לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2007, 14:05
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אנחנו יותר מדי מתעסקים בשאלות דוגמת "משרת אותנו או לא"? !.....
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MK82 שמתחילה ב "אם אתם חושבים שהתמונה של הילד שמשתין במכנסים משרתת"

איך שלא תסתכל על זה תמיד הילד עם האבן שניצב מול שוטרים או לחליפין.... טנק מרכבה ייראה כקורבן !
הפלסטינאים השכילו להבין את זה מהר מאוד ומנצלים את זה טוב מאוד.

מי שהיה נגדינו ימשיך להיות נגדינו ומי שתומך לא ישנה את דעתו בגלל תמונה שכזו או אחרת !

צריך להפסיק לחשוב ולהתחבט ב"מה יגידו עלינו" ולהתחיל /להמשיך לפעול בנחישות היכן שצריך !

ובינינו - אם הילד הזה כזה מטומטם כדי לעמוד מול שורה של שוטרים ולהשליך עליהם אבנים שישלם את המחיר !

אגב - "משום מה" איש לא בחר להתייחס לתמונה הזו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

למה? כי זה בסדר?.... כי לזה כבר התרגלנו?....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2007, 19:40
  Alkhimey Alkhimey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כן? הם הרוב?..."

אני לא דיברתי על הפלסטינאים אלה על דעת הקהל בעולם. אבל אתה צודק, זה כבר ספקולציות, לא רוצה לדון בזה.
מה שכן, לגבי התמונה של הילד. זה שאלה של מוסריות פרסום התמונה.
אותי לא מעניין מה בדיוק קרה שם, אני לא מוחה על התנהגות החיילים ולא ממש אכפת לי מהה יה או לא היה שם. אני מוחה על עצם העובדה שהתמונה פורסמה. לכל אדם מגיע את הכבוד הבסיסיו, שלא ישפילו אותו ולא יבזו אותו, במיוחד בפומבי ובלי קשר למה הוא עשה. במיוחד כאשר מדובר בילד קטן.
אם התמונה הייתה מתפרסמת באשכול תמונות כללי אז לא הייתי אוהב את זה אבל גם לא הייתי מגיב. אבל לפרסם את זה באשכול של תמונות הומור זה ממש לא יאה(כמו שאמרתי, ילדותי ומביש, אותנו). זה לא הומור ואפילו לא הומור שחור, זה ביזוי של בן אדם. ולכל אדם מגיע זכויות בסיסיות.

דרך אגב אם אני לא טועה, יש חוק בישראל שאוסר לפרסם תמונות של ילדים בפומבי, האם הוא תקף גם על פלסטינאים, או שהם לא נחשבים בני אדם? בכל מקרה הוא יכול(בתאוריה כמובן) לתבוע את הצלם, בהתבסס על פגיעה בפרטיות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר