לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2007, 05:17
  danielx danielx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.07
תיכנסו כולם גיליתי את הסוד ליצירת תיספורת כמו של מייקל לואיס יהודה לוי כנסו!!!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FXM שמתחילה ב "ספרי לשיער."

אז ככה ניסיתי בפעם המיליון לשים ווקס (על בסיס מים) אבל חשבתי שעם אני עשים הרבה אז יצא לי וכרגיל לא!!!!!!יצא!!!!!!לי אז באתי לשטוף (לא באמבטיה)בכיור ואז ניקיתי את הראש עם מגבת אבל ניקיתי חזק אבל (בלי פן) והשיער שלי היתייבש מהר ואז לקחתי את היד העברתי אותה מקדימה לאחור ושמתי לב שהשיער נעמד כמו קוצים אבל קוצים כמו של פן שעבדו על זה 5 שעות (אני מזכיר לא שמתי פן)אבל אתם יודעים שבלי ווקס או ג'ל וכ'ו,,,,,, השיער נופל אז בתי לקחת את הווקס אבל לא לקחתי הרבה לא בינוני ולא קצת לקחתי קצת מאד טיפה שפשפתי על הידיים ואז שמתי על השיער מקדימה ויצא לי כמו של מייקל לואיס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(עשיתי את התסרוקת עם מסרק) אז אני אחזור על זה בלי הסיפור לוקחים הרבה ווקס על בסיס מים ומורחים על כל השיערטוב טוב אז שוטפים בלי סבון לוקחים את המגבת מנקים טוב טוב וחזק שלא ישאר מים אז לוקחים את היד ומעבירים מקדימה לאחור כדי ליצור קוצים אז לוקחים טיפה בגודל חצי מתבע של שקל מעבירים את הווקס במקום שאתה רוצה לעצב עם מסרק תהנו
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר