לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2007, 12:01
  oren669 oren669 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.07
בעיה ממש רצינית עם מן ידידה, שאני אוהב

היי לכולם.
יש לי ממש בעיה, עם מישהי מהבית ספר שאפשר להגיד שאנחנו ידידים עכשיו, ואני אסביר למה זה "אפשר להגיד" , כי יש בינינו היסטוריה: הכרתי אותה לפני שנה בערך, ולפני חצי שנה היא ממש אהבה אותי, במשך אולי חודש היא סבלה כי אני מסיבות שאני לא אזכיר לא ממש חשבתי עליה הייתי מוטרד בבעיות שלי, אחרי זה אני אהבתי אותה והיא כבר מצאה אחר. לפני בערך חודש היא נפרדה מחבר שלה וגיליתי את זה ביום כיפור בשכונה שהיא סיפרה לי, שזה היה לפני כמה ימים.
במהלך החודש הזה(כל ספטמבר) עוד לפני שגיליתי שהיא נפרדה מחבר שלה היא הייתה באה אליי מדי פעם, עושה עיניים וכאלה, ובכלל נותנת תשומת לב, אחרי שהיינו בנתק דיי רציני כל התקופה שהיא הייתה עם חבר שלה(משהו כמו חצי שנה).
טוב בקיצר, אחרי יום כיפור שהיא עשתה לי סימנים (קרצה לי, כל מיני...) , אז התחלתי לדבר איתה הרבה באייסי, והצעתי לה לחזור להיות בקשר, היא שאלה אותי איזה סוג של קשר, אמרתי שאין לי הגדרה ורק לחזור לדבר. טוב בסדר סבבה, אתמול בערב יצאנו אני חבר שלי, והיא וחברה שלה. אני האמת רציתי לגלות איך היא מרגישה אליי, ובסה"כ היה ממש מצחיק, הצחקתי אותה וחברה שלה בלי סוף, אבל כשנשארנו שתינו יצא לנו לדבר עלינו ועל מה שקרה, והיא גם סיפרה לי על חבר שלה לשעבר ואמרה שהייתה ביניהם "אהבת אמת", אבל הוא לא הבין אותה והם נפרדו, ובעיקרון היא שחכה ממנו והוא עדיין אוהב אותה.
בקיצור ניסיתי לרמוז לה שלא הצלחתי למצוא אהבה אמיתית מאז הסיפור בינינו, אבל גם כשנשארנו לבד לא הצלחתי לגרום לאווירה אינטימית, היא המשיכה לדבר.
עכשיו אני קצת מבואס, כי רציתי איכשהו שיהיה משהו , קיוויתי שיש שם ניצוץ, אבל היא סיפרה לי שהיא ממש השתננתה, והיא לא ממש מחפשת חבר, זה הדבר האחרון שהיא רוצה אחרי חבר שלה.
אז אני ממש פוחד להראות לה שאני עוד אוהב אותה אפשר להגיד, ואני מפחד להידחה שוב, כי אני הייתי בדיכאון חודשים שלמים ולא מצאתי אף אחת, אני גם מפחד שאולי היא תמצא מישהו אחר, ואני לא אוכל להיות ידיד שלה, ואז זה יהיה עוד יותר מוזר.
כל הבלבול שלי הוא שמצד אחד היא שולחת לי רמזים ממש עבים, שאפילו מישהו שעמד לידי אמר "ואי זה היה נואש" ברגע שהוא ראה את זה, ומצד שני היא טוענת שהיא לא ממש מחפשת מישהו, לפחות מהשיחות שלי איתה.
בקיצר , אני צריך את העצות שלכם - מה לעשות עכשיו?, לנסות לכבוש אותה כידיד? או להתרחק?
, כי זה סיפור מורכב ביותר, אם יש לכם עוד שאלות על הסיפור תשאלו, כי הוא באמת ארוך, ושוב, הפחד הכי גדול שלי זה להתוודות אליה לגמרי, ולהידחה.
תודה רבה לעוזרים!!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nfo.co.il/modules/Forums/style_emoticons/default/smile.gif]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2007, 14:44
  Michali :) Michali :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
בחורצ'יק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oren669 שמתחילה ב "בעיה ממש רצינית עם מן ידידה, שאני אוהב"

אל תכנס לאזור הידידים, זה אף פעם לא נגמר בטוב. ואל תתרחק, מה יצא לך מזה?!
בחורה שכרגע יצאה מקשר וזה לא כל כך משנה כמה זמן הם היו ביחד לא בדיוק תקפוץ על ההצעה להיכנס ישר לעוד קשר. זה מעיק מידי.
מה שאתה כן יכול לעשות זה לא לקחת את זה יותר לאט.
תכבוש אותה, תכיר אותה, תתחברו ותראה שזה יבוא לבד..
תן לעניין ביניכם להתפתח, לפרוח..

אין צורך לזרז תהליכים, כל דבר מגיע בעתו.
ברגע שתראה שזה באמת מתקדם לנקודה שצריך לדבר על דברים אז תתדבר ותגיד לה מה שאמת אתה רוצה מהקשר שלכם. תהייה ישיר וענייני, תגיד שאתה לא רוצה להיכנס להגדרות אבל אתה פשוט לא רוצה שתהיו ידידים, אתה רוצה משהו יותר מזה..
אם היא תרצה, הרווחת.
אם היא תסרב, הגיע הזמן להתרחק.

good luck

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר