לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2007, 18:17
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
כמה דברים, ברמת חומרה עולה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g0987 שמתחילה ב "צפיה בתכתובת של אי סי קיו"

1. זה לא הפורום המתאים. אם כבר, פורום תוכנה (בשביל לחפש תוכנה כזאת) או פורום רשתות (בשביל לקבל מידע על האזנה לערוץ התקשורת) הם הרלוונטיים.
  2. מה שאת רוצה לעשות, זה פלילי - גם אם מדובר על בתך. מדובר על האזנת סתר, וגם אם מניעיך חיוביים - זה אסור. מכאן, שנושא השיחה הזה נפסל לפי מדיניות האתר הזה - ויימחק/יינעל בכל פורום שתבחרי.
  3. עויין ולא אויין.
  4. לצערנו, יש הרבה מניאקים שאורבים לבנות נוער (בעיקר) באינטרנט. אני ממליץ על שיחה חינוכית. לא יודע בת כמה היא, אבל במידה ומדובר בבת טיפש-עשרה שעברה את השלב של "אמא לא מרשה לי", ממליץ שתסבירי לה את הסיכונים ותצייני את העובדה שבאינטרנט כמו באינטרנט, מי שטוען להיות בן 17 תמים - יכול בקלות להיות בן 40 פחות תמים. היא צריכה להבין שגם אם שולחים לה תמונות, אין זה אומר שהן נאמנות למקור - והכי חשוב, אתם צריכים לפתח איתה רמת פתיחות שכזו, שהיא תרגיש מספיק בטוחה לשתף אתכם בקשרים שהיא מכירה דרך האינטרנט. האמת היא שאני ממליץ שתפני לפורום "הורים" באתרים אחרים, ותתיעצי שם.
אני לא נועל את האשכול הזה בגלל החשיבות שלו, ואני מאפשר לכל מי שחושב שהוא יכול לתרום לך מנסיונו להגיב. עם זאת, כאמור - תגובות שתעבורנה על חוקי מדינת ישראל ועל התקנון תמחקנה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר