לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2007, 22:28
צלמית המשתמש של BiNbA17
  משתמשת נקבה BiNbA17 BiNbA17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.06
מבקשת המלצה לנגן אמפי3 טוב.

שלום. אני לא יודעת אם זה הפורום הנכון, ואם זה לא אשמח אם תפנו אותי לפורום הנכון...

אני מחפשת נגן MP3 טוב, שמגיע עם נפח כמה שיותר קטן ושניתן להרחיב לו זיכרון (מחישוב קל זה יוצא יותר זול לקנות נגן עם נפח קטן וכרטיס זול עם נפח שמן ביותר ולשים לו)
ושהבטריות שלו לא יהיו נטעות כאלה. או ייחודיות או הטענה דרך המחשב וכו'... (לא רוצה להתעסק עם בטריות נטענות)
בנוסף, אני מחפשת גם אוזניות טובות שיחזיקו מעמד.
עד היום רכשתי אוזניות בחנויות אלקטרוניקה שונות (שקם אלקטריק וכו') בכ-50 שקלים, שהחזיקו בדיוק חודשיים-שלוש בודדים.
אני מחפשת אוזניות שיחזיקו לפחות שנה - שנתיים.

התקציב לכל העניין: כ-400 שקלים.

תודה לעוזרים,
עדן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2007, 01:09
  sira sira אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "מבקשת המלצה לנגן אמפי3 טוב."

אבל בכל מקרה יש את הנגנים של SONY שאפשר לדחוס אליהם שירים בפורמט מיוחד של החברה (בתוכנה שמגיע עם הנגן) כל שיר נדחס לבערך 2 מגה , הם ממש איכותיים מקבלים איתם אוזניות של סוני וכמעט כולם פועלים
על סוללות AAA כך שלא תסתבכי עם טעינה וכו'
אין להם נגן עם הרחבת זיכרון אבל נראה לי שזה גם לא רעיון כזה טוב לקנות נגן קטן ולהוסיף כרטיס...
אם את מחפשת נגם בשביל 250 שירים נגיד אז תקחי את הדגם הזה-NWE105 וSonyו הבעיה היחידה היא שאין רדיו חוץ מזה הנגן מצוין וקטן ביותר. זמן סוללה מרשים של 45-50 שעות מניסיון!

נגן נוסף הוא ML100 של חברת MPIO הוא גם קטן וגם מחזיק 20 שעות בערך על סוללת AAA נפח 2GB כלומר, 500 שירים בערך, ואם זה מה שמפריע יש בו רדיו, ניתן לקנות ב"באג" ב250 ש"ח הכי זול בארץ. נגן מצוין יש כזה לאחותי. יש להם עוד דגם- FY700 שיש לו את אותן תכונות עם עיצוב שונה...תבחרי את....

אם את רוצה עוד עזרה- el_b_s@walla.com בכיף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר