לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2007, 21:05
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
היי דן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דן86 שמתחילה ב "בעיה שלי"

קודם כל אין צורך להיות נואש, אף דבר טוב לא יצא מתוך ייאוש, אז בוא נירגע.
אתה אומר שאף פעם לא היה לך קשר עם בחורה ואתה בן 21. אוקי, אז? יש מין קטע כזה שכולם חושבים שאם לא יצאת עם מישהי עד גיל מסוים, אז בטוח משהו חייב להיות לא בסדר אצלך. אז זהו, שלא.
יש לך בעיה עם הגובה שלך? אם כן, אז אולי מכאן נובעת בעיה של חוסר בטחון עצמי, וכך גם בעיה ליצור קשר עם בחורות. אם לא (עד כמה אתה נמוך?), אז כנראה הבעיה שלך ליצור קשר היא ממקום אחר.
תמיד משהו חדש הוא מלחיץ וקצת מפחיד, אבל אם לא ניגש וננסה, נעשה את הצעד הראשון - לעולם לא נדע. אתה לא תפסיד דבר אם תיגש אל בחורה ותזמין אותה לצאת, או אפילו פחות מזה, סתם תתחיל לדבר איתה. מקסימום היא תתעלם או תסרב. לפחות ניסית, פעם הבאה ילך יותר טוב. בטוח.

ואני חוזרת ואומרת - אין לך מה להתבייש בכך שלא היתה לך חברה, זאת לא בושה, ואני בתור בחורה, יכולה להגיד לך שלי זה לא מפריע אם לבחור לא היתה מערכת יחסים לפניי. חבר שלי לשעבר היה החבר הראשון שלי, ואני שלו. הפריע לי? לא.

עכשיו הכל בידיים שלך, בגישה שלך וברצון שלך. שיהיה בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2007, 22:07
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי דן86 שמתחילה ב "פשש , עונים פה מהר בפורום..."

היי, קראתי את מה שכתבת ורק רציתי להגיד שאני לא חושבת שאתה צריך להיות מבואס מזה שלא היה לך קשר בחיים ומעניין הגובה.
דבר ראשון, אני מכירה הרבה בנים שמתחת ל170 שהולך להם מצויין בקשרים עם בנות. סליחה על ההשוואה, אבל תראה את עופר שכטר... הוא גם משהו כמו 165 ומלא בנות מתות עליו... יש לי אפילו כמה חברות שהן גדולות ממני שבכלל מעדיפות בחורים בגובה הזה. אז תראה את עניין הגובה כעל משהו של העדפה אישית, לא כל הבנות רוצות מישהו שהוא מעל 180. וחוץ מזה, הגובה זה כמו העניין עם המראה,שאומרים שהאופי קובע ולא היופי... אם הבן-אדם נראה הכי טוב בעולם זה לא אומר שהוא יהיה בן-אדם טוב. ואתה נשמע ממש בן-אדם טוב...
דבר שני, שוב סליחה על ההשוואה, אבל אני למשל גם אף פעם לא הייתי בקשר (אני יודעת שגיל 16 זה לא קרוב להשוואה, אבל זה גם משהו..) למרות שהרבה אנשים מסביבי כבר התחילו לקיים יחסי מין אני "אפילו" לא התנשקתי , ואני נמצאת בסביבה של הרבה בנות שנחשבות ל"נותנות"...אז זה עניין גדול .
ותמיד הערכתי את הבנות שרות לאומי (גיל 19-יותר קרוב בשביל השוואה) שהיו בישוב שלי שאף פעם לא נגעו בבן (שלא לדבר על קשר איתו). וכשדיברתי איתן הן תמיד דיברו על זה שכשהן יהיו עם מישהו (שגם שמר נגיעה) הן ידעו שהן הראשונות שהוא היה איתן והיחידות. שזה משהו ענקי מבחינתן. אז תבין שיש בנות שבכלל מעדיפות בנים שלא היה להם קשר קודם. ויש בנות שאף פעם לא היה להן קשר, מבחירה ברורה.
מקווה שזה יתן לך קצת ביטחון... ולדעתי אתה צריך לשמוח שלא היה לך משהו עם אותה אחת שדיברת עליה. עם איך שאתה מתאר שהיא התנהגה אני חושבת שלא היית רוצה שמישהי כזאת תהייה הקשר הראשון שלך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר