לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2007, 01:48
צלמית המשתמש של Eran089
  Eran089 Eran089 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
משתגע מהמצב

אני יודע שרושמים פה על זה כל הזמן וכנראה שאין יותר מדי עצות שאפשר לתת אבל החלטתי לרשום בכל מקרה סתם כדי לפרוק תיסכולים.

מאז המערכת היחסים האחרונה שלי (שהכרתי ממש במקרה) אני משתגע מזה שאצטרך לחכות שוב עד שאפגוש מישהי רק בעזרת מזל, אני לא טיפוס של מועדונים אבל נוהג לצאת למסיבות רק בתקווה שאולי אפגוש מישהי, אבל בעצם אני יודע שזאת שאני מחפש לא תהיה שם וגם ככה אני לא טוב בזה.
כשאני יוצא עם חברים למקומות אחרים אני תמיד רואה קבוצות של בנים ובנות ובמקרים נדירים 2 או 3 בנות ביחד ואני חושב לעצמי שהם בטח לא רוצות שיפריעו להם ואם אני ייגש לעצמם אני כנראה סתם ישפיל את עצמי וגם ככה אין לי מספיק ביטחון לכך. אני ממש מבואס מזה שאני פשוט יושב ומחכה ולא מצליח לחשוב על דרך לגרום לזה לקרות. מקווה שאולי מישהו יכול לתת לי עצה מניסיון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2007, 08:43
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
בן כמה אתה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eran089 שמתחילה ב "משתגע מהמצב"

אפשר להכיר אנשים בכל מקום; באוטובס, בסופר, בשכונה. אבל אם נצא מנקודת הנחה שקשה לך ליזום שיחה עם בנות זרות במקומות ציבוריים, אני יכולה להציע לך ליזום שיחה עם בחורה שאתה מכיר.
אם אתה נמצא במסגרת כלשהי, זה לא כזה קשה...
כלומר, אם אתה תלמיד - יש את הבנות בשכבה או בשכבה מתחתיך.
אני בטוחה שאתה מכיר בנות מבית הספר, כל מה שאתה צריך לעשות זה להתקרב ולפתח את הקשר.
חייל? אני מכירה זוג שהכירו בבסיס ויש להם קשר מצויין.
עובד? מקום העבודה הוא מקום מצויין לפגוש בנות.

אם אתה יושב בבית כל היום, סביר להניח שאהובת ליבך לא תתדפק על דלתך סתם ככה P:
אבל בשביל להכיר בנות לא חייבים לצאת למסיבות כל הזמן.

ישן 18-08-2007, 15:10
  Ben1990 Ben1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eran089 שמתחילה ב "משתגע מהמצב"

ציטוט:

אני משתגע מזה שאצטרך לחכות שוב עד שאפגוש מישהי רק בעזרת מזל

מזל? מה שאתה אומר בעצם זה שאתה לא לוקח אחריות למצב שלך, ולהכיר בחורות זה רק "במקרה"
אתה חייב להתחיל להיות אחראי למצב שלך, אף אחד לא ידאג לך!!, אתה היחידי שיכול לדאוג לעצמך!
תשכח מזה שבנות יעשו את הצעד להכיר אותך, אתה הגבר, אתה צריך להיות אחראי למצבך, אתה רוצה להכיר מישהי, גש דבר איתה, היא לא תגש אלייך!, היא יכולה לשלוח לך רמזים לגשת אליה..אבל היא לא תגש.

ציטוט:

אני לא טיפוס של מועדונים אבל נוהג לצאת למסיבות רק בתקווה שאולי אפגוש מישהי, אבל בעצם אני יודע שזאת שאני מחפש לא תהיה שם וגם ככה אני לא טוב בזה.

אז מה? גם אני לא טיפוס גדול של מועדנים, זה מקום להכיר בחורות, אבל לא המקום היחידי.
שאתה יוצא אתה לא מדבר עם בחורות, מה אתה חושב שיום אחד בחורת חלומותך תדפוק לך על דלת ביתך ותתאהבו זה בזה?!

ציטוט:
כשאני יוצא עם חברים למקומות אחרים אני תמיד רואה קבוצות של בנים ובנות ובמקרים נדירים 2 או 3 בנות ביחד ואני חושב לעצמי שהם בטח לא רוצות שיפריעו להם ואם אני ייגש לעצמם אני כנראה סתם ישפיל את עצמי וגם ככה אין לי מספיק ביטחון לכך.

בוא אני אגלה לך סוד קטן..בחורות אוהבות שמתחילים איתן, זה מחמיא להן שמתחילים איתן!
תהפוך את המחשבות שלך לחיוביות, ושהמחשבות ישחקו לטובתך, תמיד שיהיה לך בראש, אתה הפרס
במקום לחשוב על זה שאתה מפריע להן, תחשוב על זה שהן מפריעות לך, ואתה נותן להן הזדמנות להכיר בן אדם מיוחד, אותך.
הן 3 בנות!, הן רוצות שגבר יכנס לשיחה שלהן ויכניס קצת פלפל והנאה!

שמח לעזור
בן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר