לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2007, 22:38
  Bob123 Bob123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.07
להשתחרר מאהבה

אוקיי, אני רושם את הנושא הזה באנונימיות לחלוטין, בלי לרשום שם או גיל, כי בעיקרון כל מה שאני רוצה זה עזרה, אם זה אפשרי.

בכל מקרה אני לא ארחיב יותר מדי על הסיפור כי אני לא חושב שזה יתרום למשהו, אני פשוט אספר את העיקר בכלליות.

נקלעתי לאהבה (אם אפשר לנסח את זה ככה), בכל אופן אני לא יודע אם זה אהבה או שזה כבר גובל באובסיסיביות. זה נמשך כבר מספר חודשים, כשבחודשיים האחרונים זה בערך השיא. האהבה היא מן הסתם חד צדדית לגמרי והעובדה שהיא כזאת די שוברת לי את הלב. את זאת שאני אוהב אני נאלץ לראות על בסיס יומי. אני כבר לא יודע אם אני רוצה לראות אותה או לא... אני מחפש לראות אותה אבל ברגע שזה קורה אני מתחיל להרגיש לא טוב פשוט... זה גובה מחיר כבד מדי ממני. אני לא חושב על שום דבר אחר חוץ מזה במשך זמן כל כך רב ואני מרגיש שאני חייב להפסיק. הבעייה היא שזה ממש לא פשוט להפסיק, כמה שניסיתי, ואלוהים יודע שניסיתי...

אני לא מצליח להתגבר ואני לא מצליח לשכוח. זה הגיע למצב שאני מאבד טעם בחיים בגלל העניין הזה. זה פשוט הדבר הראשון שאני חושב עליו כשאני קם בבוקר והדבר האחרון שאני חושב עליו שאני הולך לישון.

כואב לי כל כך מזה ואני נורא הייתי רוצה שזה יפסק, אבל אני לא יודע מה לעשות...

אני אשמח לשמוע כל עצה...

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2007, 00:35
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
הכאב הוא מובן,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Bob123 שמתחילה ב "להשתחרר מאהבה"

אך אינך יכול לומר דבר כזה ולהיות שלם כל עוד לא עשית משהו בנידון.
מה דעתך על לדבר איתה?
זה מצב מאוד לא ברור עבורך.
אתה מבולבל מסוג של רגש... יש לך הבנה מאוד טובה של המצב אם הצלחת לקרוא לזה "אובססיה".
אובססיה בכל תחום בחיים היא לעולם לא טובה, כי היא מונעת מאיתנו להתקדם או להמשיך הלאה, ומונעת מאיתנו לנסות להביא לשינוי המצב, לכאן או לכאן.
מה עוצר בעדך? למה אתה מרגיש שאתה דורך במקום? האם זה הפחד מדחייה?
נסה להתמודד עם המצב במקום לחשוב עליו.
נסה להתקדם במקום להשאיר את עצמך במקום הכואב הזה.
נסה להתמקד בבעיה האמיתית, שהיא בעצם חוסר היכולת שלך להבחין בין אהבה לשאר הרגשות או התחושות.
יצרת בראש מן פנטזיה על הבחורה הזאת, הפכת את עולמך לאידיאלי אם וכאשר היא תכנס אליו. על סמך מה?... לעולם אי אפשר לדעת בדברים האלה, עד שלא מנסים.
זה נחמד לפעמים לשאול שאלות, אבל תפוס יוזמה, ותתחיל לחפש תשובות.
הן נמצאות אצלה, אז תדבר.

בהצלחה.

דניאל.

ישן 28-09-2007, 05:44
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לבוב ולכל השאר באותו מצב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Bob123 שמתחילה ב "להשתחרר מאהבה"

כדי להבין יותר את המצב בדרך כלל צריך יותר פרטים וכשמספרים משהו בכלליות בדרך כלל מקבלים תשובות כלליות ולכן אני מציע לנסות לפרט כמה שיותר, כמו אצל בוב , למה האהבה היא חד צדדית האם היא תפוסה או שניסית לדבר איתה והבנת שאין סיכוי? (וכנ"ל לגבי השאר שאם רוצים עזרה מוזמנים לפרט)

אני יכול להגיד לכם מקרה שלי זה קרה ואיך התמודדתי איתו כשלמדתי את תחום המחשבים אחרי הצבא היתה מישהי בקורס שהיום אני לא יודע אם הייתי מאוהב בה או ברעיון שתהיה לי מישהי סוף סוף אך זה לא משנה כרגע מה שכן אני זוכר שזה הפריע לי דיי בלימודים כיוון שידעתי שאנחנו לא נהיה ביחד כי באותו תקופה היה לה מישהו ואנחנו בעיקר היינו חברים ללימודים ומצאתי את עצמי יושב בכיתה ובוהה בה במקום להקשיב למרצה, וגם לאחר מכן למחרת בעבודה ובשאר המקומות כל הזמן היה היתה לי במחשבות ומה שעשיתי זה המצאתי שיטה כדי לנקות אותה כביכול והיא שכל פעם שחשבתי עליה חשבתי על דף לבן כאילו מוציא את התמונה שלה מהראש ואז יש דף לבן במקום ולאחר כמה זמן זה באמת הצליח והפסקתי לחשוב עליה ויכולתי להתרכז שוב בדברים החשובים (דרך אגב היום אנחנו ידידים)
מה שאני מציע לכם זה לנסות את השיטה או למצוא אחת משלכם, אם המצב הוא מאוד חמור אולי עדיף לנסות לעבור למקום אחר כי כמו שאומרים רחוק מהעין רחוק מהלב וגם אז השיטה שלי אולי תעבוד יותר טוב

בכל מקרה חשוב להזכיר לכם שלכם ורק לכם יש את השליטה המלאה על החיים שלכם ורק אתם תוציאו את עצמכם מהבוץ שאליו נכנסתם וזה משהו שלפעמים אנשים שוכחים וכביכול מחכים שמישהו יוציא אותם מהבוץ הזה ואז מגיעים למצב של חוסר אונים, הכל עניין של החלטה שהיא לרוב בהחלט החלטה לא קלה ודורשת הרבה משאבים אבל לא פחות משאבים ממה שאתם מבזבזים כרגע לריק וזה גם נקודה למחשבה

בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים
חג שמח
ארז

נ.ב.
לידעתך בוב ואולי גם השאר דניאל זאת בת ולא בן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר