לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2007, 21:06
  nt412 nt412 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.07
חרא של חבר'ה!

שלום לכולם,
אני חדש פה ויש לי איזה דילמה מרכזית שמלווה אותי כבר מלא זמן שקשורה בחבר'ה שאני יוצא איתם הסיפור הוא כזה:
החברים האלה שאני יוצא איתם הם פחות חברים שלי הם יותר חברים של חבר טוב שלי שלמד איתי בחטיבה כאילו כשהוא עבר לבצפר אחר התדירות יציאות שלי ולשלו ירדו לפעם בשבוע והוא תמיד היה מצרף את החברים האלה שלו מהבצפר שבהתחלה היו נחמדים אבל לאט לאט ראיתי שהם לא בשבילי ואותו כנ"ל לגבי החבר שלי שנהפך להיות כמוהם מול העיניים שלי זה מתבטא בגדול בעישון ,בזמן האחרון גם הגראס בתמונה המון פוזות ,שיפוט של ילדים שלדעתי הם אחלה ונחמדים כאילו ישר אם משהו נראה אצלם לא בסדר הם ישר צוחקים (ממש כמו ערסים),כל היציאות איתם מגיעות בנות כאלה מעצבנות בד"כ גם יש להן חבר בנוסף לכל והם משום מה מרוצים מבחינתם החיים סבבה(מה שאני לא חושב שנכון אבל זה לא עניין שלי כבר) ,אממ הם חבר'ה שמבחינתם אם מישהו מקלל אותך לך תרביץ לו (וזה ממש לא לרמה שלי אני לא טיפוס אלים והאגו לא משחק אצלי תפקיד) והם מפעילים המון לחץ חברתי עליי גם לגבי לך תתחיל עם בנות ,גם כזה כאילו דוחפים אותי לאלימות ואני לא יודע אני פשוט מפחד קצת כי אני קצת סובל מחוסר בטחון בגדול כל פגישה שאני מגיע לפגוש אותם אני מרגיש שהם שופטים אותי מנסים לצחוק עליי כאילו אני מרגיש שהם לא מקבלים אותי ובגלל זה אני חסר בטחון ולא יכול להראות את האישיות האמיתית שלי לא יודע האמת הסיפור הוא קצת מעבר למה שכתבתי (אבל אני לא יחפור לך כבר על הפעם הראשונה נשאר את זה לאח"כ כבר) בנתיים קיבלתי החלטה די מרכזית וזה להפסיק להפגש איתם הצרה היא שהם עוד איכשהו החברים הכי סבירים שהיו לי כל השאר היא מניאקים שהקשרים נותקו מזמן ולא יודע אני מעדיף כאילו להיות כבר עם עצמי מאשר להיות עם חבר'ה שלא טוב לי איתם לא יודע זה לא שאני נהנה מזה אני מת לפגוש גם בנים וגם בנות נחמדים כאילו שנוכל כזה לצאת ולהנות ושכל אחד יהיה הוא אבל זה לא קל למצוא את זה כאילו אני מרגיש שאני מפסיד הרבה דברים שעוד לא מצאתי את החבר'ה הנכונים כי למשל רציתי לטוס עכשיו ליפני צבא עם חברים(חוץ מזה שטסתי עם המשפחה כבר) ואני לא חושב שאני יעשה את זה כי מה אני מזוכיסט? ולא יודע הם רוצים איזה טיול שבכלל לא מתאים לי כאילו אחנו לגמרי לא באותו ראש וזהו אין מה לעשות ,אמרו לי שזה לא נורא ואני יכיר בצבא אבל לא יודע עדיין זה מאוד חסר לי כי אני רואה את האנשים האלה שנכונים מבחינתי אבל לא יודע א' אני מתבייש בקטע של בנות ,ב' בקטע של חברים זה כבר משהו אחר זה או שאתה מוצא או שלא זהו וזה חתיכת ברוך מעצבן כי אני לא רוצה לצאת איתם ממש לא .
זהו תודה מראש וישיהיה לילה טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2007, 22:12
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nt412 שמתחילה ב "חרא של חבר'ה!"

nt היקר, בטח לא ציפית לתגובה כזו ארוכה. אני מבין ללבך ואני באמת רוצה לעזור לך. אם תהפוך הלכה למעשה את העיצות שלי, אני מבטיח לך שחייך יעברו תפנית מפתיעה (לטובה, כמובן ).

א. לעולם אל תצא לטיול עם חברים שלא באותו ראש איתך.

ב. לא טוב לך איתם - אל תהיה איתם. פשוט, לא? נשמע שכשאתה עם "החברים" שלך, הביטחון העצמי שלך יורד, אתה עושה דברים בניגוד לרצונך ובכלל - לא טוב לך. אז למה לסבול?

ג. חברים חדשים אפשר לרכוש בכל מקום, במיוחד אם אתה נמצא במסגרת כלשהי. בקרוב תתגייס, ואני מבטיח לך שבצבא תמצא חברים חדשים, ואפילו שניים-שלושה חברים טובים שילוו אותך הרבה שנים אחרי השחרור. איך לרכוש חברים חדשים, והרבה? ראה סעיף ד'.

ד. תהיה עצמך, ובד בבד גם תקרין ביטחון עצמי, אפילו אם אין לך. ביטחון עצמי יעזור לך לרכוש חברים חדשים בפרט, ולתקשר עם אנשים בכלל (כולל נשים ). אז איך תפגין ביטחון עצמי אם אין לך כזה? איך תרגיש ביטחון עצמי? ראה סעיף ה'.

ה. הכללים הבאים מתארים את העקרונות הבסיסיים ודרכי הפעולה של בן אדם בעל בטחון עצמי גבוה. כדי שתתחיל להקרין ביטחון עצמי, מספיק שתדאג לשמור עליהם בחיי היום-יום שלך. אחרי שתחקה מספיק אדם בעל ביטחון עצמי גבוה, תהפוך לאחד כזה בעצמך.

1. אתה רגוע ואינך ממהר.
2. התנועות שלך איטיות ולא חפוזות.
3. השרירים שלך רפויים ולא מכווצים. אם אתה נמצא בתנוחה לא נוחה, החלף אותה.
4. אתה תמיד עומד זקוף. אינך משפיל מבט, הראש תמיד מורם קצת כלפי מעלה.
5. אינך מרבה בחיוך, אבל מחייך קלות ברגעים המתאימים.
6. אתה לבוש בצורה מסודרת ונקיה. כל חלקי הלבוש שלך תואמים מבחינת הצבעים שלהם והמידות.
7. אתה לא מפספס הזדמנויות, אינך יכול להרשות זאת לעצמך. כאשר אתה מזהה הזדמנות, אתה קופץ עליה.
8. אתה מדבר בבירור עם הפסקות ליצירת מתח וציפייה למילה הבאה שלך.
9. אינך מפחד מהפסקות בשיחה ומשתיקה (סיטואציה נפוצה בדייטים ).
10. אינך מסתייג מהדברים שאמרת קודם ואינך מצדיק את עצמך.
11. אתה בעל דעות משלך ולא מושפע ממה שנאמר כרגע, אבל מוכן לשמוע ולקבל את דעתו של האחר.
12. אתה מאמין שהכל יתרחש כמו שצריך. תמיד!
13. אתה לא עושה שום דבר בצורה מופרזת. אתה יודע איפה עובר הגבול הדק בין צורך להגזמה.
14. אינך מרבה לצחוק מהבדיחות של עצמך.
15. אתה נחוש בהחלטות שלך.
16. אתה אופטימי וחיובי כלפי החיים.
17. אתה בעל כבוד עצמי.
18. אתה בעל כבוד לאחרים, אבל לא מאפשר להם להשתמש בך וללחוץ עליך.
19. אתה יודע כמה צעדים קדימה מה אתה הולך לעשות. אם אינך יודע זאת, אתה תמיד מתנהג כאילו שאתה כן יודע זאת.

אמץ את הכללים הנ"ל עד אשר הם יטמעו באישיותך. בכל יום בחר כמה סעיפים ועבוד עליהם.

ביבלוגרפיה לסעיף ה' (לא באמת חשבתם שזכרתי את כל הכללים, נכון? ): mapi.co.il.

nt, אני מאחל לך הצלחה בחיים ובפרט בחיי החברה שלך. אני מקווה שקראת הכל.
ישן 21-08-2007, 00:27
  nt412 nt412 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.07
תודה.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "שינוי בשפת הגוף גורם לשינוי..."

תודה דודי על ההצעות וההשקעה באמת שלא ציפיתי לדבר כזה חח יש שם עצות טובות מאוד אני רק יכול להגיד לך שזה קשה מאוד ליישם את זה בשטח אבל אני אנסה! ותודה למעיין ולכל מי שהגיב מה שאתם אומרים נכון זה די ברור לי שאני צריך לחתוך איתם אבל כמו שכבר אמרתי זה מצב לא פשוט כי אני מרגיש שאני די מפסיד וסובל מזה שלא מצאתי את האנשים הנכונים במיוחד בעניין של חו"ל שנורא בא לי לטוס כאילו זה באמת עניין כזה אתם חושבים שבאים האנשים אז באים ואין מה לעשות או שיש איזה צעד שיכול לגרום לך למצוא אותם? כי אני רוצה עוד להספיק קצת דברים ליפני שאני עם החבר'ה בצבא כאילו אני מבין שזה בא אז זה בא אין אבל בכל זאת יש לכם איזה רעיונות משהו?
כל מיקרה,
תודה לכולם ולילה טוב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר