לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2007, 21:42
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
טלוויזיה מתי יהיה פה דיון על הורדות ברשת? (רומק, חכה עם הנעילה)

אני בכלל לא מסתכל על הנושא של ההורדות מהזווית של זכויות יוצרים. מה שמעצבן אותי זה שמאז שנפתחה האופציה להוריד נוצרו שתי ציוויליזציות של צרכני תוכן משודר: "המורידים" ו"הלא מורידים".

מבחינתי, הדבר הכי קשה בלהיות "לא מוריד" זה שאתה לא יכול להיות אחד מהחבר'ה שמדברים על הפרק האחרון ביותר ולהריץ תאוריות לגבי מה שיהיה. כשכולם מדברים על תחילת העונה השלישית של "נמלטים" אתה תקוע איפושהו לקראת סוף העונה הראשונה בערוץ סטאר וורלד ככה שאתה לא יכול להיכנס לאשכולות של מי שכבר נמצא בשלב יותר מתקדם ממך וזה מ ב א ס !

גם בבית ספר או בעבודה אתה צריך להתחמק מאלו שכבר יודעים מה יהיה כדי שלא יהרסו לך ויש את הנבלות האלה שאתה רואה להם בלבן של העיניים שהם מתים לספר לך ואם אתה לא לוקח את הרגליים ובורח הם כבר ימצאו איך להרוס לך. אני בעיקר ש ו נ א את אלה שאומרים לך :"אני לא אגלה לך כלום רק תגיד לי אם כבר הגעת לפרק בו X הצליח לברוח, אבא שלו מת והחתול שלו נחטף ע"י קלינגונים. את זה כבר ראית?"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2007, 00:12
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
רומק היקר,
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כל אחד מהנ"ל"

אל תפגע אבל...
אתה כנראה לא מבין את משמעות המילה "זכויות יוצרים" או "הפרה של זכויות יוצרים",אני לא אתחיל להסביר לך על המונח "זכויות יוצרים" אבל אני כן אומר שאם אני אדבר על הורדות או על אתרים שמספקים הורדות זה לא ייחשב להפרה של זכויות יוצרים,זה כן ייחשב לעידוד הפרה עתידית של זכויות יוצרים(וזה לא נחשב לעבירה)ככה שמבחינה חוקית(ואתה מוזמן לבדוק את זה)אני יכול לדבר עם כל העולם ואחותו על אתרים של הורדות בלתי חוקיות,ואף אחד לא יוכל לעשות לי כלום(במידה וכמובן לא יחוקק חוק חדש...)

ורק לצורך ידיעתך:

תוכנות לשיתוף קבצים כגון ביטורנט או אמיול או Mirc או כל מה שרק תרצה הן חוקיות למהדרין(לחלקן אפילו יש משרדים בניו יורק,וצוותי פיתוח שמקבלים משכורות חוקית)התוכנות הנ"ל אינן אחראיות למה שנעשה עם התוכנות שלהן,בדיוק כמו שלצורך העניין B.M.W לא אחראית לזה שאיזה גנגסטר בישראל מחסל אנשים עם הרכבים שלהם(הב.מ.ו ידוע כחביב מאוד על העולם התחתון בא"י...)הבנת?

חשוב שתבין,שגם עם אימיל אני יכול להעביר סרט או משחק שמותקן אצלי במחשב לדוד בארה"ב,אז גם מערכות המייל העולמיות ייחשבו ללא חוקיות?

ניתן לעשות את זה גם עם איסיקיו,מסנג'ר עם כל תוכנה אחרת בעולם שמאפשרת שיתוף קבצים בין 2 משתמשים,מקווה שהבנת משהו מכל הסיפור,המשך יום טוב,ניר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר