לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2007, 01:07
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
שונא,שונא ערסים!!

חזרתי עכשיו מעיר הבירה בתל אביב והייתי צריך לתפוס טרמפ.בדיוק אחד שגר איתי ביישוב עצר לי,הוא היה עם עוד אחד חבר שלו..שניהם עברייני צעצוע.

פעם לפני הרבה זמן הייתי מוכר פקטים של סיגריות והם גם היו מעוניינים לקנות ממני ועכשיו הם העלו תנושא..לפני שירדתי.
אז הם שאלו אותי אם אחותי מעשנת אמרתי להם לא ושואלים אותי בת כמה היא איך קוראים לה...אתם יודעים איך זה ערסים.
אז הוא שאל אותי בן כמה אני אמרתי לו 19 הוא עושה לי "מה אתה עומד כמו גנגסטר אני ייתן לך אלה בראש"..לא עניתי לו וגם הם נסעו.
עשיתי לך משהו רע?קיללתי אותך?שאלתי אותך איפה אמא שלך הלילה?

אז למה להציק?????

למה,למה הם היו חייבים להיות שם למה!!!!???

פשוט נמאס לי שכל פעם שאני מפליץ יוצא ערס!!!!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2007, 09:39
  אוריתווש555 אוריתווש555 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.07
מגעיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "שונא,שונא ערסים!!"

האמת שהרבה פעמיים עברה במוחי המחשבה שהם נזק גדול מאוד לחברה !!!
ערסים כמו שהם נשמעים נראים ומריחים הם פשוט חראות!!
אנשים שפשוט לא מצאו לעצם תבנית מוגדרת בחיים והתפשרו על לעשות "חיים" לחוש עד מעל האף
ולהרגיש שהכל שייך לאבא שלך!!
אז וואלה הם מזה טעו אבל הבנתי משהו אחד בזמן שאני לומדת עובדת וחייה חיים שלא מפרעים לאף אחד הם מתפרעים והורסים חברה וזה לא רק בגיל 17 -18 זה הולך להפוך לכל החיים הם גם יחנכו את הילדים שלהם להיות כאלה וכך זה יעברו מדור לדור.
לא מזמן הייתי בבריכה ביישוב של דודים שלי. בדרך לצאת משם יש מין שביל עפר שפתאום ממש מאחורי עוברת מכונית במהירות עצומה!!! למזלי בן דוד שלי הזיז אותי ממש במהירות אחרת לא הייתי מגיבה כאן היום. אז אתה יכול לנחש מי היו במכונית? 2 ערסים מטומטמים שלבסוף גם צעקו איזו הערה מטומטמת!!
ועכשיו השאלה באמת מה עושים כי כמה זמן כבר אפשר להתעלם??

(לואיס פרוטו)

ישן 16-08-2007, 10:53
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "אני בעד לעשות עצומה ולהגיש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי V.G
אני בעד לעשות עצומה ולהגיש לכנסת ולהוציא אותם מחוץ לחוק.... כמו שהוציאו את "כך" אז נוציא גם את הערסים... חיחי יכול להיות אחלה של דבר... ודוגרי נשבר מהם... הם מתנהגים יותר כמו ברברים -מזרחים מתקופת ימי הביניים מאשר ישראלים... רררר ומילא החזות המזרחית וכל העסק הזה (הם לא רוצים להראות ישראלים) אבל הם גם מעצבנים ובקצב!!!
חחחח יאללה מי חותם על העצומה למען הוצאת הערסים מחוץ לחוק?...

בואנ'ה אתה חתיכת גזען מסריח .... אני חצי מזרחי חצי אשכנזי ... ככה שיש לי את כל הזכויות להגיד לך שאתה חתיכת גזען מסריח ושהרוסים העבריינים השיכורים לא יותר טובים ... ויש הרבה ערסים אשכנזים , פשוט יש סטיגמות מטומטמות שאשכנזים משכילים וחנונים והמזרחי הוא תמיד חסר השכלה לא מצליח .... אז יש לי חדשות בשבילך הרבה מזרחים הם לא ערסים ... ואלה שכן זה אשמת הממשלות שלנו במשך שנים רבות של קיפוח בימי המערך ( למרות שאני תומך במפלגת העבודה אני אומר זאת ) שבהן המזרחים יושבו בעיירות פיתוח ובחורים שונים בארץ קופחו ותרבותם נתפסה בעייני האליטה האשכנזית כנחותה ( מדיניות כור ההיתוך ) ... עד שהמדינה המטומטמת שלנו התעוררה והרב תרבותיות החלה להכנס ולחלחל ...

עכשיו בקשר לערסים .... הם באמת זבלים דוחים שמנסים כמו עלוקה להתחזק ולעשות את הפוזה שלהם עליך כדי להראות את "כוחם " ומנסים לעשות רושם על בנות ככה ע''י הצקה לחלשים כדי להראות שהם כביכול גברים .... מה שנקרא " חכמים על חלשים " ומה שעצוב שהרבה בנות אוהבות את זה ... את הערסים המסריחים האלה ואת הפוזה הזאת ... במיוחד בגיל ההתבגרות כי הן חושבות שהם יתנו להן בטחון ויגנו עליהן וכל השטויות האלה .
ערסים הם כמו כלבים מריחים חולשה ומתנפלים בגלל זה צריך להתגבר על כל הפחדים לידם ולהראות בטחון ... אל תסתכל לכיוון שלהם ... אל תנסה להתגרות בהם פשוט אל תנסה לדבר איתם ואל תתיחס אליהם .

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 16-08-2007 בשעה 10:56.
ישן 16-08-2007, 11:13
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "[QUOTE=V.G]אני בעד לעשות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Audioslave
בואנ'ה אתה חתיכת גזען מסריח .... אני חצי מזרחי חצי אשכנזי ... ככה שיש לי את כל הזכויות להגיד לך שאתה חתיכת גזען מסריח ושהרוסים העבריינים השיכורים לא יותר טובים ... ויש הרבה ערסים אשכנזים , פשוט יש סטיגמות מטומטמות שאשכנזים משכילים וחנונים והמזרחי הוא תמיד חסר השכלה לא מצליח .... אז יש לי חדשות בשבילך הרבה מזרחים הם לא ערסים ... ואלה שכן זה אשמת הממשלות שלנו במשך שנים רבות של קיפוח בימי המערך ( למרות שאני תומך במפלגת העבודה אני אומר זאת ) שבהן המזרחים יושבו בעיירות פיתוח ובחורים שונים בארץ קופחו ותרבותם נתפסה בעייני האליטה האשכנזית כנחותה ( מדיניות כור ההיתוך ) ... עד שהמדינה המטומטמת שלנו התעוררה והרב תרבותיות החלה להכנס ולחלחל ...

עכשיו בקשר לערסים .... הם באמת זבלים דוחים שמנסים כמו עלוקה להתחזק ולעשות את הפוזה שלהם עליך כדי להראות את "כוחם " ומנסים לעשות רושם על בנות ככה ע''י הצקה לחלשים כדי להראות שהם כביכול גברים .... מה שנקרא " חכמים על חלשים " ומה שעצוב שהרבה בנות אוהבות את זה ... את הערסים המסריחים האלה ואת הפוזה הזאת ... במיוחד בגיל ההתבגרות כי הן חושבות שהם יתנו להן בטחון ויגנו עליהן וכל השטויות האלה .
ערסים הם כמו כלבים מריחים חולשה ומתנפלים בגלל זה צריך להתגבר על כל הפחדים לידם ולהראות בטחון ... אל תסתכל לכיוון שלהם ... אל תנסה להתגרות בהם פשוט אל תנסה לדבר איתם ואל תתיחס אליהם .

כשכתבתי ברברים מזרחים הכוונה הייתה לא לכך שכל המזרחים ברברים... אלא לזה שהם מחקים את הברברים שבין המזרחים... אני מצטער על אי ההבנה... ואני מוכן להתנצל אם פגעתי במשהו...
ונכון לא חסר גם אשכנזים ורוסים שהם ערסים... וזה תופס גם לגביהם... הם חושבים שאם הם יהיו כאילה הם יצאו "גברים"

עריכה: אתה תקבל גם התנצלות בפרטי... באמת אבל באמת שלא התכוונתי לפגוע או משהו... פשוט לא הבנת למה התכוונתי...

נערך לאחרונה ע"י V.G בתאריך 16-08-2007 בשעה 11:18.
ישן 26-08-2007, 00:29
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
חנן ידידי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "שונא,שונא ערסים!!"

לדעתי טוב מאוד שנהגת כמו שנהגת כי אחרת אם היית עונה להם או משהו אחר זה היה יכול להסתיים הרבה יותר גרוע, ולא רק עם עלבון אולי אלא עם סכין תקועה איפה שהוא ובמקרה קיצוני גם טרמפ באמבולנס וחס וחלילה טרמפ בחברה קדישה.
היום מסוכן לענות לאנשים בייחוד על הכביש כי על שטויות בן אם זה לצעוק למישהו שכמעט דרס אותה או לצפור למישהו זה יכול להגמר בזה שהשני יצא יצעק ותצעק חזרה ואז הוא שולף סכין ונגמר הסיפור בשבילך

אז אל תתייסר פשוט תמשיך הלאה ותהיה מקסים כמו שאנחנו מכירים אותך

מעבר לזה האשכול ננעל כיוון שהרעיון מוצא וגם התחיל לעבור לנושאים שלא קשורים לפורום
שבוע מקסים לכולכם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 25-08-2007, 15:26
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Spider Loc שמתחילה ב "אני אוהב לגרור לא להיגרר היום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spider Loc
אני אוהב לגרור לא להיגרר היום אחרי המשחק שהיה לנו נגד נס ציונה התחלתי עם אחד מהם כי הוא נראה לי פוזה ואני אוהב את זה ובזכותי כל הקבוצה רבה איתם בעטתי לאחד בראש ואני אוהב את זה

לך תחפש את החברים שלך אתה פשוט אידיוט!!! חסר חיים ומפגר!!! אני לאט סובל אנשים כמוך שהולכים להרביץ למשהו כי הוא נראה לו "מוזר" או "פוזה" או "חנון" אתה סתם אפס... לא שווה יריקה...
פשוט בנאדם מגעיל!!!! וזה לא קשור לזה שאתה מזרחי זה קשור לזה שאתה מתנהג כמו פחדן...
ככה כל הערסים כשאתה תופס אותו לבד הוא לא יגיד לך מילה כי הוא מפחד שיפוצצו אותו כשהוא עם עוד ערסים פתאום צומחות להם הביצים...
אם אמרתי משהו שהוא לא עונה על החוקים תרחיקו...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:21

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר