לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2007, 11:44
  Metal-Boy Metal-Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.07
מסכים איתך ב100 אחוזים משטרת ישראל לא קיימת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex363 שמתחילה ב "משטרת ישראל , האם אתם מאמינים בא?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alex363
בזמן האחרון אני מוצא את עצמי פעמים רבות שואל את עצמי האם משטרת ישראל היא משטרה מגוחחת!
שאלה כולכך קשה והתשובה עליה עוד יותר קשה
פעמים רבות אנו רואים כתבות על מעשי רצח שנעשו ע"י אנשים אשר מוכרים בצורה יוצאת מן הכלל למשטרה.
פעמים רבות אנו מוצאים את עצמינו צופים בחדשות במקרי תאונות דרכים קשות ושונות אשר נעשו ע"י נהגים בעלי אין ספור עברות תנועה קשות.
חלקינו גם נתקלו במצבים בהם המשטרה הייתה אמורה לעמוד לצידם איך אינה נקטה מעשה!

האם אתם בתור אזרחי מדינת ישראל מרגישים מוגנים ?
האם אתם מרגישים שמשטרת ישראל הכן עושה את המוטל עליה?

או שזה רק אני חיי בסרט שרק "כולבוטק" מזיזה דברים?......

אני חושב שאתה פשוט בן אדם חכם משטרת ישראל לא עושה כלום חוץ מלשבת על כיסא ולהיראות עסוקים יש מקרים של רצח כל הזמן פשעים גניבות תאונות נוראיות!!!איפה משטרת ישראל?בדרך אני חושב שצריך להקים משטרה של אזרחים שאנחנו ניקח את החוק לידיים האנשים שאיכפת להם מהמדינה שלהם ולא אלה שרק רוצים להרוס אותה
חייבים לעשות משהו איני מרגיש בטוח ברחובות ישראל אני מרגיש צורך ללכת עם אקדח שלא יתקפו אותי כי הם צריכים כסף נרקומים ופושעים אבל המקרה העצוב שהגיע למדינה הוא הגיע בתור אופנה לארץ האופנה של הפושעים לשדוד זקנות חסרות ישע!! זה מדהים איזה לב יש לאנשים היום ולאיפה הוא נעלם? ואיפה המשטרה? שוב רק בדרך...זה ממש מעצבן אותי לדעת שאני לא בטוח אפילו במידנה שלי =\ זה מבאס
ובקשר לשאלות שלך:
1)לא איני מרגיש מוגן וציינתי בתגובה למעלה
2)משטרת ישראל בהחלט אבל בהחלט אינה עושה את העבודה שמוטל עליה אבל מה אפשר לעשות =[

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר