לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2007, 22:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
וידויו של מנהל

טוב זה הולך להיות אחת ההודעות הקשות (בשבילי) שרשמתי אי פעם כיוון שזה פעם ראשונה שאני משתף אותכם במה שעובר עליי וזה משהו שלא זכור לי שעשיתי מתישהו, נכון שאני משתף אותכם כחלק מתשובה שאני נותן לכם אך בדרך כלל זה בא לחזק את התשובה וההמלצה שלי אליכם על ידי שיתוף והזדהות איתכם, אך אף פעם לא פתחתי פה אשכול שמספר על הצרות שלי. אני יכול להגיד לכם שעכשיו אני דיי נרגש מלכתוב את זה בעיקר כי אין לי מושג איך זה יצא בסוף...
אומרים שההחלטות שאנחנו עושים כשאנחנו קטנים ואפילו ממש קטנים בגילאי 5,6 מלווים אותנו כל החיים ויותר מזה רובנו חיים את חיינו כבוגרים וכאנשים חכמים ומשכילים אך הרבה מההחלטות עדיין מוכרעות על ידי הילד בן ה- 5 שנמצא בתוכנו וההחלטות שהחלטנו אז, ולפעמים גם הפחדים שדבקו בנו מאז מלווים אותנו יום יום, ולמה אני מספר את כל זה כיוון שגם לי היתה החלטה בגיל 8 בערך כשהייתי ביסודי והייתי ילד דיי פחדן והיו מציקים לו לא מעט ואחת ההחלטות שהחלטתי בעקבות זה שאני לא אראה יותר לאנשים שהם פגעו בי לא אחשוף את הרגשות ואראה רק חוסן, אך יחד עם החוסן והחסימה של הרגשות נחסמות גם הרגשות החיוביים שאנשים רוצים לראות וכך יוצא שאני מופיע כמשענת חזקה שאפשר להשען או מישהו שאפשר להתייעץ איתו ולא מראה את הצד שלו ובזה לדעתי מונע מכם את האפשרות לעזור לו חזרה אז קודם כל אני מבקש מכם את סליחתכם על שנתתם לי בחסד רבל להכנס לעולמכם אך מנעתי מכם מלהכנס לעולמי, סליחה נוספת שאני מבקש היא על ההצעה שאני לא יודע אם לקרוא לה מזויפת או צבועה שבה הצעתי לכם כשהייתם ברגע משבר כלשהוא ואמרתי לכם שמותר לכם לא רק לעזור כמו שאתם עושים הרבה אלא גם להעזר ובעצם הצעתי לכם משהו שאני לא מיישם אותו בכלל אז שוב סליחה.
אז למי שעוד לא התייאש מאורך המכתב (כי כמו שאני מכיר את עצמי אנחנו רק באמצע ) בואו וכנסו לעולמי:
לאחרונה וגם עכשיו שאנשים פונים אליי במסנגר בטלפון וכו' ושואלים אותי מה נשמע אני אומר סבבה והכל טוב אך הכל רחוק מאוד מלהיות טוב ובטח לא סבבה, מצבנו הכלכלי בכלל לא טוב מיולי האחרון. העבודה והלחץ נרגעו שזה הגיוני לחודשים של יולי וגם אוגוסט אך העבודה מטפטפת קלות וגל העבודה עוד לא חזר מה שלא מפריע לתשלומים ולמינוס בבנק לגדול אך יותר מזה מה שמציק הוא הריקנות שאני נמצא בה והיא גם מה שמונעת ממני מלצאת מהבוץ הזה, אני מוצא את עצמי עכשיו במוצאי שבת בשעה 11 וחצי עוד מעט בלילה שהשבת כבר מאחורינו ושוב לא עשיתי כלום כל השבת הזאת ממה שרציתי לעשות (דברים כמו לסיים את הטקסט לאתר שהיה אמור לקום חודש שעבר ושהמעצבת אתרים מחכה לו כבר חודשיים ונראה לי התייאשה מלהזכיר לי על זה, או סידור החדר עבודה וגם הבית שנראים במצב רע ועוד כמה משימות) והנה מגיע יום ראשון וכולי כבר מתכנן איך לנצל אותו באופן מקסימלי אך כמו שאומרים העתיד הצפוי מראש הוא (הכוונה לדברים שסביר להניח שיקרו) שמחר לאחר שאסיע את אישתי לעבודה ואת ביתי לפעוטון אסע למוסך לשים את האוטו אוציא את הכלבה ואז או שתכנס שיחה מאיזה לקוח שיכולה לתפוס לי כמה זמן ולפעמים רק ההכנות או נסיעה וחזרה אליו תגמור חצי יום ובעצם הוא מחויב רק על שעה או קצת יותר או שמשהו אחר יעסיק אותי ובסוף מה שרציתי לעשות ידחה כיוון שכבר יגיע השעה 3 וחצי ואצטרך לנסוע לאסוף את ביתי ואישתי מהעבודה והגן ושנגיע יהיה אחר הצהריים ולפני שנשים לב יהיה ערב ולילה ואז לקלח את הילדה ולהשכיב לישון וכמובן לפני זה להכין לה ארוחת ערב והופ נגמר עוד יום וכך נראים בערך השבועות האחרונים שלי.
מה שעוד מתסכל שאני מדבר עם חברים לפעמים גם אחרי ששבוע לא דיברנו ואין מה להגיד כי בתכלס לא קורה כלום גם כשיש עבודה אין יותר מידי מה לספר מה שקצת מעצבן שאתה יכול לא לדבר עם מישהו שבוע חודש או אפילו שנה וכל השיחה שלכם תוך 2 דקות נגמרת כי לשניכם אין יותר מידי מה להגיד.
וכשהמצב הוא כזה זה גם משפיע על כל התחומים כולל הזוגיות שנמצאת במצב רדום כלומר הכל רגיל אמנם אין ריבים או דברים כאלו אבל מצד שני אין את ההתלהבות והניצוצות שהיו בהתחלה פשוט הכל שגרתי
אומרים שלכתוב דברים ולקרוא אותם אחרי זה פוקח את העיניים ואכן שקראתי את מה שהולך להיות לי מחר זה נשמע לי מפגר לגמרי שככה אני הולך להעביר את היום אז בתקווה ששום דבר לא יקרה אני אכן מתכוון לנצל אותו כמה שאפשר ואשמח לשתף אותכם מחר בדברים שכן הספקתי לעשות

לכל מי שהחזיק עד לפה מקווה שנהנתם מהמסע ומודה לכם על האוזן הקשבת, המכתב הזה נועד יותר לפרוק את מה שהיה על הלב והציק לי אך אם יש לכם עצות לתת או כל דבר אחר מועיל אשמח לשמוע
שוב תודה
שלכם באהבה
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2007, 00:52
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
השגרה שוחקת מצד אחד..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "וידויו של מנהל"

לק"י

מצד שני היא גם טובה ויוצרת הזדמנות להתפתחות והתקדמות.
כמה טיפים:
דבר ראשון-אל תתן לדברים הרעים של הלילה לחלחל אליך.מה הכוונה?-בד"כ בלילה יש נטייה להתפס לדברים הרעים, ולהסתכל על הדברים מהצד החשוך של הירח..(בתרגום חופשי..)ולכן גם אם יש מחשבות רעות, מחר הוא יום חדש-תן לשמש להאיר בך דברים טובים.

דבר שני-תשתף, תפרוק.אל תסתכל על חוסן נפשי כהתמודדות שלך פרטית, יש לך שותפה, וגם אנחנו באיזה שהוא מקום שותפים שלך.המילים שותפות נהדרות, נסה את זה.אל תהיה מקובע בגישה של הילד בן 8, תשתף כי אתה סומך ורוצה, וגם כי אתה חזק מספיק כדי לדעת להעזר באחרים.כן, גם בשביל זה צריך חוזק.

דבר שלישי-סבלנות.סבלנות והמון.אל תאבד תקווה, אתה יחסית עוד בהתחלה, לכן הרבה אמונה.הרבה כוח לדעת שמחר דברים ישתפרו-כי אני אעזור להם להשתפר.לתת טעם לחיים.לעבוד קשה ולחוות אכזבות וגם תקוות.לתת מקום לדברים לקרות..סבלנות!

דבר רביעי ואחרון-לא לדחות דברים.חלק גדול ביאוש מהשגרה, הוא העניין לדחות את הדברים.בשום פנים ואופן לא!יש לך אחריות?עמוד בה.אל תדחה.תעשה מליון מזכרים, תתלה פתקים קטנים, צמידים, שרשראות-לא משנה מה!תעמוד בהתחייבות, תוכיח לעצמך שאתה מסוגל, שאתה באמת באמת עקבי ודרוך.

המון בהצלחה יקירי ושבוע טוב.

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 09-09-2007 בשעה 01:06.
ישן 09-09-2007, 01:01
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
היי מותק...

לדעתי לפרוק רגש תמיד עוזר. לשמור הכל בבטן זה למנוע מעצמך את הפתרון- את ההבנה של המצב.
אמרת בעצמך שרק אחרי שקראת את מה שכתבת הבנת בעצם מול מה אתה מתמודד.
הנושאים היומיומיים שמטרידים אותך, שזה המינוס בבנק, לקחת את האישה והילדה- זה נושא שכל אדם ממוצע נאלץ להתמודד איתו. זה נקרא "החיים".
אז כן, יש עליות ומורדות, ולפעמים המצב נראה כל כך שגרתי וכל כך משעמם ואתה רק מחכה שמשהו יקרה כי לצאת מזה.
ה"משהו" הזה שצריך לקרות הוא בשליטתך.
אתה הוא זה שלא קם ועושה, אתה הוא זה ששוקע בבית ימים ולילות. הכל נמצא בתוכך, פשוט קום ותעשה.
זה נשמע שאני אומרת את זה ממקום קל, אבל מי כמוך יודע מה עברתי בחודשים האחרונים.
התרגלתי לא לצאת מהבית, התרגלתי לא לראות חברים, התרגלתי לא ללכת לעבודה כי פשוט החיים לא נראו לי כמו משהו ששווה לצאת מהבית בשבילו.
אמנם אתה לא במצב של ייאוש טוטאלי, אבל אם תמשיך בדרך הזאת אתה גם תתייאש מלעשות את הדברים הבסיסיים.
תנסה להחיות את המצב שלך, לקחת דברים קצת יותר בקלות, כל פעם לזרוק משהו חדש.
שבוע ראשון זה לצאת פעם אחת, לעשות משהו- אולי לבד ואולי עם האישה והילדה.
שבוע שני עוד משהו, וכך לאט לאט העשייה עצמה תהפוך לשגרה ולזה תתרגל. תתרגל לכך שאין לך יום בלי שאתה עושה משהו.
אחרי שמתחתנים אולי המצב הופך אחרת, זה מובן לי, אבל מצב רגשי הוא לא סיבה להפוך את הקשר למשעמם או שגרתי, ואת העבודה הימיומית למייגעת. דווקא ברגעים כאלה אנחנו צריכים להתחזק, צריכים לנסות לצמוח מתוך זה ולשאוף למשהו גבוה יותר וחדש.
החיים לא נגמרים אחרי חתונה, ילדים ועבודה.
תדע שאם אתה יושב על המחשב, תפנה לך שעה טובה לעבוד על הטקסט, או איזה שעה לעשות משהו אחר, לטייל או לא משנה מה, העיקר שלא תהיה באפס מעשה.
המלצה שלי: לקום מוקדם. זה נותן הרגשה שכל היום לפניך והאפשרויות הן בלתי מוגבלות.
תמצא לך עיסוק, תחביב- ולך איתו עד הסוף. אל תגיד לעצמך "אני אעשה את זה", אלא תעשה את זה בדיוק באותו הרגע.
בכל הנוגע לחברים, שאין איתם על מה לדבר- זה לגיטימי ולא צריך להתייאש. כל אחד נמצא באיזה שלב בחיים וחושב על מליון ואחד דברים. אם תעז לשתף, יהיה על מה לדבר. אם תעז לצאת- יהיה מה להגיד.
תעז לעשות, ודברים יראו אחרת.

ותמיד, אבל תמיד אפשר לדבר. עם כולנו.

דניאל.

ישן 09-09-2007, 04:41
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

לא הבנתי משהו, איך אתה יכול לכתוב שאתה לא עוזר אם אין פעם אחת שאכזבת?! תמיד נתת את כולך ותמיד היית איש שיחה לכל דבר, המון אנשים כאן רואים אותך כ"האבא של הפורום" שדואג לנו כאילו היינו הילדים שלו..

לגבי הבעיות עם הלחץ של הכסף והעבודה אתה חייב לקחת הכל בפורפורציות! כסף? אז אין כסף והמינוס גדל.. אבל ברור שתצא מזה בסוף, חוץ מזה הכסף קיים בשבילנו ולא אנחנו בשבילו, אנשים נוטים לשכוח את זה.

בקשר לעבודה ספציפית, תבדוק אם אתה מארגן את הזמן שלך נכון, נכון שלא קל לסיים פרוייקטים אבל אם מחלקים את הזמן נכון אז הכל אפשרי, תהיה ראליסטי ונסה לתת לך משימות אמיתיות ונורמליות שאדם יכול לבצע <אל תדחף עוד ועוד , תכניס לך למשימות של היום רק את מה שבאמת אפשק לבצע באותו יום עם המטלות הנלוות של הבית, אל תשכח לתת לך גם יום חופש אחד לפחות בשבוע ..>.

זאת תקופה קשה אבל ברור שזה יעבור, יש לך משפחה תומכת מצד אחד ואותנו מהצד השני, אפשר להגיד שהרבה אנשים היו מחליפים איתך בשמחה, הריקנות שאתה מרגיש כנראה נובעת מאפתיות שנוצרה מהלחץ הזה שלא עוזב, זה עובר <למרות שכרגע זה לא נראה ככה>.

לגבי השיחות הריקניות וחסרות ה"להט" , יש בך כ"כ הרבה , אתה כמו מאגר של חוויות וידע כללי, אין דבר כזה שיחה משעממת איתך, אתה חי בשיגרה ואתה אחד מיני רבים, זה בסך הכל נורמאלי שאתה עובד כרגע ו"שום דבר לא קרה" , הבעיה האמיתי של אנשים היא שהם לא יודעים על מה לשאול ואיך.. אז עוברים לשיחות הרגילות שאפשר כבר להקליט אותן מרוב שהן חוזרות על עצמן, גם זה עובר עם הזמן.. רק תן לעצמך קצת זמן, בקרוב תסיים את הפרויקט, ועם הזמן תצאו מהמינוס הזה, אבל צריך זמן וצריך לעבור את זה, להיות חזקים, כמו בכל משבר בחיים אנחנו לומדים לשרוד גם בתנאים הכי קשים, ואתה אדם חזק שהצליח ובנה לו כבר קן משלו, ועבר כ"כ הרבה, עכשיו יש לך כנראה עוד משהו שממנו תלמד ותתחזק עוד יותר, בעוד כמה שנים אתה תסתכל אחורה מרוצה , תן לזה זמן, זה יעבור.

בהצלחה! ותזכור- אנחנו תמיד כאן בשבילך!

ישן 09-09-2007, 11:46
צלמית המשתמש של charm

תודה מותק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]לא הבנתי משהו, איך אתה..."

איזה כיף לראות את כל האהבה והתמיכה שלכן ובהזדמנות זאת אני רוצה להודות גם להדר ולדניאל על העצות והתמיכה והאהבה שלהן
לקחתי לתשומת ליבי את ההערות והעצות שכמובן הם מאוד נכונות וזה בגדול לא משהו שלא ידעתי אך:
1. כשמישהו אומר הוא מעלה את הנקודה הזאת שוב כדי שנשים לב אליה ומחדד אותה אצלך
2. כמו שאמרתי שכותבים וקוראים את זה מקבלים נקודת מבט חדשה על העניין זה כבר לא רק בראש אלא בחוץ כתוב ומאפשר להתסכל על זה בצורה אחרת

לתמי אהבתי את מה שכתבת אך ישנם כמה דברים שאו שטעית או שלא הבנת נכון,
1. אני לא אמרתי שאני לא עוזר כי ברור לי שאני עוזר לאנשים פה בצורה ישירה ואני מאמין גם בצורה עקיפה שאני אפילו לא יודע את ממדיה
2. אני לא חושב שנכון להגיד שאני לא מאכזב כי אני בטוח שאני פה ושם מאכזב אנשים וכרגע אני יודע על מישהי אחת שמבחינתה אכזבתי אותה למרות שלא היתה לי שום כוונה לזה (מבלי להזכיר שמות) אך כיוון שכולנו אנשים וכולנו יכולים לטעות נשאר רק לבקש סליחה מכל מי שאכזבתי אותו (עוד מעט יום כיפור לא? )

אז שוב תודה על הכל
ונשתמע, אני יעדכן אותכם בהמשך באיך עבר היום / הימים כך שאתם תהיו אלו שכביכול מחזיקים את המילה שלי וכך זה ידרבן אותי להשלים דברים (מה דעתכם?)
שלכם באהבה גדולה
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-09-2007, 22:24
צלמית המשתמש של charm

יקירתי...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי חיה__בשבילך שמתחילה ב "אז כן... אני יגיב פה.. אין מה..."

כמו שנאמר ושמח שאת מסכימה שהכל נעשה מרצון טוב וכוונות טובות וצר לי אם הרגשת שחודרים אלייך יותר מידי זאת כמובן לא היתה המטרה
אני לא יודע אם זה טוב או לא שהספקת להתאכזב ולצפות מאנשים, למרות שהדבר החיובי בזה שהוא שאת לא מצפה מאנשים הם בדרך כלל מפתיעים אותך

אני מסכים איתך לחלוטין שסליחות צריך לבקש באותו רגע או בזמן המתאים ולא לחכות או לצפות שסליחה ביום כיפור והליכה לבית כנסת תחפה על כל החטאים שעשית, זה גם למה אני לא מאמין שיום בשנה יחפר על שנה שלמה

תודה על הברכות ואני מאחל לך שתהיה לך שנה קסומה שתמצאי מרגוע לנפש שלך ואושר ואהבה
שהקשר אם החבר רק יתחזק ויגדל ושתהני כמה שיותר כי מגיע לך
חג שמח מותק
שלך
ארז

ישן 09-09-2007, 11:50
צלמית המשתמש של charm

לשאלתך...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סתם שאלה"

הסידור שהצעת היה והתאים שלילך (הבת שלי) היתה בגיל חצי שנה, 3 חודשים הראשונים אישתי היתה איתה כי כך גם מגיע לה מטעם המדינה לאחר מכן היא חזרה לעבוד ואני הייתי איתה (בעזרת הסבתות והסבים) כחצי שנה עד גיל 9 חודשים שלה ולאחר מכן גם היא גדלה וגם העבודה שלי גדלה והיא נכנסה לפעוטון שם היא נמצאת כל יום עד אחר הצהריים
כמובן שהמשפחות עוזרות ובחגים (כיוון שזה גן דתי) ובשאר הזמנים הם משגיחים עליה אך אין אפשרות שהם יהיו איתה כל יום וגם לי או לאישתי אין אפשרות לקחת אותה

תודה על הרעיון ואשמח כמובן לשמוע עוד הצעות אם יהיו לך

ישן 09-09-2007, 11:29
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06

הי..אני לא מרשה לך ליפול לזרועות היאוש, ראה הוזהרת !

לדעתי, אם היית צעיר ורווק אז הלחץ הכלכלי היה הרבה פחות לוחץ עליך, אך מכיוון שהנך נשוי ויש לך אחריות על המשפחה אז הלחץ גדל.
והיות שכך במצבים כאלה צריך לקבל את תמיכתה המלאה של המשפחה(מה שלא נראה לי קשה במצב שלך).

לא כ"כ הבנתי מה עיסוקיך וגם לא כ"כ הבנתי מה הבעיות בעבודה, ככה שאני קצת לתת עיצות בנושא.
בכל מקרה אם זה תלוי בך כל העניין הזה. כלומר שאתה צריך לקום ולעבוד...
אז תקום ותעבוד, כעיצה ראשונה הייתי ממליץ לך להתנתק מהמחשב. לקבוע סדר היום ולקום על רגל ימין, אני מצאתי שאם קמים מוקדם בבוקר (מתפללים) קצת התעמלות, מקלחת, וארוחת בוקר דשנה עם עתון טוב נותן לך התחלה מצויינת ליום טוב.

אם אין לך עבודה ממילא והתעסוקה היא חלק מהבעיה..
אז חוץ מזה שתחפש עבודה ותלך ללשכת התעסוקה וכו'.. תמצא מה לעשות.
לסדר את הבית לסייד את הבית לעשות שינויים בבית. ועוד.

ואם אתה צריך נואשות כסף...אז תתנדב למילואים...זה לא הרבה אבל זה משהו..וגם אולי תוכל להתנתק קצת מהלחץ..

עוד דבר..עכשיו בתקופת החגים בטח הכל לוחץ..אז חכה מעט עד אחרי החגים...שהלחץ יירד.

כאן, לשרותיך תמיד !
ישן 09-09-2007, 11:59
צלמית המשתמש של charm

תודה על האזהרה ;-)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שכחתי את סיסמתי שמתחילה ב "הי..אני לא מרשה לך ליפול..."

בקשר למה שאתה לא מרשה לי

בקשר אליי יש לי עסק למחשבים (מכירה תיקון הדרכות רשתות וכו') כך שלהתנתק מהמחשב זה יהיה בעייתי כי אני עובד עליו אך אני מסכים שבעיקר צריך לחשוב על איך להגדיל ולהביא לקוחות כל הזמן, רק שנופלת עלייך השביזות פתאום זה קצת בעייתי אך פשוט כמו שרובכם / כולכם אמרת פשוט צריך לקום ולעשות לפעמים בלי לחשוב יותר מידי עד שזה נכנס כהרגל (דרך אגב עוד פרטים עליי אם תרצה יש באשכול ת.ז. של חברי הפורום)
אני לא יודע איך היה מצבי אם הייתי עצמאי כשהייתי רווק כי כל הרעיון של העצמאי נולד לפני 3 שנים והרווקות נעלמה לפני 10 שנים, אני מאמין שמצד אחד היה יותר קל כי אני מניח שאז עוד הייתי גר אצל ההורים שלי והיו פחות הוצאות אך יחד עם זאת כיוון שאני לא המפרנס היחידי זה פחות בעיה כי גם אישתי מכניסה כסף

אני מסכים איתך ועם השאר שנאמר שלקום בבוקר ולעשות סדר יום אפילו דיי קבוע זה חשוב ולקום ב7 בבוקר נותן לך הרגשה טובה מאשר לקום ב 10 ולפני שאתה שם לב נגמר לך חצי יום (למרות שאני לא מתחבר להתעמלות על הבוקר)

דיי הצחקת אותי בקשר לצבא כי אני הייתי עסוק ב 4 שנים האחרונות בלברוח מהם או יותר נכון במלחמה איתם כדי להוריד פרופיל עקב בעיות גב אז בקטע הזה עד לפני הורדת הפרופיל הייתי מוכן אפילו לשלם להם רק שיעזבו אותי

בכל מקרה תודה על העצות והתמיכה
המשך יום מקסים
ארז

ישן 09-09-2007, 12:03
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
היי ארז :)

קודם כל נתחיל בחיבוק מחזק |חיבוקקקקקקקקקקקקקק| ועכשיו נמשיך הלאה -

הקשיים בחיי היום יום, בזוגיות, בעבודה, בכלכלת הבית בגדול השגרה הקיימת שלך.
אין ספק שזה מצב מכביד שמוסיף קושי (לכל מה שקיים אצלך) כי עצם המחשבה על המצב הזה
גורם לך להכנס לפלונטר אישי שלפעמים מנחית אות לרצפה וחבל.

אז צריך לקחת הכל בפרופורציות ולאמר אוקי קשה לי אבל אני חייב חייב להיות חזק בשבילי בשביל הילדה שלי
בשביל לנסות להחזיר את הימים המאושרים שלי , בשביל השינוי במצב הרוח שיכול לתרום לי לשינוי גישה
בעבודה ואולי לחשוב על דרכים חדשות לייעל את המצב.
זה עסק עצמאי? אני מבינה נכון או שאתה שכיר?
עצמאי? אתה חייב לחשוב הלאה האם שווה לך להחזיק את העסק? מה אפשר לייעל? איך אפשר לקדם אותו?
אולי שווה לך להיות שכיר?

שכיר? מה אפשר לתרום לעסק כדי שיצליח יותר? האם אפכת לך מהעסק שהוא לא שלך? אולי שווה לך לחפש עיסוק אחר? לרחרח במקומות אחרים אם קיים משהו בשבילך בסביבה?

בכל אופן שגרה זהו חלק בלתי נפרד מחיינו תמיד היה תהיה פה גם אם פתאום משהו יתשנה
ויוציא אותך מבועת השגרה אז הופל'ה היא תשוב שמובן שגרתי אחר.
צריך לנסות למצות את העניין ולנסות לשנות אותה פה ושם....היא אומנם תישאר בסביבה אבל
אתה תמיד יכול לגרום לה בקצת להיות אחרת - מגיעים הביתה מקלחת ולישון? למה?
מגיעים הביתה....אוכל.........אין כח לעשות כלום? תמצאו את הכח, צאו לטייל יד ביד כזוג, כמשפחה
צאו לטייל באזור סתם ככה הליכה לשם הליכה , הליכה לשם ספורט, טיול לגן שעשועים עם הילדה
לא כל דבר מחייב משהו כספי.
תפעילו את הילדה בבית - לא חסר במה. תפנק את אשתך לשם פינוק לא לשם חומרה זאת אומרת
תגרום לה להרגיש מיוחדת , תפנק אותה במילים, תפנק אותה במעשים - תגרום לה להרגיש מיוחדת.
זה יכול להצית מחדש את הניצוץ המקסים הזה שקיים עמוק בפנים.

שיהיה בהצלחה חבר! ומאחלת לך רק טוב.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-09-2007, 16:26
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

אתה מתאר פה פשוט מעגל. דבר מושך דבר מושך דבר, מה שיוצר שיעמום שלא נגמר.

קרה לי, במיוחד השנה, שהשיעמום סחף אותי >כן כן, רק תחילת השנה, אני יודעת, אבל זה היה עוד מסוף שנה שעברה< ואני מתחילה להתחרפן, לא קורה משהו ובסוף מגיע השלב שאני פשוט מדוכאת ואין לי כח לכלום. אני לא יודעת אם זה אותו סוג של שיעמום, אבל הנה מה שאני עשיתי עם עצמי.

דבר ראשון, הגעתי למסקנה שאין טעם לחכות שמשהו יקרה, כי אז אני אחכה הרבה זמן ובנתיים הקירות יהיו אכולים יותר ויותר מיום ליום. אחרי זה, התחלתי לשעשע את עצמי, לא שאחרים ישעשעו אותי או אני אותם, אלא אך ורק אותי. קשה לי להעביר למילים את מהלך הדברים שקורים לי בראש, אבל אני מאמינה שאם תפקח את העיניים תגלה המון סיטואציות משעשעות.

דבר שני, גיליתי שאם אני אעשה כמעט כל דבר ברצון טוב מינימלי, מצב הרוח יהיה יותר מרומם, אם אני רואה שחלה הדרדרות והריכוז שלי עומד להתפוצץ אני חוסמת עד כמה שאפשר את החשיבה השלילית ומנסה לראות דברים משעשעים במה שאני עושה. מחשבה שתמיד עודדה אותי היא ששום דבר לא נמשך לנצח, ובסופו של דבר, אחרי הפיצוץ, יש רגיעה.

זה מה שאני עושה עם עצמי, אני לא יודעת אם זה יעזור לך או לא, כי בן אדם מבוגר עם אשה, ילדה ועבודה לא חווה את אותם הדברים כמו שנערה מתבגרת בתיכון חווה.. אבל- לי זה עזר ואני חושבת שגם הדרך שבה אני פועלת לא מותאמת אך ורק לאנשים בגילי.

וכמובן- כל אחד יש את הקטעים שלו, אתה בנאדם כ"כ טוב עד שגם אם היה לך על מה להצטער >משמע, כרגע אין לך על מה< זה לא היה מאכזב אותי אפילו לא בקצת! ואני מאחלת לך רק טוב!! ושנה פורייה ומהנה לך ולמשפחה.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 09-09-2007 בשעה 16:32.
ישן 09-09-2007, 19:56
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

קודם כל אני "מרשה" לעצמי להגיב למרות שאני קטן ממך בערך פי שתיים וכך גם נסיון החיים שלי קטן בהרבה משלך.. אך אשמח אם אוכל לעזור אפילו במעט.

קודם כל אין לך על מה להתנצל... לכולנו יש דברים שהם מוצגים כלפי חוץ שהם לא באמת ככה בפנים...רק אתמול אמרתי בעצמי למשהי שאני לא מרגיש אלייה שום דבר כשאני בעצם מרגיש ועוד איך... בכל אופן אני לא הנושא כאן...
שגרה זה באמת יכול להיות דבר מעיק ומעצבן אבל אפשר להפוך גם את זה לכיף חיים...
יש סרט שמתעד חנות דגים בארה"ב שמציג איך הם הפכו את העבודה השחורה והמסריחה שלהם לכיף חיים ופשוט למשחק שהם עוד מקבלים עבורו כסף... אני מאמין שבכל דבר אפשר למצוא משהו שהוא כיף וטוב ולתת לזה דגש גדול יותר... כך יהיה לך הרבה יותר טוב ונעים לקום בבוקר וללכת לעבודה...
ולגבי המצב הכלכלי הלא טוב... זה גם דבר שאני אומר גם כן לאבא שלי ולכן אני ארשה לעצמי להגיד את זה גם לך... העניין של כסף זה עניין של תפיסה... אם בנאדם יחשוב כל היום איך לצאת מהחובות הוא ישאר תמיד בחובות אבל אם בנאדם יחשוב איך "לעשות כסף" הוא ימצא את עצמו מהר מאוד בלי שום חוב...
אני קורא לזה לחשוב בגדול.
אגב זה נכון להרבה מאוד תחומים... ולא רק לתחום הכלכלי... זה עבד אצלי בעבודת מחקר שלי (זה מחקר בביוטכנולוגיה אני סך הכל תלמיד י"ב ופתרתי בעיה מדעית שהעסיקה מספר מדענים מתוארים ללא הצלחה כמעט... כולל את המחנה שלי שפתרה יחד איתי את הבעיה הזו לבסוף...)
במחקר שלי חשבתי בגדול מה יכול לגרום לבעיה ולא הסתכלתי כמו רוב קודמי שעסקו בנושא על הפרטים הקטנים והציבו ניסויים חסרי משמעות סך הכל (כמובן שהפתרון בא אחרי הרבה מאוד שעות בספרייה של הטכניון וגלישה באתרי אנטרנט...)
בכל אופן זה נכון לגבי כל תחום בחיים... תחשוב בגדול ויהיה טוב... זה הכי חשוב...
כי אם יש לך ראש גדול אתה תהיה אדם גדול.
ואתה כבר עכשיו אדם גדול, לפחות בשבילי ואני מאמין שגם כל מי שחבר בפורום "מה שבלב" מאמין בזה מההכרות איתך כאן בעולם הוורטואלי הכל כך מציאותי הזה.

שיהיה המון המון בהצלחה
אני מקווה שהתגובה שלי לא ארוכה ומעיקה מדי...

ואדים :-)
ישן 10-09-2007, 08:23
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה החלטתי להגיב פה

אני מאוד שמחה שפתחת פה אשכול, בעיקר בשבילך – בשביל תחושת השיחרור, ואין כמו התמיכה שמקבלים כדי להקל על ההרגשה. ההערכה הרבה כלפיך, שאתה כבר יודע שיש לך מאיתנו, פשוט מתגשמת במציאות ע"י מילים, הופכת מרוח לחומר, משהו שאפשר לנגוע בו, משהו הרבה יותר קרוב אליך, וזה מאוד מעודד.

מאוד מעודד בעיקר לראות את כל מה שנתת (האהבה והעזרה והתמיכה) חוזר אליך כבומרנג.

כל פותחי האשכולות כאן יודעים (וגם אתה), שלא משנה שאנחנו יודעים שנקבל תגובות תומכות, זה תמיד מפתיע מחדש לקבל אותן בפרצוף, וזה גורם לחיוך גדול יותר בתוך הלב.

ארז, אתה באמת לא יודע עד כמה אתה עוזר פה לאנשים, ביודעין ושלא ביודעין. זה לא חשוב שלא השתמשת באפשרות שהענקת לנו. כל אחד לפי ההרגשה האישית שלו. רק בעצם פתיתת האשכול אתה גם עוזר לכל המגיבים כאן לעזור לעצמם, במידה והם נמצאים במצב דומה לשלך. זו עזרה שבדר"כ לא מודעים לה.

אני באמת הצטערתי לשמוע על המצב הכלכלי. אני מקווה שזה יסתדר בקרוב, או לפחות בעתיד הלא כל כך רחוק.

מעבר לזה, גם אם היו לי עצות בכל מה שנוגע לעבודה, לא הייתי נותנת אותם, גם כי עבודה זה נושא רגיש, וגם כי אני לא יודעת את הנתונים ומה שקורה, אז ניראה לי שהעצות שלי בכלל לא מעשיות. דווקא היה לנו מצד כזה בעבודה שהבוס שלנו נכנס לקשיים כלכליים וכולנו היינו צריכים לחשוב על כל האפשרויות שרק אפשר איך לגייס כסף. הוא בסוף הסתדר, אבל כולנו עבדנו לא מעט על הנושא.

התחושה שכל הזמן הדברים נידחים מכורח הנסיבות היא תחושת מאוד לא נעימה, והעובדה שהנסיבות ימשיכו להיות כמו שהן, וימשיכו לגרום לדחיית דברים גורמת במידה מסויימת לתחושת וויתור, אזלת יד, שזה בהחלט משפיע לרעה על מצב הרוח, וגורם לתחושה שאתה לא שולט על החיים שלך.

אחת העצות שדניאל נתנה לך, עצה שאני חושבת שהיא מאוד טובה, שתעשה את הדברים ממש עכשיו, בו ברגע. (אני אומרת את זה בקיצור; היא הסבירה יותר טוב ממני). (התוודעתי לזה דרך המטפל שלי, שראיתי שכך הוא מתנהג. אז ניסיתי וזה ממש עובד). זה באמת נותן הרגשה טובה מכמה סיבות:

אתה מרגיש שבכל זאת דברים זזים, מתקדמים, אפילו בקטן

יש תחושה שאתה שוב שולט בחיים שלך

יש תחושה שהתאמצת, שהשקעת, שניסית, שאתה עושה משהו כדי לצאת מהמצב, וזו הרגשה טובה כשלעצמה.

וזה מביא אותי לנקודה הבאה: להיות מציאותי.

זה נשמע לך אולי מצחיק, כמה שאנשים חושבים שהם מציאותיים, הם לא עושים זאת בכל התחומים. הפעם אני בכלל מתכוונת לאירגון הזמן שלך או לחלק הכלכלי, אלא דווקא לקטע של החברים והזוגיות. (אני בטוחה שבכל הנוגע לשני התחומים האלה אתה מאוד מאורגן ומציאותי). תמיד אנחנו נופלים לתוך הפער הזה בין הרצוי למצוי. רוצים או לא רוצים, יש לנו ציפיות ובמציאות זה לא קורה. גם בחברים וגם בזוגיות אנחנו עדיין מנסים להחיות את העבר, כאשר אנו עיוורים לעובדה שמה שעבד פעם לא עובד היום, שדברים השתנו בתוך תוכינו ואנחנו אלה שלא מעודכנים בנתונים החדשים מה קורה בתוך הנפש (גם זו של עצמינו) כדי שנתאים את עצמינו ונעשה את השינויים הדרושים. כל עוד אתה כבר יודע מה קורה עם החברים – תוך שתי דקות אין יותר על מה לדבר, אז קבל את זה כנתון. מצד שני, תתחיל לדבר איתם בגישה אחרת, בעיניים אחרות, לדבר איתם על מה שקורה לך באמת באמת, על איך אתה מרגיש באמת, והרי אתה לא מרגיש כמו שהרגשת פעם, ואתה לא מה שהיית פעם. ברגע שהם ימצאו עם מה להזדהות, הם ייפתחו והשיחה תתחיל לזרום. לי זה קרה בצורה אחרת: ניתקתי מחברים קרובים שלי מסיבות מסויימות, היתה לנו הפסקה של כמה שנים, ואז חזרנו לדבר יחד, ועכשיו אנחנו מדברים בעיניים אחרות, על דברים אחרים. זה ממש לא מה שהיה פעם. זה אחר. זה קיבל מימד חדש ושונה. הריחוק של כמה שנים עזר לי לעשות את המעבר הזה יותר בקלות. קשה הרבה יותר לעשות את זה און ליין, עם האצבע על הדופק, בלי הריחוק (דרך אגב, אין לי המלצה של ריחוק לכמה שנים, אני פשוט אומרת שזה מאוד עזר, כי כאילו פגשת מחדש אדם זר שאתה מכיר).

בזוגיות, אפילו מבחינה הורמונלית אי אפשר לחזור לריגושים ולניצוצות שהיו פעם. תמיד האהבה עוברת ומשנה צורה וגם שם, דווקא בגלל כל הלחץ של החיים וכל הזמן שאין להיות ביחד, אי אפשר להיות עם האצבע על הדופק לגבי בן הזוג השני, מה שגורם לנו עוד יותר לנסות ולהחיות את העבר. העצה היחידה שיש לי בנושא היא אולי לא משהו, אבל לפי דעתי היא יכולה להעיר מחדש פן נוסף של אהבה עמוקה שתהיה לה אותה עוצמה של הרגשה כמו אותם ניצוצות שהיו בהתחלה. תיראה. אחד הדברים שהכי גורם לגברים אושר זה שבת זוגם מאושרת והם הסיבה לכך. מצד שני אומרים שהגבר הוא צייד מטבעו, וזה אחד הדברים שגורם לאדרנלין שלו לזרום. אם נשלב את שני הדברים ביחד, בוא נאמר שאתה צריך לצוד את אישתך מחדש J. תבחין הרבה יותר טוב מה גורם לה אושר. היום דברים שונים יגרמו לה אושר. הפעם אולי לישון לילה שלם בלי הפסקה יגרום לה לאושר. אולי אמבט מפנק עם שיארך שעה עם נרות (איתך או בלעדיך), ולא להישאר עם מקלחת מטכלית כל יום. בכלל אישה הכי מאושרת שאתה מבחין, חוקר ומתעניין מה קורה אצלה בפנים. היא מאוד אוהבת שאתה מתעניין בה עצמה, ולא רק במחוייבויות שיש לשניכם. ואז היא נפתחת הרבה יותר ומעניקה לך את שאתה זקוק לו באמת, את שיעשה אותך מאושר עד לב השמים, ואז זהו הפן העמוק יותר של האהבה. לפעמים דווקא אם אתה מתנהג כמו ילד שמבריז משיעור הכי עוזר. אם תתנהג כאילו אתה תבריז רק לכמה רגעים (לא הרבה, רק חמש דקות או רבע שעה, כי לפעמים אי אפשר יותר) מהמחוייבות שלך, זה יתרום הרבה להרגשה של שניכם. שינוי הגישה גורם לריגוש מסויים. להפתיע אותה בדברים שהיא באמת לא מצפה להם, כמו לשלוח לה פרחים לעבודה, או בתחילת החורף לקחת אותה לטיול רגלי של חצי שעה-שעה כששניכם עוטים אך ורק מעיל ארוך ומחמם בלי כלום מתחת, ואני סומכת עליך לרעיונות מקוריים אחרים J.

דרך אגב, רציתי לתת עוד כמה עצות, אבל בחנתי אותן מחדש וראיתי שהן לא רלוונטיות אליך.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 12-09-2007, 10:44
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
מממ...

אני מכיר את המקרה לגופו אבל אני לא ירחיב על כך כי אני חשוב שנתנו לך אחלה של עצות.
וגם אני חושב שתיהיה קצת עייף מלקרוא את ההודעה שלי אחרי כול ההודעות שקראת.

אבל אני כן רוצה לאחל לך ארז חג שמח ושנה טובה מלאה בביראות ,אושר ,פרנסה והצלחה.
אתה אדם טוב שמגיע לו הטוב ביותר ואני מוכן להיות ערב לכך.

טיפ קטן: אתה לא העבר שלך ביכולתך להשתנות הנח את פצעי העבר שלך והתקדם קדימה.
לכבוד השנה החדשה תחשוב על דבר קטן שהייתה רוצה לשנות בך ועשה אותו.

"כשתי ידך תופסות בעבר קשה להראות את העתיד"
יום כיפור קרב ובא הנח את העבר וסלח לאנשים שפגעו בך בעברך התקדם קדימה ,חשוב קדימה.
עשה פעולות קטנות שיביאו לפעולות גדולות.

זהו שנה טובה ומוצלחת ארז הרם את הראש וצעד קדימה ביכולתך לשנות את עתידך. רק תאמין.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 14-09-2007, 03:08
צלמית המשתמש של charm

אתם פשוט מדהימים

אתם פשוט
בפרוס השנה החדשה רציתי להודות לכל אחד ואחת מכם על התגובה והאהבה והחיזוקים מכם (עכשיו אני סוף סוף יודע מה מרגישים שמקבלים עזרה ) כמו שנאמר גם החזקים צריכים חיזוק לפעמים כדי לעמוד איתן
אהבתי את כל התגובות גם אלו שרק הביעו אהבה והזדהות וגם אלו שנתנו עצות שלקחתי לתשומת לב

כמו ששמתם לב לקח לי זמן לענות מההודעה האחרונה שלי פה באשכול כי לשמחתי קרו כמה דברים משמחים שהעסיקו אותי
1. נכנסה עבודה שהעסיקה אותי ובתקווה שלמרות החגים העבודה תמשיך לזרום
2. בשורה יותר משמחת היא שאישתי התקבלה לעבודה שרצתה (מתכנתת בבנק לאומי) ובכך תנצל את הפוטנציאל הענק שלה במקום להתקע בעבודה סתמית
3. בעקבות העבודה החדשה של אישתי הוצאנו את הילדה מהפעוטון שהיה ליד העבודה הקודמת שלה והצלחנו בפוקס למצוא מקום בפעוטון ליד הבית (משהו שניסינו בעבר אך לא היה מקום שם כבר) כך שלא צריך לנסוע או להיות תלויים ברכב בשביל להביא ולקחת
4. החג הגיע והמשברון עבר וחלף לו בייחוד שהיתה לי שיחה טובה עם מישהי היום ששימח אותי

אז שוב תודה ענקית על כל האהבה שנתתם והתמיכה שהייתי זקוק אוהב את כולכם
ושיהיה חג שמח ושנה טובה
שלכם
ארז

ישן 14-09-2007, 07:32
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
:-)
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אתם פשוט מדהימים"

לפעמיים אני אומר "נפלאות דרכי האל" לפעמיים שהמצב קשה והיאוש משתלט
צצה לה נקודת אור קטנטנה פתאומית שמפריחה לנו חיוך על הפנים.

מהאיוש הכי גדול צומחת הישועה הכי גדולה. מכאב הלידה יוצא תינוק. מריצה ומאמץ גופני קשה
אנחנו מחזקים את הגוף. מכאב אנחנו למדים.

לפעמיים מוזמנים אלינו צרות בחיים כדי שנלמד מהם ונפיק את הלקחים.
בכול הנאה יש סוג של כאב.

אני ממש שמח ארז שהמצב הסתדר תראה איזה שנה נפלאה

נ.ב בקשר לשאלה התכוונתי למצב חוסר המעש. בעברי הלא רחוק היו לי הרבה מטרות
התפצלתי לכול כך הרבה כיוונים שהיה עלי עומס ובסופו של דבר לא היה ביצוע.
היום אני מנסה לשלוט בזמן שלי ,להתמקד במטרות שלי ,להיות יותר מאורגן ומפוקס.
גם אם אני נופל על יום שלא בא לי לעשות כלום ,אני עושה זאת בשלבים אחד אחרי השני.
המעשה הראשון מניע אותי לעשות את המעשה השני וכו...

שנה טובה ארז אני בטוח שבמשך השנה הזאת תתפלא לראות את הדברים הטובים שימשיכו לצוץ בחייך.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 19-09-2007, 15:19
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
ר' עקיבא:"וכי ליבי קשה מן האבן"?

רק לפני כמה ימים למדנו בבית-הספר במורשת ישראל על שינוי.

אני חושב שזאת הייתה הפעם הראשונה שבאמת התעניינתי כלכך בעניין שקשור לפרשנויות מהמקרא (דברים מסוג זה לא עניינו אותי אף פעם).

ר' עקיבא:"וכי ליבי קשה מן האבן"?
כפי שמתואר בסיפור: עבר ר' עקיבא ליד באר, כשהבחין באבן חלקה ומבריקה.
חלקה כתוצאה משיפשוף המים.

אמר ר' עקיבא "וכי ליבי קשה מן האבן?"

אם המים הצליחו לחצוב באבן ולגרום לשינוי צורתה, האם האדם לא מסוגל יהיה לשנות את ליבו?
כאשר האבן מסמלת את השגרה, והמים מסמלים את הזרימה והחידוש.
ר' עקיבא מביא פה דוגמא מצויינת לכך שהאדם יכול להשתנות בבת אחת - אמר האדם שלמד את התנ"ך בגיל 40, והצליח לשבור את השגרה שלו.

לאה גולדברג: "לבל יהיה עלי יומי הרגל":
נקודת מחשבה נוספת שגם אליה התחברתי.

לאה - מסבירה שאין צורך לאדם לחולל שינויים גדולים, אלא שהשינוי נמצא בהרגל ובשגרה עצמה.
דווקא השינויים הקטנים, הם אלה שהופכים את החיים שלנו לשמחים.

השינויים שעליה היא מדברת, הם למשל: כשאתה יוצא החוצה... האם התייחסת פעם לשינוים הקטנים? למשל הפרח שגודל בגינה הסמוכה לבית? לדוגמא גדילתה של בתך הקטנה? שינויים קטנים במזג האוויר? היכולת שלך לנשום? להרגיש? לתקשר?

מקווה שהצלחתי בכל זאת להעביר לך משהו לקו המחשבה.

נתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:15

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר