לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2005, 19:45
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
שרון מתגלה כמניפולטיבי באופן פנטסטי.

בתקופה האחרונה, יחד עם האיומים על אישים ופוליטיקאיים התומכים בהתנתקות ע"י פעילי
ימין קיצוני, ישנם דיבורים בדרגים גבוהים - פוליטיים ובטחוניים על מעצרים מנהליים, איסורים
והגבלות חוקיות כנגד אותם מאיימים ומסיתים...

עכשיו, אם שרון ירצה, בטח ובטח שהוא יכול להפעיל את כוחו ולהיות יותר אגרסיבי מבחינת
האיומים הללו שהיו דיבור השבוע, ואני בטוח שידועים מקורות המכתבי האיומים שנשלחו לאלו
התומכים בהתנתקות. אני גם בטוח שכשרוצים, מוצאים דרכים "להפיל" אנשים, ולשרון יש את
הכוחות הדרושים כדי לעשות זאת...

שרון פשוט לא רוצה לפעול נגד אותם מסיתים בכוונה, שכן זה פועל לאינטרס האישי שלו,
שממשיך להבעיר את השנאה ומחזק את דה הלגטימציה נגד המתנחלים, יחד עם הוצאת
שרון עצמו והתומכים בהתנתקות כקורבן בכל המאבק הזה במקום להמצב יהיה הפוך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2005, 23:21
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
זאת הודעה עם הגיון ברמה של פילושביץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "שרון מתגלה כמניפולטיבי באופן פנטסטי."

הנסיונות הפתטיים "לתרגם" את האלימות המפעפעת ופורצת דרך האיומים הקשים שבאים מכיוון הימין הקיצוני, ל"מניפולציות" של שרון, מעלים ריח לא טוב. האם האיומים הללו אינם מייצגים רק את הקיצונים? האם בסתר לבם גם ימנים "מתונים" תומכים בהם? זאת מסקנה עצובה שעולה מנסיונת ההתכחשות המוחלטת של מתנגדי ההתנתקות לכך שיש בעיה בצד שלהם.

כך הופכות תלונות של שרים על איומים ל"הסתה". אני מתפלא שערוץ ראשון שהציג שוטרת שעדייין מאושפזת עם שבר בעצם החזה כתוצאה מבעיטה של מתנחלת משתוללת בהפגנה, טרם הואשם גם הוא בהסתה ומניפולציה. למה להסעיר רוחות עם תמונת השוטרת במיטת בית החולים?

פתאום הממשל והשב"כ הם כל יל יכולים. לו רצו יכלו לתפוס את המאיימים. אבל כאשר הם ניסו לעשות זאת, אז הבוז ל"שמפניות" והשנאה והאיומים על "המחלקה היהודית" בשב"כ לא ממש הועילו לגבש כוח שיגלה זאת.

חברים שפויים מן הימנים: תחליטו איפה אתם עומדים.

ישן 18-02-2005, 17:48
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
שמעת פעם את הביטוי "על ראש הגנב בוער הכובע" ?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזו התפתלות לוגית: "אם תגיד שאינך אשם - אז ברור שאתה אשם". הגיון אורווליאני במקצת..."

זה בעברית, לא בניו-ספיק

עכשיו, נתחיל עם לנדאו והסרבנות - אתה מסתמך על דברים שאמר שרון בישיבת ממשלה:

מתוך - http://news.msn.co.il/news/StatePol...50103165200.htm
"מה שעוזי אומר מסוכן ביותר ודבריו הם בבחינת המסר הכפול המסוכן... מצד אחד הוא מגנה קריאות לסרבנות בצבא, ומצד שני אומר - החלטת הממשלה בלתי לגיטימית, והרי הממשלה היא נותנת הוראות לצבא, ואם החלטת הממשלה לא לגיטימית, איך לא יקראו לסרבנות בצבא... עמדתו מסוכנת לקיום המשטר הדמוקרטי, אי אפשר להפריז בסכנה שבמסר הכפול הזה".

זה לא בדיוק כפי שהצגת את זה. הוא אומר שעוזי לנדאו מציג מוסר כפול, ואף מציין בעצמו שלנדאו מתנגד לסרבנות, אבל אמירותיו שהתכנית לא לגיטימית מעודדות סרבנות. אפשר בהחלט להתווכח עם זה, ואני גם לא בצד של שרון במקרה הזה, אבל הטענה של שרון לגיטימית ואין כאן ניסיון השחרה.

בכל אופן זה לחלוטין לא רלוונטי, הוא לא מקשר כאן את לנדאו למאיימים, וגם לא לסרבנים, אלא רק תוקף את דעתו ב"שרונית" אופיינית.

ולגבי מועצת יש"ע וההסתה - לא הצלחתי למצוא לזה מקור, אולי תוכל להאיר את עיניי
ישן 18-02-2005, 18:12
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
אני מודע, וזו לא הייתה הסיטואציה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כן, האם אתה מודע לכך שחפים מפשע נוטים ל-ה-כ-ח-יש האשמות נגדם?..."

יש מכתבי איומים, אף אחד לא יודע מי שלח אותם, אבל בהודעתו אתאור ייחס את זה באופן עקיף למתנחלים, ועל זה נאמר "על ראש הגנב בוער הכובע", על אותו אחד שאומר "אני לא אשם, מה אתה רוצה ממני ?" כשבכלל לא היפנו את האצבע נגדו.

אז נכון, אם הטענות שלך לגבי דברים שאמר שרון נכונות, אז אתם צודקים ויש כאן מניפולציה. אבל אני צריך להיווכח בכך בעצמי, ותאמין לי שגיגלתי את זה וחיפשתי, ולא מצאתי לכך הוכחות. מצד שני - תקשורת עויינת, אתה יודע

אגב, לכותרת אני לא מתנגד - שרון בהחלט מניפולטיבי. זו אחת הסיבות שבחרנו בו, כי הוא "מנהיג חזק". אני לא תמיד אוהב את הדרך שלו, כי לדעתי הוא משמש דוגמה אישית גרועה בכל הנוגע להתנהלות תקינה, אבל מצד שני He gets the job done, ואין הרבה פוליטקאים שאפשר להגיד עליהם את זה. במערכת הפוליטית הישראלית קשה מאוד לראש הממשלה לבצע מדיניות שהוא מעוניין בה - הוא צריך לתכמן, ולשמן, ולקמבן ככל יכולתו, ועדיין יכולים לתקוע לו סכין בגב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר