לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2007, 17:41
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי creeperman שמתחילה ב "שימותו אינשאללה הבני חראת..."

זה גל של ניאונאצים תראו:

צפת: צלב קרס התגלה על קיר בית הנמצא בשיפוצים

15:11
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/V1partner1/Service126/Images/dot_article_1.gif]
18.09.2007

צלב קרס התגלה על קיר בית שנמצא בשיפוצים ברחוב הנשיא בצפת. סמוך למקום התגלה מיכל של תרסיס צבע. משטרת צפת פתחה בחקירה. (רובי המרשלג)

http://news.nana10.co.il/Article/?A...ypeID=1&sid=126

http://news.nana10.co.il/Article/?A...ypeID=1&sid=126

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3450413,00.html (זוהי הכתבה של חיפה שהזכרתי למעלה*)

ויש עוד מקרה שבטח מחר יעלה לעיתונים של 2 בנים מהשכבה שלי שעשו דברים איומים!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2007, 16:05
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי mataan123 שמתחילה ב "כמו שהם באו בהמונים ככה הם..."

קודם כל תלמד לכתוב בבקשה. או תעבור על ההודעות, באמת זה כואב לקרוא.

תחשוב אגב שהרבה מהסבתות האלה ניצולות שואה.
הן או המשפחה שלהן יהודיות\ יהודים, ברוסיה הן סבלו מגזענות רוב הסיכויים, אז לבוא לפה כדי לסבול עוד מהעם שלהן?!
לא משנה מה ההתנהגות שלהן, יש להן זכות להיות פה בדיוק כמו שלך יש.

ואגב לא יודעת באיזה אוטובוסים אתה נוסע, אני אף פעם לא נתקלתי באנשים שרצים סתם בין המושבים, במיוחד לא אנשים זקנים. מה שכן, נתקלתי בהרבה צברים שנדחפים בתור, מתנהגים כאילו הם טובים יותר ממני ומה לא.
תפסיק להכליל... לא חסר ישראלים אחרים שלא יודעים להתנהג. כמו שאני אומרת, מטומטמים יש בכל מקום.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 19-09-2007 בשעה 16:10.
ישן 19-09-2007, 17:21
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "לאמץ את השיטה של פבלוב..."

חשוב לי לציין שהשניים בשכבה שלי שעשו את זה הם בפנימיה צבאית.. הם עשו "תהלוכה" הצדיעו וצעקו צילמו את זה והעלו ליוטיוב(זה כבר הורד משם-אל תטרחו.)
בקיצור הקטע שבאמת מטריד עוד יותר מהכל זה שזה יוטיוב.. זהמתפרםס לכל העולם- וששני אנשים עם מדים של צבא ההגנה לישראל פאקינג מצדיעים צועקים הייל היטלר ומכריחים ילדה קטנה אחרת להצדיע ומצלמים אותה וגם את זה מעלים ליוטיוב אז זה כבר חולני..
וכן זה אמנם מה שקרא לפני 60 שנה! אבל לא בין יהודי ליהודי! באמת שזה ביזיון לשמו...
והמשטרה ארמי בוי? מה הם יעשו? הם לא ראו את זה....וגם אחרי שהם רואים הם לא עושים כלום.... זה קרה כבר מעל 5 פעמים פה בחיפה.

ישן 20-09-2007, 12:13
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "רק אותי זה אוכל?"

ציטוט:
כל החשודים עולים ממדינות חבר העמים שאינם יהודים, ושעלו לארץ מתוקף חוק השבות.
זה מה שקורה כשיש מקרים שאנשים קונים תעודה מזוייפת הטוענת שסבא שלהם היה יהודי ובגלל חוק השבות זוכים בכך לעלות ארצה, לקבל אזרחות, לקבל קצבאות וסל קליטה.. :\

על העניין בויקיפדיה

התנגדות לחוק במתכונתו

חוק השבות במתכונתו מאפשר ללא-יהודים (שלהם סב יהודי או סבתא יהודייה) להגר למדינת ישראל ולקבל אזרחות מיידית. במסגרת הוראות החוק עלו לישראל החל מראשית שנות התשעים מאות אלפי עולים שאינם יהודים ושאינם מעוניינים לחיות כיהודים (אשר הצליחו להוכיח כי יש להם קרבה ליהודים כאמור). אוכלוסייה זו ראתה בהגירה למדינת ישראל הזדמנות לשיפור מצבם הכלכלי לנוכח זכותם לקבלת סל קליטה, הקלות במיסוי, מענקי עידוד ברכישת דירה, קצבאות ועוד. חלק מהם אף ראה בהגירה לישראל שלב של צבירת הון ראשוני הכרחי במטרה להגר לצפון אמריקה או למדינה מערבית אחרת.

עם תחילתה של תופעה זו של הגירת לא-יהודים לישראל שנוצרה עם המעבר של מדינת ישראל ממדינה מתפתחת למדינה מפותחת, נשמעו קולות הקוראים להגבלת הזכות לעלייתם של לא-יהודים ולמתן אזרחות מיידית. זאת במטרה לשמור על צביון מדינת ישראל כמדינה יהודית ובמטרה למנוע ניצול של תקציב המדינה למטרות שלטענתם לא להן התכוון המחוקק (עלות הקליטה הוערכה על ידי בנק ישראל בשנת 2006 בלמעלה מ- 100,000 ש"ח לעולה אחד ובלמעלה מ- 400,000 ש"ח בקליטת עולה אחד מאתיופיה). בולטת במיוחד התבטאותה של פרופ' רות גביזון כי אין לאפשר הגירה של מי שאין לו עניין בחיים יהודיים (בהתייחסה להגירה של קהילת הפלשמורה).

הצעות שהועלו לשינוי בחוק:
  • ביטול הזכאות לעלייה לדור הנכדים.
  • קריטריון של עניין בחיים יהודיים.
  • מתן אזרחות על פי קריטריונים להשתלבות (כפי שקיים באוסטרליה, ארצות הברית ומדינות אחרות).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:37

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר