לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2007, 09:57
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
עדכון

היי כולם!
יש התקדמות: אנחנו מדברים כבר פעם ביומיים בערך.....לרוב אני מתקשר אליה אבל חפיף...

הפגישה ההיא שעם חברים בסוף לא יצאה לפועל כי חברה שלה לא רצתה...ככה לפחות היא אמרה לי...

שבוע שעבר הייתי עם חברים שלי בעיר הבירה וגם היא הייתה אז דיברנו שמה קצת...היא הסתפרה באותו יום אז אמרתי לה "תתחדשי על התספורת" ו"דווקא יפה לך" לפני כולם!! וחברות שלה שמו לב.....
המשכתי אחרי זה להסתובב עם חברים שלי ופגשתי אותה עוד פעם אחרי איזה שעה או שעתיים...והייתי עם כוס בירה ביד והיא אמרה שהיא לא אוהבת בירה....אז נתתי לה לנסות...ואז חברה שלה (שאני מכיר) קפצה כזה: "אה ממנו את כן טועמת וממני לא?"....חחחח....זה אומר שיש מצב שהיא בעניין?

טוב מאז המשכנו בטלפונים כמו שאמרתי פעם ביומיים ככה שלרוב אני מתקשר...אתמול בדיוק דיברתי איתה והצעתי לה שנארגן משו...עכשיו אתם יכולים להגיד שאני טמבל והכל...לא הדגשתי את הקטע שאני רוצה להיפגש איתה לבד...אז זה יצא כזה שאני לא חושב שהיא הבינה את זה והיא חושבת (נראה לי) שהתכוונתי שניפגש עם עוד כמה חברים....עכשיו השאלה היא אם יש לי עדיין אפשרות לדבר איתה ולהבהיר לה שאני רוצה להיפגש איתה לבד בלי שעכשיו היא תסרב לי או שניכנס למצב לא נעים.....אז יש אפשרות כזאת?

אה עוד משהו, היא כל הזמן עסוקה....זה לא נורמלי....קבעתי איתה מאתמול ליום שני....אז ככה שיש לי זמן עדיין לדבר איתה בקשר לזה.....

ודבר אחרון, כמה זמן לדעתכם לוקח מהרגע שבו אתם מכירים מישהי ומתחילים לדבר איתה עד לרגע שנעשים חברים? כי אני מרגיש כאילו שהעניין מתחיל לעמוד במקום.....בכל זאת אני מכיר אותה כבר חודש ומדבר איתה בטלפונים אבל פגשתי אותה רק פעמיים וזה היה עם עוד אנשים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2007, 17:27
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
טעות לעולם חוזרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "עדכון"

מה יהיה איתך בחור אה?
התסכלתי קצת בהיסטוריה וראיתי שבתחילת החודש דיברת איתה וטענת שעשית טעות נוראית בזה שלא הצעת לה לצאת לבד ועכשיו 3 שבועות אחרי אתה שוב מדבר איתה ומדבר על להפגש ושוב לא מציע לה יציאה זוגית אלא יציאה שאפשר לפרש אותה כלארגן ביחד או עם עוד כמה והעיקר לצאת לבלות למרות שאתה רוצה יותר לבלות איתה ולא לבלות בכלליות.

ממה שאני מבין ממך נשמע שאתה יוזם הכל את השיחות טלפון ואת ההצעות להפגש ואת הקשר ביניכם ואז נשאלת השאלה האם יש פה קשר שהוא מעבר לידידות? אם טוב לך ככה שאתה מדבר איתה פעם ביומיים ויוזם הכל אז סבבה אך נראה לי שאתה רוצה יותר ולכן ההצעה הכי טובה זה פשוט לדבר איתה או לפחות להציע לה לצאת שניכם וכך תראה את הכוונות שלה ואם היא רואה בך משהו מעבר לידיד
אפשרות נוספת היא לתת לה יותר זמן לא להתקשר כל יומיים למשל להתקשר כל 4 ימים ולראות אם בין לבין היא גם מתקשרת או שהכל אתה יוזם
שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 30-08-2007, 18:49
  idapal idapal אינו מחובר  

תודה ועוד בעיה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "לדעתי, אתה רודף אחריה יותר..."

וואללה אחים שלי אתם צודקים. תודה על העזרה.
כבר מיום ראשון לא דיברתי איתה והיא עדיין לא התקשרה....
גם היא בכלל שכחה שהיא קבעה איתי לארגן משהו....
בקיצור כנראה שהיא לא ממש מעוניינת...

אבל יצא לי לחשוב קצת בכמה ימים האחרונים (וזו כבר בעיה שונה חחח) והגעתי למסקנה שכל החיים שלי, אני יוזם כמעט את כל הקשרים עם כל החבר'ה...ואני לא מבין למה זה הולך ככה.....כל הזמן אני זה שצריך להתקשר לשאול מה נשמע ומה העניינים...
מה שבטוח זה שאני לא חופר (אולי רק במקרה הספציפי של האשכול הזה אבל לא יותר מזה)....
אני מאלה שמארגנים תמיד את היציאות ומעבירים קשר...ואני לא מאלה השתקנים ולא מאלה החופרים....אבל מה שקורה עכשיו שבזמן האחרון הייתי די עסוק (עבודה וכאלה) וכל פעם מחדש חברים שלי מתארגנים וקובעים ו"שוכחים" להודיע לי והם נזכרים ברגע האחרון וכל מיני כאלה....או מקרה אחר שחבר שלי היה צריך להעביר אלי קשר אז הוא ניסה להתקשר רק לבית ולא לפלאפון (למרות שהוא יודע שאני תמיד עם הפלאפון) ולעומת זאת אני כשאני לא תופס אותו בבית אני לפעמים גם מתקשר להורים שלו לשאול איפה הוא (ההורים שלנו חברים די טובים ולכן אין לי בעיה להתקשר אליהם).......ויש לי עוד מלא דוגמאות כאלה (חחחחח אם תרצו רק תגידו....חחח)

אבל בקיצור ולעניין: אם אני בודק עכשיו, אני אגלה שאל כל החברים שלי (כמעט) אני מתקשר יותר מאשר הם מתקשרים אלי....עם האחד יותר והאחר פחות אבל עדיין זה המצב....ועכשיו אני חושב על זה ומנסה להבין למה...יש לכם רעיון??

*יש לי שני חברים הכי טובים שאנחנו מן שלושה חברים הכי טובים כזה.....וכל פעם כמעט אני צריך להתקשר אליהם ולקבוע יציאה או לחילופין לשמוע על יציאה שהם ארגנו. אחד מהם הוא פשוט בן אדם שבקושי מתקשר אל אנשים והשני די קמצן (נו מה לעשות, אבל הם עדיין חברים שלי). אבל למרות זה הם ביניהם מדברים די הרבה דרך האי סי קיו. אז התחלתי להתחבר יותר לאי סי קיו אבל גם שם....לרוב אני צריך ליזום את השיחה ולא הם...אז אני לא מבין למה זה? למה תמיד אני צריך ליזום??
ישן 30-08-2007, 19:46
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "תודה ועוד בעיה..."

יש כמה סוגים של אנשים בחיים, אלו שיוזמים, כאלו שאדישים וכאלו שמחכים שיעשו בשבילם את העבודה (אולי יש עוד סוגים אך זה מה שעלה לי לראש). ואתה הוא מהסוג היוזם ואני בהחלט יכול להזדהות איתך כי גם אני כזה ואם תעשה חיפוש אתה תראה שהודעה שלך עולה מידי פעם לפורום פה על ידי חבר פה עם אותה טענה כך שאתה בחברה טובה

כמו שאמרתי גם אני כשהיינו חבורה של כמה זוגות אנחנו ועוד זוג היינו אלו שבדרך כלל מארגנים יציאה לסרט או לטיול וכו וצריכים לעשות טלפונים וסידורים וכו, כך שאני חושב שזה קשור יותר לאופי וכמובן שאם אתה מתקשר יותר אז הצד השני מתקשר פחות כי זה הרי לא תחרות, לפי מה שהבנתי ממך החברים גם מדברים איתך כלומר הם יוצרים קשר רק פחות ממה שאתה עושה, ושוב אם זה מפריע לך נסה לתת קצת זמן ולראות שגם הם מתקשרים רק קח בחשבון שאולי הם יחשבו שמשהו קרה שאתה קצת מתרחק ואם זה רק כדי לראות כמה אוהבים אותך או דברים כאלו אז אני לא בטוח שזה המדד הנכון. בקיצור לדעתי זה פשוט עניין של אופי וידוע לך שאלו שיוזמים הם אלו שמתקדמים הכי בחיים גם בעבודה
בקשר לזה שאנשים קבעו ולא הציעו לך או הציעו בדקה ה90 אז או שמי שהיה צריך להזמין אותך היה עצלן ושכח או נזכר בשניה האחרונה או כמובן שיש דברים בגו אך צריך לבדוק את הנושא יותר לעומק
השאלה היא כשאתה יוצא איתם למפגש שהם יזמו איך הולך המפגש האם הכל הולך סבבה ויש צחוקים וכו או שאתה מרגיש שעשו לך טובה שהזמינו אותך ושמתחייסים אלייך?

ועם כל הצער בדבר לדעתי עדיף לגלות לגבי הבחורה שהיא לא רצינית לגבייך מאשר להמשיך לרדוף אחר משהו שלא קיים
אני בטוח שהברת מזל תגיע אלייך בקרוב

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 30-08-2007, 20:52
  idapal idapal אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "עדכון"

אני לא בא וסופר כמה פעמים כל אחד התקשר....אני יודע שבכלליות לרוב אני מתקשר אל כולם...
אין לי בעיה עם זה שאני יוזם ומארגן...זה חלק מהכיף שלי וחוץ מזה זה נותן לי גם תאפשרות להחליט לאן לצאת...
וכשהציעו לי בדקה ה90 וכל המקרים האלו, במשך היציאה הכל היה סבבה, לא הרגשתי שעשו לי טובה שהזמינו אותי...
כמו שהמצב נראה (לפחות איך שזה נראה לי) זה כאילו שכל פעם שוכחים אותי, בלי לשים לב ובלי כוונה ואני לא מבין למה...סך הכל אני לא מאותם אנשים שלא מרגישים אותם ואז אפשר לנסות להבין את זה איכשהו......
בעצם, יש תמיד את האנשים שכשהם יבואו ויכירו אנשים חדשים יהיה אפשר לראות אותם אחרי שבועיים (ואפילו פחות) בקשר מאוד טוב....ויש אנשים (כמוני במקרה הזה) שזה לוקח הרבה זמן כדי לייסד קשר חדש, לרכוש חברים טובים חדשים וכו'....וזה לעומת המצב שבו הייתי בכיתה ט', שהתחברתי מאוד מהר עם האנשים החדשים בכיתה...זה כאילו שיש איזה משהו באופי שלי שמרחיק קצת את האחרים.....הרי לא יכול להיות שכל האנשים שאני מכיר והחדשים שבהם לא ירצו להעמיק את הקשר - ומכאן אני מסיק שהבעיה היא איפשהו אצלי...ואני לא מצליח להבין איפה!?
וכשאני חושב על זה - זה נוגד את ההיגיון: אני בן אדם מאוד פתוח, בקושי רב עם אנשים, אני תמיד אוהב להכיר אנשים חדשים ולשמור על קשר...מדבר ( כלומר, לא שותק ולא חופר)...ואפילו כשאני מדבר עם האנשים רואים שיש דווקא שיחות מעניינות, שני הצדדים נהנים לדבר אחד עם השני....הבעיה היא שזה לא עובר את השלב של השיחות כשנפגשים (ז"א שכשאני פוגש חברים שלי, אז אנחנו מדברים צוחקים ונהנים, אבל רק במקרים די מעטים (יחסית) - הקשר מתהדק ליותר מזה)...

בקיצור, זה לא שאני מציק לאנשים או שהם לא ממש מחבבים אותי או משהו כזה....זה פשוט נראה כאילו כל פעם "שוכחים" אותי - למרות שיש לי "נוכחות"...מה יכולה להיות הסיבה?
וגם, איך אני הופך להיות מהסוג של האנשים שמתחברים ממש מהר עם אנשים חדשים?

תודה רבה מראש

*עריכה: בקשר לבחורה, תודה, ואני ממש אבל ממש מת למצוא כבר את המתאימה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר