לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2007, 18:12
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שכיבות שמיכה עם אגרופים עושה נפיחות

אני זוכר שקראתי לפני זמן מה בפורום, שמי שלומד אומנות לחימה מסויימת עושה שכיבות שמיכה עם אגרופים (וגם עם אצבעות).
אז ניסיתי לעשות שכיבות שמיכה עם אגרופים, ואחרי שעשיתי את זה היום (אחרי שאני עושה זאת במשך משהו כמו שלושה שבועות) התחיל לי נפיחות (אני חושב בעצם).
הנפיחות זה באזור איפה שבקשרי האצבעות, יענו איפה שהאצבע מסתיימת (או מתחילה?), איפה שהאצבע מתחברת לכף היד. זה איפה שיש מעין פקקים כאלה.
זה קורה לי רק באצבע אחת, האצבע שליד הזרת.

אז רציתי לשאול אם זה נורמלי, או שבכלל לא אמורים לעשות שכיבות שמיכה עם אגרופים.
ובקיצור, מה אני אמור לעשות - להמשיך עם שכיבות שמיכה בעזרת אגרופים או לעבור לצורה הרגילה?
מבחינתי נוח לי הרבה יותר עם אגרופים, כי בצורה הרגילה יש בעיה עם כף היד...
עריכה: שאלה נוספת, זה קרה גם לכם?

תודה רבה מראש

נ.ב. אולי חשוב לציין שאני מקפיד לבצע שכיבות שמיכה כשהיד מאונכת לריצפה.

[ התבלבלתי, במקום "שכיבות שמיכה" צריך לכתוב "שכיבות סמיכה" ]
חזרה לפורום
ישן 16-09-2007, 22:10
  DCD DCD אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "שכיבות שמיכה עם אגרופים עושה נפיחות"

תודה על התגובות של כולם!

אני ניסיתי לעשות את השכיבות סמיכה עם הפיקות של כל היד (למרות שלא הצלחתי), כי ככה חשבתי שאמורים לעשות, אבל עכשיו אני רואה שצריך רק עם הפיקות של האצבע האמצעית ושל האצבע הרגילה אז עכשיו אדע לפעם הבאה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KאוריK
חוץ מזה כדאי אולי שתפסיק לזמן מה עד שתרד הנפיחות טיפה או לחלופין פשוט במקום על הריצפה תעשה על מזרון שטיח וכו'

על מזרון זה מעצבן ולא נוח...מאוד קשה לעשות. שטיח נראה לי הרבה יותר בר-ביצוע...
כשאני עושה שכיבות סמיכה מה שמפריד בין היד לריצפה זה הכפפת אימון.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי JAVEHN
אתה אמור לעשות שכיבות שמיכה על שתי פרקי אצבעות הראשונים (הכי גדולים) . כנראה אתה עושה את זה הפוך , והלחץ נופל לך על האצבעות הקטנות , ואתה גם לא עושה את זה מאונך לגמרי ככה שמקום אחד מקבל את כל הלחץ .

דווקא אני מרגיש שרוב הלחץ נופל על הפיקות של שתי פרקי האצבעות הראשונים. בגלל זה, כמו שכתבתי בהודעתי הנוכחית למעלה, אני ניסיתי להפיל את הלחץ גם על הפיקות האחרות כדי שיהיה איזון, אבל עכשיו הבנתי שזה לא נכון לעשות ככה.

בעיקרון זה נפיחות קטנה ולא כל כך רצינית, אבל כל מה שנוגע לאימונים ולעצמות בכלל כדאי להיזהר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NORE
והמשכתי כדי שמפרק שורש כף היד שלי התחזק,
והאזור הזה של הבליטות (ביפנית "סייקן") התחזק,
זה מראה שאתה בתהליך בו אתה מחזק את ה"אגרופים" שלך.

זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות
חזרה לפורום
ישן 16-09-2007, 23:40
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "שכיבות שמיכה עם אגרופים עושה נפיחות"

שכיבות סמיכה על אגרופים אכן עדיפות על פני שכיבות הסמיכה הרגילות מפני שככה הלחץ מועבר לשרירים ולא לפרק כף היד (מניעת פציעות בעתיד).
שנית כל את שכיבות הסמיכה על האגרופים מבצעים רק על שני פרקי האצבעות הראשונות, האצבע המורה והאמה (שני הפרקים שאיתם צריך לפגוע באגרוף).
הפציעה שלך נובעת מטעות בביצוע ואולי גם מ-"התלהבות יתר" וביצוע יותר מדי שכיבות סמיכה על משטחים קשים.
תנוח קצת ואחרי שהנפיחות והכאב (אם יש) יעברו תתחיל שוב לעבוד על האגרופים במשטחים יותר רכים ולאט לאט תעבור למשטחים יותר קשים, ככה אני מאמין לא תתקל בנפיחות הזו עוד פעם.

חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 15:10
  DCD DCD אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "קודם כל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי natisa
הפציעה שלך נובעת מטעות בביצוע ואולי גם מ-"התלהבות יתר" וביצוע יותר מדי שכיבות סמיכה על משטחים קשים.

זה מטעות בביצוע...אני לא מגזים באימון.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי natisa
תנוח קצת ואחרי שהנפיחות והכאב (אם יש) יעברו תתחיל שוב לעבוד על האגרופים במשטחים יותר רכים ולאט לאט תעבור למשטחים יותר קשים, ככה אני מאמין לא תתקל בנפיחות הזו עוד פעם.

היא קצת כואבת שם (לא בדקתי אם היא ממש כואבת) כשנוגעים, אבל השאלה היא מה לעשות בינתיים, כשהנפיחות נמצאת? לבצע שכיבות סמיכה רגילות כשכל כף היד מאונכת לריצפה?
אני לא יכול לנוח, אם אנוח ולא אבצע שכיבות סמיכה בכלל אז חלק גדול מהאימון שעשיתי עד עכשיו הלך...זה די קשה בשבילי לעלות בשלבים בשכיבות סמיכה.
ואין לי בעיה להתחיל עם המשטח של הריצפה, בכל מקרה הנפיחות נמצאת רק בפיקה של האצבע שליד הזרת (כלומר הפיקה של האצבע שלא הייתי אמור לבצע עליה את התרגיל).

תודה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר