לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-09-2007, 22:58
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אלפון זה האמתצעי הנורמלי כמעט היחיד שקיים, תשאל אם יש איי סי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "איך להתחיל עם בחורה"

או מסנגר אבל יש מלא בנות שלא מתחברות למחשב, אז צריך טלפון מהם אין מה לעשות, אם היא לא רוצה מקסימום תגיד לא, אבל כל עוד היא נתנה, אז זה אישור רשמי ממנה שאפשר להיות איתה בקשר, לפחות טלפוני.
בקשר לזה שהם מרגישות לא נינוחות פתאום שמתחילים לדבר איתם סתם, מה לעשות לא כל בת מבינה שהיא מוצאת חן בעיני אחרים או שפשוט סתם רוצים לדבר איתה כידידים, הם לא קולטות תעניין ולכן מוצאות עצמן מופתעות, צריך להתגבר על זה לא נראה לי שיש לזה נוסחה כלשהיא שתמנע מהם להיות מופתעות או מבוהלות מה שאני עושה זה לדבר בהתחלה בנחמדות וחיוכים שלא יחשבו שאני מטריד, ושיהיה להן יותר קל להיפתח, לא תמיד זה עובד אבל זה המינימום שאפשר לעשות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2007, 20:53
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "איך להתחיל עם בחורה"

בתור בת שדיברה עם עוד הרבה בנות אחרות על בנים שמתחילים איתנו... אני יכולה להגיד שהרבה בנות לא אוהבות שהבן תוקפני כזה... גם משפטי פתיחה פתטים לא יעזרו... ( " תגידי זה כאב שנפלת מגן עדן" זה לא במקום... זה אפילו קצת מטריד..) . אם אתה מתחיל עם מישהי אני מציעה שתדבר איתה סתם בהתחלה, כאילו לא להיות יותר מדי שקוף,תנסה להצחיק אותה ולפתח איתה שיחה, אה, ויש גם הרבה בנות שאני מכירה שאוהבות לדבר על עצמן, תנסה לגרום לה לדבר על עצמה, אם היא תדבר הרבה על עצמה, רוב הסיכויים שהיא אחת מאלה שאוהבות לדבר על עצמן, אז תעודד אותה... היא בטח תשמח שהקשבת... רוב הסיכויים שאם בסוף השיחה היא תחייך ותצחק היא גם בטח תסכים לתת לך את המספר טלפון שלה או המסנג'ר/איסי וכל מני דרכים לשמור על קשר...
בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר