לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2005, 10:58
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
סיכום השבוע החולף .....

שלום חברים
"אז מה היה לנו שם" (כמו שהגשש אוהב להגיד )
היה לנו יום אהבה בתחילת השבוע שכמו שקראנו כל אחד חגג באופן שלו
שני חברים יקרים פה קיבלו צלשים
ונשמח לשמוע איך עבר עליכם השבוע האם היה משהו מיוחד או גם האם עומד להיות משהו מיוחד

אני יכול להגיד שאצלי היה שבוע דיי עמוס למרות שלא חשבתי שיהיה (אבל כמובן שזה לטובה כי עומס בעבודה = כסף ) מלבד זאת הצלחתי לאלף את הכלבה שלי למדה לתת יד והיא ממש חמודה כשהיא עושה את זה וגם דברים אחרים.
והעיקר הבילוי הגדול עדיין לפניי כי בסוף השבוע אנחנו חוגגים 3 שנות נישואין (וואו איך שהזמן רץ) אז מתוכננים כל מיני דברים (שחלקם אישתי עדיין לא גילתה לי ) אספר לכם בהמשך איך היה....

מחכים לשמוע אותכם
שיהיה שבת שלום ותבלו במיוחד במזג האויר הנהדר הזה שבא עלינו לטובה
שלכם
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2005, 19:16
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
עמוס גם כאן :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "סיכום השבוע החולף ....."

פרט לכל השינויים החדשים בפורום, חל גם שינוי מאוד משמעותי בחיים שלי כרגע- בצבא, במקביל לתפקיד שיש לי
כיום המפקד שלי ביקש שאכנס לעוד תפקיד שאומר יותר עבודה בשבילי ובעיקר יותר שעות .
האמת היא שהצעד הזה מאוד הפתיע אותי ולוקח לי זמן להתרגל ולסנכרן את עצמי לכמה כיוונים אבל בשורה התחתונה אני
בסדר עם המצב, כלומר- קשה לי כי זו יותר עבודה אבל עם הזמן אני מקווה שאשתלט על הכל ביתר יעילות .
אז יצא שהשבוע סיימתי עבודה ביום שני בעשר בלילה ולרגל יום האהבה וציון חמשת החודשים שלנו ביחד, חבר שלי שלח לי
בהפתעה זר פרחים מדהים עם שושן צחור ולוע הארי, ראיתי את הזר רק ב-11 בלילה, אבל זה עשה לי את השבוע !
וביום רביעי- נסעתי לפיקוד מרכז עם המפקד שלי לדיון מאוד חשוב עם הקצין הפיקודי שלנו וראש מדור בחיל ועוד
כמה קצינים (הרבה פלאפלים וארונות בחדר אחד ורק רב"טית אחת קטנה ) .
בדיון לקחתי חלק ודיברתי קצת, המפקד שלי הגדיר אותי כ"העוזרת" שלו וקיבלתי המון פידבקים על העבודה שלי .
לאחר מכן - לכשסיימתי בפיקוד נסעתי לתחנה מרכזית ירושלים כדי לקחת אוטובוס לאשדוד (זה יום שבו אני לומדת)
והתחיל איתי איזה חייל נחמד בזמן שאכלתי, מסתבר שהוא מ"כ בגדוד חי"ר של בחור שאני מכירה אז דיברנו
קצת ועפתי משם כי יש לי חבר, מספיק לי
וביום חמישי- ה-יום העמוס, יצאתי בשמונה וחצי מהבסיס ישר לחבר שלי והייתי איתו ברציפות עד היום בצהריים .
מאז שהוא התחיל לעבוד בבאר שבע, יוצא שאנחנו מתראים רק בסופי שבוע כך שמנצלים את כולם להיות ביחד .
ועכשיו אני עפה להתקלח כי אנחנו יוצאים לבית קפה עם כמה חבר'ה לפני השבוע העמוס הקרוב .
אה ארזזזזזזזזז - מזל טוב שוקולטה לרגל יום הנישואים (ולעוד הרבה שנים ), מסור נשיקה לאשתך !

שבוע טוב לכולם, נצלו את השבוע עד תומו ותעשו חיים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 19-02-2005 בשעה 19:22.
ישן 21-02-2005, 12:41
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הדיווח....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "סיכום השבוע החולף ....."

אז כמו שהבטחתי הנה הדיווח מהסוף שבוע של החגיגות לציון יום השנה ה 3 שלנו אבל קודם 2 הערות קטנות: לשאנטית אלגנטית לאן את נוסעת כל כך הרבה? נשמח לשמוע פירוט. ולרחלי המתוקה תודה על האיחולים והנשיקה תמסר לאישתי , ועכשיו לדיווח: (שלדעתי הוא יכול לתת גם רעיונות מצוינים לכל מי שמחפש לתת מתנה או מחפש דרך לפנק מישהו)
אז הבילוי התחיל ביום שבת בבוקר קמנו ב 8 בבוקר התארגנו אכלנו ארוחת בוקר ויצאנו צפונה (אז עוד לא ידעתי לאן אנחנו נוסעים אישתי החליטה לשמור בסוד עד הרגע האחרון את ההפתעה) כעבור 45 דקות הגענו למכמורת לחוות סוסים שכבר היינו שם פעם לרכיבה זוגית (אנחנו ועוד מדריך) רכבנו כחצי שעה הגענו לים ואז ירדנו מהסוסים המדריך ואישתי לקחו שמיכה פרשו אותה והוציאו שתיה וחטיפים (הגרסה "היורמית" כי במקור זה אמור להיות יין ותותים או שוקולדים (אומנם גם בתוספת מחיר אבל זה פרט שולי ) ובחרנו בגרסה "היורמית" כי אנחנו לא מהשתיינים ובחום של שבת לא יודע כמה השוקולדים היו שורדים) והמדריך לקח את הסוסים ונתן לנו להיות אחד עם השני כרבע שעה מול היום וכמעט שלא היו אנשים שם לכן זה היה כמעט חוף פרטי לשבת מול היום ותחת השמיים המקסימים שהיו ביום שבת לאחר מכן המשכנו ברכיבה של עוד כרבע שעה וחזרנו לחווה
לאחר מכן נסענו לארוחה משפחית אצל ההורים שלי (כי מסורת לא שוברים וגם כדי לחגוג איתם) ולאחר מכן נסענו לבת ים למלון מרקורי שם הלכנו לספא שלהם שכלל מסז של 45 דקות ואפשרות לשחות בבריכה המקורה שלהם ולהיות בסאונה וגם כולל ארוחת ערב באחת המסעדות של המלון כך שהיה לנו יום מאוד עמוס ומהנה וגם ספורטיבי
אתמול (יום א') בערב שזה בעצם היה היום הנישואים הרשמי הלכנו להצגה שנקראת אהבה ממבט שלישי ההצגה אמנם היתה ממש לא מוצלחת אבל לאחר מכן ישבנו באבן גבירול בתל אביב בבית קפה ואכלנו וופל בלגי וקיבלנו גם כוסות יין מתנה לרגל יום הנישואים (מה לעשות גם הם לא ידעו שאנחנו לא חובבי יין ) וכשחזרנו גיליתי שאישתי המשיכה להפתיע ואירגנה עם אחת הידידות שלנו שתבוא ותשים בבית בכל מיני מקומות נירות ופרחים ובקיצור שחזרנו הבית היה מואר בנירות וקישוטי פרחים ממש יפה וככה חגגנו את יום הנישואים שלנו בסוף שבוע עמוס פעילות ושהיה מאוד מקסים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר