לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2007, 23:10
צלמית המשתמש של HaMazeket
  HaMazeket HaMazeket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל HaMazeket שלח הודעה דרך MSN אל HaMazeket
יכול להיות משולש אהבה כלשהו.... הסתבכתי

שלום אני בן 15 כמעט 16 כיתה י''א והסתבכתי......

מצד אחד: יש לי ידידה ממש אבל ממש טובה (נקרא לה א') שאני מדבר איתה על הכל ויש בינינו קשר מצויין מאז כיתה ז'. כבר כמה זמן שאני די בטוח (היא ממש שולחת רמזים) שיש לה רגשות כלפיי אבל היא לא רוצה לומר כי....... היא לא יודעת איך אני אגיב או מה יקרה בינינו וסוג של ביישנות כזאת. (והיא בגילי ד''א)

מצד שני: השנה הצטרפה לכיתה שלי מישהי (נקרא לה ב') שאני מכיר מכיתה ז'/ח' והיא עזבה לשוייץ לשנתיים. היא בדיוק חזרה ארצה ובאה ללמוד באותו בצפר איתי ומאז הפעם הראשונה שהתראינו פשוט שנינו לא מפסיקים לחייך. כשאנחנו ביחד ויש לנו כל הזמן על מה לדבר, ואני ממש רוצה לצאת איתה לדייט מחר או מחרתיים לפני שיעבור הרבה זמן.

מהצד שלי: יצא לי לדבר עם א' היום (שיחה ארוכה בטלפון) וסיפרתי לה על ב'. היא הגיבה בשתיקה קצרה וזה היה קצת מוזר עד שהחלפתי נושא שניה אחרי זה. שאלתי אותה אם זה יהיה בסדר אם אני אשאל את ב' מחר אם בא לה ללכת איתי לאנשהו (אני יודע שבד''כ לא כדאי לשאול את זה אבל יש לנו קשר ממש טוב ואנחנו רגילים פשוט לשאול ולומר הכל) היא היתה קצת הססנית והיא הסבירה את המוזרות שהיתה כשסיפרתי לה על ב' כהפתעה שהיא לא ידעה שזה עומד לקרות

אני לא רוצה קשר רציני עם א', מושלם לי איך שאנחנו, וגם זה אף פעם לא עבד בינינו כזה התחיל להיות רציני בינינו (למרות שקצת ברור שהיא רוצה קשר רציני איתי)

אני רוצה קשר רציני עם ב' היא פשוט מרגישה ממש מתאימה לי במיוחד בשביל קשר כזה ואני חושב "למה לא לנסות? מה מקסימום יקרה?"
אז אני יכול לפגוע בא' אבל אני בכל מקרה צריך איכשהו להבהיר לה שאני לא רוצה קשר רציני איתה אז אולי להתחיל עם ב' יעזור בזה

אני יכול להתחבט ככה כל היום. מה נראה לכם?
להזמין את ב'?
לא לפגוע בא'?
לברוח לתאילנד?()

הסתבכתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2007, 23:37
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אוי אוי אוי..:(
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "יכול להיות משולש אהבה כלשהו.... הסתבכתי"

לק"י

במה הסתבכת פה..?אני מנסה להתחשב בכל הצדדים וזה ממש קשה.
דבר ראשון פנה לא'-תגיד לה שאתה מרגיש שהיא רוצה יותר מידידים, אבל טוב לך כידיד שלה.תגיד לה שהיא באמת מקסימה וכו', אבל אתה פשוט לא מרגיש אליה ככה.תסביר לה שאתה החלטת לנסות עם ב' ותגיד לה שב' היא לא שיקול כנגדה, ז"א שגם אם לא הייתה ב' היה משהו אחר או מישהי אחרת.אני חושבת שאתה צריך לתת לה להגיד את כל מה שיש לה, וחשוב מאוד!:להזהר!אל תתנשא ותהיה גא מכיוון שאתה יודע שיש לה רגשות כלפייך, זה ממש לא פייר.
דבר שני תחכה,יום-יומיים מהשיחה ותציע לב' לצאת.לא לספר שום דבר שנוגע לרגשות של א' לב'.זה פשוט יפגע בא' שתרגיש שלא רק שאתה לא שלה, אתה גם לועג עליה עם הבת זוג החדשה..

אני חושבת שידוע מראש שא' תפגע ויהיה לה קשה, אבל אני מאמינה שדיבור ומראית עיניים יעבירו לאט לאט את הכאב שלה.בכל מקרה אם היא תרצה פסק זמן לעצמה, אם היא תרצה נתק, תן לה אותו בלי להתווכח.תגיד לה שאתה מבין ושאתה תמיד פה.היא נפגעת קשה מהעסק, ולכן אל תכעס על שום תגובה שלה.היא בהחלט בעמדה עגומה..תן לה לפרוק את הרגשות, תן לה לצעוק או לכעוס..תן לה את המקום שלה לכאוב.
זהו ידידי, המון בהצלחה..קל זה לא יהיה, וזה יכלול הרבה סיכונים, אבל אני מאמינה שהם שווים..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר