לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2007, 15:30
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אם נצא עם נקודה אני יגיד תודה"

אני לא מדבר רק על אנגליה........תיקו בוומבלי יהיה טוב רק אם נוציא שלוש נקודות מקרואטיה,וכן להיפך....

הגיע הזמן לנצח את אחת הנבחרות האלה.....

שלא יהיה כמו גרנט,הבונקריסט,שלא העז ואמנם קיבל את הצל"ש על שלא הפסיד לשום נבחרת במוקדמות המונדיאל......אבל גם לא עלינו....צריך להעיז אחרת זה לא שווה לשחק בכלל.....

אני לא יודע אם אני רוצה לראות נצחון,או בכלל עליה.....אני רוצה לראות מלחמה על הדשא,לא לוותר....זה שהפ מקבלים מיליונים ושלנו מקבלים מאות אלפים לא אומר כלום על הדשא וצריך להלחם ולא לוותר.....אם אני אראה את זה,אני אשמח,אפילו גם אם נפסיד....למרות שאם זה יקרה,ספק אם נפסיד.

חזרה לפורום
ישן 03-09-2007, 20:11
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "לא נכון. גם עם תיקו לא נגיע..."

לא אמרתי לא להעז ולא לשחק התקפי אבל צריך להבין שאנחנו רק ישראל ואנחנו נבחרת חלשה מאוד באירופה ולא צריך לעשות מאיתנו אימפריה
זה מצחיק לקרוא פרשנים ושחקנים שרוצים לנצח את אנגליה
אני לא צריך להזכיר לכם מה היה בארץ אחרי התיקו עם אנגליה אנשים התאכזבו כאילו יצאנו תיקו עם אנדורה
באמת תיכנסו לפרופורציות
אני לא אומר לשחק עם 11 שחקנים מאחורה אבל כן צריך לדעת לעשות גם הגנה
וגרנט חזר מ2-0 באירלנד אז אתה לא יכול להגיד שלא שיחקנו שם התקפי
יצאנו 2-2 עם שוויץ בבית אז גם שם היינו התקפיים
בשוויץ בחוץ ובצרפת בחוץ ידענו לשמור על התיקו החשוב וגם לחזור מפיגור בשוויץ

לפני כל קמפיין יש צפיות לעלייה אבל כולם יודעים שזה לא ריאלי וישראל רחוקה מלהתמודד על עלייה

חזרה לפורום
ישן 03-09-2007, 22:17
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "לא אמרתי לא להעז ולא לשחק..."

גרנט התחיל לתקוף רק אחרי שהבין שהמשחק הולך ומתדרדר,והפלא ופלא,התחלנו לתקוף וכבשנו שני גולים...

אנחנו לא כל כך רחוקים ולהזכירך כבר עלינו למונדיאל!

מה שלדעתי אתה צריך להבין זה שמשחקי נבחרות שונים ממשחקי קבוצות........אחרת איך שחקנינו התמודדו ואפילו נצחו כבר הרבה פעמים בעבר שחקנים שאילו היו משחקים בקבוצות הסדירות,שחקנינו היו חוטפים בקבוצותיהם?(לא מובן אני יודע).....איך תסביר ששחקנים שלא מגיעים לרמה הפחותה ביותר של השחקנים שממולם בד"כ,פתאום אף משחקים טוב יותר מהם? רק בגלל שהם משחקים בנבחרת........אלה חוקים שונים,וכפי ששמת לב,עם קצת נחישות היינו עולים למונדיאל 2006

חזרה לפורום
ישן 03-09-2007, 22:31
מנהל פורום ספורט

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "(ד"א הייתי במשחק מול..."

בוא נראה אם הבנתי נכון ...

אתה שואל אם חשבתי שמתוך 3 הנבחרות שוויץ תצא ראשונה?
אם זאת השאלה אז בטח שכן שוויץ היא נבחרת הרבה יותר טובה מאירלנד וגם יותר טובה מישראל
שוויץ היו ברוב הטורנירים האחרונים ויש להם שחקנים מוכשרים מאוד

ולשאלה השנייה
מאוד פשוט
קרואטיה ניצחה את ישראל ואנגליה ורוב הנבחרות הקלות ( מקדוניה , אסטוניה ואנדורה) עוד לפנייה
אנגליה - אתה באמת רוצה הסבר למה אנגליה תהיה שנייה או ראשונה?
וישראל הפסידה וקרואטיה בבית ויצאה תיקו עם אנגליה בבית אתה באמת מצפה להוציא משהו בוומבלי ? או לנצח את קרואטיה?
וגם : תזכור דבר פשוט שאת אסטוניה ואנדורה כבר עברנו ונשארו לנו משחקים קשים
קרואטיה בחוץ , רוסיה בבית ומקדוניה בבית כשאני לוקח את המשחק בשבת כהפסד ( גם אם יהיה תיקו זה לא ישנה הרבה )
אם ישראל תהיה שלישית בבית כזה זה יהיה יפה מאוד
אבל להתמודד על עלייה אי אפשר

חזרה לפורום
ישן 03-09-2007, 22:45
מנהל פורום ספורט

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "תיקו או נצחון בוומבלי..."

ניצחון על רוסיה ומקדוניה זה חובה לא רק בשביל לעלות אלא בשביל הכבוד של הנבחרת

נגיד אני זורם איתך בתרחיש

אנחנו מוציאים 8 נקודות במשחקים שנשארו אנחנו עומדים על 25 נקודות
לקרואטיה נשארו 5 משחקים נגד אנדורה , אסטוניה , ישראל , מקדוניה ואנגליה
אמרנו מול ישראל יצא תיקו מול החלשות הם מוציאים 9 נקודות עכשיוו בלי לנצח את אנגליה הם עברו אותנו עם 27 נקודות
לאנגליה נשאר את : ישראל , רוסיה*2 , אסטוניה וקוראטיה
אמרנו נגד ישראל תיקו , אסטוניה 3 נקודות ונגד רוסיה נגיד 6נקודות ואנגליה עם 24 נקודות
אבל כל זה שאנחנו מוציאים את רוסיה שכרגע נמצאת מעל אנגליה מהתמונה ...

1.קרואטיה 27
2. ישראל 25
3. אנגליה 24

אבל זה רק בתנאי שאנחנו מוציאים תיקו ומעלה ביום שבת ותיקו מול קרואטיה
נגיד לא יצאנו תיקו בקרואטיה אנגליה יעברו אותנו בהפרש שערים בטח

חזרה לפורום
ישן 08-09-2007, 22:56
  Sonny Sonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אנגליה נגד ישראל - האשכול הרשמי"

קשטן בונקריסט מגעיל
עוד אחרי המשחק מאשים את השופטים...
גועל נפש, הגיע לאנגליה במטרה לא לספוג, להבקיע זה סיפור אחר בשבילו
במחצית שניה חילוף דבילי שהחליף את יצחקי בטוטו, למה לא להוציא את בנאדו? הוא גם ככה גוסס על המגרש או את באדיר
עידן טל הפתיע לטובה במחצית השניה עם הלחימה...
עומר גולן נכנס ונעלם(חילוף גרוע)
בניון מנסה לתת הכל אבל אי אפשר כשיש שחקן כמו יואב זיו שהוא לא יודע מה הוא עושה בכלל על המגרש, כל שניה נופל, והוא מגן שמאלי שבועט בימין, הזוי...
לפחות יוסי עקץ את קשטן שיכלנו לנצח עם היינו משחקים עם 2 חלוצים ב4-4-2 רגיל

חזרה לפורום
ישן 09-09-2007, 02:37
  Sonny Sonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.07
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "[font=Verdana]ואם היינו..."

החשיבה שלך לא נכונה, אם היינו משחקים 4-4-2, היינו מגיעים למצבים ולוחצים על האנגלים...
יצחקי אולי לא החלוץ שהיה צריך לשחק, כי הוא לא לוחץ על הבלמים והכדורגל האנגלי הוא משחק על כדורים ארוכים... תראה שידור חוזר תבדוק כמה הרמות של האנגלים לתוך הרחבה שלנו...
במערך עם 2 חלוצים, לחץ על הבלמים שלהם יותר גדול ופחות הרמות, במחצית השניה שגולן נכנס ולא עשה כלום, הנבחרת פתאום התחילה טיפה להניע כדור יותר טוב, להגיע לרחבה לאט לאט עם זה מסירות לטוטו או יוסי מנסה לעשות משהו...
הנבחרת שלנו כבר מזמן צריכה לשחק 4-4-2 רגיל, צריך לצאת מהפחד הזה כבר, כבר כמעט עשור שאנחנו משחקים הגנתי, אם זה התחיל ב5 בהגנה ועבר ל5 בקישור, אבל זה תמיד נשאר חלוץ אחד, אין לישראל וכנראה לא יהיה בחיים חלוץ מטרה שיוכל לשחק חלוץ בודד

ד"א כשאתה מכין את השחקנים כמו קשטן ומשחק עם מערך כמו קשטן, אתה רק מזמין אליך התקפות, ולא מתכוון ממש לצאת אליהם, או שרק מוסר ליוסי ואולי יוסי יפתיע. אין משחק התקפה לנבחרת, הגנה גם טיפה מבולגנת אבל רואים שמנסים לעבוד עליה, אבל אין כלום בהתקפה, רק מראה עד כמה בונקריסט קשטן.

נערך לאחרונה ע"י Sonny בתאריך 09-09-2007 בשעה 02:41.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:30

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר