה התחלת לקלל בשמות גנאי (ורק אחר כך החזרתי) וזה לצערי מאפיין את האופי שלך (אלווי שאני טועה).

לא רציתי להכנס למהומות ולבלאגנים אך לצערי דחפת אותי לשמה - אני מצטער אם פגעתי בך בשל דעותי.
מקווה שתבין שלאנשים שונים יש דעות שונים - זה מהות הדמוקרטיה.
ישן 18-08-2007, 11:51
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי odigo4 שמתחילה ב "נוער קדימה - הדור הבא"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו הומו.

ישן 18-08-2007, 12:41
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "אתה ילד מסכן , כמה אתה קיבלת כסף מהדבר הזה שאתה עושה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StrAtoS
בטח שילמו לך על זה שתציף את הפורומים בחרא הזה , ואם לא שילמו ואתה עושה את זה על דעת עצמך אז אתה עוד יותר מיסכן.
קדימה זה כישלון אחד גדול והם יעלמו אחרי הבחירות הבאות , ולא יהיה זכר קטן מהם.

אני לא מסכן, אם כבר אז אתה מסכן.
אם אתה נגד דעותיו של האחר - זו לא סיבה לקלל (ואני מחזיר למי שמקלל אותי)

קדימה לא תעלם, אולמרט יעלם אבל קדימה זה לא אולמרט - תראה בבחירות הבאות קדימה תיהיה מקום 2,3 בגודלה ותיהיה בקואליציה או באופוזיציה אבל היא תשפיע, ותשפיע מאוד על סדר היום בישראל.

אני עושה מה שאני מאמין ולפחות אני מאמין במשהו ולא כמוך שבטח יושב כל היום ומגרבץ
ישן 18-08-2007, 12:46
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lycans
מה אתה אומר על זה?

לדעתי צריך להתחיל למנות שרים שהמקצוע שלהם ולא אנשים שרוב הציבור אפילו לא שמע עליהם ולא ישמע עליהם פעם אחת.

יאללה שיתפטרו כולם.

אני מסכים איתך 100%, צריך שרים מקצוענים: שר האוצר - כלכלן,שר הביטחון - ביטחוניסט, שר החינוך - פרופסור וכו'....

אבל תבין שבמערכת הפוליטית זה לא תמיד עובד ולכן כל עוד אין חוק, ככה זה ימשך.

ובקשר לכתבה - זה לא מאושר סופית, וגם אם זה מאושר אני מסכים עם המהלך הזה, זה לא מהלך סופי יש להם 3 חודשיים ביקורת ותאמין לי שעל כל אחד כזה ישראל שמה מעקב.

וגם אם אתה לא מסכים, זה ליגיטמי לגמרי - כל אחד והדעות שלו אז אם אתה רוצה לשנות דברים במדינה תצטרף לנוער של מפלגה מסוימת.

אני אומר שנוער קדימה לא חובה שיתמכו בקדימה אלא תומכים בשינוי נרחב בישראל.
ישן 18-08-2007, 12:56
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "זה מעולה! אני לא יודע מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ofir_arzi
זה מעולה! אני לא יודע מה איתך, אבל אני ממש לא אוהב את זה שהם ישנים, אוכלים ושותים על חשבוני.

אתה צודק!! ב 200% אתה צודק!! אז אנחנו מסכימים שצריך לשנות חוקים וסדרי יום במדינה שלנו.
אז אני אומר שוב פעם, נוער קדימה לא חייב לתמוך בקדימה לראשות הממשלה, הנוער צריך לרצות לשנות דברים במדינה, לשנות סדרי יום עדיפויות של הממשלה (באשר היא תיהיה).

בנוער הזה גם נהנים - מה רע בזה?
יוצאים לטיולים,הרצאות, פגישות עם שרים וחכ"ים - זה מעשיר מאוד.

למה אתם תקועים שאולמרט זה קדימה, עזבו את זה,אולמרט הולך עוד כמה זמן וקדימה תשאר עם מנהיג חזק ומוכשר שיודע להנהיג את המדינה.
ישן 18-08-2007, 16:08
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "כן אבל הנוער לא באמת מחליט...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי q_man
כן אבל הנוער לא באמת מחליט. מי שמחליט אלה אותם ח"כים מושחטים שנבחרים בגלל שאין מישהו אחר לבחור בו
הפגנות,טיולים,הרצאות ופגישות לא עובדים על הח"כים המושחטים מהסיבה הפשוטה שהם מושחטים
הם לא באמת דואגים למדינה בטח שלא לעם, זה אולי איפה שהוא ברשימה העדיפויות שלהם..
אבל מה שבטוח שהעדיפות מס' אחת היא לשמור על התחת של עצמם

יש מצב אתה צודק - אבל הנוער לא אדיש לשחיתות, תאמין לי יש לנוער כוח להתייצב גם נגד המפלגה שהוא כביכול מייצג (למשל קדימה) זה כל הרעיון בנוער קדימה - נוער חזק יתייצב נגד מנהיגים ביינונים וחלשים כמו אולמרט.

הפגנות,טיולים,הרצאות ופגישות כן עוזרים מבחינה שהנוער מעשיר את הידע והיכולות שלו דרכם וכן בגלל שהפגנות ומחאות כן משפיעות.

כולם מושחטים - יש קמצוץ של אמת, גם אם 99% מושחטים יש את "הקומץ" שלא מושחט ודרכו ביחד עם נוער חזק ויציב (למשל נוער קדימה) אפשר לשנות דברים ולהזיז תהליכים לטובה.

נוער זה השפעה ולחץ לא פחות מאשר התקשורת, שאגב גם תסקר אותם.
תדמיין לך נוער קדימה חזק ויציב ביחד עם התקשורת - אולמרט פשוט ילך הביתה עם הזנב בין הרגליים.
ישן 18-08-2007, 16:27
  odigo4 odigo4 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "לפי מה שאתה אומר זה נשמע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי q_man
לפי מה שאתה אומר זה נשמע כאילו נוער קדימה זאת תנועת מחתרת אבל עזוב..
אני מבין שאתה רוצה לשנות אבל אני פשוט לא מאמין שזה אפשרי
גם אם כל הנוער בארץ יפגין אולמרט פשוט יצפצף על דברים כאלה כמו שהוא ציפצף על כל שאר האנשים שדרשו שהוא יתפתר כי יש לו את האפשרות החוקית לא להתפתר
וגם כשיחליפו את אולמרט מי בדיוק יתפוס את מקומו? יש מישהו שהיית רוצה לראות היום כראש ממשלה? כי אני לא רואה מישהו כזה

אהבתי את השוואה של נוער קדימה לתנועת מחתרת אבל אולי אתה אפילו צודק, היא תיהיה מן תנועת מחתרת כל עוד אולמרט בשלטון.

אם נוער קדימה יהיה חזק,יציב ויהיה לו בסיס רחב בכל הארץ (לא צריך עשרות אלפים,אלפים יספיקו) והנוער הזה יקום ויפגין בצורה נחרצת נגד אולמרט,ראש הממשלה ויושב ראש קדימה - גם התקשורת וגם החכי"ם מתנועת קדימה עצמה יבינו שצריך לאולמרט ללכת הביתה, תאמין לי שאם התקשורת רוצה משהו היא משיגה.

אבל עזוב,אולמרט ילך מקיסמום עד 2010, עד אז נוער קדימה צריך לתמוך במועמד שמתאים ביותר לראשות קדימה, יש המון אנשים מוכשרים בקדימה: מופז,בוים,דיכטר,בר און,לבני,שטרית,עזרא ועוד אחרים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:18

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר