לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2007, 00:59
  -ko- -ko- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.07
להכינס לעימות?

אני רוצה לשתף אותכם בהתלבטות די גדולה שיש לי כבר הרבה זמן..
היה לי ריב עם מישהו מהשיכבה,הוא קילל אותי ואני לא הגבתי לו (מה שלא קורה בד"כ עם אנשים אחרים)
והוא כאילו חיכה שאני יגיד את המילה הכי קטנה כדי לריב איתי..(לא אמרתי ובסוף זה נסגר)
קצת יותר פרטים:
אני מתאמן באגרוף תאילנדי,והוא פוזאיסט שמתלהב על כל העולם,הוא רחב ושמן כזה הרבה יותר ממני,ולפי מה ששמעתי הוא ממש חזק..
עכשיו אני כל פעם רואה אותו והוא מסתכל עליי במבט כזה של "אני גבר אם תדבר אני יזיין אותך" והולך כמו עבריין..
מאז שרבתי איתו (כמה חודשים) אני כל הזמן חושב שיצאתי פראייר ומתכונן רק לרגע שאני יצטרך להתמודד איתו וזה מתבטא בכך שבאימונים שאני נגד אנשים אני פשוט מדמיין אותו ונכנס לאטרף כזה שבד"כ מפחיד את היריב שלי וגורם לו לנוע אחרוה בספארינג..
עכשיו לשאלה המרכזית:ללכת נגדו על החיים ועל המוות?
אני יודע שהוא חזק אבל אני לא יודע למה הוא מסוגל במכות.. אתם חושבים שיש לי יתרון עליו בזה שאני מתאמן באגרוף תאילנדי למרות שפיזית הוא גדול וחזק ממני?
אתם הראשונים שאני משתף אותכ בזה מקווה שתעזרו לי..

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 18-09-2007 בשעה 08:26.
חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 16:47
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
לא מאמין על התשובה הזו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "???????"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי p yosi
אני לא מבין ממה אתה חושש או מפחד
כנס למצב ועדיף בהפתעה שתיים שלוש סריות וניגמר!
לא לחשוב לפני לחשוב אחרי!
ורצוי מכה ראשונה לאף(המלצה)
כמובן אפשר לסדר הכל בדרכים יפות אבל אין אין כמו אלימות

ואתה אמור להיות מאמן או משהו דומה.אתה מעודד נערים לאלימות ועוד כמה אדיוטים בשרשור הזה.ממש בושה לפורום ולמנהל שלו. אתם חושבים שאתם גיבורים,שאתם גברים עם העצות האלו.ואם הבחור ייצא מזה נכה,תהיו מסוגלים להסתכל לו בעניים. ואם הבחור מהשכבה שלו ייצא נכה,אתם חושבים שהוא יוכל לחיות עם זה.
מטריף אותי שאתה,בחור בוגר כביכול,נותן הצעות כאלו בפורום.אנשים לוקחים אותכם ברצינות.
עוד כוכב על.

חזרה לפורום
ישן 30-09-2007, 05:50
  p yosi p yosi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
???
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hhillel שמתחילה ב "לא מאמין על התשובה הזו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hhillel
ואתה אמור להיות מאמן או משהו דומה.אתה מעודד נערים לאלימות ועוד כמה אדיוטים בשרשור הזה.ממש בושה לפורום ולמנהל שלו. אתם חושבים שאתם גיבורים,שאתם גברים עם העצות האלו.ואם הבחור ייצא מזה נכה,תהיו מסוגלים להסתכל לו בעניים. ואם הבחור מהשכבה שלו ייצא נכה,אתם חושבים שהוא יוכל לחיות עם זה.
מטריף אותי שאתה,בחור בוגר כביכול,נותן הצעות כאלו בפורום.אנשים לוקחים אותכם ברצינות.
עוד כוכב על.

כל אחד מביע את דעתו האישית הנ"ל יכל לקבל ויכל גם לא
מקווה שאת זה הבנת פרופסור
אני מכבד את דעתך ! אבל להבא שים לב למילים שאתה כותב
תת כוכב על ובוגר שכמוך

נערך לאחרונה ע"י p yosi בתאריך 30-09-2007 בשעה 05:51. סיבה: תיקון
חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 14:06
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
כניסה לעימות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -ko- שמתחילה ב "להכינס לעימות?"

תשמע קודם כל אני חייב לציין בחיים לא חשבתי שאני ישמע התלבטות כזאת ממתאגרף תאילנדי..נו טוב

העצה שלי לך היא לא להיכנס לעימות שלא לצורך ותאמין לי אני מכיר תהרגשה הזו של לצאת פרייאר בגלל שלא הגבת כל כך טוב שאין לך מושג אבל מה יצאתי חכם כי לא תמיד להגיב זה הדרך הנכונה.תראה הבעייה אם האנשים שאתה מציין שהם הולכים מכות בלי לחשוב על התוצאות ובנוסף זה תמיד בחבורות.תשמע אף אחד לא יכול להחליט בשבילך מה לעשות קח בחשבון שאתה אף לא יודע איפה זה נגמר לך תדע גם אם אתה תפרק לו את הצורה אתה לא תהרוג אותו לך תדע מתי ועם מי הוא יחכה לך בסמטה חשוכה.עצה שלי אל תתייחס אליו אבל דבר אחד אני יגיד לך במקרה שהוא מתחיל כנס בו עד הסוף(שמתי לב שכמה מחברי הפורום הציעו הצעות שונות ויעילות).
בינתיים תרחק ממנו אל דבר איתו אל תסתכל עליו וככה תחסוך מעצמך להיכנס למצבים לא נעימים.
חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 15:23
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06

חפיף,
רוב האנשים בשכבה ובכלל בבי"ס שלי הם פוזאיסטים שמנים ומתלהבים,
וחלקם רק מחפשים לריב עם מישהו כדי להביא את החברים שלהם וליצור מהומה, ומסיבות אחרות.
אומנות הלחימה שלך לא מיועדת בשביל זה,
הרי אומנויות לחימה נועדו בשביל להתמודד עם אנשים יותר גדולים ואולי גם יותר חזקים או יותר "מלוכלכים",
אני לפי רוחי מנסה להתחבר עם מי שאני רוצה, ומי שלא איתי מבחינתי הוא זר לכל דבר,
ומחלקם (נתון לשיכולי) אני משתדל להתעלם לחלוטין.
ההצעה שלי:
נסה לדבר איתו, להסביר לו,
אם הוא ממשיך להציק לך ולא מ"תום לב",
הכן לך תשתית טובה, שזה יכול להיות או "גב" אם צריך או מסגרת לימודית (מה שצריך, אל "תתחשבן"),
ופוצץ אותו מכות (רק אתה והוא בלי לערב אף אחד אחר) אבל שכולם יראו וירעו, או שלא.
באזור בו אתה תצא ברווח נקי מזה (כשהוא לבד, עדיף בסמטה חשוכה, חחחח אני צוחק...),
העיקר לא באזור בו הוא מוקף חברים ואתה לבדך או שאתה תפגע מזה כמו באמצע הרחוב או בבי"ס.
חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 16:08
  NORE NORE אינו מחובר  

עוד כמה נושאים חשובים מאוד, אם אתה תעשה את זה,
הכי חשוב שאתה תהיה זה ש"מפוצץ" אותו אחרת אתה תהיה בצרות,
חשוב שתעשה את זה בזמן המתאים ושיהיו לידך הרבה אנשים שמכירים אותו אבל לא חברים שלו,
ורצוי שתגמור את זה במכה אחת כי אם הוא בחברת "חבריו" מה שסביר להניח שיקרה אחרי כמה מכות יתחיל שלב הדחיפות ואז זה אבוד בשבילך,
המכה שלך יכולה להיות מכה "מלוכלכת" (יכולה להיות בעיטה לאשכים)
אבל לא משהו מלוכלך מידי או לחילופין מכה אחת "מתלבשת" יכולה להיות אפילו כאפה העיקר שיהיו באזור אנשים שמכירים אותו אבל הם לא חברים שלו (שיפיצו עליו ועליך שמועות), ושהם יראו או שישמעו את המכות שהוא חוטף, לא חשוב כמה מכות אתה חוטף העיקר שהוא יחטוף יותר ואין לך הרבה זמן כי אנשים יבואו להתערב אחרי כמה מכות אז תעשה את זה מהר ותראה שזה לא מזיז לך המכות שלו ב"מכות נקמה" משמעות המילה היא שהתוצאה לכל אגרוף שלו היא 2 "פצצות" לפנים.
חזרה לפורום
ישן 17-09-2007, 19:19
  -ko- -ko- אינו מחובר  

תגובה לכולם
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "שיא לחכמה..."

רק כדי להבהיר כמה פרטים חשובים כנראה,אני מתאמן סה"כ זמן קצר באיגרוף תאילנדי והבחור השני הוא ממש ממש חזק ככה שאם אני הולך איתו דחיפות ותפיסות אז חבל לי על הזמן בגלל שאני בד"כ לא זה שמביא את המכה הראשונה (בקרב רחוב) מאיזשהי סיבה לא יודע..אולי בגלל שאני חושב שזה ייפתר אחרי כמה דחיפות ויפרידו או שאולי אני פשוט פוחד להנחית את המכה הראשונה בגלל ששמעתי שהוא כל כך חזק וזה..
לידו אני נחשב מקל,אבל המאמן תמיד אומר לי שיש לי ידיים טובות ושמאלית "פצצה"(יחסית למשקל-57 ק"ג)אבל מאיזשהי סיבה עדיין אין לי בטחון מולו מה שלא קורה לי שאני נגד חזקים וגדולים ממנו באימון..
עוד סיבה שאולי מרתיעה אותי להיכנס לעימות איתו היא שאני תמוד קורא ש-99% מהמקרים של המכות מגיעים בסופו של דבר לקרקע אם לא נגמרים במכה הראשונה..,אין לי רקע בקרקע חוץ מאולי איזה בריח שאני יודע לעשות אבל גם לא מושלם,מה שאומר שיש לו יתרון אדיר בקרקע..
אני מאמין שבמוקדם או במאוחר העניין הזה יתפוצץ,ואני יצטרך ללכת מולו..
מה דעתכם?
חזרה לפורום
ישן 18-09-2007, 08:27
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
פרספקטיבה אחרת :

א. אתה יודע כמה אנשים מתו במהלך ההיסטוריה בכדי להוכיח שהם לא פראירים ? (מלחמת לבנון השנייה נפתחה בכדי להוכיח שאנחנו לא פראירים - ובסוף יצאנו פראירים).

ב. הוא קילל אותך ולא הגבת, בשביל זה אתה רוצה ללכת נגדו על החיים ועל המוות ?!... כל הכבוד לך על כך שלא הגבת, בשביל מה להרביץ בעקבות קללה ומבט ?, מה זה יתן לך ?

ג. החיים הם לא סרט שבהם תרביץ לו וזה ייגמר, בוא נאמר ש"תנצח" אותו, שאלת את עצמך מה יקרה אחר כך :
האם תפגע בו בצורה חמורה שתגרור אצלו פציעה שתצטער עליה כל החיים ?
האם אתה ומשפחתך תאלצו לשבור תוכניות חסכון בכדי לפצותו במאות אלפי שקלים ?
האם תשב בכלא / בית מאסר לעבריני נוער במשך השנים היותר יפות שלך בחיים ?
האם לאחר שהוא יתאושש הוא יחכה לך בסיבוב עם סכין, כיסא, מקל, 10 חברים ?
מה יקרה אם הוא ינצח ? - גם תקבל מכות וגם "תושפל" כביכול עוד יותר.
מה יקרה אם אתה תיפצע קשה ? - חשבת איך זה ישפיע על המשפחה שלך - אתה רוצה להיות עוד נתון סטטיסטי של ילד שנפצע בגלל מישהו שהסתכל עליו בעין עקומה ?

ד. מספר הערות לגביי תגובות חברי הפורום באשכול (אתם יודעים שאני אוהב אתכם - אבל המעמד מחייב...) :

יוסי - רוב החברים כאן אינם בגילך או במעמדך / מקצועך / השלב שבו אתה נמצא בחיים, ולכן עצות כאלו כלפי נערים בגיל תיכון עושות יותר נזק מתועלת ובמיוחד כשהם מגיעות ממומחה פורום שהרבה חברים למדו להוקיר. אם ניתן להימנע מאלימות יש להימנע ממנה, משום שמעבר לכך שניתן לנצח בקרב או לא, בהתחשב בעובדה שמדובר בילד בחברה המודרנית, בטווח הארוך יהיה זה הפסד (למען האמת, אני דיי משוכנע שאתה חושב כמוני בהתחשב בנתונים = נער שהביטו בו במבט מעליב).

קנפו ג'יטסו - לאן הגענו שבכדי לקבל מעמד צריך ללכת מכות - ככה זה היה בג'ונגל, כנראה שחזרנו לג'ונגל...

הלל - יחסית מסכים איתך (למרות שאני באמת חושב שיוסי התכוון לכך בצחוק ובמקרה הנ"ל הוא חושב אחרת, ומקווה שהוא יבהיר זאת באשכול), אבל מה יש לך נגד מנהל הפורום ? - שמעתי שהוא דווקא בסדר .

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 18-09-2007 בשעה 09:34.
חזרה לפורום
ישן 18-09-2007, 11:40

רק אמת
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי רק אמת שמתחילה ב "פרספקטיבה אחרת :"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רק אמת

הלל - יחסית מסכים איתך (למרות שאני באמת חושב שיוסי התכוון לכך בצחוק ובמקרה הנ"ל הוא חושב אחרת, ומקווה שהוא יבהיר זאת באשכול), אבל מה יש לך נגד מנהל הפורום ? - שמעתי שהוא דווקא בסדר .

אהבתי את התגובה שלך רק שהיא באה באיחור מסוים והבחור באמת היה עלול להשתכנע לעשות משהו בנידון.לא יכלתי לשתוק ולא להגיב כי כבר קראנו מספיק על תגובות של "כבוד"...(מילה שצריך להוציא מלקסיקון אמנויות הלחימה-סתם הערה)שהסתיימו במוות טיפשי.
אני מחנך אחרת לגמרי ומבהיר שוב ושוב לתלמידים שלי את הסכנה שיש באלימות,ומדגיש את זה הרבה יותר לצעירים 14+. הם,הכי מושפעים והכי מסוכנים.יש להם מספיק יכולת ועוצמה לגרום להרבה מאד נזק.
ובכוונה הגבתי "למומחה",כי עיטור כזה בפורום מגיע עם אחריות.

חזרה לפורום
ישן 18-09-2007, 16:57
  NORE NORE אינו מחובר  

אל תתעלם
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי רק אמת שמתחילה ב "לשמחתנו ולצערנו יש תמיד תוספת,"

האלימות שבארצנו נובעת מכך שמערכת החינוך כשלה בכך שהיא חיקקה ואיפשרה חקיקת חוקים שפוסלים ביטוי עצמי, וכך נעלמו ערכי כבוד מתוך תמימות דעת,
מה שלא נתן לחברה להתבסס כראוי, ולכן ערכים בסיסיים של החברה שהייתה בעשורים קודמים
מאז קום המדינה לא מורגשים מספיק עבורי.
לאור הנסיבות, אני ממליץ לך לא להיכנס לעימות עם הבחור,
אם תחליט אחרת קרא את הודעותי הקודמות באשכול וסדר לך מה שצריך לסדר לפני שאתה ניגש אליו
כדי לבטח את עצמך לאח"כ, אנחנו לא מצויים במדינה נאורה, ולפני שהבעיה תטופל
(זה יקח דורות) אני לא מציע לך להיות מושפע מנאיביות, ההחלטה שלך ושל כל אחד ואחת במדינה.
הענין פה זה כבוד ולא "כבוד" של "חמומי מוח" (הוא עשה לי ככה אני אעשה לו ככה או אחרת),
חשוב על מה שאתה רוצה שיקרה ועל השלכות מופרזות למקרה, וארגן לך כיסוי לכך
(בדוק אם יש לך כיסוי מספק), ובצע את הארוע לפי ההוראות הנ"ל בהודעותי הקודמות באשכול.
אל תעסוק בהשלכות מאסר ו"גזר דין מוות", עסוק בהשלכות של מה הוא יוכל לעשות אח"כ,
ואל תבוא במטרה להרוג או לפגוע בו קשות אבל כן עם "רצח בעיניים",
כי הרי אני מאמין שאתה מספיק חכם כדי לא לריב איתו בבי"ס או באמצע הרחוב
אלא במרחק של 100-300 מטר מהיציאה מביה"ס כשכולם יוצאים ובשעה שהם לא "על הקרשים" וממהרים להגיע לביתם, אל תריב איתו לפני שתחשוב שוב פעם אם הסיבות משמעותיות,
ושתנסה לבוא אליו בתמימות ולהסביר לו שמה שהוא עושה ואיך שהוא מתנהג מפריעים לך
ולבדוק מה תהיה התגובה שלו.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 18-09-2007 בשעה 17:21.
חזרה לפורום
ישן 19-09-2007, 15:09
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
אלימות

קרה לי מקרה דומה... הסתכסכתי עם מישהו רק שהוא היה בערך במימדים שלי 70-75 ק"ג.

דיברתי על חברה שלו כשלא ידעתי שהיא חברה שלו והוא שמע אותי ואמר לי:
"חכה אחרי בית ספר אתה תאכל מכות". אין לי שום אינטרסט לריב איתך, אפשר לפתור את זה בדיבורים.

הוא הגיב: "אין מה לעשות אתה כבר תקבל תמכות שלך". אמרתי לו שמע אם פגעתי בך אני מצטער.
"לא... אתה תאכל מכות זהו". אמרתי לו טוב אם אתה רוצה לריב ואין ברירה אז יאללה בוא נריב עכשיו אחד על אחד(חבר שלי היה לידי וחבר שלו היה לידו) חבר שלי לא מתערב ותזיז את חבר שלך. ישר באותו רגע חבר שלו בא ונגע בי עם האצבע סגנון אני ערס ואני נוגע בך... מה תעשה? לא עשיתי כלום אמרתי לו טוב אם אתה לא רוצה לסגור את זה כמו גבר אין לי מה לעשות פה ביי, הפנתי לו גב והלכתי...

אחרי שבוע של מבטים מאימיים כמו שציינת בכל המצבים הוא היה ליד חברים שלו ואין לי בדיוק מה לעשות במצבים כאלו ועדיף לא להכנס לעימות (מנסיון).

יום אחד החלטתי שנמאס לי אחרי ששברתי תראש איך לפתור תסכסוך... הלכתי אליו לבדי מול השער של בית ספר כשהוא היה עם כמה חברים. אמרתי לו ליד החברים שלו ליאור תשמע מצטער על מה שקרה מצידי עכשיו בוא תחזיר לי על מה שאמרתי לך! אמרתי לו שיבוא איתי לקטנוע שלי כי אני לא רוצה שהוא ישפיל אותי מול כולם השומר נתן לי ולו לצאת לבד וחברים שלו היו תקועים בפנים והוא נשאר בחוץ איתי.

תפסתי אותו מהצוואר (יש לציין שהוא כמעט מטר תשעים) הוצאתי את המרוקאי שבי וצעקתי עליו: "שמע לפני שאני מזיין לך תצורה פה עוד פעם אחת שאני אראה אותך מסתכל עלי בבית ספר ועושה עלי פוזות אני ישבור לך תפנים מובן?!" ופתאום הוא כשהוא לא ליד החברים שלו השתנה וכל הפוזה שלו ירדה לריצפה! הוא אמר "שמע לא נעים לי פשוט שהשפלת אותי מול החברים שלי..." אמרתי לו לא מעניין אותי מה קרה יש לך מזל שאני במצב רוח טוב. נתתי לו כפה לפנים לעידוד ושלחתי אותו לחברים שלו... שיספר להם מה שהוא רוצה מה שאני יודע זה שעברה כבר כמעט חצי שנה והוא מפחד להסכל עלי כשאני רואה אותו.

תנסה ללמוד מהמקרה ותסיק מסקנות איך להגיב...

חזרה לפורום
ישן 19-09-2007, 22:28
  KאוריK KאוריK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
חזק!
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "אלימות"

אבל אני חושב שכל מקרה הוא לגופו בסופו של דבר הוא צריך להבין בעצמו מה נכון לעשות בכל מקרה העיקרון פשוט : עד שאתה לא מרגיש מאוים פיזית (בא אליך בצורה שאתה מרגיש שהוא לא בא לדבר אלא אשכרה להרביץ) אתה לא מגיב לו.. אתה יכול לדחוף אותו ממך אם הוא מתקרב ולהגיד לו להירגע ומפה או שהעינינים יתחממו או שזה יימנע (אנשים יגיבו ויפרידו ביניכם לפני שיקרה משו למרות שבחברה המטומטמת שלנו היום אנשים שרואים שמישהו הולך מכות עוד שניה אז במקום לעצור אותו הם מעודדים כמו אהבלים וחושבים שהם צופים בהאבקות אולימפית)

לא לשכוח שאם כבר נכנסת לעימות כנס בלי פחד ובלי הססנות אלו דברים שמאוד מפריעים בקרב.

חזרה לפורום
ישן 01-10-2007, 11:53
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "רוגע."

חלקכם חיים בסרט חבל על הזמן

אף אחד פה לא מאסטר מאלה שהגיבו בסגנון של תקוף אותו וגם לא הוא
30 קילו הבדל זה קריטי

זה שהביא את שבע המידות של הבושידו, נו באמת, אתה רציני? לך תחייה כמו בימי הביניים וזהו, רק תזהר שלא תחטוף דקירה בדרך.

NORE

ההבדל בין המשקלים הוא עצום,
תקוף עם בעיטות נמוכות ובעיטות למרכז הגוף ומכות אגרוף לפנים,
אם אתה נופל לקרקע שזה בכלל לא אם,
(במידה והמכה הראשונה לא תפגע וזה ימשך אתה תגיע לקרקע),
נסה להיות בעמדה שבה אתה נמצא מעליו, וכך תוכל להנחית עליו מכות אגרוף (פנים,סרעפת) אל תכה במקומות שלא בטוח שתפגע או לא בטוח שישפיעו עליו (תלוי ברמה שלך) האזורים שלא הייתי ממליץ לך להתמקד בהם אם אתה לא בטוח בעצמך הם אזורי פגיעה רגישים (הצלע הצפה,כליות,צוואר),
אל תשתמש במכות מסוכנות מידי אלא במכות חזקות לאזורים שלא ניתן לחשל ברצפים של מכות.

זה זיון שכל
בעיטות למרכז הגוף לא מועילות כמעט בשום מצב, ובטח לא בהפרשי משקלים כאלה.
אז תעשה טובה, לפני שאתה מגיב תחשוב קצת שגם הוא יכול להפגע וזה מה שיקרה

למי שכתב את זה, אל תתחיל איתו מכות ולא קללות. אם אתה רואה שהוא בא להתחיל איתך תכנס בו. ואם אתה שואל לאן אז מכות לפנים ולביצים.
חזרה לפורום
ישן 01-10-2007, 17:00
  NORE NORE אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "חלקכם חיים בסרט חבל על הזמן ..."

מניסיון בעיטות למרכז הגוף משפיעות יפה יפה,
ואל אף היותי במשקל של למעלה מ-80 קילו יצא לי להילחם באנשים ששוקלים יותר ממני והבעיטות לאזור מפתח הלב והסרעפת למרכז הגוף השפיעו גם השפיעו,
לא נתקלתי בבעיטות למרכז ב"קרב רחוב" אבל האנשים שיוצא לי להיכנס לקרבות איתם במועדון הם לא "פראיירים" והקרבות שלנו אלו קרבות "ואלה טו דו" או בתרגום חופשי - "קרב חופשי",
ואם אותם בעיטות הצליחו לי במועדון הם יצליחו לי גם ברחוב.
אומנם נכון שאסור לתת אגרופים לפנים ולהשתמש בכלי-נשק ומכות "מלוכלכות"
אבל בכל זאת מכת מחץ בעיתוי המתאים נותנת ליריב נקודת פתיחה או סיום
ומכות מוצלחות במהלך הקרב נותנות יתרון,

כמובן שבמציאות לא הכל יפה כמו בסיפורים ולרוב לא גומרים קרב ממכה אחת למרות
שאכן קורה שמורידים אותו במכה מהממת אחת ומהממים אותו לזמן מסוים אבל לרוב היריב קם וחוזר.
חזרה לפורום
ישן 02-10-2007, 13:58
  omry n omry n אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "[font=Verdana]מניסיון בעיטות..."

מכה למרכז זאת טעות שבדרך כלל רק מזיקה לך
בעיטה לבטן יכולה להרחיק במקרה הטוב ואתה מסתכן בזה שהוא יגמור לך תצורה בזמן שהרגל שלך תהיה עוד באוויר ותהיה בלי שיווי משקל.
בקרבות ואלה טו דו כמו שאתה קורה לזה עדיין שומרים על איפוק.
אתה לא תכנס איתו לקרב כאסח אלא בעיטות ומכות אבל עם הפסקות ועל טעות בקרב כזה אתה מקסימום תחטוף בוקס. אם תגיע ברחוב למצב לא טוב הסיכוי שלך לסיים את הקרב מעולף גבוה יותר בהרבה.

קיצר, לפי דעתי, המכות הכי אפקטיביות זה מכות לפנים ולביצים

מכה למפתח הלב? רוב הסיכויים של תצליח לעשות עם מכה לאיזור הזה כלום. ואם תצליח לפגוע כמו שצריך והסיכוי הוא נמוך מאוד אתה תהרוג את הבן אדם. ולפי מה שאתה אומר אתה לא רוצה להרוג מישהו אלא רק להמם אותו. אז תחליט.
חזרה לפורום
ישן 02-10-2007, 16:40
  omry n omry n אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי KENPO JITSO שמתחילה ב "קשה לך בהבנת הנקרא?"

תקשיב ותקשיב טוב
כנראה שאתה לא מבין וצריך לדחוף לך את המידע לראש אחרת אתה לא מבין

כאשר אתה במצב וודאי של מכות תיזום ראשון כדי לנצל את גורם ההפתעה והמהירות

סתם לתקוף ( כי אתה חי בסרט של בושידו , מה שאתה נמצא בוא) בגלל שפגעו לך בכבוד זה חשוב אה? ואסור לזלזל בכבוד הרי לא? (אני ציני אם לא הבנת, וכנראה קשה לך להבין את זה לבד אז אני מסביר לך מתי אני ציני ומתי רציני)
איך שאתה מדבר אני חושב שאתה פה יותר קרוב לדקירה מכולם, ואני לא יתפלא אם תהיה הדוקר אם איך שאתה מדבר.

NORE עוד פעם, מכה לאיזור מפתח הלב לא תהמם מישהו מהסיבה הפשוטה שהאיזור הוא איזור של עצמות והדרך היחידה להמם מישהו במכה לאיזור הזה הוא או לשבור לו עצם או לתת מכה מדויקת למפתח הלב.
מכה מדוייקת למפתח הלב תהרוג את הבן אדם. לא תהמם אותו, תהרוג אותו. העצם במכה חזקה תכנס פנימה ותפגע בלב. וזהו, הבן אדם מת. אם אתה מחפש נקודות תורפה שלא הורגות תחפש במקום אחר. ואמרת שאתה שוקל 80 קילו. ההבדל בין מישהו ששוקל 80 ומשהו ל100 ובין 50 ל80 הוא שונה באופן יחסי. דרך אגב.
חזרה לפורום
ישן 03-10-2007, 17:14
  KENPO JITSO KENPO JITSO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.06
משהוא בסגנון...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי -ko- שמתחילה ב "KENPO JITSO עוד סרטון אחי"

לא מתרגמים מה היריב שלו אומר..

אומרים שהיריב שלו היה אלוף שבאלופים.והוא בוכה דמעות של בושה.הוא רצה לנצח

בוקאו: (על היריב) הוא התחזק מאז פעם אחרונה שראיתי אותו.ומה שקרה אחר כך קשור לאימונים שלו...

המתמודד: לא חשבתי על ניצחון.רק רציתי לתת לאוהדים קרב שהם ייהנו ממנו. אני לא חושב שאוכל לנצח אותו אי פעם. אני לא רוצה נקמה אני רוצה להמשיך ליהיות טוען לכתר.

קריין: לא משנה כמה קשוח המתחרה #@^$& לעשות רושם.

מתמודד: למה הפסדתי?

בוקאו: כנראה בגלל שניצחתי. אם אתה היית מנצח זה היה הפוך...

מתמודד: הלואו קיק שלך היו מדהימות ויש לך יציבה מעולה.

חזרה לפורום
ישן 12-12-2007, 01:09
  -ko- -ko- אינו מחובר  

עדכון
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "נראה לי שעדיף יהיה לנעול את הדיון"

אתמול כשנגמר האימון חזרתי הביתה ברגל עם חבר מהאימון, עכשיו בדרך חזרה אני חייב לעבור במרכז חנויות ושם ראיתי את הפוזאיסט נקרא לו ככה, יושב עם עוד שני חברים,ואני כבר ישר מריץ סרטים בראש שאנחנו שניים והם שלושה וכאלה.. עברנו לידם,ושיחקתי אותה כאילו לא ראיתי אותו התקדמנו כמה צעדים ו..בום! פגע לי בראש אבן קטנה שהבנתי בדיוק מאיפה היא נזרקה.. החלטתי לעשות את הדבר החכם ולהמשיך ללכת. התקדמנו עוד כמה צעדים,ושמתי לב שאותם שניים שישבו על הספסל והפוזאיסט הולכים אחרינו..
חבר שלי הסתובב ושאל אותם ואני מצטט:"מה אתם רוצים?"
הפוזאיסט::"לזיין את אמא שלך"
חבר שלי:"אתה יודע שבשביל זה צריך זין.."
אחרי המשפט הזה הפוזאיסט התקדם אליו וה2 חברים שלו ישר אחריו.
הפוזאיסט:"בוא צא איתי אחד על אחד אם אתה גבר יבן זונה" וישר התחיל להשתולל על חבר שלי עם כאפות ואגרופים שהעיפו לו את המשקפיים מהעיניים והוא לא ממש יכל לתפקד..
תפסתי את חבר שלי והעפתי אותו אחורה הרמתי לו את המשקפיים סיבבתי אותו והתחלנו להמשיך בדרך קדימה..(מה חשבתי לעצמי שהם פשוט יעזבו אותנו?!)
עוד לא עברנו שלושה צעדים ואני מרגיש שמישהו שם לי יד על העורף וישר כל החושים שלי התחדדו והדופק עלה..
הסתובבתי וראיתי את הפוזאיסט שם לי יד על העורף ונותן לי כאפות כאלה שעושות רק רעש אבל לא כואבות.. העפתי את היד שלו ממני וקלטתי שהוא בא להוציא לי אגרוף לפנים עוד הרבה לפני שעשה את זה (אתם יודעים,במכות רחוב יש אגרופים מאוד מסורבלים מעגליים ואיטיים..)התחמקתי כמו גדול והבאתי לו אגרוף שמאלי (היד החזקה) היישר ללסת,הוא נפל ולפי מה שראיתי ירד לו דם ואני מעריך שגם כמה שיניים שבורות..
לפני שאני ממשיך אני חייב לציין שההתקפה שלו,התגובה שלי וההתקפה שלי נערכו אולי שני שניות וזה קרה לבד,זאת אומרת שעשיתי את זה מתוך הרגל.
אני עומד מעליו,מעל אותו אחד שחודשים דמיינתי מה הולך לקרות שיגיע הזמן ל"היפגש איתו"..אותו אחד החזק בטירוף וגדול ממני בהרבה,ופתאום באמת הבנתי למה אומרים שבאיגרוף יש יותר מוח מכוח.
אחרי שהוא נפל חבר אחד טיפל בו והשני בא אלי ואמר:"מה אתה עושה רעש"? והביא לי בעיטה ובאותו הזמן בעטתי לו ברגל השנייה והוא נפל על הראש,בעיטה כזאת נקראת סוויפ היא נראת כך:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
התכופפתי לראות לשלומו ושמתי לב שיורד לו קצת דם,קראתי למוכר מכולת שהיה שני מטר מאיתנו והוא רץ עם בקבוק מים לשתוף לו את הראש.
הבנתי שזה הזמן לסגת,והלכנו הביתה.
לא עברה חצי שעה משהגעתי הביתה וקרוב מישפחה של הפוזאיסט,שהתברר שהוא מורה בבית ספר התקשר אליי הביתה ואמר לי שביום חמישי יהיה בירור בבית ספר על מה שקרה,אמרתי לו שזה לא קרה בבית ספר והוא אמר שזה לא מעניין אותו ואני יענש על זה.
יש לו זכות לעשות את זה?

נערך לאחרונה ע"י -ko- בתאריך 12-12-2007 בשעה 01:12.
חזרה לפורום
ישן 13-12-2007, 11:29

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי -ko- שמתחילה ב "עדכון"

קודם כל כל הכבוד על האיפוק ועל התגובה. אפשר לבקר אותך עד להודעה חדשה על כך שסובבת גב,ועל כך שחטפת כ"כ הרבה לפני שהגבת אבל זו לא הנקודה. כדי להמנע מאי מעימויות חוקיות היית צריך לגשת מייד למשטרה ולהגיש תלונה. יש קטע בחוק שזה לא משנה כ"כ מי צודק אלא איזה עו"ד יותר תותח. דבר אחד שעומד לרשותך זה השרשור הזה עם תאריכים מדוייקים שבו כבר "התרעת" על הבעייה,כך שלא אתה באת ויזמת התקפה,בראוו.
אחת הסיבות שהתרעמתי על כך שייעצו לך פה להיכנס בבחור היא בגלל שתי התוצאות הצפויות. האחת היא הנזק הפיזי שגרמת (למרות שלא ברור פה מה הנזק,קצת דם זה לא נורא,אבל שיניים שבורות ואולי זעזוע מח לבחור שנפל זה כבר סיפור אחר),והשנייה היא העיניין הפלילי.אני מקווה בשבילך שהכל יסתיים בכך שהוא יבין שלא כדאי לא להציק לך יותר ותו לא.
שוב פעם,כל הכבוד על האיפוק.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר