לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2011, 18:25
  jefferson82 jefferson82 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.11
איזה התנפלות יא אללה, תגבירו קצת את המזגן ושתו איזה כוס מים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "הזהרה ראשונה ואחרונה"

למרות שקפצתם "לקטול" אותי כמו פלוצים נפוחים, לא יודע למה, ומגיעה לכם סטירה ולא תשובה על ההתייחסות הלא עניינית, אני אהיה הצד הבוגר כאן, אקבל את העויינות הראשונית כפער תרבותי, ואפרש את התגובה שהייתה כזאת קשה להבנה.

"אסור בחוואה" = אסור בכאילו, אסור יעני, אסור מסוייג, אסור אבל לא באמת, מבינים? עדיין לא?

מה זה אומר? נניח שההגדרה היא "האיזור שצמוד לגדר (כמה מאות מטרים אאל"ט) אסור בתנועה גם לאזרחים", מקובל, אסור אז אסור. אז זהו שלא! במקום "אסור בתנועה" תכניסו "אסור בתנועה בחוואה ", ותקבלו משמעות אחרת למשפט. ככה יהיה לכם יותר פשוט להבין איך הונח מטען כל כך קרוב לגדר.

בזכות האיסור בחוואה, יכולים להגיע מחבלים במסווה של רועי צאן\אוספי מתכות\מקצוע תמים כלשהו, 5 מטר מהגדר, ולמרות שעל פי הנהלים אסור להם (בחוואה) להתקרב למרחק כזה, צה"ל הרי לא עושה כלום כי המדינה מעדיפה "לשמר את הרגיעה" גם במחיר אי אכיפת הנהלים שהיא עצמה הגדירה (!). <- את זה אני כותב מנסיון אישי אז תחסכו את הקטילות השנונות שלכם ("אוו בטח משעמם לו בבית בחופש ונמאס לו מאתרי פורנו אז הוא בא להציק לנו כאן").

נערך לאחרונה ע"י jefferson82 בתאריך 07-07-2011 בשעה 18:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:14

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר