לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2007, 21:36
צלמית המשתמש של Lens
  Lens Lens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
אני עוזב את הפורום לצערי הרב..

לצערי הרב אני ממש מתנצל לומר זאת אבל אני ממש לא נהנה לפרסם כאן תמונות
לאחרונה.. ואני ממש לא אוהב את הביקורות בלאי פה של הצילומים שאני מעלה
חלקם בונות וחלקם ממש בלאי...
נמאס שכל אחד שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו פתאום בה ונותן לי טיפים אייך לצלם
אני מצלם כבר קרוב ל-7 שנים וב-7 שנים האלה למדתי בזכות עצמי צילום ואך ורק בזכות עצמי
ואני נתתי לעצמי את כל המוטיבציה שאפשר
ואני מאמין באומנות! כן כן תאמינו לא האומנות היא הנשמה שלי..
וכשאני מצלם משהו פה אני לא מצפה שתתנו פה הארות בלאי על תאורה לא נכונה ועל עריכת יתר והכל
כי אם אני צילמתי ככה בתאורה כזו וכזו סימן שרציתי שתיהיה ככה..! ועריכת יתר אין בעיה מבין אותכם
יכול להיות והיו הגזמות בעריכות שלי.. אבל חלאס אתם רואים שאני מפרסם כל תמונה ב" הגזמת יתר עריכה " אז חלאס כל תמונה שאני מעלה אתם מגיבים רק על זה.. מתי פעם תגיבו משהו על הקונספט שעשיתי, על הרעיון הצילומי, על התאורה,
כל פעם שאני מעלה תמונה ישר מישהו קופץ " העריכה מוגזמת " איפה הראש הצילומי שלכם איפה?
שוב אני לא מכליל את כולם אני מכליל כאן אנשים שיודעים טוב מאוד מי הם!
אז עשו טובה לעצמכם
תשנו את הגישה שלכם זה ממש מוריד מהערך שלכם!
היה סבבה להיות כאן ולראות ולהכיר את כולכם
ושוב חבל שככה קרוב ל-5 וחצי שנים שאני פה בפורום הזה הגעתי למצב כזה
תיהנו
שבת שלום

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2007, 23:38
צלמית המשתמש של Fxtrage
  Fxtrage Fxtrage אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lens שמתחילה ב "אני עוזב את הפורום לצערי הרב.."

יניב
לדעתי אתה צלם מוכשר מאוד ויש לך תפיסה מאוד מיוחדת וראיה יחודית.
אבל.
מצטער. מה רצית שנגיב על כל תמונה.
ואיייייי אייייייזהזהההההההה יווווווופייייייי ............ (כמה כפילויות ונקודות שילדה בת 12 יכולה לחשוב על"?)
אנשים פה נותנים לך את דעת הקהל האובייקטיבית ביותר על העבודה שלך.
חלק יאהבו אותה. חלק יאהבו אותה פחות. לאלו שיש ניסיון בדבר הם יבחינו מייד בעריכה ובסגנון
אבל זה לא אמור להרתיע אותך להפך זה מהדברים שצריך להסתכל בהם ולא אלו שמקבלים הכל וכותבים וואו.
כי אולי יש טיפה אמת בדברים, אולי קיבלת קיבעון על סגנון כלשהו. שלדעתך נכון וכך צריך לעשות אבל בגלל הקיבעון הזה אתה לא רואה את הדברים שלאחרים כלכך בולטים.
אתה צודק גם כשאתה אומר שרוב הפורום הזה לא מורכב מצלמים מקצועיים. נכון
הוא מורכב מהרבה ילדים שנכנסים לעולם הצילום ומוצאים במקום הזה בית פחות מאיים מפורומים אחרים. אני חושב שזה היופי והייחוד של הפורום הזה.
היכולת לקבל לשורותיו כל אחד. בין אם הוא מצלם לנשיונל גאוגרפיק ובין אם לאלבום של סבתא.
מתוקף זה הביקורות לא יהיו ברמה שאדם שמצלם 7 שנים ועוסק בזה מחפש ולכן ואת זה כבר אתה יודע, יש פורומים אחרים בהם אתה כן מקבל תגובות ברמה של העבודה שלך.
אל תצפה מילד שאתמול אבא קנה לו D40 או 20D לתת לך ביקורת על תאורה, וסופטבוקסים וקונספט וחיבור למוצר וכו. כשהוא עוד מחפש מדריך להפעלה של המצלמה בעברית.
זה באמת יומרני.
תסתכל על הדברים בצורה הנכונה ובקו הנכון.
אם אתה יודע שקיבלת את מה שרצית ואתה מרוצה מהמוצר שלך
אז תסביר למה בחרת לצלם כמו שבחרת. ומה הקונספט אם לדעתך לא מבינים.
הרי כולם התחילו איפשהו. אולי לא לכולם יש את אותו ראש אומנותי כמו שלך וצריך להנחות אותם כדי שיבינו את מכלול הפריטים בתמונה.

לדעתי חבל לפורום לאבד אדם שכן יכול לתרום לפורום מבחינת ידע
יכולת צילום, יכולת הסברה ופאן אומנותי שונה. שרק יכול לתרום.

עמית

* אני לא יוצא נגד אף אחד ושום דעה. לדעתי כמו דעתם של כמה אחרים יש פורום צילום ויש פורום עריכה גרפית, לצערי אני מתקשה לשים את הקו שמפריד בין זה לבין זה. בין אם מתוך בורות וחוסר הבנה בשני הנושאים או מתוך רצון לראות פריים כמו שצולם ולא כמו שיצא אחרי עריכה.
מה שכן, אני מאוד אוהב לראות מישהו שמפרט את טכניקת העבודה שלו (צילום ועריכה) ככה ניתן להתחבר לתמונה הרבה יותר ולהבין מה בדיוק רצה הצלם להראות ואיך הוא השיג את זה.
ניתן ללמוד מכך המון וגם לפתח רעיונות משלך בעזרת הטכניקות.
ישן 25-08-2007, 02:37
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lens שמתחילה ב "אני עוזב את הפורום לצערי הרב.."

יכלתי לכתוב הודעה ארוכה, אבל אסתפק בקצרה עם מעט מאוד נקודות.

א. קשה לך להתמודד עם השינוי שעובד עליך מאז הלימודים. אתה נחשפת לסגנון צילום שונה מהסגנון שהולך בפורום וכאשר אתה מאבד שפה משותפת עם האנשים, קשה לך להבין מדוע הם לא מתרשמים מהעבודה שלך, או לא אוהבים אותה, כיוון שהיא מושלמת לפי קנה-המידה של המאסטר שלך.

ב. זכותך לעזוב. לדעתי זו יריה לעצמך ברגל כיוון שפה אתה חשוף לסגנונות צילום שונים ממה שאתה מצלם כיום ולאבד את זה יהיה גול עצמי לעצמך. חבל.

ג. אל תירק לבאר ממנה אתה שותה.
בחתימה של אחד המשתמשים כתוב "רוב האנשים יעדיפו לההרס ע"י מחמאות מאשר להיבנות ע"י ביקורת".
בכל פעם כשאני קורא את זה, אני חושב עליך.
שמת לב שאתה לא מגיב לאנשים באשכולות שלך? תגובה אחת מקסימום שתיים וגם זה אם מישהו נתן משוב שלילי וישר רצת להגן על עצמך

ד. לכל אחד יש מה ללמוד.
חבל שאתה בוחר בדרך הקלה החוצה. אתה תמיד מוזמן להשאר.
זו מדינה דמוקרטית, והדלת שלנו תמיד פתוחה (לשני הכיוונים).

ישן 25-08-2007, 06:33
צלמית המשתמש של shoko
  shoko shoko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.04
מחזק את מתן ומוסיף.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "יכלתי לכתוב הודעה ארוכה, אבל..."

היי יניב ,
אני בד"כ אוהב את העבודות שלך ואת האיכות והטכניקה בצילום שלך ,
לאחרונה קצת שינית סיגנון שפחות התחבר אליי ואני חושב לחברים האחרים כאן.
בנוסף אתה בקושי נמצא כאן , וכמו שאני רואה כמעט ולא מגיב לאשכולות של אנשים אחרים.

ולסיכום ,
לא תמיד אנשים אוהבים את התמונות שלנו ... מה לעשות?

לפעמים אני מעלה בפורום זה או אחר תמונות שלדעתי הם ממש יפות ואנשים רק
מחפשים מה לא טוב , במקום להנות מהתמונה ומהרעיון אותו אני מנסה להעביר.
ומעירים הערות שצלם בחודש הראשון לומד אותן.
צריך לדעת להתעלם מחוסר פירגון אך במידה - כי לעיטים ההערה במקום.

אני מאחל לך המון בהצלחה .
והגיע הזמן שניפגש לצלם יחד לא?

בכל זאת שמור על קשר.

ליאור.

ישן 25-08-2007, 11:46
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "יכלתי לכתוב הודעה ארוכה, אבל..."

חוץ מלחזק את התגובה של מתן, אני חייב לומר שאתה בין האנשים שאני ועוד הרבה כאן מעריכים מאוד. שינית את סגנון הצילום שלך, למדת דברים חדשים ואני, אישית, הרגשתי שאתה השליח של הפורום שמביא את הסגנונות החדשים.
בקורס ראשג"דים המדריך שלי אמר דבר חכם - "הפשרה של היום היא הנורמה של מחר".
נכון, אולי הרבה לא מתחברים לסגנון הזה אבל אם אתה מאמין שזה האידיאל והנורמה לאט לאט עוד חברי פורום ישתמשו בטכניקות (ראה את דוגמת אביחי, שקיבל תגובות דומות) ולאט לאט המוזרים יהיו אלה שלא עורכים ככה.

אני מרגיש שאתה התחלת כאן תהליך גדול, אם לא הכי גדול שעבר בפורום הזה, מבחינת שינוי התפיסה הצילומית. והאמת - חבל לי שאתה מפסיק אותו באמצע, כי אני בספק אם יהיו לך מחליפים.

לסיכום, זו בחירה שלך ואתה לבסוף תחליט האם תרצה ללחוץ על כפתור התגובה שוב או לא. מה שכן, בבקשה תחשוב שוב האם דעתם של מתשמשים בודדים צריכה לשכנע אותך לעזוב פורום שלם.
חבל לי שלא יצא לי לראות אותך במפגש, מעבר לניק ולהודעות.

מקווה שתיתן לי את ההזדמנות,
נעם

ישן 25-08-2007, 11:53
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי noam906 שמתחילה ב "חוץ מלחזק את התגובה של מתן,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noam906
בקורס ראשג"דים המדריך שלי אמר דבר חכם - "הפשרה של היום היא הנורמה של מחר".
נכון, אולי הרבה לא מתחברים לסגנון הזה אבל אם אתה מאמין שזה האידיאל והנורמה לאט לאט עוד חברי פורום ישתמשו בטכניקות (ראה את דוגמת אביחי, שקיבל תגובות דומות) ולאט לאט המוזרים יהיו אלה שלא עורכים ככה.

אני מרגיש שאתה התחלת כאן תהליך גדול, אם לא הכי גדול שעבר בפורום הזה, מבחינת שינוי התפיסה הצילומית. והאמת - חבל לי שאתה מפסיק אותו באמצע, כי אני בספק אם יהיו לך מחליפים.

עצוב לי שאתה מחזק את התגובה שלי, אבל מדבר את מה שאני בדיוק מנסה למנוע בפורום.
מסיבת הריטושים והסבת הגראפיקה לצילום זה החידק הכי גדול בוא אני רוצה לטפל.
יניב לא הצליח להביא את הפורום שיעבד בצורה שלו, ואני שמח שלא רק אני מוחה על דרך עבודה זו, אלא עוד רבים בפורום.
אין מה לעשות, זה פורום צילום.
פה מעלים צילומים, לא עריכות גראפיקה. זה מה שיניב לא מקבל, ולכן הוא מרגיש שאין לו מה לחפש פה.
אני מקווה מאוד שאצליח למגר את התופעה היום ובעתיד ולשמור על הפורום הזה כפורום צילום אמיתי, ולא פורום "תעשה מה שבא לך עם צילום דיגיטלי ותעלה לביקורת". בשביל זה יש אתרים נהדרים המציעים במה גם לסגנונות אלו (אך לא בבית ספרנו).

מקווה שהיה ברור.

ישן 25-08-2007, 14:24
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=noam906]בקורס ראשג"דים..."

(תחילה אציין שהחיזוק היה על סעיפים ב' - ד')

אמנם זה לא מה שאתה דוגל בו, אבל זה סגנון שונה ממה שכולנו התנסינו בו.
אמנם העריכה מוגזמת קצת לעיתים, וזה כבר עובד את הגבול בין צילום לעריכה, אבל אתה לא יכול להתעלם מהצילום שעומד מאחורי התוצאה המרהיבה.

לדעתי, המצב האידיאלי זה ריבוי דעות בפורום - הרבה סגנונות, הרבה רמות של עריכה, הרבה סוגים של אנשים שמאמינים בדברים שונים. ככה זה המצב הכי טוב ללמוד אחד מהשני במקום להוכיח "למה שלי נכון ושלו לא". עובדה שהוא הביא את זה ממקום הרבה יותר מוסמך מפורום - מבית ספר (!). לא שאני אומר שאם בית ספר עושה ככה אז זה "הכי טוב", אבל אי אפשר לטעון שזה לא מתאים לפורום צילום, אם הוא שואב את הסגנון מבית ספר לצילום.
אתה טוען שהוא מצלם משהו קטן והפוטושופ הופף אותו למשהו גדול. אולי. אז מה? אז הוא לא צלם? ואני אחשוב שפנורמת פלנטה זה עריכה פי 2 יותר גדולה. וקוקו עשה את זה. אז קוקו לא צלם?
עברנו את הדיון הזה 20 אלף פעם, ואולי בעיני חלק "מסיבת הריטושים" היא בעצם עריכה לגיטימית, למרות שלך זה נראה חטא שמגיע עליו עונש מוות. זה מה שיפה בפורום שלנו - שילוב של צלמים חדשים עם מצלמות שהמסך שלהן יותר גדול מהמצלמה, צלמים שכבר עברו את השלב הזה והגיעו למצלמות כניסה, צלמים שמרוויחים כסף מהצילום, צלמים שמצלמים בחורות בים וגם צלמים שלומדים צילום בבי"ס ומביאים לנו סגנונות שונים ממה שאני ואתה הכרנו.

מקווה שכבר לא עצוב לך

ישן 25-08-2007, 17:12
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי noam906 שמתחילה ב "(תחילה אציין שהחיזוק היה על..."

עצוב לי שעדיין לא הפנמת שמה שיש באתר הזה:
www.worth1000.com
זה לא צילום.
זה יפה מאוד, אבל זה לא צילום.

וזה לא שייך להאם המקור לעריכה הוא צילום או רינדור תלת-מימד.
בנוגע לעריכות של קוקו, אני מסכים איתך לחלוטין. יש פריימים של קוקו שהם לא טכניקה צילומית אלא טכניקה גראפית. הלוואי וכל מי שעורך בפראות תמונות, יעלה גם פריימים מדהימים כמו שקוקו מעלה (הן באיכות והן ביחס תמונות 'צילום' לתמונות 'ערכה לא צילומית').
תאמין לי שאם מישהו יעלה סטים ברמה הזו, אני מוכן למחול לו על איזה פריים או שניים שהם פנורמת פלנטה או HDR פנורמי המורכב משלושים ושלושה פריימים (אהם זריחה במכתש הקטן אהם).

זה לא דיון בנוגע למה יותר טוב ומה פחות טוב.
זה לא שייך להאם הוא למד את זה בבית ספר, ברחוב או דרך האינטרנט.
זו עבודה שיש עבורה שוק. זה מקצוע שאין לבטלו בהינף יד. הוא שריר וקיים, אך הוא אומנות ולא אמנות.
והפורום הזה מתעסק באמנות הצילום.
אם עוד לא הבנתם את זה, כנראה שצריך להכין לכם מאמר / מדריך בנושא, כי נראה שממדריכים ומאמרים אתם מבינים הכי טוב

עדיין עצוב לי.

ישן 25-08-2007, 21:26
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "עצוב לי שעדיין לא הפנמת שמה..."

מתן, אתה נהדר ואני תומכת לחלוטין בכל מילה שכתבת באשכול הנוכחי ובאשכול של אביחי.
מקווה (ובטוחה) שתצליח להביא את השינוי שדיברת עליו בתחום הזה. מאוד קשה לי עם הזליגה של פורום הצילום האיכותי שלנו לכיוון של פורום גרפיקה. מחכה בכליון עיניים לקץ העידן הזה.

יניב - נכון שאני מאוד לא מסכימה עם הגישה שלך, ולא מבינה איך הטיעון "העבודות שלי מעולות, אני עובד עם מעצבים בכירים" מאפשר לך להעלות עיבודים גראפיים לפורום צילום, אבל ללא שום קשר אני רוצה לומר שנהניתי לדבר איתך (מהמעט שיצא לנו לדבר), ואני חושבת שאתה אדם אדיב ונחמד מאוד.
מאחלת לך בהצלחה בחיים, ושתמיד תהיה מאושר בעבודה שלך, כי אתה באמת עושה אותה טוב מאוד.
ישן 25-08-2007, 15:40
צלמית המשתמש של adamch5
  adamch5 adamch5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
שלח הודעה דרך Yahoo אל adamch5

אני לא הייתי כאן כרבה זמן.
לא זוכר כבר מי הגיב לי למי ועל מה.
אז אני מדבר בלי לזכור בכלל אילו תמונות של מי כי רק לאחרונה חזרתי לפעילות כאן).
אני גם מציין שאני לא תוקף אותך כאן אפילו שזה הולך להיות ישיר.

א. אם אתה רוצה ללכת לך. כל אחד עושה מה שבא לו. אם אתה רוצה ללכת אז לך בלי לעשות רעש כזה ולאיים סתם.
אני לא אוהב שמאיימים מיד בדרמטיות...
אם אתה רוצה לציין מה כואב לך ומה אתה מרגיש אז כן - ציין את זה בשרשור חדש כמו שעשית ,בלי לאיים על
עזיבה. זה לא תורם לכלום, אתה גם תאשר בפורום כי אם היית רותה לעזוב היית עוזב בלי בלאגן.
אני מברך על הרצון לשנות שדברים שלדעתך מקולקלים אבל יש דרך לזה.

ב. לך ולכל האנשים שמתבכיינים כאן על "ילדים" בפורום. אני אחד מהמבוגרים כאן. אני אומר לכם בחיים, אבל בחיים!
אל תזלזלו בדעה של אף אחד. קודם כל כולם התחילו בדיוק מאותה נק'. כולם היו ילדים וכולם היו מתחילים.
מי ששוכח את זה ונהיה מתלהב מעצמו כי כבר יש לו ניסיון ואז פתאום אין לו כוח לחדשים עם התגובות המעצבנות
שלהם אז שוכח שאיפה הוא בא והא בדיוק האדם שלקוח ולא נותן כלום חזרה!
אני לא אומר שככה אתה אבל מישהו העיר על זה וזה הרתיח אותי.
ילדים היום מודעים לאביזרים יותר מכולם. הם הכי מעורים בטכנולוגיה וזה יכול רק לתרום.
אם אתה לא אוהב תגובות או שנראות לך ילדותיות זוהי חובתך להעיר להם על כך בצורה הגיונית ולנסות לתת להם\
מה שנתנו לך.

ג. לגבי ה"מתחילים". תשמע מה שיש לאדם שלא מבין כל כך בצילום לומר על הצילום שלך ותראה איזו זווית
מעניינת ופשוטה יש לו על הצילום. אני לא רוצה לפתוח דיון כאן על העניין אבל לפעמים מרוב עצים לא רואים את
היער ואני ממש אוהב משגיעים חדשים ונותנים הערה פשוטה, ישירה ופתאום שמים לב שאולי דווקא העומק שדה הוא לא הכי קריטי בעולם, אולי התוכן כן טוב........ אתה מבין את הרעיון הכללי.

ולסיכום- אם אתה רוצה להביא שינוי כי זה מפריע לך ציין שזה מפריע לך. אל תתחיל לאיים בעזיבה לא עזיבה כי זה לא מעניין. אם אתה מקבל הערה שלא אהבת אל תתקוף, נסה להראות לזה שנתן לך את ההערה למה התכוונת ותראה שאנשים יותר פתוחים ממה שאתה חושב. ברור שאם תגיד להם כמו עכשיו שאלו הערות מפגרות ודביליות וילדותיות הם לא ינסו להבין.

אם אתה נשאר סבבה.
אם לא אז ביי.

הגלרייה שלי: www.pbase.com/adamcohen

ניקון D70 עם עדשה 18-200 VR ניקון, 50 מ"מ ניקון וסיגמא 10-20

ישן 25-08-2007, 16:56
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז

יניב
אני לא יודע אם תקרא את האשכול הזה או לא...
בכל אופן אני יגיב טיפה יותר ברצינות
ויקדיש טיפה זמן היות שאתה זה שהתחלתי לצלם איתו ולימד אותי.

עברתי על האשכולות (20) האחרונים שלך ולמעשה אני לא ראיתי חוץ מהאשכול האחרון את
התופעה שדיברתה עליה.
למעשה מה שכן ראיתי היתה יותר תמיכה וניסיון הכוונה "מהרציניים" פה בפורום מאשר קשקושים חסרי
תועלת כגון... "ואיי, מושלם" וכדומה.

אני מצידי דיי מצטער על זה שאתה החלטתה לקחת את העניינים בפרספקטיבה כזו ולעזוב.
ואני גם מאוד הצטערתי שעזבתה את חיי "הצילומים בשינקין" לטובת סטודיו, למרות שזה מה שרציתה.
היה נחמד לראות אותך מתפתח מהתקופה שהכרנו, הלימודים שלך, ואיפה שאתה כיום.
הייתי רוצה לראות את ההתפחות שלך לעתיד היות ובניגוד להרבה חברה (אני כלול בתוכם) אתה
רואה בצילום כעתיד ולא כתחביב להדפיס ולתלות בסלון וכמתנות לימי הולדת.

הייתי שמח אם לא הייתה נותן לטאקל קטן להשפיע עליך ככה וממשיך לראות בפורום הזה כבית שלך.
בכל אופן אתה נמצא כאן הרבה זמן ולמרות שאין לך כמעט פנאי להסתובב פה תמיד היה לך מקום.

כמו כן עצתי לך, אם דברים כאלה משפיעים עליך לסנן את התפל מהחשוב. כולנו עושים את זה.
ואולי אפילו להעיר למציקים כדי שגם הם ילמדו.

ביי גם לך.
מקווה שמתי שהו נצלם שוב פעם ביחד בשינקין כמו בהתחלה...

אני לא יודע אם תקרא אפילו את מילים אלו או שהן מתבזבזות לחינם.
אז בכל אופן אוסיף לך בהצלחה.

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

ישן 25-08-2007, 20:51
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
חבל באמת חבל..

אני לא ממש פעיל בפורום הזה מאותה הסיבה פחות או יותר + קצת מניעים אישיים..
אני גם חושב שאנשים בעיקר אלה שרוצים להפוך צילום!!! שזאת אומנות למעשה!! למעיין תורה מסיני..
אותם אלה שמגיבים תמיד על חשיפת יתר על רעש מוגזם על אזורים מוצלים ושרופים..(מבלי לברר אם זאת הייתה הכוונה או אם הצלם מרוצה מהתוצאה שלו).
ואני דיי מבין אותך ומעריך אותך אני התאהבתי ברוב הצילומים שלך מפעם, לא זכורות לי עריכות גראפיות מוגזמות או דברים בסגנון(אהבתי גם את צילומי הסטודיו שלך בעיקר וצילומי המוצרים)
אתה הכנסת לפה פאן אחר לגמריי ופשוט לוקח יותר מדיי ללב כל פיפס שאנשים מוצאים פה (וחבל)..
תשים לב שבאשכולות שלך כנגד כל תגובה"שלילית" (לפחות בענייך) יש לפחות שנתי תגובות שתומכות בעד, אז הן לא מהאנשים "הגדולים" הן לא שייכות לאותם צלמים מהוללים שמחזיקים את הפורום, אבל שים לב שלא תמיד דעת המומחים היא דעת הרוב ויתכן מאוד שבציבור הרחב הרבה יותר אנשים אוהבים את הסגנון השונה והלא מקובל אל מול אותם מעטים שמעדיפים סגנון יותר שמרני.
אני כן חושב שהמקום של העבודות שלך הן פה!! ולא בעיצוב גראפי ולא בנעליים.. אתה מציג רעיון שלך קונספט יחודי לך!! והכי חשוב שאתה הובלת אותו לאורך כל הדרך!! מהצילום ועד לעריכה, ועד היום לא שמתי לב אפילו פעם אחת לזה שהעריכה גנבה את ההצגה הרי תמיד האובייקט המצולם הוא המרכזי אם לא היחיד בתמונה.
ולכן ידידי יש לך סגנון מיוחד שונה מעניין פרוע מושך ולא פורמלי, לפי הספר, כמו שחלק מהאנשים יעדיפו..
אני כמעצב גראפי אוהב מאוד את היצירות שלך ומקומן הוא כאן בלבד אל תוותר!! תמשיך להגיב פה ולשתף.
לך תדע המהפכות הכי גדולות ומופרעות התחילו מעקשנות של בודדים!! שווה להמשיך ולהשמיע קול בפורום!
אממ זהו אמרתי פחות או יותר את שלי אתה עכשיו תעשה את ההחלטה..

ישן 26-08-2007, 12:12
צלמית המשתמש של SilverCivic
  SilverCivic SilverCivic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל SilverCivic שלח הודעה דרך MSN אל SilverCivic

חבל שאתה לא יודע להתמודד עם ביקורות שלא 100% מהן מפרגנות...

גם כשאתה והדוגמנית שלך חושבים שהתמונה מושלמת , תמיד יבואו אנשים (ביניהים , אנשי בלאי שלא יודעים מה רוצים מעצמם , כלשונך כמובן...) יבואו ויתלוננו על התמונה ,
ותתפלא , לפעמים הם גם צודקים.

בשביל זה אתה רשום לפורום לא?
פורום פרש ידוע בתגובות מעירות כשצריך , ומפרגנות כשצריך.

בגלל שיש פה ילדי גנון , אבל מצד שני אנשי מקצוע מאוד מוכשרים , אתה צריך לדעת לקבל ביקורות מכולם , ולא להגיד - אהה הוא ילד , יש לו מצלמת כיס , לא מבין כלום מהחיים שלו.
אני לומד במכללה לצילום , אני תותח על , מי הוא שיעיר לי?

זאת לא גישה בריאה ידידי....

כולנו כאן כדי לקבל ולתת ביקורות , זאת המטרה של העלאת תמונות לפורום.

ובקיצור ולעניין יהיה חבל לי לאבד איש מוכשר כמוך בפורום , אבל ההחלטה היא שלך ורק שלך.

שחר.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר