לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2007, 14:07
צלמית המשתמש של נ.א.ת.ב.ש
  נ.א.ת.ב.ש נ.א.ת.ב.ש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.07
מאוהב בידידה שלי וזה נמאס כבררר

יש לי ידידה ממש טובה כבר כמעט שנה ואנחנו עושים הכל ביחד .. קניות ,רואים סדרות ביחד וסתם יושבים ומדברים עכשיו אני התאהבתי בה כבר אחרי חודש חודשיים שהיינו ביחד וזה אבל שמרתי את זה בלב כי פחדתי לאבד אותה אם היא תדחה תי וכאלה .. כי היא סיפרה לי שהיא עדיין מאוהבת בחבר שלה לשעבר וזה
קיצר אחרי חצי שנה כבר לא יכלתי להתאפק כמובן בזמן שאני יודע שהיא והוא עדיין לא חזרו ועברו כבר 4 חודשיים מאז הפרידה שלהם ,אז לקחתי אותה בהפסקה לשיחה וזה ושפכתי תלב שלי .. היא אמרה איזה חמוד וזה אבל אני עדיין בקטע של חבר שלי לשעבר הלב שלי עדיין תפוס.
קיצר נכנסתי לדיכי עצבני (בכיתי בעעע) והחלטתי להתנתק ממנה .. אבל היא כל הזמן באה אליי ואמרה שהיא רוצה שנשאר ביחד ידידים והיא מתגעגעת אליי אז לאדע חשבתי שאולי באמת עדיף להיות קרוב אלייה מאשר רחוק וככה יכאב פחות אז חזרנו והפכנו להיות ידידים עוד יותר טובים בזמן הריב שלי איתה התחברתי עם איזה ילדה ונהיינו חברים הייתי חבר של הילדה ההיא 4 חודשיים שבמשך כל הזמן אני מאוהב בידידה שלי ואת חברה שלי אני אוהב הרבה פחות.
בכל מקרה עכשיו אני והיא ידידים כבר שנה אוטוטו ונמאס לי מהמצב הזה .. +היא וחבר שלה בערך חזרו לדבר עכשיו וזה הכי לא בא לי בטוב ,אז בשבוע הזה סיננתי אותה חופשי וכל פעם שהיא הציעה משו דחיתי אותה.
אני חושב שפעם הבאה שהיא תתקשר ואני יסרב לראות אותה היא תצא עליי ואז אני יגיד לך סבבה יש סיבה וזה אבל זה לא לטלפון בואי נפגש וזה ואז ני יגיד לה שמעי אני אוהב אותך ולא מתאים לי להיות ידיד שלך אני מעדיף להתנתק ממך בכלל ככה שלא יכאב לי וזהו או שנחזק תקשר ביננו
ולגמור עם כל הסרט הזה כבר .. נמאס לי לחיות בסימן שאלה בגללה ;/

קיצר תנו עצות מה לעשות או אם יש לכם מקרים דומים ..תודהדה ^_^
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2007, 15:00
  מיטל=) מיטל=) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "בהחלט מצב שגורם לעוגמת נפש עמוקה............."

אני די במצב שלך רק מהצד השני.
אז לנאתבאש ולכולכם;
יש לי ידיד ממש טוב ואני יודעת שהוא אוהב אותי. מההתנהגות שלו וממה שחברים שלו אומרים לי. והוא באמת חשוב לי! מצד שני- חשוב לי יותר שהוא יהיה מאושר ושלא יסבול- בטח שלא בגללי.
אז אמרתי לו שאולי נתרחק קצת והבהרתי את זה שזה בשבילו היה לו קשה אבל בסוף הוא הצליח ואני כמעט בטוחה שהוא כבר לא מרגיש אלי כלום.
אז לכם; אם הידידיה הזאת שלכם לא עושה את הצעד הזה בשבילכם אתם צריכים לחשוב כמה ב-א-מ-ת אכפת לה ממכם. אני אישית חושבת שזה הדבר הכי לא צודק בעולם שמצד אחד היא יודעת שאתה אוהב אותה ומצד שני היא אנוכית כלפיך ולא נותנת לך ללכת!
אני ממש מאחלת לך בהצלחה! ותספר איך היה=]
ישן 15-09-2007, 17:49
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אני ממש מזדהה עם המצב שלך..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נ.א.ת.ב.ש שמתחילה ב "מאוהב בידידה שלי וזה נמאס כבררר"

ואני חושב גם שלא חסרים פה כאלה שיזדהו ...

תשמע , ממש כואב להיות במצב הזה , ש"קורע" אותך מבפנים , אתה מאוהב בידידה שלך , ואהבות גדולות יכולות לצוץ מאהבה שמתפתחת ממצב כזה ,
אבל באותה מידה ( שהיא הרוב ... ) גם נפגעים ,
ניסית , אזרת אומץ ואמרת לבחורה , היא ידעה את זה..אבל עדיין בחרה לא לקחת את זה לכיוון אחר , גם אחרי שעבר זמן מהפרידה מהאקס .
מה שאומר שלצערי ,אין הרבה סיכויים שכן יקרה משהו בכיוון שאתה רוצה בו ,
מצד שני היא עדיין שומרת על קשר ,כי כן טוב לה איתך , אבל היא גם הייתה צריכה לדעת להשים לב למה זה עושה לך , ולדעת לתת לך ללכת ..
כרגע אתה איפשהו נאחז באפשרות שאולי יקרה כן משהו ,בגלל זה אתה נשאר בסביבה אפילו שאתה יודע שזה עושה לך ממש רע , לכן לדעתי הצעד שאתה עושה הוא נכון , פשוט תהיה חזק , ותעשה מה שאתה יודע שעדיף למענך , כרגע הקשר לא בריא לך.

זה מאכזב , ותאמין לי שרק מלקרוא את מה שכתבת כואב לי ..
אתה כ"כ רוצה אותה , אבל היא מעדיפה משהו אחר,וזה צורב לך,נורא קל להכנס למצב של "באסה" ושהכל יראה הרבה יותר שחור,
תעשה מה שאתה מתכוון לעשות ,קח את הזמן להחלים , עשית מה שיכולת , היה לך אומץ , ואם זה היה אמור להיות , זה היה קורה ,
תהיה גאה בעצמך על זה שניסית , ואתה תזכה למשהו טוב בעתיד .

שתזכה לשנה חדשה מלאה האהבה והצלחות
ישן 16-09-2007, 22:14
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נ.א.ת.ב.ש שמתחילה ב "מאוהב בידידה שלי וזה נמאס כבררר"

אני יודעת שזה יכול להישמע ממש רע מצידי, אבל אני אסתכן..
המקרה שלך קצת דומה למקרה שהיה לי עם ידיד שלי, רק שלו היו רגשות כלפי. (הוא היה מאוהב בי.)
בהתחלה ניסיתי לשמור איתו על קשר כי הוא היה ידיד ממש טוב שלי. אבל הוא כל הזמן פירש כל דבר שעשיתי לא נכון. אז אחרי פעם אחת שהוא התקרב יותר מדי אני פשוט שמרתי ממנו מרחק. אחרי משהו כמו שלושה-ארבעה חודשים הוא כבר לא הרגיש כלפי כלום (אני חושבת). וחידשתי איתו את הקשר.
אני חושבת שאם היא לא שומרת מרחק ממך, אתה צריך להיות זה שישמור מרחק ואחרי כמה זמן אני בטוחה שהרגשות שלך כלפיה יעברו. ואז תוכל לחדש איתה את הקשר.
אני לא יודעת אם זה יעבוד, אבל נראה לי שיהיה לך שווה לנסות. הרי גם ככה קשה לך להיות לידה... מקווה שזה יסתדר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר