לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2007, 19:54
  FaTaL VIRUS FaTaL VIRUS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.02
וינדוס XP כנראה נמחק באמצע העבודה בו...

יש לי וינדוס XP SP2. הוינדוס מותקן על כונן C שמפורמט ב-FAT32, ויש עוד כונן D שמפורמט ב-NTFS.
אז ככה, הייתי באמצע שיחה עם מישהו במסנג'ר כשפתאום המחשב נתקע. עשיתי לו הפעלה מחדש ואז כשזה בא כמעט למסך השחור של הטעינה של הוינדוס הוא עשה רסטארט בעצמו. כך ניסיתי איזה 5 פעמים אבל זה כל הזמן עשה הפעלה מחדש. החלטתי להיכנס למצב בטוח, אבל לאחר שזה טען כביכול את כל הרשימה של הקבצים הוא גם עשה רסטארט בעצמו. לאחר מכן, לחצתי F8 ועשיתי שהמחשב לא יעשה רסטארט לאחר קריסת המערכת.
כשהדלקתי את המחשב במקום לעשות רסטארט כשזה תמיד עשה הופיע מסך כחול ושם היו כל מיני דברים אבל בהתחלה הייתה רשומה השגיאה UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME. קצת מתחת השגיאה הייתה STOP 0x000000ED ועוד כל מיני דברים. הרצתי חיפוש בגוגל, ושם היה רשום(אתר תמיכה של מיקרוסופט) להיכנס ל-RECOVERY CONSOLE ומשם לנסות לעשות CHKDSK \R. כשהרצתי את זה , כמעט ישר הופיעה אצלי ההודעה : The volume appears to contain one or more unrecoverable problems .
לאחר מכן, היה רשום שאם לא עוזר, אז להריץ FIXBOOT. הרצתי והכל הלך בהצלחה. אבל לי נראה שזה מה שדפק את הוינדוס אם בכלל לגמרי, משום שאחרי זה כשהרצתי DIR לתוכן של הכונן C היה רשום שם שהסיריאל או משהו בסיגנון זה 0000-0000 והכל בקיצור 0. כלומר, נראה לי שהכונן היה ריק.
בכל מקרה, עשיתי הפעלה מחדש והופיעה במקום הרסטארט עכשיו השגיאה: NTLDR is Missing : Press any Key to Restart . שוב חיפשתי בגוגל, והציעו שם להעתיק את הקובץ NTLDR מדיסק הויונדוס ל-C וזה מה שעשיתי. כמו כן, העתקתי גם את הקובץ NETDETECT.COM . ההעתקה הושלמה בהצלחה וכשעשיתי עכשיו DIR לכונן זה הראה רק את שני הקבצים הנ"ל. כשעשיתי הפעלה מחדש עדיין הייתה השגיאה שהקובץ NTLDR חסר וללחוץ איזשהו כפתור להמשך.
כעת, הבנתי שכנראה אי אפשר שום דבר אחר לעשות והחלטתי לעשות תיקון למערכת מדיסק הוינדוס. כשזה טען את הדיסק, עשיתי שאני רוצה להתקין את המערכת, אבל כשזה הראה לי את הכוננים שלי הייתי מופתע כי זה רשם שכונן C אצלי זה PARTITION1 FAT אבל לא היה רשום שמותקן שם וינדוס בכלל וגם רשום שם שפנוי 8 מגה(באמת היה פנוי איזה ג'יגה נראה לי). המאפיינים של כונן D נראים נכון.
לכן, אני לא בטוח שהוינדוס באמת נמחק אבל יש אפשרות.
אם למישהו יש עצות בנושא, אשמח לשמוע אותם.

נערך לאחרונה ע"י FaTaL VIRUS בתאריך 25-08-2007 בשעה 19:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר