לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2007, 12:09
  art vandelay art vandelay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
מרווח משירות סדיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nov 03 שמתחילה ב "עזרה די חשובה בקשר למילואים ..."

אהלן

הנה לשון הפקודה לגבי מרווח משירות סדיר:
ציטוט:
מרווח משירות סדיר
מרווח משירות סדיר משמעו - תקופת הזמן, בין מועד שיחרור החייל משירות סדיר (חובה או קבע) לבין מועד תחילת שירות המילואים הפעיל הראשון. חישוב המרווח יחל ממחרת היום בו שוחרר החייל בפועל מהשירות.
המרווח הנדרש ממועד תום השירות הסדיר לקריאה לשירות דו-יומי ומעלה הינו שנה למעט המקרים הבאים:
  1. ניתן לקרוא לחייל מילואים לשלושה מופעי שמ"פ חד-יומי במהלך השנה. לחיילי מילואים המוצבים ביחידת מעבר מילואים, בלבד, ניתן לקרוא לחמישה מופעי שמ"פ חד-יומי.
  2. ניתן לקרוא לאחר 180 יום ממועד השחרור משירות סדיר לצורך אימונים ותרגילים בלבד עד 10 ימים לחוגרים ועד 12 ימים לקצינים.
בנוסף, תוכל למצוא את כל המידע שאתה צריך לגבי מיל' (מבחינת פקודות ונהלים), ב"פורטל המילואים" של אמ"ש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2007, 20:23
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי דוק05 שמתחילה ב "בתאוריה הכל טוב ויפה"

במציאות אתה מחויב להגיע אם הצו חוקי ונשלח בזמן שהיית עדיין בארץ .
אם נמצאת כבר בחו"ל כשהצו נשלח אבל לא הודעת על כך מראש, אין הרבה סיכוי שהקישור יהיו מודעים לכך אוטומטית בתקופות שהות קצרה, הם פשוט לא מתעדכנים בזמן אמת. במקרה כזה מבררים בביקורת גבולות מתי יצאת/שהית בחו"ל לפני פתיחת נפקדות, אבל מדובר בתהליך אקטיבי שאותו הם עושים רק לאחר הגיוס ולא לפני מופע המילואים.

נ"ב אם חזרתם לביקורים, או ביקשתם לא להיפלט מהיחידה, אז למעט ידוע פרטני של המפקדים והמשרד קישור ימשיכו לזמן. בשביל זה מסתמכים על מפקד קבוע במילואים ולא על סג"מית שמתחלפת כל שנה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 18-09-2007 בשעה 20:26.
ישן 18-09-2007, 20:51
  דוק05 דוק05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "ברור שחוקי הצבא הם תאוריה,..."

אם כל הכבוד למפקד הישיר, לא היו שום כוונות להוציא כסף על שיחות לארץ לאחר שלכאורה הדבר הוסדר מול קצינת הקישור הראשונה (האחריות על העברת התפקיד מוטלת עליהם לא עלי).
מי שהגיע למג"ד זו אמא שלי שהיא זו שטיפלה בכל הנושא, גם היא לא יודעת איך היא הגיעה אליו.....

לגבי כאלה שמשקרים יש פתרון, קוראים לו כלא6, אני לא יודע איך עובד אימות הנתונים הנ"ל, אבל דווקא מקצינות הקישור (היו 3 או 4) הבנתי שזה פשוט מופיע על מסך המחשב שלהם והן מקבלות עדכון (לא אוטומטי) ישירות ממשרד הפנים.

בקשר למעורבות של מפקדים במשלוח צווים, שוב המקור הוא קצינת הקישור, שהמחשב מוציא את הצווים אוטומטית.....

בכל מקרה, כבר מספר שנים שאין לי שום קשר עם היחידה...
ברשותך, אם אתה אכן "בעיניינים", מה קורה איתי ביום (בקרוב) שאני חוזר לארץ באופן סופי?
ישן 18-09-2007, 21:14
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
לא צריך שיחות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי דוק05 שמתחילה ב "אם כל הכבוד למפקד הישיר, לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דוק05
אם כל הכבוד למפקד הישיר, לא היו שום כוונות להוציא כסף על שיחות לארץ לאחר שלכאורה הדבר הוסדר מול קצינת הקישור הראשונה (האחריות על העברת התפקיד מוטלת עליהם לא עלי).
מי שהגיע למג"ד זו אמא שלי שהיא זו שטיפלה בכל הנושא, גם היא לא יודעת איך היא הגיעה אליו.....
אז עושים זאת לפני הנסיעה לחו"ל, או שליחת מייל למפקד, הם לא חיים בתקופת האבן אתה יודע? אולי במחלקה שלי זה פשוט, היחסים מספיק טובים, כולל ברכות לחגים כך שאני יודע שחייל שלי כרגע בחו"ל או מתי אחרים היו. הצווים יוצאים חודשיים לפני מופע ארוך, אם יש בעיות זה מתגלה בסבב שיחות , אם החייל לא בארץ אפשר בהחלט לדבר עם ההורים. כשאני פוטר חייל או מכיר את הבעיות/מצב שלו הרבה יותר פשוט לי (וגם נכון מוסרית במחינתי) לומר לקישור לבטל לו מייד את הצו ולפטור אותו, מאשר לתת לו לשבור את הראש בעצמו. שבירת ראש אני משאיר למשתמטים...

לגבי כאלה שמשקרים יש פתרון, קוראים לו כלא6, אני לא יודע איך עובד אימות הנתונים הנ"ל, אבל דווקא מקצינות הקישור (היו 3 או 4) הבנתי שזה פשוט מופיע על מסך המחשב שלהם והן מקבלות עדכון (לא אוטומטי) ישירות ממשרד הפנים.

בקשר למעורבות של מפקדים במשלוח צווים, שוב המקור הוא קצינת הקישור, שהמחשב מוציא את הצווים אוטומטית..... בגלל זה, מקבלים צו- מתקשרים למפקד הישיר, זה שמכיר אותך (אפילו האמא יכולה) ולא למישהי שצריכה להתעסק עם כמה מאות אנשים ובהרבה מקרים שוכחת חלק מהם.

בכל מקרה, כבר מספר שנים שאין לי שום קשר עם היחידה...
ברשותך, אם אתה אכן "בעיניינים", מה קורה איתי ביום (בקרוב) שאני חוזר לארץ באופן סופי?
בעניינים? מפקד די זוטר במילואים .
בכל מקרה, "מצבך"באיזה מובן? אם אתה שואל מבחינת הבעיות, אם לא שהית בארץ בזמן משלוח הצווים, פתיחת נפקדות אינה אפשרית או חוקית ולכן אין ממש בעיה (ואם זה נעשה, תצא זכאי במשפט).
אם אתה שואל מבחינת היחידה, כל עוד לא נפלטת רשמית לרשימות שוהי חו"ל, אתה עדיין שייך ליחידה. כדאי לעדכן אותם שחזרת (מפקד+קשיור) ואז זה חזרה לשגרה. אם לא בא לך ליצור קשר כדי להמנע מאי-נעימות או הערת מתים, אתה יכול לבדוק את הסטטוס שלך בכל קצין עיר.

נ"ב אם אתה רוצה לתקן אז פעל בנושא, פנה לקצין פניות הציבור ותעביר את כל הפרטים. בהחלט צריך לחנך משרדי קישור שלא פועלים כמו שצריך.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 18-09-2007 בשעה 21:21.
ישן 18-09-2007, 21:38
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי דוק05 שמתחילה ב "לא יכולתי להסדיר את העיניין..."

ככה -

בד"כ הצבא לא מחזיר חיילים שנעדרו תקופה ארוכה - בהחלט יכול להיות שתהיה משובץ בר"מ 70 עד גיל הפטור.
אם אתה מעוניין לעשות מילואים, עדיף שתיצור קשר עם יחידה שאתה כן רוצה לשרת בה ותנסה להשתחל אליהם. רופא מיל' נדרש לעשות קורס קצינים ואח"כ משרת בתפקיד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-09-2007, 08:48
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "במציאות אתה מחויב להגיע אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GrimReaper

אם נמצאת כבר בחו"ל כשהצו נשלח אבל לא הודעת על כך מראש, אין הרבה סיכוי שהקישור יהיו מודעים לכך אוטומטית בתקופות שהות קצרה, הם פשוט לא מתעדכנים בזמן אמת.

לא אוטומטית, אבל אין שום בעיה לגלות מיידית אם חייל נמצא בחו"ל או בארץ (במקרה עשיתי את זה אתמול לגבי קצין שלי).

ציטוט:
נ"ב אם חזרתם לביקורים, או ביקשתם לא להיפלט מהיחידה, אז למעט ידוע פרטני של המפקדים והמשרד קישור ימשיכו לזמן. בשביל זה מסתמכים על מפקד קבוע במילואים ולא על סג"מית שמתחלפת כל שנה.

גם לא מדויק - שהות בחו"ל מעל תקופה מסוימת (מספר שנים), במהלכה לא שהית מעל ל-X חודשים בארץ (מצטבר) גוררת גריעה אוטומטית.

http://www.baking.co.il

ישן 19-09-2007, 18:01
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "א. אני מניח שביררת מיידית עקב..."

זה לא כ"כ משנה - אפשר למנוע גריעה לחיילים שמעוניינים שישארו ביחידה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר