לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2007, 21:51
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אם אתה עושה מהלך אל תעשה את זה כשיש לידה בן שהיא מדברת איתו או מסתובבת איתו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי FireRescue שמתחילה ב "אוקיי אז הגישה לי..."

אתמול בלילה עקבתי אחרי יפיפיה אחת, אבל עשיתי את זה בדרך מטומטת ביותר, במקום להתחבות ולנצל את תנאי השטח כמו שאני אוהב לעשות, הפעם רציתי שהיא תראה אותי ותשים לב אלי הרבה, עקבתי אחריה בגלוי, בעקרון עקבתי ולא ניגשתי ישר לדבר בגלל שהיא היתה עם איזה פריק שרוט שליווה אותה, (ולפי מה ששמעתי הם לא חברים בטוח, אבל היא קצת פקאצית) וחיכיתי שהיא תיפרד ממנו כדי שאוכל לגשת אליה, אבל זה לא קרה הם פשוט הלכו במהירות 1 קמש במשך שעתיים ואני כמו אהבל מאחוריהם כשהם רואים אותי עד שהוא חשב שאני מטריד או מהווה סיכון כלשהוא אז הוא אמר לה בואי נעוף מפה לפני שהוא ירצה משו, והחראות התחילו לברוח.
מסקנה- תמיד צריך שהיא תהיה לבד כי אם היא עם מישהו/י זה ישפיע לרעה וגם אותו מישהו שאיתה יכולה להגיד לה שהוא לא רוצה שהיא תדבר איתי או "מה דיברת עם המשועמם הזה?" מה שיגרום אחרי זה למצב שתתחרט שדיברה איתי.
ואז כשחזרתי הביתה, עם אפס תוצאות כשהיו מלא בנות בסביבה, עצרו אותי שתי בלשים בבגדים אזרחים במכונית אזרחית, התחילו לתחקר אותי, חשבו שאני פורץ לבתים ב3 בלילה, כמעט רצו לקחת אותי לתחנה, לילה מחורבן בלי תוצאות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2007, 23:14
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
"במקום להתחבא ולנצל את תנאי השטח"
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "אם אתה עושה מהלך אל תעשה את זה כשיש לידה בן שהיא מדברת איתו או מסתובבת איתו"

חחחחחח , עשית מלגשת חלק ממשחק מחשב של משחקי ריגול ...
כי בן אדם ,זה פשוט נשמע מטריד .

תשמע ,יש לך טיעונים ל"אין מקום להכיר בחורות",
הייתי בנעליים שלך ,ובלי רישיון ומתחת לגיל 18 האופציות קצת דלילות .
מה שכן , אתה צריך להשתפשף קצת ,אם אתה במקום כמו הופעה או כל מקום אחר שנמצאות בו בנות המין השני ( יום סטודנט ,עיר הבירה , פסטיבלים למיניהם ) תיגש לבנות , תפצח איתן בשיחה על מה שבא לך ,אומנים,תעיר על משהו שקרה ... לא הכי משנה , אפילו שיחה על נושא אידיוטי אם אתה שרוט משהו ( אני ממליץ ,חח ) .
לגבי מקומות נוספים , פשוט שאתה וחברים שלך יוצאים לא משנה לאן , תהיה ערני , ופה ושם אתה יכול גם לצאת למועדונים אם אתה מרגיש שאתה לא הולך למקומות שבהן אפשר לגשת ...

עוד הערה, אתה לא חייב להמשך יותר מדי לבחורה, או להיות בררני ולחשוב שאתה הולך לצאת איתה במשך שנה,
אתה צריך פשוט ללכת ולזרום עם המצב , לא שיש לך מטרה בראש ( חברה\סטוץ ) , פשוט להינות ..

תשמע ,זה לא קל, צריך לאזור אומץ,לנסות לנקות את המוח מפחדים למיניהם(לא חסרים בתחום הזה),ולנסות להינות מזה(ואפשר .. ) ,וכן תתפלא אפשר לעשות את זה.. חיים רק פעם אחת , חבל לבזבז אותם בתהייה על מה יכול היה להיות..
ישן 14-09-2007, 16:41
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אתה מכיר תאלה שאין להן כל כך שכל, כל הזמן הם רוצות חיבוקים ונשיקות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב ""במקום להתחבא ולנצל את תנאי השטח""

וכשהם נפרדות ממישהו בכולה ליום אחד שלא תראה אותו היא חייבת לחבק ולנשק אותו עם כל הלשון איזה מזמוז של 5 דקות באמצע הרחוב, וזה סתם ידידים שלה,
ופתאום מתחשק לה בלי שום סיבה לרקוד באמצע הרחוב, לא משנה מה,
ותוך כדי כדי הם צוחקות מכל דבר העיקר שלא יהיה קשור כאילו לקחה קוקאין אבל בתכלס לא שתתה אפילו מים, דווקא לאלה אני נמשך לא יודע למה, למרות שאין להם שכל אין דאגות, ובסוף אתה עוד מגלה שהיא אחות של חבר שלך שהוא ממש ההפך הגמור ממנה זה כאילו נולדו לשתי הורים שונים כי אתה לא מוצא ביניהם שום קשר גנטי כלשהוא.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 14-09-2007 בשעה 16:46.
ישן 17-09-2007, 14:01
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
רוצה לשתף, ואני מקווה שתקחו את זה למקום הנכון.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "לגשת אל בחורות שאני לא מכיר?"

אני לא מעוניין בקשר, אבל קרה לי משהו נחמד. שגם שלא רציתי בו הסתכלתי עליו לאחור ואמרתי שהסיטואציה היתה חמודה.
בעודי חוזר הביתה מתישהו, חיכית לאוטבוס הפנימי בעיר. קיצר מתיישבת לידי בחורה. לא ייחסתי לזה כ"כ חשיבות, אבל מפה לשם היא שואלת אותי איזה קו עבר ואיזה קו אני צריך. קיצר הבחורה התחילה לדובב אותי(ומי שמכיר אותי יודע שזה דיי מביך אותי, ואני דיי אגוז קשה לפיצוח כי אני לא אוהב לדבר עם אנשים שאני לא מכיר) ותוך כמה דק' אני מוצא את עצמי מדבר איתה על זה שהיא הייתה בהופעה של כוכב נולד והיא מספרת לי איך היה וכו'. היא כזה רמזה לי על טלפון, אבל אני התעלמתי ודיי יבשתי בקטע הזה, כי אני באמת לא רוצה בזה, ושהגיע האוטובוס ושעליתי ראיתי איך שהיא באה לבקש אבל כזה היא התחרטה ברגע האחרון.

היא היתה חמודה, אבל מה שהדהים אותי, זה היה איך שהיא פיתחה איתי שיחה, של רבע שעה בערך. ושוב, אצלי זה דיי קשה(וגם לא הייתי נותן טלפון, כי אין עניין). מיד אחרי זה עלה לי בראש בדיוק השאלות ששואלים פה, וכל ההמלצות שלדעתי קצת מגוכחות עם משפט פתיחה קבוע וכו'. הנה, מישהי התחילה לדבר מתוך זרימה לחלוטין, מפרט קטן של לאן אני צריך ואיזה קו אני מחכה התפתחה שיחה. אז סבבה, איתי היא סתם נפלה מהסיבות שציינתי, אבל בכללי, היא השיגה את מה שהיא רצתה ואם זה היה מישהו אחר היא היתה מקבלת את הטלפון בטוח(היא היתה חמודה, וגם מבחינה חיצונית היתה נראית טוב)..

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 17-09-2007 בשעה 14:04.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר