לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2005, 20:22
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי r1209 שמתחילה ב "נשק גרעיני ייחודי"

אין שום סיבה לדאגה..
כל עוד לישראל יש טילי חץ אנו מסודרים ..
תארו לכם מי המדינההמטומטמת כמו איראן למשל שתשגר אלינו ברוב טיפשותה נשק גרעיני..
אין לה פשוט סיכוי !
מבינם שום סיכוי זה בדוק (לפי דעתי..)
במקרה של שיגור טיל קרקע קרקע מסוג זה אין שום בעייה ..
איתור אחד על המכ"ם שלנו ותגידו שלום לחצי מירדן וחלקים באזור שלה ..(2 טילי חץ יוכלו לפוץ פצצה כזאו בעוד שהיא מרחפת לה מעל ירדן לעבר ארץ הקודש1)
בוא נגיד שלירדן יש אינטרסים ברורים מאוד נגד איראן ...
אם ומבקרה אותו דבר יקרה על ידי מטוס איראני שישגר טיל ..
תגידו שלום גם לו .. נקודה אחת על המכם שלנו ותוך רגע מקפיצים לאוויר טייסת אפ 16 שתוריד את המטוס הזה ..
חשוב מאוד ! אני מאוד מקווה שלאף מדינה בעולם לא תיהיה נשק גרעיני (חוץ מלישראל) אני מאוד נגד הפפצות כאלה

תארו לכם סתם טיל טומאוק שיכול להתכונן כמו טיל חץ
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2005, 01:27
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
וואלה..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "אין שום סיבה לדאגה..:) כל עוד..."

אז בוא אני אספר לך משו דבר ראשון לחץ אין 100 אחוזי פגיעה...והוא נכשל במ"ס ניסוים כבר..

דבר שני ככל שתשגר יותר טילים בו זמנית ככה הסיכוי שאחד יחדור הוא גבוהה יותר והיום יש גם אמצעים אקטיביים (חלק בפיתוח חלק כבר בשוק) כנגד טילים כדוגמאת החץ.

דבר שלישי נכון להיום לפי פרסומים של מ.ל.מ החץ אינו ערוך כנגד טילים כדוגמאת השיהאב האיראני (הניסוי שנערך בארה"ב עסק בין היתר בזה) ועובדים כדי להכשיר אותו.

דבר רביעי הגישה שלך מזכירה לי את הגישה של לפני מלחמת יום הכיפורים "לנו יש מטוסים ויהיה בסדר".
וזה נקרא בעברית תקנית "סמוך" מאיפה לך לדעת מה יש להם מאיפה לך לדעת אולי יש להם אמצעי ליירוט מטוסים אולי הם מסוגלים לחדר את ההגנה האוירית שלנו אתה מניח הנחות שהן חסרות ביסוס וקובע אותן כעובדה ואתה גם מתעלם מכוחו של הצד השני...ואומר לנו לסמוך על יכולות שחלקן כלל לא קיימות..

דבר חמישי לא מקפיצים טייסת כנגד מטוס שחדר אלא אם יש לך רצון עז לבזבז את תקציב מדינת ישראל...מה גם שלאיראנים אין בכלל טווח לביצוע טיסה כזאת עד כמה שידוע לי..(ואל תשכח שכיום הם מוקפים אוייבים אמריקאים מכל עבריהם ככה שתדלוק באויר יהיה קצת בעייתי בשבילהם..).יקפיצו מבנה אולי 2 מבנים אבל זהו...

דבר שישי טומהוק הוא טיל שיוט זה אומר שהוא לא מסוגל להגיע למהירויות גבוהות טי אל חוסיין בשעת החדירה לאטמוספירה מגיע למהירויות מטורפות פי כמה וכמה ממהירות הקול (תלוי עד כמה הוא מתפרק באמצע) ככה שלנסות להוריד טיל בליסטי עם טומהוק זה כמו לנסות להרוג יונה עם רובה אפונים...

הדבר שהכי הדאיג אותי ביחס שלך אבל זה הזלזול באוייב אתה לא יכול לזלזל באוייב כבר נכוינו ברותחין ב73 אסור שזה יחזור על עצמו.
מבחינתך אתה צריך להיות דרוך תמיד זה שיש דרכים לגונן יותר טוב לא מענינותאף אחד כי אם תהיה תקלה עם טיל החץ לא יעניין אף אחד כמה התכוננת לפני זה לתרחיש כזה יעניין אותם שרש"ק גרעיני התפוצץ במרכז גוש דן והביא לכיליון של המדינה..
זה הרבה הרבה יותר רציני ומסוכן ממלחמה רגילה קונבנציונלית זה סכנה קיומית למדינת ישראל...
ישן 15-02-2005, 20:25
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שולה מוקשים שמתחילה ב "וואלה.."

לא אמרתי שצריך לזלזל באוויה כי זאות טעות ממדרגה ראשונה..
המטרה בטיל החץ היא לא לפגוע נקודתית במטרה(סיכוי של 1 ל100) אלא לפגוע על ידי רסיסים כתוצאה מפיצוץ של הטיל(החץ) עצמו ..
ומה קורה אם אני יחטיא את הטווח של טיל החץ ?
נכון מאוד ישגר עוד אחד ואם המטוס או מה שזה לא יהיה יהיו קרובים מאוד לשטח ישראל אז מעלים מטוסים לאוויר ומורידים אותו חיש קל ..

אני לא יודע מה זה בדיוק מ.ל.מ אבל למדינה יש עוד הרבה דברים נסתרים שלא גילו אותם בתוך מעבדות הנשק שלנו..

דבר חמישי עדיף רצון עז לבזבז את תקציב המדינה כדי לא להשאיר סיכונים ..לך תדע מה זה המטוס הזה..

דבר חשוב ואחרון !
מדינת ישראל צריכה להיות ערוכה לכל תרחיש שלא יהיה ובזה אני מסכים איתך בהחלט!
אין לזלזל בשום מדינה לפי הכוח הצבאי שלך ..
זה נכון אנחנו לא כל כך יודעים איזה טילים יש באיראן ומה היכולות שלהם ולכן צריך לפעול ומהר!!
ארצות הברית טוענת שלאיראן יהיה נשק גרעיני עוד 5 שנים ןמדינת ישראל טוענת שנה אחת בלבד ! ואני טוען אפילו פחות..
צריך לפעול בתוכנית מתאימה בדיוק כמו במבצע אופרה(הפצצת הכור העיראקי )שיתוף פעולה עם ארצות הברית יהיה באמת מתאים לא צריך לחכות לרגע אחרון עם מדינה כמו איראן אי אפשר לקחת סיכונים מיותרים איראן זוהי דיקטטורה לשמע קשה מאוד להדיע איתם להסכם ..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר