לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2007, 21:46
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
מטראצי: "אני מתנצל, זידאן אלוהי הכדורגל"

הבלם האיטלקי ביקש סליחה על האירוע שהוביל לנגיחה המפורסמת בגמר המונדיאל, אך סייג את דבריו ב"לא יכולתי להתנהג בשום צורה אחרת".

14 חודשים אחרי הנגיחה המפורסמת ביותר בתולדות הכדורגל העולמי מרקו מטראצי מבקש סליחה. בלם נבחרת איטליה שגרם להרחקתו של זינדין זידאן בגמר המונדיאל האחרון, הגיש עלה של זית לכיוונו של כוכב נבחרת צרפת לשעבר.
רק בחודש שעבר גילה מטראצי, בעוד אחד מאינספור ראיונות שלו מאז התקרית, את הדברים שאמר לזידאן לפני שזה נגח בו. "אמרתי לו שאני מעדיף את החולצה של אחותו הזונה, בתשובה לדבריו ש'אם אני כל כך רוצה את החולצה שלו, הוא ייתן לי אותה בסוף המשחק'".
היום כאמור הוא כבר נשמע מפויס. "אני רוצה להתנצל בפני זידאן בגלל שבשבילי הוא אלוהי הכדורגל", אמר מטראצי. "עם זאת, לא הייתי יכול להתנהג בשום צורה אחרת וגם מישהו אחר לא היה יכול".
הבלם בן ה-34, שפצוע ולא שיחק ב-0:0 בין איטליה לצרפת בשבת האחרונה וייעדר כנראה עד תחילת 2008, טען שאין לו כעס גם על מאמן נבחרת הטריקולור שהצהיר שהכדורגל האיטלקי מלוכלך. "דומנק הראה את האינטליגנציה שלו כשאמר שהייתי איש המשחק בגמר המונדיאל", אמר מטראצי. "ידעתי את זה כבר אז, אבל לקח לי שנה להבין את זה".
"אין לי אויבים או דעות קדומות", הוסיף האיטלקי. "אני צוחק על דיאן סטאנקוביץ' וקורא לו 'צועני', אבל במחנה האימונים חלקנו את אותו חדר. אותו הדבר עם זלאטן איברהימוביץ' או ג'נארו גאטוסו, שהוא כמו אח שלי".

העתקתי את הכתבה בגלל שיש שם גם חלק שלא קשור על יובנטוס
לכניסה לכתבה המלאה צריך ללחוץ על השורה בכחול

חזרה לפורום
ישן 12-09-2007, 12:33
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "מטראצי: "אני מתנצל, זידאן אלוהי הכדורגל""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כחול משוגע
הבלם האיטלקי ביקש סליחה על האירוע שהוביל לנגיחה המפורסמת בגמר המונדיאל, אך סייג את דבריו ב"לא יכולתי להתנהג בשום צורה אחרת".
בלם נבחרת איטליה שגרם להרחקתו של זינדין זידאן בגמר המונדיאל האחרון
מוזר... אני חשבתי שהנגיחה הברברית שלו גרמה להרחקה. אולי גם מק'ברייד גרם להרחקה של דה-רוסי בשלב הבתים? הרי הוא הפריע לו להגיע לכדור...

"דומנק הראה את האינטליגנציה שלו כשאמר שהייתי איש המשחק בגמר המונדיאל", אמר מטראצי.
היה משחק טוב מאד של מטראצי. אבל איש המשחק היה ללא ספק פירלו.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר