לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2007, 18:58
  Surf666 Surf666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.07
בבעיה ואני לא יודע מה לעשות אני חייב עזרה דחוף..

ככה:
חבר שלי וחברה שלו נפרדו לפני חצי שנה, הם נפרדו בגלל סיבות שונות אבל עדיין אהבו אחד את השני, אחרי חודש היא הייתה חברה של מישהו אחר וככה היא הייתה איתו במשך חצי שנה, והם רבו עכשיו(חבר שלי והאקסית שלו) אבל שניהם אמרו לי שהם חשבו לחזור אחד לשני אבל שהריב הזה הרס, והחבר שלי מת לחזור אליה, והיא רוצה לעזוב את חבר שלה ולחזור אל חבר שלי, אבל היא לא בטוחה אם הוא אוהב אותה והוא לא בטוח אם היא אוהבת אותו, עכשיו ביינתים הם לא מדברים בגלל הריב אבל הם עדיין אוהבים אחד את השני, שני הצדדים לא מודעים לרגשות של האחר, והם סיפרו לי את זה אבל היא אמרה : אני מקוה מאוד שלא תגלה את זה, והוא לא אמר כלום אבל אפשר היה להבין לבד שהוא מתכוון לזה שאני לא אספר, עכשיו אני משתגע אני לא יודע מה לעשות, אם אני אגלה אז יש סיכוי קטן שעדיין בגלל הריב הם לא יחזרו, ואז יצא שאני לא יודע לשמור סודות ושיש לי פה גדול, אבל גם יש סיכוי שאם אני לא אגיד כלום אז בסוף אם הם יחזרו אז הם ידברו ואז יבינו שאני ידעתי את זה וסתמתי תפה כמו מניאק כאילו לא רציתי שהם יחזרו.. אני פשוט לא יודע מה לעשות תעזרו לי בבקשה אני ממש רוצה שהם יחזרו.. אה דרך אגב שחכתי להגיד שיש בעיה ואני לא יכול לדבר עם אותה הבת..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2007, 16:56
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
רעיון טוב אך כללי מידי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "שלבים."

הכוונה שנראה לי שחסר את הפירוט של איך לעשות כל שלב אם הבחור לא יודע לפרט את זה בעצמו

מעבר לכך לא ברור לי כי לא אמרת למה אתה לא יכול לדבר עם הבת והאם החבר שלך יודע שאתה בקשר או אולי יותר נכון להגיד שהיית בקשר עם הבת ואם כן אז אפשר לרמוז לו שיצא לך להתרשם שהיא מעונינת בך למשל להגיד שהזכרנו אותך פעם וראיתי איך העיניים שלך פתאום נצצו או משהו כזה

לפי מה שאתה מספר מדובר על 2 אנשים צעירים שאוהבים אחד את השני ורבו בגלל משהו שטותי או לא אך בעיקר נשמע כאילו הגאווה מונעת מהם לחזור אחד לשני ויש הרבה משחקי כבוד

אם אתה לא מדבר עם הבת ומדבר עם הבחור אני חושב שאני הייתי תופס אותו לשיחה ואומר לו מה יותר חשוב הגאווה שלך או האהבה שלך
השאלה הנוספת היא אם הבחור ידע שהבחורה מעונינת בו האם הוא ירד מהגאווה או אולי זה חשש ובכל מקרה יעשה משהו או שלא מתכוון לעשות כלום אלא אם זה יגיע מהצד שלה
אם לדעתך הוא היה עושה משהו אם היה יודע שהבחורה גם אוהבת אותו ורוצה בו אז הייתי מספר לו
ואם הוא לא היה עושה כלום אם היה יודע שהיא גם מעונינת אז לא בטוח שהייתי מספר לו כי אם הוא "חמור" שמה שחשוב לו זה הכבוד והגאווה אז שיתבשל במיץ של עצמו עד שהוא יתאפס
אני חושבשאפשר להבדיל בין סוד אישי לבין המקרה הזה שבעצם סיפרו לך את זה כביכול כסוד אבל זה לא סוד אישי של מישהו אלא רק שיתוף רגשות ואני מניח שאם בזכותך הם יחזרו הם לא ישמרו או יחשוב עלייך משהו שלילי אך בכל מקרה זאת הדעה שלי

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 28-08-2007, 22:57
  Surf666 Surf666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "רעיון טוב אך כללי מידי"

אני לא יכול לדבר איתה בגלל שהיא החליטה שהיא רוצה לנתק איתי קשר ואין לי מושג למה, היא לא יכלה להגיד היא רק אמרה שזה בגללה ושזה לא בגלל משו שעשיתי או משו ושזה קשור אלי ושבגלל זה היא חייבת לנתק את הקשר, ומאז לא דיברתי איתה, הוא יודע שהייתי בקשר איתה אבל לא נראה לי שהוא יודע על זה שאני והיא כבר לא מדברים יותר, הוא לא יודע שהיא אוהבת אותו, ובריה הוא פשוט קילל אותה טיפה, אז עכשיו היא די כועסת, אבל היא עדיין אוהבת אותו.. אני עדיין לא יודע ממש איך לפתור את כל זה...
מעבר לכך לא ברור לי כי לא אמרת למה אתה לא יכול לדבר עם הבת והאם החבר שלך יודע שאתה בקשר או אולי יותר נכון להגיד שהיית בקשר עם הבת ואם כן אז אפשר לרמוז לו שיצא לך להתרשם שהיא מעונינת בך למשל להגיד שהזכרנו אותך פעם וראיתי איך העיניים שלך פתאום נצצו או משהו כזה
ישן 30-08-2007, 18:30
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Surf666 שמתחילה ב "בבעיה ואני לא יודע מה לעשות אני חייב עזרה דחוף.."

לדעתי, אם אתה מתכוון ללכת ולרמוז לו בכל צורה שהיא אוהבת אותו, זה לא מומלץ. כי בסופו של דבר גם אם לא אמרת מפורשות שהיא אוהבת אותו ולצורך העניין אמרת "אם היא הייתה" הוא עלול לפרש את זה כדבר שבאמת קורה וזה יעבור בסופו אליה כאילו סיפרת לו למרות שלא סיפרת לו....
אני במצב הזה הייתי משתמש במה שאני יודע: ברגע שאני יודע שהיא אוהבת אותו, הייתי יוזם איתו שיחה ושואל אותו מה הולך איתה ומנסה לשכנע אותו ללכת ולדבר איתה...תגיד לו שמקסימום היא תגיד לו 'לא'...

עכשיו אם הוא לא יקשיב לך ולא ילך לדבר איתה, והיא לא מדברת איתך כרגע, שניהם לא יוכלו לבוא אליך בטענות למה לא ניסית לקרב ביניהם אם ידעת ששניהם עדיין אוהבים אחד את השני: הרי שניסית - היא לא דיברה איתך אז לא יכולת לעשות כלום איתה, אבל אותו ניסית לשכנע - ואם הוא בחר להקשיב לך או לא, זה כבר בעיה שלו לא שלך.

לדעתי ככה אתה תקרב ביניהם בצורה הכי הוגנת בלי לפגוע ובלי לגלות סודות מאחד לשני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר