לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2007, 13:00
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
מבטים, מה זה אומר?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמשת זו בשם אנונימית בת 20.
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות :

ההורים שלי נשואים כבר המון שנים, לפני כמה ימים נסעתי עם אבא שלי וכשהגענו לצמת עברה על המדרכה מישהי שנראת קטנה ממני, לבושה בטייץ צמוד ומחשוף גדול, קצת מלאה , פתאום שמתי לב שאבא שלי הביט בה בצורה שלא מצאה חן בעיני, מבט מיני, זרקתי הערה שהיא לבושה כמו פרחה אבל הוא היה כ"כ מרוכז בה שלא שמע אותי בכלל, אחרי כמה שניות הוא עשה את זה שוב אבל הפעם הביט על מישהי אחרת.

אמא שלי היא אישה נאה מאוד וגם אבא שלי למרות גילו נראה טוב, הדבר הציק לי ולא סיפרתי לאיש מרוב בושה, זאת בגידה? או שהעובדה שהם נשואים כ"כ הרבה שנים אינה הופכת אותו לעיוור מול העולם? האם זה בסדר שאדם נשוי יסתכל בצורה כזאת על בנות אחרות? הרי לא קרה כלום, הוא לא יצר איתה קשר עין או משהו, רק הביט.

תודה לעוזרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2007, 13:10
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
איפה הבעיה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "מבטים, מה זה אומר?"

שלום לך
קראתי את מה שכתבת ולדעתי זה דבר טבעי זה שאנשים מתחתנים לא אוסר עליהם להפסיק להתסכל פשוט כמו אומר המשפט look but dont touch, אני ממש לא הייתי מגדיר את זה כבגידה זה רחוק מאוד מזה
אני מאמין שגם נשים מסתכלות על גברים בייחוד אם הם נראים בטעם שלהם וגברים יסתכלו על נשים בייחוד אם ילכו עם משהו חושפני ושזה מתאים להם (הכוונה שמישהי לובשת משהו שמתאים לה ולא מישהי מאוד שמנה תלך עם מיני קצר אלא אם הבן אדם אוהב דבר כזה ואז הוא גם יסתכל ויתלהב)

אולי היה חוסר טאקט שהוא ננעל עליה ולא התיחס אלייך ועל זה יכולת להעיר לו אך מעבר לזה לא הייתי מקדיש לזה מחשבה נוספת
המשך חג שמח
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 14-09-2007, 22:13
צלמית המשתמש של Dj-Nir
  Dj-Nir Dj-Nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dj-Nir שלח הודעה דרך MSN אל Dj-Nir
פסיקה חד משמעית - אין כאן בגידה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "מבטים, מה זה אומר?"

אחרי הרבה זמן ביחד מה לעשות, האהבה היא לא מה שהיתה פעם. אמנם היא קיימת, אבל מה לעשות אבא שלך כבר לא בוהה באמא שלך כל היום ורואה לבבות (סורי, לא מתכוון להישמע רע ). במצב כזה הרבה גברים ונשים נוטים לחפש גיוון, בין אם בתת מודע ובין אם לא.
כל עוד הדבר לא מתורגם למעשים (מבט זה אינו מעשה פיסי), את יכולה להיות רגועה. הרבה גברים במצב הזה עלולים לבגוד באמת, והחלק היותר נכון אוהב ונאמן נלחם בעצמו ומה לעשות... לפעמים מסתפק בזריקת מבט שתיגמר יותר מהר ממה שהתחילה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thebluething.com/games/images/stewie-griffin.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:57

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר