לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2007, 19:14
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלעד בוטח שמתחילה ב "לחימה עם מגינים"

מגינים יש,
לא משתמשים בהם חוץ מבקרבות FULL CONTACT של 120% עוצמה או כשליחסי הכוחות יש יחסיות משמעותית.
המגנים הם בגדר המלצה, לא נעים לחטוף מאי גרי לביצים ואני לא מתאמן 120% עם אנשים שאני לא מכיר טוב או לא מאמין שהאופי שלהם מספיק חזק כדי להבין שאימון הוא אימון, כדי שאני לא אראה מאוושי ספסל נע לכיוון הראש שלי אחרי ההתאוששות, הבעיה הגדולה ביותר ולשמה נועדו המגנים שלי בעיקר היא כשאני לא במיטבי: חולה, לא מרוכז, פצוע... ואז אני שם מגנים, הם לא ממש עזרו לי עד עכשיו אבל לפעמים כשאני נגד יותר חזקים ממני אני אומר לעצמי שמזל שיש להם מגנים והמכות מתרככות,
המגן שאני הכי מרוצה ממנו הוא מגן עצם כף רגל, מגן שיניים מפריע לנשום ומגן אשכים עושה שפשפות,
היה לי קרב לא מזמן שלא הצלחתי לנשום סדיר מכיוון שהמגן שיניים סתם לי את נתיבי האוויר, היריב שלי לא שם, ואז אחרי שהבאתי לו רצפים של לאוו קיקים שלא ממש הפריעו לו בגלל המגנים ואגרופים שהיו מכוונים בעיקר לסרעפת ולנקודת הצ'י כדי להוציא לו את האוויר, כששנינו עייפים איש איש מסיבותיו שלו האגרוף שלו פגע במירב העוצמה באף שלי ועד עכשיו כואב לי, קרב הבא אני חושב לוותר על מגן שיניים, לשים עצם כף רגל ולשים מגן אשכים ואני רוצה לראות אותו נגדי כשאני גם נושם בין השאר.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 30-12-2007 בשעה 19:20.
חזרה לפורום
ישן 01-01-2008, 16:24
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלעד בוטח שמתחילה ב "לחימה עם מגינים"

אני ממליץ לשים את המגן אשכים על המכנסיים כדי למנוע שפשפות,
מגן שיניים לשים רק את הכפול כי הוא אפקטיבי במידה הנכונה, למרות שלי מגיני השניים הם הפרעה לנשימה,
מגני עצם-כף רגל רק מקצועיים,
מגן ראש, אני מעדיף מגן עם רשת כי אני אוהב את האף שלי אבל אנשים אמרו לי שהרשת מגבילה להם את הטווח ראייה.

לקרבות ההמלצה היא הכי חשוב לשמור ראש, לסגור צלעות, לשים יד אחת צמודה לסנטר והשנייה באותה גובה מקדימה, לאגרף את כפות הידיים כאילו בתוכם יש פרפרים, שהמכות יהיו ישירות בפגיעה ויפגעו, שלא יפגעו וימשיכו להסתובב שהאגרוף הוא סיבובי (אגרופי קראטה, אגרוף סיני סיבובי...) ולחזור אחרי כל מכה אחרי ביצועה כדי שלא תהיה תגובת תזמון:
מים- זרימה.
ריק- לחטוף לפני ההחטפה.
אש- הסטה וכניסה.
אדמה- הגנה והתקפה .
רוח- הגנה והתקפה יחד.
5 האלמנטים,
היישום הוא אותו יישום רק שלתורות שונות דפוסים שונים ומטרה משותפת
לפי התורה הסינית למשל האלמנטים הם:
עץ, אדמה, אש, מתכת, מים.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/4/46/Interactions_of_Five_Chinese_Elements.png

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 01-01-2008 בשעה 16:42.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר