לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2007, 23:35
  DarkWatcher DarkWatcher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל DarkWatcher
תשמע בחור..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheHunter שמתחילה ב "איך להתחיל עם בחרוה כמו מאי?"

לא הייתי ממליץ ללכת על זה, אבל אם אתה מוכרח אני לא יהייה צדיק וימנע ממך הצעות פעולה.
בנות מסוג "מאי" כמו שהשכלת לכנות אותן הן תוצר של החברה\שכבה\מעמד וכיו"ב.
מבחינתן הן נבדלות מהמסגרת בה הן נמצאות, ואם הן יבחרו בן זוג, לרוב יהייה מחוץ למסגרת.
מה שמניע אותן בעיקר זה היוקרה, והאתגר.. בדומה לנישואין דינסטיים בין בני אצולה.
אם אין יוקרה ואין אתגר, אין עסקה.., למרות זאת, הן עדיין אנושיות וגם להורמונים יש מילה בעניין..
עד כאן רקע כללי.
איך בתכלס אתה עושה מזה משהו?
אם בכלל, אז ככה...
קודם כל תקח בחשבון שכגודל הפרס כך גודל הסיכון, כלומר, אם לא תצליח סביר שתצא אידיוט גמור,
ולא תוכל להראות את פניך זמן מה, אבל אתה תוכל ותצטרך להתמודד עם זה בכבוד, כי אם לא,
אין לך מה לחפש בזה מהתחלה.
השלב החייוני בכל מערכה הוא איסוף מודיעין מקדים לפני הפעולה.
כלומר, לפני שאתה מסתכל בכלל בכיוון שלה אתה פותח לך דף עם כל מה שאתה יודע בוודאות עליה,
ותברר בצורה עקיפה כל מידע שהוא שתוכל להשתמש בו.
אחרי שמיצית את שלב איסוף המידע, מגיע שלב התכנון.
המראה האישי שלך.. רצוי שתתאים אותו ככל האפשר לאג'נדה הרלוונטית למטרה שלך.
צורת הדיבור והגישה.. תשאר בקווי דיבור ונושאי שיחה התואמים לאג'נדה, ( אל תדבר על פוקימון או משו בסגנון לדוגמא..)
ביטחון, ביטחון אישי זה א'-ב' של ג'-ד' בהכל בחיים! גם אם אתה עושה טעות,
תהייה "קול", שיזד*** כולם.. אפילו היא..

איך לגשת בהתחלה?
תלך לפי המידע שאספת עליה, אתה יודע מה בוער אצלה, ועל הנקודות האלה אתה לוחץ..
רצוי להתחיל את השיחה עם שוברי קרח, אבל אם זה לא הקטע גש ישר לדיבור העיקרי.
(כמובן שלא תנסה להתחיל שיחה אם היא באמצע עם חברות או בדרך לשרותים וכיו"ב..
אתה מוצא את הזמן האידיאלי ליזום)
בגדול אם היה לך נסיון עם בנות בעבר, חוץ מהדגשים האלה הכל כרגיל.
אם לא היה לך נסיון קודם, רצוי שתתחיל מלמטה, כי שום שיטה לא תעזור פה.
שפע בריאות,
D.W
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2007, 02:45
  don23 don23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheHunter שמתחילה ב "איך להתחיל עם בחרוה כמו מאי?"

תן לי לנסות

קודם כל אני בתור אחד שהשיג את ה"מאי" שלו, בדרך דיי שונה ממה שאני מתכוון לכתוב לך, כי אני ניצלתי כביכול את זה שהיא הייתה במצב נפשי לא כל כך טוב, נתתי לה ערב שהיא לא תשכח. בסוף הערב היא נתנה לי נשיקה מבלי בכלל שהראתי לה שאני מעוניין. עד היום אני מסתלבט עליה שהיא התחילה איתי. ואני בטוח שהיא מודה לאלוקים שניצלתי זאת. (לא לא למטרת סקס)

בכל מקרה יש הרבה דרכים להשיג את הבחורה שאתה רוצה אבל- דבר ראשון היא חייבת לדעת שאתה קיים, זאת אומרת לפני שאתה עושה את מה שאני אומר לך, תדאג להיתקל איתה בכל מיני מקומות, אפילו להסתכל עליה עד שהיא תראה שאתה מסתכל עליה ואתה בשום מצב אבל בשום מצב לא מוריד את המבט ראשון. אם הצלחת להביך אותה יש לך את זה.
או שתוכל לעשות את זה באמת בקלות, תשאל אותה שאלה שלא קשורה אליה בכלל וגם לא אליך, "כמו מה התאריך היום?" או שאתה יכול להעיר הערה גלובלית כמו " בואנה איזה מזג האוויר חרא" או ש "יאללה!! השיעורים האלה מחרפנים אותי אני שונא אותם" (כמובן שאתה מפנה את מבטך לכיוון שלה, אבל בחפיף לא ממש להסתכל- אלא סתם להעביר מבט לעברה.
כשהיא תדע שאתה שם אז יהיה הרבה יותר קל להשיג אותה.

קודם כל ואני אומר לך את זה בבטחה ושיסלחו לי כל הבחורות בפורום (טוב לא באמת איכפת לי אם הם יסלחו לי) תמיד תחשוב ואל תזלזל ביכולת שלך להשיג כל בחורה שתרצה, תמיד תחשוב שאתה היהלום אתה זה מי שכולן מחפשות, אתה הבחור שאיתו הם היו רוצות להיות.תוסיף ותגיד לעצמך שאני באמת הבחור שייתן הכל לבחורה, אני יודע מה אני שווה וגם היא תדע את זה.
זה בכלל לא משנה מי הבחורה, תשנן את זה לעצמך ותקבל את זה. אחרי שעשית את זה ויש לך ביטחון עצמי בשמיים (כן יהיה לך אל תדאג), אז תוכל לפעול.(רק לאחר שהיא מודעת לקיומך)
בשלב הבא זה הגישה זה החלק הכי חשוב שיש, תחשוב שבחורות כמו "מאי" הם בחורות שתמיד מתחילים איתם בנים באותו אופן, אתה צריך להיות זה האחד שיבוא להם באופן שונה.. מה הכוונה - הכוונה היא שאתה לא יכול לבוא ולזרוק לה איזה יציאה שכולם זורקים לה, תבוא ותזרוק יציאה "רעה" כביכול על איך שהיא ניראת לא טוב היום, ופתאום שמת לב שהאוזניים שלה הם לא אותו גודל, זרוק לה יציאה כזאת "את יודעת האוזניים שלך לא סימטריות שמת לב לזה" ותצחק איתה על זה (תצחק עליה לא איתה אבל עם טאקט) וכ"ו.
מה שאתה עושה פה זה גורם לה לערער על הבטחון העצמי שלה, באותו רגע גם אם אתה הבנאדם הכי מכוער על היקום היא תערער וזה כי אף אחד לא אומר לה דבר שכזה. היא הכי "כוסית"
תמיד אבל תמיד תדע שאין בחורה בעולם שלא רוצה שיבואו להתחיל איתה, ובחורה כמו "מאי" מתחילים איתה הרבה, אך תשים לב לזה שאין לה חבר וזה כי היא חושבת שאף אחד מהלוזרים לא מספיק טוב בישבילה, לכן כשתבוא אלייה באופן קצת שונה אותך היא תזכור. מאותו רגע ואלך איפה שהיא לא תיהיה היא תסתכל עליך ותנסה למצוא את הדברים שיפרעו לה בך,(דברים שאנחנו הבנים לא נבין) אתה לא תתן שזה יקרה..כל פעם שתתפוס אותה מסתכלת לעברך תתן לה חיוך דבילי ותוציא לה לשון (כן לשון) או איזה הבעה מצחיקה. וזה מקרב אותך עוד קצת למטרה.
לאחר שעשית את זה הדרך דיי סלולה ואתה תראה שהיא תתחיל לגשת אליך ולדבר איתך
דרך אגב אם הבחורה יורדת עליך בחזרה שאתה מכוער או מי אתה בכלל, אל תתיחס לזה אבל תדע שאתה צריך להיות אם המילה האחרונה. (וגם יכול מאוד להיות שהיא לא שווה אותך)
אחרי שתיצור קשר כלשהו איתה אתה לא מראה לה שאתה רוצה אותה בשום אופן. ובשום אופן אל תראה לה שאתה חושב על סקס כשאתה מסתכל עליה, תתן לה לחשוב "למה הוא לא מציע לי לצאת איתי" "מה רע בי". ואתה חייב להישאר קול, אתה בכלל אומר לה שאין מצב בכלל שהיית יוצא איתה כי את "מזכירה לי את סבתא שלי" או ש "יש לך גוף קצת מוזר לא פרופורציונלי" אתה אומר שאין לה שום סיכוי איתך.
באותו הרגע הדלקת אותה.
למחרת אתה מתקשר אליה ואומר לה משהו כזה (אתה לא שואל אותה .. אתה אומר לה) "אני הולך היום לפאב תתלבשי יפה ותבואי תאספי אותי. לפני שיוצאים. היא תיהיה קצת מופתעת אבל אל תתן לזה להזיז לך אתה עומד על שלך ואין פה שאלה בכלל. לאחר שעשית את זה והיא באה אליך, אתה במטרה. אתה לוקח אותה לפאב שיש לך בו המון חברים, ואתה עם בטחון אומר שלום לכולם עוצר לדבר איתם, מתעלם ממנה קצת(לא יותר מידי) אחרי שהיא ראתה שיש לך הרבה חברים ואתה גם מאוד פופלארי, בסוף הערב יש לך נשיקה.
דבר איתי משם נראה איך זה מתפתח.
ישן 08-09-2007, 22:58
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לשאלתך...

מהתשובות שקראתי פה שרובן נכונות וגם מניסיון בדרך כלל בחורות כמו מאי שאגב בארץ נהדרת לקחו אותה בתור פרודיה על בחורות כאלו בדרך כלל הן בעיקר פוזה והשאלה שנשאלת היא האם אתה רוצה מישהי כזאת בתור חברה או בתור כרטיס כניסה למעמד הנחשק של להיות בין המקובלים בבית ספר / שכבה / כיתה
אם אתה רוצה את אותה אחת בתור חברה אני דוקא הייתי ממליץ לך לקחת מישהי פחות בולטת שכאלו לא חסר שיהיו יפות לא פחות אך המראה והסטייל לא בראש מעייניהם ויש להן עוד דברים בראש חוץ מאיך זה נראה כלפי חוץ, כמו שנאמר פה לרוב הבנות האלו יהיו לבד או שהחבר יהיה בסטטוס זמני בדרך כלל מוחלף לפי העונה או החשק
אם רצונך באחת כזאת רק כדי להציג מעמד של שווה אז כמו שנכתב פה אתה צריך לשחק את המשחק כך שתכבוש אותה תהיה איתה קצת ואז רצוי לזרוק אותה לפני שהיא תזרוק אותה כי לזרוק נחשב הרבה יותר מאשר להזרק

בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר