לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2007, 21:13
  משתמש זכר Rayton Rayton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.07
"אני חושבת שכדאי שנשאר ידידים"

לפני כמה ימים חזרתי הביתה, ולהפתעתי ראיתי שמשהי הוסיפה אותי למסן.
פתחתי איתה בשיחה, בשביל לראות אם בכלל כדאי לי לשמוראותה בתור איש קשר במסן.
השיחה הייתה מאוד נעימה וקלילה: שאלנו שאלות הכרות, איך את/ה נראה/ית וכו'.
בסוף השיחה יצאתי עם הרגשה מעולה וטובה בבטן.
מאז אותו יום דיברנו המון פעמים. השיחות היו כי]יות, מעניינות וכמעט לא היו שתיקות מביכות כאלו.
יש לנו המון דברים משותפים, תחומי עניין, ופשוט ידעתי שאני אוהב מאוד את האופי שלה.
כל זה היה עד עכשיו..
היום סתם ביקרתי את ידידה שלי, ופתאום שמתי לב שהידידה והילדה החמודה שהכרתי מדברות.
היא בצחוק שאלה אותה מה היא חושבת עליי ובסוף הילדה אמרה שהיא רוצה שאנחנו נשאר ידידים.
יצאתי עם הרגשה מבואסת ומעוצבנת..
עד עכשיו, הייתי בטוח שדי נדלקנו אחד על השניה והייתה גישה מאוד חיובית בינינו. אבל עכשיו אני כבר לא יודע...

מכאן אני כבר לא יודע לאן להמשיך.. כבר דיברנו על להפגש כמה פעמים והכל, אבל ההרגשה הזאתשהיא לא רוצה אותי יותר מידיד פשוט הרסה אותי באותו רגע, עד שזה קצת עבר לי אח"כ..

אני אשמח אם תעזרו לי ותעודדו אותי (מקווה חח)
תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2007, 21:22
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rayton שמתחילה ב ""אני חושבת שכדאי שנשאר ידידים""

לפעמים שיחה שזורמת היא לא תמיד שיחה שמובילה למשהו מעבר.
ברוב הפעמים אתה נקשר לבנאדם בגלל מי שהוא, וזה מאוד נוח להשאיר אותו קרוב אליך בלי איזשהו פן רומנטי לעניין, כי ככה תמיד יש מישהו שאפשר לברוח אליו ולדבר איתו.
אם על כל בנאדם שהייתי מדברת איתו במסנג'ר הייתי חושבת עליו בצורה כזאת- היום היו לי 19 בעלים.
אי אפשר בדיוק לדעת מה היא חושבת או מה היא מרגישה עד שלא שואלים, ולכן זו אחת מן העצות שלי אליך.
דברים זורמים אחרת ממה שאנחנו חושבים.
אתה מנתח את המצב בצורה שונה ממנה, ויכול להיות שהבנת רמיזות כלשהן שהיא לא חשבה עליהן ולא העלתה על דעתה שזה יכול להתפתח לכיוון אחר.
אתה לא צריך להרגיש מבואס או עצוב בגלל זה, פשוט ככה דברים עובדים.
לבנות יש נטייה מעצבנת לשלוח רמזים לכל כיוון ולפזר הבטחות, לא משנה שיש להן כבר חבר 3 שנים.
תיקח את זה בקלות, והבחורה הבאה שתפגוש- תנסה להבין קצת יותר מה היא חושבת או לאן היא לוקחת את זה.
אי אפשר לדעת מה יקרה פעם הבאה שמישהי תוסיף אותך לרשימה.
בהצלחה יקירי.

דניאל.

ישן 02-09-2007, 13:52
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בנוסף לדברי דניאל
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "[b][i]לפעמים שיחה שזורמת היא..."

שאיתה אני מסכים בהחלט
רציתי גם לומר שלא בטוח שזה שהיא אמרה לידידה שלך שהיא רוצה שתהיו חברים זאת האמת כלומר יכול להיות שלא היה לה נעים לומר לידידה שלך שמצאת חן בעיניה ולכן היא אמרה שהיא מעדיפה שתהיו ידידים כי היא רוצה להתקדם איתך לאט לאט ולכן הכי טוב זה לדבר איתה על זה, אם אמרת שאתם זורמים חופשי בשיחה נסה להביא את השיחה לנושא הזה של חברים קודמים ובכלל על התחום ותראה מה דעתה האם יש לה מישהו או מעונינת במישהו או אולי פנויה וגם פנויה לקשר, האם המפגש שלכם היה אמור להיות רק כדי לראות אחד את השני או יותר
אין לך מה להתבאס כי או שמצאת ידידה טובה או שמצאת אף יותר את האהבה שלך

גם לי קרו לא מעט מקרים שדיברתי עם מישהי והשיחה זרמה והיה אחלה אך בהמשך פתאום היא נעלמה או היה קשה להשיג אותה והקשר דעך
וגם קרו לי לא מעט מקרים אחרים שמישהי משיחות איתה התאהבה בי רק מתוך שיחה במסנגר מבלי שנפגשנו בכלל וכיוון שאני הייתי במצב תפוס הייתי צריך לבשר לה בעדינות, גם לא מעט מקרים בייחוד בICQ של בנות שמחפשות קשר אני נתקל ולאחר תקרית אחת או שתיים שכאלו שהתעצבנו עליי שלא אמרתי על ההתחלה שאני נשוי (ולא שהם שאלו והכחשתי אלא פשוט לא הגענו לנושא הזה עדיין) אני למען הסר ספק אומר את זה דיי על ההתחלה או פשוט מעלה את הנושא וכך מודיע להם מה הכיוון של השיחה וההכרות

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר