לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2007, 10:42
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
למנהלי מלב אל לב היקרים ולגולשים המאוהבים. האם אוכל לבקש טובה?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img175.imageshack.us/img175/6351/infomilies15lx3.gif]
קודם כל שלום לכולם, מנהלים משתמשים וגולשים יקרים.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img175.imageshack.us/img175/6351/infomilies15lx3.gif]

לאחרונה , לאחר תקופה דיי ארוכה
שלא הגבתי ולא עזרתי לאף אחד, החלטתי לחזור
ולעזור בזמני הפנוי, כשאני לא עובד ולומד.

בכל אופן האם אוכל לבקש ממכם טובה
שתקל עליי בלעזור לאנשים פה.

האם תוכלו להוציא חוק שחובה על כל אדם לרשום את גילו
לפני שהוא שולח את הנושא לפורום.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img175.imageshack.us/img175/3653/infomilies9xw1.gif]
למה אני מבקש את זה?

תרצו או לא, הגיל הוא גורם חשוב ומשפיע לפני שאני עוזר לבנאדם מסוים.
יש פה אנשים בני 16-18 שהם יותר צעירים ודרך המחשבה לגביי הבעיה עדיין שונה מאנשים בני 20+.
ולפעמים [את האמת תמיד] אני אוהב לדבר בגובה העניים לאנשים שאני עוזר, ובמקום לתת לי
כל פעם בנושא לשאול את פותח האשכול: " תגיד בן כמה אתה?"
וישר להגיב כשאני יודע כבר בן כמה הוא...זה ייקל עליי מאוד.

לפי דעתי אין משהו רע בחוק הזה שמבקש לרשום את הגיל.
אפשר לרשום את הגילאים בכותרת או בתחילת הנושא.
לפי דעתי זה יביא רק יתרונות...

מה אתם אומרים? בעד? נגד?
+ נימוק.

נערך לאחרונה ע"י gamzo5 בתאריך 24-08-2007 בשעה 10:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2007, 14:19
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
וובכן, אני נגד.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gamzo5 שמתחילה ב "למנהלי מלב אל לב היקרים ולגולשים המאוהבים. האם אוכל לבקש טובה?"

קודם כל, אני אפתח ואומר שאני שמח שהחלטת לחזור ולעזור לאנשים. תמיד כיף לראות אנשים שרוצים לעזור. אז, תודה. אנגם שמח על הצעת הייעול שהצעת (כן למרות שאני מתנגד לה. זה לא נוגד.) - אני תמיד שמח לשמוע עצות והצעות.

למה אני נגד:

1. אם אנחנו, המנהלים, נחוקק את זה כחוק אז... מה תהייה "הענישה" במקרה בו עוברים על החוק? מחיקת האשכול? הרי האדם השקיע המון בכתיבתו, מזמנו ומכוחו. אז זה לא טוב.

2. אם אותו אדם רוצה להסוות את זהותו - הוא לא יוכל. תתפלא כמה זוגות של ידידים יש פה ולא תמיד אופציית המשתמש האנונימי - קוסמת לאנשים.

3. סה"כ, אפשר להבין לרוב מהכתוב. אם לא - אפשר לעשות חיפוש על המשתמש המסויים. אין לך כוח? תשאל. לא ייקרה כלום.

היתרונות (חסכון בזמן) לעומת החסרונות (שלושת הדברים שפירטתי) - קטנים מדיי. ולכן, אני חושב שאיננו צריכים לאכוף זאת.

שלך,
אמיר.

ישן 25-08-2007, 15:37
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
דבר נוסף
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "וובכן, אני נגד."

GAMZO5 כתב שמצידו שהכותב יכתוב איזה גיל שהוא רוצה ואז נשאלת השאלה מה זה יעזור אם מישהו יפברק גיל?

אני גם נגד מהסיבות שאמיר כתב וגם שאחד היתרונות בפורום שלנו בפרט ובפרש ובכלל באינטרנט בכלל זה האנונימיות ונכון שגיל לא חושף פרטים כמו שם או תיאור אחר אך זה בכל זאת מצמצם אפשרויות, אם למשל אתה קורא אשכול או תגובה וחושב שמכיר את הבן אדם שמאחורי זה אך לא בטוח ואם תראה את הגיל שלו אז זה יכול רק לחזק את ההשערה שזה אותו אדם ובזה זה יכול לחשוף אותו

ואני מסכים גם עם דניאל הבעיות במהותם הם אותם בעיות כמובן שאהבה יכולה להיות שונהבין בני 16 לבני 22 ועוד יותר לבני 30 ו 40 אבל אם תסתכלו בכלליות לכולם יש אותם חוקים ולכולם יש אותם מריבות
כך שהרבה פעמים עצה לבן 16 יכולה מאוד לעזור גם לגילאים אחרים

ואני מסכים עם אמיר שאנחנו נשמח כמובן לשמוע הצעות ייעול (רק כמובן אם מדובר רק על הצעות ייעול נא לשלוח לנו את זה בפרטי ולא בפומבי למען הסדר הטוב)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 27-08-2007, 05:21
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
כמה דברים:
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי gamzo5 שמתחילה ב "[b]אה, אם אם אין לכם זמן באמת..."

1. "אבל איך זה שאין פה אפילו מנהל אחד שהוא פנוי יותר?" -
אין פה מאות מנהלים יש פה רק שניים. ולכן, כמה זה בדיוק לפחות אחד?

2. מבחינתי, זה לא עניין של זמן - אלא של יעילות. ואני לא חושב שהדבר נכון לעשותו. נכון, היו הרבה שכתבו שהדבר יועיל להם. קראת גם את התגובות שאמרו שהם לא רוצים בכך? לפי ספירה שלי (אם לא סופרים אותי ואת ארז) - המספר זהה. אז?

אני פשוט לא חושב שזה נכון לעשות. זה בסה"כ חוסך בהודעה אחת. אנחנו יכולים לכתוב בחוקים שעדיף היה אם היו מציינים את הגיל שלהם בהודעה. אבל, אני לא חושב שצריך לחייב. מכל הסיבות שכבר צויינו באשכול.

זהו, לדעתי.

אגב, כן. גיל זה פרטי משתמש וכל משתמש זכותו לבחור אם לתת אותו.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 27-08-2007 בשעה 14:49.
ישן 27-08-2007, 23:51
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
שמע,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gamzo5 שמתחילה ב "למנהלי מלב אל לב היקרים ולגולשים המאוהבים. האם אוכל לבקש טובה?"

מבין אותך, אבל תחשוב על זה שגולשים מסוימים ורבים, שגולשים בפורומים אחרים ששם הם מתדיינים הרבה בנושאים רציניים עם גולשים אחרים, לא רוצים שידעו את גילם כדי שיתיחסו אליהם בגובה העיניים ושינהלו איתם דיון רציני מבלי לדעת את הגיל שלהם,לדוגמא (שוב, לדוגמא תחשוב שאדם ב40 בפורום צבא ובטחון, מתדיין עם אדם בן 25, ואותו אדם בן 40 יודע את גילו של חברו ע"י הרעיון שאתה מציע הוא פשוט יכול לערוך חיפוש על אותו משתמש כדי לחפש סיבה ממש טובה לרדת על עמיתו שמתווכח איתו בפורום "אתה צעיר פעור ולא יודע כלום, לי יש 15 שנה נסיון בתחום ולך רק 5.." וכו', וזה כן קרה בהחלט, יש הרבה חוכמולוגים שמנסים לתת מכה מתחת לחגורה ולהיות מלוכלכים בזה שעושים חיפוש על אנשים אחרים ואז יורדים עליהם בגלל תגובות מסוימות שפרסמו בעבר. ואגב, יש שם הרבה וויכוחים בין גולשים כמו בפורומים רבים אחרים.
לסיכום, אני בעד רק אם הגולש יסכים לחשוף את גילו, אבל לשים את זה כחוק.. לא חושב שמתאים.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 28-08-2007 בשעה 00:04.
ישן 31-08-2007, 01:44
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה נגד

יש אנשים שרוצים לשמור על פרטיותם ואנונימיותם.
בוא נעשה רגע סוויטץ' לכיוון אחר: למרות שאני לא מבינה שום דבר בחוק ומשפט, נלך רגע לפי ההגיון. הבקשה שלך לדרוש גיל כחלק מחוקי הפורום אינה חוקית בעליל. אנסה להסביר קצת יותר לעומק למה, למרות שזה לפי דעתי אמור להיות די ברור:
ההשתתפות בפורומים באופן כללי מותנית במילוי פרטים. יש שדות שהם חובה למילוי. אילו שדות אלו?
חלק מהשדות הללו חייבים להשאר חסויים, וייחשפו אך ורק מרצונו החופשי של הגולש ומיוזמתו הוא. אם אחד מבעלי האתר או המערכת (נניח בעקבות תקלה טכנית) יחשפו פרטים אלה, הרי שהם יפרו את הסכם הפרטיות וייתכן שיהיו מועמדים לדין בגין כך (ואם זו תקלה טכנית ויוכח שהיא גרמה נזק למישהו עקב כך, ייתכן אפילו שבעלי האתר יצטרכו לפצות עבור הנזק שנגרם עקב כך).
מנהלי הפורום כפופים לאותם חוקים שלהם כפופים בעלי האתר. אני מניחה שגם לבעלי האתר אסורה גישה לפרטיהם האישיים של הגולשים - דבר המתאפשר עקב השיכלולים הטכנולוגיים - ובמידה וירצו להכנס לאותם פרטים אישיים הם יצטרכו להוכיח מדוע זה היה חיוני ונחוץ. אחרת זו ניראית לי עבירה על החוק.
אי לכך ובהתאם לזאת ברור שמנהלי פורום אינם רשאים לדרוש פרטים כלשהם ממשתתפי הפורום, על אחת כמה וכמה פרטים אישיים שאמורים להשאר חסויים במערכת.
אז למה בכל זאת אנחנו חייבים לתת פרטים שלנו (כשאנחנו רוצים להרשם לפורום), שאנחנו מעדיפים להשאיר חסויים מעיני כל העולם? הרי ברור שכל מה שאנחנו זקוקים לו זה רק שם משתמש וזהו. מה פתאום יכולים להכריח אותנו לתת פרטים שלנו?
אני מניחה שההיתר לדרישה כזו ניתן באופן חוקי ומגביל. אני מניחה שבכל הסכם שקיים בין אדם אחד למשנהו או בין אדם למערכת או חברה (כמו למשל חברות סלולרי) - אין זכות לבקש פרטים שנחשבים אישיים, אלא אם כן מוכח שהם חיוניים לאבטחת ולהגנת לפחות אחד או שני הצדדים שעורכים את ההסכם.
כל השדות הללו שהם חובה למילוי אך חייבים להשאר סודיים - אני מניחה שהותרו ע"פ חוק בית משפט והונמקו מדוע חייבת המערכת לקבל פרטים שאמורים לא להיות חשופים לעיני הציבור. אחת הסיבות למשל מדוע אנו חייבים להעתיק אותיות שניראות עקומות כאלה היא, שיש תוכנות שיכולות ליצור הרבה משתמשים חדשים ולהציף את המערכת, והכל כנראה מתוך מטרה זדונית, אז ההגנה היא דרך האותיות העקומות האלה - אותן תוכנות לא יכולות לזהות אותן ולהעתיקן. באותו אופן אני מניחה שהוסבר לבית המשפט מדוע משתתף בפורום חייב למסור פרטים אישיים כתנאי מוקדם להשתתפותו בו, ולא יכול רק לפתוח שם משתמש וזהו. במיוחד כשהגנות כאלו ואחרות נפרצות חדשות לבקרים.
אבטחת פרטים אישיים באינטרנט היא לא דבר של מה בכך. אפילו אם האדם לא חשף פרטים אישיים, מספיק לעשות חיפוש של כל ההודעות שלו כדי לבנות לו פרופיל בחצי שעה ולצפות את צעדיו.
אתה חייב להבין שהעקרונות העיקריים העומדים מעל לכל כאן הם: זכות הציבור לפרטיות והגנה על הגולשים עצמם ע"י הענקת אנונימיות. זו פשוט אבטחה פשוטה וחוק פשוט של זכויות האדם.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר