לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2007, 18:59
  ירח-בלילה ירח-בלילה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל ירח-בלילה
משהו שקרה לי אתמול

קיבלתי מסר ממישהי דיברנו יומיים ואז באופן ספוטני הרגשתי שהיא מוצאת חן בעיני

קבענו להפגש היא פיזרה הרבה אהבה ואפילו אמרה שאני מתאים לה והגזימה

שהיא דיברה על העתיד.

בקיצור נפגשנו אתמול אצלה בדירה ופתאום אנחנו לא מתאימים לי אתה לא מספיק

איש קריירה אנחנו דומים וזה מפריע לי נתנה לי למלא שאלון מגוחך במחשב

ואחרי כמה שעות פתאום אתה מוצא חן בעיני בוא נהיה ביחד ואני רוצה שנפגש שבוע הבא

מיותר לציין שהיא לא התקשרה מאז ואני לא מתכוון לרדוף אחריהן והיא באמצע הדייט

התקשרה לידיד משלא עושים בשום אופן בקיצור אנשים אני עייף זה דייט אני לא יודע כמה

ובמציאות להכיר דיי קשה לא יודע תקופה של חוסר הצלחה מה אתם מציעים לי לעשות

לפני זה אני רוצה להגיד שבקרוב אני מתחיל ללמוד באוניברסיטה הפתוחה וגם שעדיין

לא היה לי משהו משמעותי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2007, 19:35
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לא ברור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "משהו שקרה לי אתמול"

קצת לא הבנתי את כל מה שכתבת
אמרת שנפגשתם בדירה שלה והאם על ההתחלה היא אמרה שאתה לא מתאים לה ואז ביקשה שתעשה שאלון ואחרי השאלון היא החליטה שאת כן מתאים לה?
ובאותו פגישה היא התקשרה לידיד שלה או בפגישה אחרת

עד כמה שהצלחתי להבין ממה שכתבת אז נשמע שזו בחורה שלא סגורה על עצמה ואולי מחפשת את התשובה או סימן בכל מיני מבחנים או עצות מאנשים שיגידו לה מה כדאי.

קח בחשבון שאם תמשיך את הקשר ועוד במטרה רצינית יכול להיות שהמצב קצת ישגע אותך כי יום אחד היא ככה ויום אחר היא אחרת אך אם אין לך משהו אחר וסתם בא לך מישהי שיהיה מישהו לבלות ואולי יצא משהו אז סבבה ובאותה הזדמנות תפוס אותה לשיחה ושאל מה הקטע שלה

אני מבין ממה שכתבת שלא היתה לך חברה או לפחות לא מישהי רצינית ולכן חשוב לך להכיר מישהי אך לא כדאי להתפשר על מישהי לא סגורה כשבעיקר המערכת שלך תתחרפן כי לא תבין מה היא רוצה ממך

גם באוניברסיטה וגם במיליון מקומות אחרים אפשר להכיר נשים כך שאל תיקח אותה כאפשרות היחידה כמו שאמרתי הצעה שלי קח אותה בקליל ילך סבבה לא ילך מקווה בשבילך שלפחות ביציאות אתם נהנים וחפש באותה הזדמנות מישהי שכן יודעת מה היא רוצה ללא שאלונים וכו

בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 30-08-2007, 19:55
  ירח-בלילה ירח-בלילה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל ירח-בלילה
אוקי יאי אסביר ברור
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "לא ברור"

בהתחלה היינו אמורים ליד סמינר הקיבוצים פתאום שינתה את דעתה היא הציעה שנבוא

אמרתי לה כן בקיצור נפגשנו ודיברנו והיא אמרה פתאום שלא נראה לי שאני מתאים לה

אבל המוזר שהיא שידרה חיבה וליטפה אותי ואחרי זה היא אמרה אני רוצה לבדוק אם אתה מתאים

היה אמרה למלא לי שאלון במחשב על אישיות מילאתי אותו בקיצור פתאום היא כן רצתה אותי

בין לבין הידיד של" האקס לשעבר התקשרה אליו נראה לי ואמרה לו משהו בסגנון
אמרתי לו זה היה ממש מגעיל.

ואז פתאום אחרי שעה היא אמרה לו בפון שהיא צריכה לעשות משהו ונפרדתי ממנו בשלום

עכשיו תבין אחי אני זה לא פעם ראשונה שאני מסתבך עם בחורות זה קרה במציאות וזה קרה לי

באינטרנט זה לא יאומן איך תמיד אני נופל איך תמיד לי משקרים

והגעתי למסקנה בשנה הנוכחית רק עניין להכיר ולהכיר זה היה בעבודה זה סתם באופן אקראי

באינטרנט ופתאום מגיע למצב שנשבר לך וכבר ואין לך והיום אני במצב ירוד ביותר

ואין חשק להתחיל עם אף אחת וליזום לשום דבר אני כל כך פגוע הבחורה שיחקה לי ברגשות

אולי הפסקה תעשה משהו אבל מה אני לא יודע מה יקרה בעתיד אם זה יועיל או יזיק

אני רק יודע דבר אחד מעכשיו אהיה יותר חשדני מאי פעם ותאמין לי שזה לא טוב

נערך לאחרונה ע"י ירח-בלילה בתאריך 30-08-2007 בשעה 19:57.
ישן 31-08-2007, 22:01
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה לפי מה שסיפרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "משהו שקרה לי אתמול"

ניראה לי שאותה בחורה מחפשת תחליף. היא לא רואה אותך כאתה עצמך ומנסה להכיר אותך. זו התחושה שלי.
זה פחות מה שהיא עשתה יחד איתך. זה שהיא רצתה שתמלא שאלון אם אתם מתאימים זה לא בהכרח שהיא תלך על פי זה. זה גם יכול להיות תירוץ ממש טוב להתקרב, להשתעשע, לפתח שיחה לגבי מה אתה אוהב לעשות בחיים, להתקרב קצת גופנית רק כדי לבדוק אם השאלון באמת צודק...
זה שהיא אומרת שהיא רוצה ולא רוצה, או שמתקשרת לידיד שלה באמצע הדייט, יכול להיות סתם משחק. היא מצד אחד רוצה, מצד שני היא לא רוצה להראות מעוניינת ורוצה שתרדוף אחריה.

הנקודה שלי היתה שאת המעשים אפשר לפרש לכאן ולכאן והתשובה נמצאת דווקא בין השורות.
אני מסכימה עם כל קודמי שהיא לא יודעת מה היא רוצה, לא סגורה על עצמה, ואני חושבת שהיא מחפשת תחליף. היא רק רוצה מישהו להתכרבל איתו בלילה - היא רוצה אותך כאובייקט, לא כבנאדם.
תנסה להמשיך הלאה ולזכור שלא כל הבנות ככה ואתה תמצא את האחת שלך שתייחס אליך בכבוד הראוי לך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 01-09-2007, 07:44
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה לדעתי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "לדעתכם"

הדבר היחיד שאתה צריך לשנות בהתנהגות שלך עם המין השני היא לא אותך עצמך, אלא את הגישה שלך. אם אתה תשנה את התנהגותך רק כדי למשוך את הצד השני, זה כמו מסיכת פיתוי שברגע הראשון שהיא נעלמת - הצד השני בורח.
אם תשנה את הגישה שלך כל ההתנהגות שלך תשנתה בהתאם:

הגישה שצריך לשנות היא: לא מה אתה רוצה לקבל מהצד השני אלא מה אתה יכול להעניק לו. כי ברגע שאתה אוהב באמת אתה מחפש איך לעשות לצד השני טוב, ולא איך שהוא יכול לעשות לך טוב. זו גישה שונה לגמרי. אתה שם לב לצד השני, מה הוא אוהב, הופך לרגיש לצרכיו.
אתה ממשיך להתחשב בצד השני עד כמה שניתן בלי לוותר על עצמך.
אתה הופך להיות רגיש לצרכיו.
אתה שם בשבילו כשהוא צריך אותך, כשכואב לו, כשהוא זקוק למשענת.
מצד שני אם אתה נותן ומנצלים אותך - להעיף מיד.
אם אתה מרגיש שמשחקים איתך משחקים - להעיף מיד.

האמת, שאת הנקודה הזו של שינוי בגישה קשה להסביר לך. אני כבר יודעת שתגיד לי שאתה כן נותן הרבה וכן מעניק. אבל אתה נותן במטרה לקבל חזרה. נותן כי יש לך אינטרס. אתה צריך לתת בלי לבקש תמורה. המטרה העומדת מאחרוי הנתינה שלך צריכה להיות הטוב ורווחת הצב השני. לא רווחתך ומה שאתה הולך לקבל מזה. זה לא "אני אקשיב לה, ואז היא תיפתח כלפי ואז היא תיתן לי לשכב איתה". זה "אני אקשיב לה כי כואב לה, וזה עושה לה טוב, ואני רק רוצה שיהיה לה טוב ותהיה מאושרת". קשה להסביר את ההבדלים בלי להרגיש אותם, כי המעשים הם אותם מעשים, אבל מקורם שונה, מה שהופך את אופיים לשונה, ובסופו של דבר התוצאות שמקבלים בעקבות אותם מעשים הוא שונה.

לגבי המשפט "אם לא מחפשים מוצאים" - כל אחד ואמונתו הוא.
לפי דעתי זו לא נוסחה. כשלא מחפשים - זה צריך להיות אמיתי לגמרי. צריך באמת באמת לא לחפש. לא רק להתנהג כאילו לא מחפשים. זה ממש כמו ללכת ברחוב, ופתאום משום מקום אתה רואה 200 ש"ח על המדרכה. לא ציפית לזה. רק הלכת לקנות חלב במכולת. לא יצאת מהבית עם כוונה למצוא 200 ש"ח. לא חיפשת. פשוט מצאת.
באיזה שהוא ספר מצאתי גירסה קצת שונה של המשפט הזה, אבל הסבירו לי את משמעות המשפט. כלומר מה בכל זאת צריך לעשות.
העיניין הוא שכל בנאדם מקבל בן זוג על פי רמתו הנפשית, הרוחנית. אדם פחות מפותח מהבחינות האלה יקבל אדם ברמה שלו. לא אדם בכמה רמות מעליו. כי אז האדם שנמצא כמה רמות מעליו רק יסבול, כי גם לו מגיעה אהבה ברמה שלו, והוא לא יכול לקבל אותה כי אותו בן זוג לא יכול להעניק לו אותה. אין לו את הכלים כי הוא נמצא כמה רמות מתחתיו. מצד שני אותו בן זוג שנמצא כמה רמות מתחתיו אולי יהנה מאהבה, אבל הרבה פעמים הוא לא יבין את צורת האהבה שהוא מקבל וזה יהיה כמו רעל בשבילו.
אז העיניין הוא שאתה צריך לפתח את עצמך כדי שתקבל בן זוג לפי הרמה החדשה שלך.
אם אתה נתקל כל הזמן בבנות זוג פונטציאליות ביצ'יות שלא רוצות אותך ורק רוצות לנצל זה אומר שאתה צריך לפתח את עצמך יותר, ואז הבחורות שתפגוש יהיו ברמה שונה לחלוטין. כאלה שלא ינצלו אותך וכאלה שלא ישחקו איתך משחקים מלוכלכים. זה עדיין לא אומר שתהיה זוגיות, כי זה בידי שמיים, אבל אתה תפגוש בחורות ברמה יותר גבוהה.
בקיצור מה שאתה צריך לעשות כרגע זה דווקא להשקיע בעצמך. להתפתח. כמו כן אתה צריך להתנהג כפי שהיית רוצה שיתנהגו אליך. זו התחלה טובה. זה ייתן לך בשלב ראשון בירור עצמי מה אתה בדיוק נותן ומה אתה רוצה לקבל. כשאתה יותר ברור כלפי עצמך מה אתה בדיוק רוצה לקבל, קל יותר לסנן.

בהצלחה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר