לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2007, 22:44
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
לינוקס מה למדתי,למה זה קרה לי

אוקיי אני רוצה לדבר איתכם על דברים שקרו לי אתמול.
הלכנו אתמול אני וחבר להופעות של ווליום כינרת..היה המון אנשים,שמח,אחלה חוף ואחלה אנשים.כולם יודעים מה הסיבה שאנשים באים לשם חוץ מההופעות וזה פשוט להיפגש עם בני המין השני וזה מה שהחלטתי לעשות.

אני לא כזה אלוף בלהתחיל עם בנות,זה יותר יוצא לי מקשר ממושך עם מישהי כמו למשל בעבודה או בשכונה.זה בעצם לא קשור לזה שאני לא אלוף כי ממש לא יצא לי לעשות את הדברים האלה,אז אמרתי לעצמי-עכשיו זה הולך לקרות.אני הולך לפתח את הניסיון שלי עם בנות בשיחה ופלירטוט.
ישבתי על הדשא והסתכלתי מסביב.מלא בנות.איזה פוטנציאל,כמה הזדמנויות,כל אחת היא עולם בפני עצמו ואני יכול לצאת ולהוציא מזה משהו.איזו סיבה יש שאני לא אתחיל עם אחת מהן ונגלה אחת את השני איזה עולם נפלא הוא?
אני בחור יפה מאוד.גוף לא רע,עיניים כחולות וגובה כראוי.למה שאני לא אשתמש בזה?איזו סיבה יש לי לא לעשות את זה?

הייתי ממש עייף,אחרי שהייתי בטיול של השנתון שלנו(מכינה קדם צבאית)חזרנו לחדר לאיזה שעתיים וישר יצאנו לכינרת.

אז בתור אחד שמחפש כל הזמן תירוצים למה לא להתחיל איתה כי היא מדברת עם חברה שלה\נראית לי עסוקה\אני הולך לגמגם לה בפרצוף פשוט תפסתי את הרגליים שלי וישבתי לידה.שאלתי אם אפשר להצטרף ועם הראש סימנה לי בחיוב..היא נראתה לי מאוד משועממת,אז אמרתי למה לא לפתוח בשיחה?
שאלתי אותה מאיפה,בת כמה...שאלות של כל אהבל ממוצע.היא ענתה אבל משום מה לא נתנה קונטרה והרגשתי ממש רע עם זה..מה אני עושה עכשיו?אני איזה מכונת שאלות שצריך לראות איך להלהיב ולראות איפה היא נפתחת?
ישבתי לידה עוד 5 שניות של חוסר מעש ופשוט תפסתי את הרגליים שלי וברחתי משם.לא הייתי מוכן להישאר שם וגם לא היה לי יותר מדי זמן לחשוב "מה להגיד לה עכשיו".
חבר שלי נשאר שם עוד איזה דקה ואח"כ בא אליי בשיא הפליאה ושאל אותי למה ברחתי משם ומה לא היה לי טוב והסברתי לו שכנראה היא לא מעוניינת,אם היא דופקת לך פרצוף שהקוטב רותח לידו.
לא יודע למה,אבל כנראה שהוא צודק או שאני סתם מדמיין אבל הוא אמר לי סחתיין על הביצים לבוא ולשבת ליד כזו כוסית, ואין הרבה גם בגיל הזה שתופסים את האומץ,כי רובם ערסים שיודעים לדבר שהם זיינו את כל העולם ואישתו אבל לבוא ולשבת ליד בחורה ולנסות לפתוח שיחה בצורה מתורבתת הם לא יכולים.אולי לזרוק איזה משפט פתיחה שהם קראו באינטרנט,בתקווה שמישהי תשתין לכיוון שלהם.
קיצר,הבנאדם אמר לי-למה ציפית?אמר לי תקשיב ותקשיב לי טוב,בחורה על רמה לא משנה כמה אתה שרמנטי ושרירי ויפה היא לא תפתח אליך בחיים.כי זה כל הפואנטה אתה צריך להתאמץ.ומה זה בדיוק להתאמץ?על מה אני בדיוק הולך לדבר איתה?נושאי 'שלוף' שכל 4523452 הבחורים האחרים דיברו איתה?

-יפה פה,הא?
-כמה זמן את פה?
-איזה זמר את אוהבת מכל אלו שהופיעו פה?

ונניח שהיא ענתה לי על האחרונה,ותשאל אותי מה אני אוהב.אני לא הולך לענות לה כי אז זו הולכת להיות שיחה אינפורמטיבית של ראיון עבודה ותו לא.
ואני לא שונה מאנשים אחרים.אבל אני יש בי פוטנציאל אדיר,אני מרגיש אותו,אני יודע שאני יכול אני יודע שאני שווה!רק,פשוט צריך להיות פחות לחוץ יותר קליל.
במקרה זה פשוט עפתי משם,ויתרתי כי לא יכלתי להמשיך.בשיא הקריזה הלכתי משם כולי מבואס וכועס על המצב.אמרתי-אם אני לא אמשיך ואפתח אינטראקציות,אפילו אם לא ייצא לי מזה איזה משהו לילי כמו שאומרים,לא אצבור ניסיון והבנה והשתפשפות.המשכתי לבחורה הבאה והחלטתי לשבת לקצת זמן,אולי עכשיו ייצא משהו.

אז ישבנו ועישנו,היה איתנו עוד שניים.דיברתי איתה בלה בלה,שיחה שיטחית,גם הגענו למסקנה שאחותה גרה ביישוב שלי,והיא גרה איפה שחבר שלי גר.לא יותר מדי.האמת?לא הצלחתי איתה יותר מדי וחבר שלי גנב לי את כל העסק איתה,הוא פשוט דיבר איתה בלי הפסקה.רציתי גם אני להיכנס אבל זה לא היה במקום,קראתי את הניואנס.ואין ישבתי שם כמו עציץ לא מושקה והסתכלתי על ההופעה,הרמתי ידיים.חבר שלי אפילו הזמין אותי להיכנס לשיחה כדי קצת להתחבר וכל זה,אבל לא הייתי מוכן.פשוט התבאסתי!בא לשם מישהו גדול ממני באיזה 5 שנים לקחת איזה שחטה,איך היא נפתחה אליו בכלל?..הוא בקושי הוציא מילה מהפה והיא הייתה על גבול ההרוסה עליו,איך זה שאני צריך להתאמץ כדי לדבר איתה?משהו פה לא בסדר.

אז למה בעצם אני לא מאמין בעצמי?איך זה יכול להיות בכלל?

כבר היה לי נמאס.מאותו רגע ירד לי מסך שחור על העיניים,לא ראיתי אף אחד חוץ מעצמי.אפילו את חבר שלי ניסיתי לראות ולא הלך.פשוט רציתי לשרוף את כולם לשבור משהו וללכת לישון.ולא לשכוח,כבר הזכרתי שהייתי עייף טילים.

חזרנו לאוהל.בגלל שלא באנו מאורגנים שמנו את החפצים שלנו אצל אוהל של ידידה שלי שהייתה מוכנה לעשות לנו טובה.התוכנית המקורית הייתה ללכת לישון על החוף אבל בסוף בגלל שהם הלכו להופעות ביקשנו לישון להם באוהל והם הסכימו בשימחה.
הלכתי לתפוס תנומה,היא הייתה עם החבר'ה שלהם אז הצעתי לה שתבוא אליי לאוהל ותארח לי חברה...אני חושב שמצאתי חן בעיניה.
דיברנו על הגיוס שלנו ועל האקס הטרי שלה.כלכך רציתי לנשק אותה,ליצור איזה מצב,כי מי לא רוצה איזה חיבוק ויותר מחיבוק אחרי פרידה כואבת?

אז למה לעזאזל פיספסתי את זה?!

אתה עם בחורה,לבד באוהל,היא נפתחת אליך ריגשית ומספרת לך מה היה עם הקודם שלה,מה צריך יותר מזה?..
אז בעצם,למה פיספסתי?לא יודע.כי לפעמים בחורה מדברת איתך והיא בכלל לא בקטע,אתם סתם מדברים כי אתם נמצאים באותו מקום,ואני לא רציתי ואני לא רוצה להיות איזה גבר חרמן שרואה שאיכשהו בחורה נפתחת אליו והוא ישר שולח ידיים.זה לא אנושי בכלל.

אז מה הייתי עושה?לא הצלחתי,לא חשבתי או אפילו פחדתי לקחת את העניין והשיחה למקום יותר ריגשי ואינטימי ולהגיע לאיזה משהו.אולי הייתי יכול להציע לה איזה מסאג' מרגיע?לא יודע.אני פה מרגיש וואחד פיספוס...אני חושב שהיא הייתה מעוניינת במשהו,אבל אני לא הצלחתי להגיע איתה למשהו.והכל בדיעבד....
העדפתי,שאם יקרה משהו אז שהיא תיקח את העניינים לידיים והיא תתחיל עם האקט.ככה אני בטוח מה היא רוצה.ואני ככה תמיד.נשאר פסיבי ומחכה שהצד השני יעשה צעד,כי אני פוחד ואין לי את הביטחון שזה יעבוד.הגעתי למסקנה-אני חייב להעז וליזום מעצמי יותר.

אח"כ קמנו בבוקר מוקדם.אכלנו ארוחה טובה וניפרדנו ממנה.עוד יש לי את המספר שלה.בדרך חזרה חשבתי על כל הלילה הזה והחלטתי לא לחשוב על החסרונות שבדבר,רק על היתרונות.חוץ מהדברים הקשים והפיספוסים...
אז מה למדתי מכל הסיפור,מכל הלילה הזה?

למדתי,שאני צריך להתגבר על הבעסה ולראות איך להתמודד איתה.לראות איך להתקדם.כשהייתי קטן,בן 14 אפילו,אמרתי לעצמי שכשאגדל אני אצליח עם בנות,אני אזרום,אני אהיה ווינר!איך?לא יודע איך,יהיה טוב.הנה,אני מתחיל עם זה ואני יוצא לדרך.

למדתי שאני שווה פי אלף ממה שחשבתי על עצמי עד עכשיו,אפילו שלא השגתי את מה שרציתי.אני פשוט יודע את זה.
למדתי שאני צריך להאמין בעצמי ולתת לזה לפרוץ החוצה.אני בן אדם טוב,אני בנאדם מעניין,אני בנאדם שיודע מה הוא שווה ואני רק צריך לדעת איך להוציא זאת לאור.

למדתי,שיש לי עוד מה ללמוד.

זהו חברים,רק רציתי לשתף אתכם במה שעבר עליי בימים טרופים אלו.

אשמח לתגובות...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 30-08-2007 בשעה 22:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2007, 22:54
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
קודם כל,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "מה למדתי,למה זה קרה לי"

הייתי בטוחה שמהסיפור הזה אתה תקבל הבנה אחרת, ואני שמחה שהגעת להבנה שהגעת אליה.
אתה בהחלט שווה, בכל המובנים שציינת, ומגיע לך כל אשר תבקש.
הסיפור עם הבחורה הזאת הוא סיפור שבהחלט ניתן להפיק ממנו לקחים, גם לגבי הטיפוס שהיא הייתה. (הראשונה שהתאהבה במשכטט).
נורא שמחתי לקרוא שלמדת ממנו, כיוון שאנחנו ממשיכים בחיים רק ע"י שיפור עקב למידה מטעויות העבר.
הבחורה השנייה הביעה עניין, פשוט לא הבנת באיזה שלב היא הייתה אחרי הפרידה ולכן אולי היססת בנוגע למה לעשות איתה ואיזה מצב ליזום.
עצם העובדה שאתה מודע לכל מה שקורה סביבך, ואתה מודע למתי אתה לא רצוי ומתי כן, כבר הופך אותך ליותר טוב מהרבה גברים שבחורות נתקלות בהם.
תרשה לעצמך ליזום, כל הזמן, רק זה יוביל לדברים גדולים יותר.

ציטוט:
למדתי שאני צריך להאמין בעצמי ולתת לזה לפרוץ החוצה.אני בן אדם טוב,אני בנאדם מעניין,אני בנאדם שיודע מה הוא שווה ואני רק צריך לדעת איך להוציא זאת לאור

לדעתי זה המשפט הכי חשוב כאן.
אתה יודע מי אתה, מה אתה יכול לתת, ואתה מתעקש להראות את זה. בסופו של דבר,
מישהי תראה.
מישהי תרצה.
מישהי תאהב.
רק תאמין ותתן לזה זמן- זו מילת המפתח.
אל תמהר לשומקום- כי דברים שבאים מהר הולכים מהר.

בהצלחה

דניאל. (איפה נעלמת לי???)

ישן 30-08-2007, 23:12
  OSkAR OSkAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04

קראתי, הפנמתי.
תזכור שאף פעם לא מהססים, החלטת לגשת לדבר עם הילדה היפה שיושבת על הדשא אתה הולך, ומדבר איתה, ולא חושב יותר מדי - לוקחים הכל בקלות, דיברת וזרמה השיחה , סבבה. דיברת ולא זרמה השיחה -- עוד נקודות לנסיון שלך ולאומץ.

החלטת לנשק ילדה שנראה לך באווירה, אתה מנשק עדיף לקחת סיכון ולנשק אותה מאשר לא לקחת את הסיכון ואחרי זה לחשוב שהיה סיכוי.

היו שם הרבה בנות, בנות שכנראה לא היית רואה שוב בחיים שלך, לא היה מה להפסיד ורוב האנשים לא יזכרו בכלל בעוד שבוע שהייתה מסיבה בכנרת .
גם אם יוצאים קטעים מביכים, שוכחים אותם וממשיכים הלאה,
ובכלל אם לוקחים דברים בקלות - לא יוצאים רגעים מביכים.

ישן 31-08-2007, 14:44
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07

יפה...כל הכבוד...
יום יבוא וגם אני אנסה קצת את מזלי...

העלית פה נקודה שמעניינת אותי, שגם אני שואל את עצמי לפעמים...

ציטוט:

פשוט התבאסתי!בא לשם מישהו גדול ממני באיזה 5 שנים לקחת איזה שחטה,איך היא נפתחה אליו בכלל?..הוא בקושי הוציא מילה מהפה והיא הייתה על גבול ההרוסה עליו,איך זה שאני צריך להתאמץ כדי לדבר איתה?משהו פה לא בסדר.

איך הדברים האלה קורים? שיש את האנשים שצריכים להתאמץ כדי להתחיל עם מישהי ויש את אלה שהמישהי תיפתח אליהם בלי שום בעיה...אולי מישהי פה מהבנות יכולה להסביר? כי פש/וט המצב הזה גורם לפעמים לתסכול רב...איזה תכונה יש לאותו בן אדם שהבנות פשוט נפתחות אליו בלי לחכות אפילו? מה ההבדל בינו לבין זה שהן עושות לו חיים קשים ובמקרים רבים גורמות לו לוותר??
ישן 07-09-2007, 04:34
  DemoniC DemoniC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
....
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי idapal שמתחילה ב "יפה...כל הכבוד... יום יבוא..."

כי יש דברים אחרים שמניעים בחורה!!!!!!!!!!
אוף יא נעל תמשיכו לזרוק את עצמכם לרגליים של בחורה ותסתכלו עלייה כאליו היא מושא חייכם
ואל תתפלאו אחר כך שמישהוא שבא רק בשביל שאכטה ולא ממש שם עלייה לוקח אותכם בסיבוב.
בחורות בנויות על אמוציות(רגשות) ונחש מה??! יש רגשות אחרים חוץ מהצורך להיות מחוזרת!!!
את זה היא מקבלת 50 פעמים ביום. נסה יום אחד לבוא למישהיא ופשוט לשאול אותה שאלה שלא מראה שום התעניינות בה למשל " מה היה היום הכי מאושר בחיים שלך?" ופשוט אל תסתכל עלייה היא לא מעניינת אותך בתור בת זוג או סקס פוטנציאלי וכו.... תראה איך פתאום הגישה שלה אלייך שונה. להביא אותה אתה לא תביא כי פשוט אין לך מספיק ידע ולי אין כוח לכתוב אבל לפחות אתה תתחיל לראות שאם פונים נכון אפשר גם לשבור את הקרח עם בחורה. האיבר הכי הכי מיני שלנו הוא הזין... לא סתם המוח!!! תשתמש בשלך לגרות את שלה ולא רק לבהות לה על המחשוף כמו אלפי האנשים שהיא פוגשת מידי שבוע. והכי חשוב תזכור מי שלא זורם טובע...!
ישן 31-08-2007, 21:41
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אתה קופי אני

או כמעט...
כל מה שסיפרת היה לי בדיוק, לא יודע אם אילו הפעמים הראשונות שלך שאתה מנסה לדוג דגים, אבל בפעמים הראשונות שלי, כשהייתה אכזבה, רציתי לשבור הכל, ואז כשהיתה הצלחה, הייתה אופוריה, ואז התעשתתי מהר ואמרתי לעצמי, זה צריך להיות דבר שבשגרה, לא פעם בחצי שנה, להתחיל לדוג דגים צריך להיות דבר שבשגרה לרמה כזו שאני לא יתלהב אחרי כל דג שהצלחתי לדוג (אמנם ברח לי אחרי זה איכשהוא אבל הוא היה בידיי למשך כמה דקות).
יש לך טעות גדולה שגם לי היתה עד לפני זמן מאוד קצר, כל הזמן חשבתי ופיתחתי תקווה שאם אתה מדבר עם מישהי או בקשר מסוים איתה, שהיא אמורה להביע התעניינות בי ושזה יגיע מצדה בסופו של דבר, רק צריך להתאפק, יותר נכון שהדג ידוג את עצמו היישר אלי מבלי שאני ידוג אותו, בסוף אחרי שזמן עבר ועבר ועבר ולא משנה כמה מצחיק וכמה נחמד הייתי, ההתעניינות לא באה, הם פשוט לא קולטות..
לכן אתה זה שצריך להביע התעניינות בה, אם תחכה לנצח אף אחד לא ירדוף אחריך, תזכור שאצל בנים על כל 10 בנות שהם מתחילים איתם מתחילים איתם בחזרה רק 1 בממוצע, זה הנתון שלי ולדעתי הוא נכון.
קיצר בשורה התחתונה אם אתה ממש חושב שמישהי תגיע אליך יום מסוים באמצע הלילה ותפתיע אותך "אוי חנן, אתה האביר על הסוס הלבן שעליו חלמתי כל חיי, בוא נתחתן!!..
שכח מזה, מדובר בעבודה קשה, עם הרבה כשלונות, ואם תמשיך לחשוב כמו שאתה חושב כרגע שאם אתה לא מצליח לדבר עם מישהי ואחרים כן והן מתות על כולם חוץ ממך ואחרי זה תבוא ותכנס לשביזות אז לא תגיע לשום מקום, פשוט תתעלם ותמשיך לנסות. כל מה שאתה רואה בסרטים זה שטות גמורה, תלמד בדרך שצריך, דרך החיים, בסרטים הכל חייב להיגמר בטוב לרוב, אחרת אף אחד לא ירצה לראות אותם. בכיינות היא רק מכשול. כל שבוע אני הולך לדוג דגים, זה כמעט כמו מכירות שטח, או שהלקוח לא שם עליך או שתדהים אותו איכשהוא והוא יקנה תמוצר.
ישן 03-09-2007, 15:06
  Ben1990 Ben1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.05
אוקי

אני גם הייתי שם, ואני יודע מה הלך שם.
ציטוט:

אני לא כזה אלוף בלהתחיל עם בנות,זה יותר יוצא לי מקשר ממושך עם מישהי כמו למשל בעבודה או בשכונה.זה בעצם לא קשור לזה שאני לא אלוף כי ממש לא יצא לי לעשות את הדברים האלה,אז אמרתי לעצמי-עכשיו זה הולך לקרות.אני הולך לפתח את הניסיון שלי עם בנות בשיחה ופלירטוט

יפה, עלית על נקודה. אתה לא יודע כי לא ניסת בעבר, ברגע שתנסה ותצבור ניסיון, ההצלחות עם נשים יעלו.

יפה על האומץ.
פעם הבאה, תנסה להימנע משאלות ריאון כמו מאיפה את,בת כמה.. תציב לעצמך כלל, אתה לא מדבר איתה על כאלו דברים עד שהיא לא שואלת את זה. בהתחלה זה יהיה קשה, אבל אז תתרגל.
אז מה לעשות במקום? פשוט תעשה כיף!, תספר לה על סיפור מצחיק שקרה לך, תלמד אותה איזה טריק, פשוט לדבר על שטויות
לדוגמא, אני אוהב לדבר עם בנות על כל מני צורות שעושים ביד ומה זה המשמעות של כל דבר
מובן?

ציטוט:
חזרנו לאוהל.בגלל שלא באנו מאורגנים שמנו את החפצים שלנו אצל אוהל של ידידה שלי שהייתה מוכנה לעשות לנו טובה.התוכנית המקורית הייתה ללכת לישון על החוף אבל בסוף בגלל שהם הלכו להופעות ביקשנו לישון להם באוהל והם הסכימו בשימחה.
הלכתי לתפוס תנומה,היא הייתה עם החבר'ה שלהם אז הצעתי לה שתבוא אליי לאוהל ותארח לי חברה...אני חושב שמצאתי חן בעיניה.
דיברנו על הגיוס שלנו ועל האקס הטרי שלה.כלכך רציתי לנשק אותה,ליצור איזה מצב,כי מי לא רוצה איזה חיבוק ויותר מחיבוק אחרי פרידה כואבת?

אז למה לעזאזל פיספסתי את זה?!

אתה עם בחורה,לבד באוהל,היא נפתחת אליך ריגשית ומספרת לך מה היה עם הקודם שלה,מה צריך יותר מזה?..
אז בעצם,למה פיספסתי?לא יודע.כי לפעמים בחורה מדברת איתך והיא בכלל לא בקטע,אתם סתם מדברים כי אתם נמצאים באותו מקום,ואני לא רציתי ואני לא רוצה להיות איזה גבר חרמן שרואה שאיכשהו בחורה נפתחת אליו והוא ישר שולח ידיים.זה לא אנושי בכלל.

אז מה הייתי עושה?לא הצלחתי,לא חשבתי או אפילו פחדתי לקחת את העניין והשיחה למקום יותר ריגשי ואינטימי ולהגיע לאיזה משהו.אולי הייתי יכול להציע לה איזה מסאג' מרגיע?לא יודע.אני פה מרגיש וואחד פיספוס...אני חושב שהיא הייתה מעוניינת במשהו,אבל אני לא הצלחתי להגיע איתה למשהו.והכל בדיעבד....

כלל, פעם הבאה שאתה מתלבט אם לנשק או לא לנשק, אתה מנשק.
בת תרגיש מתי אתה רוצה לנשק אותה, ואם אתה לא תעשה את זה, זה סתם יבאס אותה וגם אותך.
אל תהסס, ההרגשה של ה"למה לא עשיתי את זה יכלתי לעשות את זה!" הרגשה יותר גרועה מההרגשה של הדחיה, ואתה מרגיש את זה אפילו עכשיו.

ציטוט:

העדפתי,שאם יקרה משהו אז שהיא תיקח את העניינים לידיים והיא תתחיל עם האקט.ככה אני בטוח מה היא רוצה.ואני ככה תמיד.נשאר פסיבי ומחכה שהצד השני יעשה צעד,כי אני פוחד ואין לי את הביטחון שזה יעבוד.הגעתי למסקנה-אני חייב להעז וליזום מעצמי יותר.

אתה הגבר!
אתה צריך ליזום, אתה צריך לעשות, אתה צריך להוביל!
אתה יודע כמה הזדמנויות אתה הולך להפסיד אם אתה תחכה לבת לעשות את הצעד הראשון?

ציטוט:

למדתי,שאני צריך להתגבר על הבעסה ולראות איך להתמודד איתה.לראות איך להתקדם.כשהייתי קטן,בן 14 אפילו,אמרתי לעצמי שכשאגדל אני אצליח עם בנות,אני אזרום,אני אהיה ווינר!איך?לא יודע איך,יהיה טוב.הנה,אני מתחיל עם זה ואני יוצא לדרך.

אם אתה צריך עזרה בדרכך להצלחה, אני פה.

בן

נ.ב
יש עוד הרבה דברים שלא התיחסתי אליהם אבל הייתי צריך. אין לי זמן והפוסט שלך ישב לי הלב כבר כמה ימים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר