לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2007, 09:06
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
אתה יודע איזה כושר עושים האסייתים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי orib שמתחילה ב "דעתי"

שזה בדיוק מקצר להם את בדיוק את השרירים והופך את התנועה שלהם כמסורבלת כפי שאתה בשוגג אומר ודווקא טועה בצורה ניכרת.
הרבה מאוד כחלק מהאימון של המתאמנים באומנויות לחימה לצורותיהם השונות ובמיוחד של המאסטרים הגדולים כוללות ריצות ונסיעה ושחיות ארוכות בים, אימונים כוח רבים אפ משקולות והרבה תרגילי מתיחות ועיצוב חיטוב.
אימוני חישול רבים כמו הכאה על סלעים ועצים של לדבר על הזזת סלעים.
ככה למשל מתאמן מוריו היגואנה שהוא האייקון והמומחה העולמי של הגוג'וריו למשל שבגיל שבעים הוא עושה עדיין ניסים ונפלאות ומשתפר כמו יין טוב עם השנים.
נזירי שאולין עושים אימוני כושר מפרכים מבוקר עד לייל והשגיהם הלחימתיים לא נעלמים בעין האדם ולאורך ההיסטוריה יכולותייהם הועברו כמו אגדה ושיטות רבות הושפעו מהם.
אפשר עוד להמשיך ולדבר על ג'ו ג'יטסו ונינג'יטסו וסוגי גונג פו אחרים.
חזרה לפורום
ישן 23-09-2007, 12:02
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
תראה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "אתה יודע איזה כושר עושים האסייתים"

אני לא יכנס איתך לויכוח אבל אני רוצה להגיד כמה דברים. אני לפני שעסקתי באומנויות לחימה ביליתי את רוב ימיי בחדרי כושר וחקרתי רבות לגבי הפעולה שעושה הרמת משקולות וזה עובדה מדעית שזה מקצר את השרירים ואם זה אי אפשר להתווכח.
בנוגע לדעות רבות שזה מאט את הגוף לאו דווקא מסרבל אבל מניסיון ראיתי שאנשים בעלי שרירים של חדר כושר יותר חזקים אבל יותר איטיים ובנוסף זה גורם לשחיקה במפרקים מה שגורם לבריחים להיות אקסטרה כואבים משום שהמפרקים לא גמישים.שים לב שלא אמרתי שאימוני כוח לא טובים רק שעבודה עם משקולות לעיתים מזיקה לעבודה באומנויות בגלל שהיא מקצרת טווח תנועה ולעיתים פוגעת.אימונים כגון ריצות שחיות,מתיחות וגמישות הן מבורכות ולא אמרתי אף פעם שלא כדי לבצעם.
לגבי חישולים הבעתי כבר את הדעה שלי שזה פוגע בגוף ושוחק אותו בנוסף גורם לפגיעות עצביות רבים לא מסכימים חלק כן ואתה מוזמן גם לא להסכים.
בקשר לנזירי שאולין למרות שאני לא מבין גדול באומנויות סיניות אני בחיים שלי לא ראיתי נזיר שאולין שמרים משקולת.
דעתי היא אישית הכוח באומנויות הלחימה חשוב אבל הטכניקה יותר ולמדתי את זה על בשרי.
ולגבי המסטרים הגדולים-תשמע מה אני יגיד לך אומנויות כגון מואי טאי וקראטה למיניו מתבססות על כוח אבל מה אני יכול להגיד לך שהרבה מאוד מאסטרים לא מרימים משקולות ורואים בזה דבר פסול.
אני באתי גם מהעולם של החדר כושר והבנתי שעל יתרונותיו יש לו גם הרבה חסרונות
חזרה לפורום
ישן 24-09-2007, 20:03
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
תלוי.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי p yosi שמתחילה ב "תכנית אימונים מיקצועית"

זה מאוד תלוי באימוניך ובמה שאתה רוצה בסוף להשיג,
יש את הטווח הארוך שבו אתה יכול לבנות שרירים חזקים וארוכים וזאת קורה בהתמדה בתרגילים ללא משקולות, אני מתאמן ללא משקולות וקודם לכן התאמנתי עם משקולות, ומהכרות שלי עם אחד שמשלב
בין השניים הגזמה גורמת לחיזוק מסיבי ושחיקה, לנפח שריר צריך לעבוד במשקלים גבוהים מעט, לשרירים ארוכים ללא ירידה או אפילו פגיעה בזריזות צריך לעבוד קשה והרבה, העבודה שלי נעשית על תרגילים שמחזקים ובדר"כ מחזקים ולא שוחקים בביצועם נכונה, כגון: שכיבות שמיכה (למיניהן), כפיפות בטן (למיניהן),
ריצות, זחילות, הליכות (ללא פרוט), מתח וטיפוס, קרבות (מאוד מחזק),
השארות בתנוחות לא נוחות לאורך זמן (מאוד מחזק), סטים של אגרופים עם משקולות בידיים (לפעמים),
ועוד ועוד ועוד (למאמן שלי יש מחשבה יצירתית),
כדי להתחזק ולא להיפגע מהגזמה אל תעשה תרגילים כשאתה מרגיש שאתה חייב לשנות את התנוחה שלך בהם לתנוחה שתפגע בך, ולכן איני ממליץ לך להתאמן בחדר כושר יחד עם האימונים שלך בלא קשר לרמה שלך ועד כמה אתה בכושר, כושר צריך לבנות בהתמדה וחכמה אמיתית זה ללמוד מטעויות של אחרים ומשגיאות קטנות שעושים כדי שלא יהפכו להיות שגיאות גדולות מידי, ובחדר כושר אפשר להיפגע.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר