לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2007, 21:56
צלמית המשתמש של donald2
  משתמשת נקבה donald2 donald2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הורים שלא נותנים לצאת

כל החיים שלי בתיכון,אני הייתי הבחורה שההורים שלה אומרים לה לחזור ב12 הביתה ולא מאוחר,אני תמיד הייתי הבחורה שלא הייתה נהנת כי כל שניה הייתי צריכה להסתכל על השעון כי עוד מעט צריכים ללכת,ומיכיוון שכולם רק היו יוצאים בעשות של 11 וחצי 12 אני הייתי הולכת לפני לחברות שלי ,כי אחרת אחרי השעה עשר ין טעם לצאת ההורים בטח יגידו לי לא לצאת יותר,מאז התיכון הפסקתי להיות עם כל החברים מהשכבה,כי הרי אין טעם להמשיך לצאת איתם,כם עכשיו בגיל 18 ההורים שלי מגבילים אותיףכשאני יוצאת בערבים זה רק לקניון או לראות סרט אצל חברה או סתם לשתות משהו בחוף(חס וחלילה שאלכוהול רק לי אסור) ,היום קבעתי עפ חברות שלי אחרי הרבה זמן,קבענו ב12 בלילה להיפגש אני אבוא לקחת אותם עם האוטו שלי (נו ושל אמא ) השעה כבר היה עשר וההורים לא מבינים למה אני לא יוצאת,ואבא שלי כבר התחיל להגיד את לא יוצאת נכון? אז ישר ביטלתי את הפגישה כולם היו מבואסיםףאמא שלי קצת הסכימה שאני אצא אבל אבא שלי כמו בול עץ לא מסכים,כי הוא אומר שפאבים זה רק לפרחות ואנשים לא טובים ואלכוהול וזה לא בשבילי,ומה הוא חושב שאני כמו הבנות האחרות,איתי אף אחד לא מתחיל אז מה נראה לו פשוט נמאס לי!! מה אני בת 18 סיימתי כבר שירות לאומי אני רוצה לצאת קצת לעף מפה,לא כל יום להתקע בבית, עוד חודש אני מתחילה ללמוד אני רוצה לעשות קצת חיים, כלכך בא לי להשכיר דירה ולעוף מכאן

תודה שהקשבתם לי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2007, 22:13
  משתמשת נקבה Lolita_Rebeka Lolita_Rebeka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Lolita_Rebeka
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "הורים שלא נותנים לצאת"

אני יודעת מה זה לחיות תחת משטר כזה, וזה לא קל..
קחי את זה למקום חיובי ותדעי שהם דואגים לך, ושעוד מעט תשכירי דירה משלך ותוכלי לעשות מה שבא לך!
אם את ממשיכה לגור עם ההורים, שבי איתם לשיחה ותסבירי להם שעם כל הכבוד על הדאגה כלפייך, את ילדה גדולה ויכולה לדאוג לעצמך. אל תבואי בגישה "בגללכם אני לא יוצאת, התרחקתי מהחברות.." אל תאשימי, זה יכול לגרום למצב לא נעים..שבי איתם ברוגע ותגידי להם שאת יוצאת עם חברות ושתהיי עם הפלאפון אם יקרה משהו ושלא ידאגו. תהיה בטוחה בעצמך, כי מגיע לך!

ישן 17-09-2007, 07:21
צלמית המשתמש של פלויד
  משתמש זכר פלויד פלויד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.07
שלח הודעה דרך ICQ אל פלויד

זה מצב כל כך רע.
את חייבת, וזה האופציה היחידה, לשבת עם ההורים שלך. שניהם, ביחד, ולהסביר להם מה הבעיה.

להראות להם שאת מבינה את הצד שלהם, שהם רוצים לשמור עליך וכאלה.
אבל שיש צד אחר. צד בך. שהוא מת כאשר את לא יוצאת. בית לא אמור להיות כלא. והורים לא אמורים להגביל אותך בשום דרך (בטח ובטח לא ב18+). הורים צריכים לכוון, להביע דעה ולהראות את כל צדדי המטבע. ואת זכאית לבחור מה שטוב בשבילך.

יש לי ידידה טובה שההורים שלה עשו בדיוק את זה, ובנוסף אמרו לה שאסור לה להסתובב עם אנשים מסויימים. (אני הייתי הראשי מבינהם). כל מה שמעשיי ההורים שלה הביאו זה שהיא הייתה משקרת להם, התרחקה מהם, ולבסוף התנתקה מהנטל שלהם.

תגידי את זה להורים שלך. שאת לא רוצה לריב איתם, לא רוצה לברוח מהבית או לשקר להם. שאת רוצה להנות מהחיים שלך, וזה זכותך...

שיהיה בהצלחה! אולי עוד מעט נפגוש אותך באיזה פאב ב3 בלילה :]

ישן 17-09-2007, 22:37
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי noola שמתחילה ב "תגידי לי, מה עובר עלייך? את..."

זו תגובה דיי מטומטמת, זה שהיא בת 18 לא אומר שהיא יכולה להתנגח עם ההורים שלה הרי
היא גרה אצלם בבית, אוכלת מהכסף שלהם, בגדים אני מניח מהכסף שלהם, חשמל, מים, וכל שאר תנאי המחייה, בגיל הזה הם לא מחוייבים לתת לה את כל זה.
הנקודה שאני מנסה להבהיר, שלהתנגח עם ההורים זה לא שווה, אלא אם כן אתה עצמאי בצורה מדהימה, שיכול לפרנס את עצמך מכל הכיוונים, וגם אז לא שווה.
וחוץ מזה למה סתם ליצור מריבות?
תמיד אפשר לנסות לדבר בנועם, אם ילך, ילך ברוך ה', לא ילך?, ילך בדרך השקרף לברוח פה לצאת שם בלי ידיעה של ההורים, הבעיה היא כאשר הם עולים על זה, אני אישית חושב שהיא נזכרה מאוחר מדיי בשביל להתחיל לברוח ורק שיחה תפתור את הבעיה.
שאני הייתי בגיל 15 גם ברחתי עד שתפסו, בהתחלה התעצבנו אחרי זה מדברים ואחרי זה כבר לבד הםמבינים שזה רצוני והם מחליטים לכבד.
בקיצור, להתנגח זה לא הפיתרון, גשי אליהם, תדברי איתם, בפעם הראשונה לא עוזר? תציקי להם עם זה, אין מה לעשות.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 24-09-2007, 03:45
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לשאר

שיחה זה בהחלט האופציה הרצויה למרות שיש סיכוי שלא תעזור בייחוד אם ההורים שלך ועוד יותר אבא שלך חרד למה שיכול לקרות ומעדיף להטיל את סמכותו ולקרקע אותך, עדיף בשיחה להעלות את הנושא שזה פוגע בחיי החברה שלך ועל הרצון לכייף לפני הלימודים ולהבטיח שאת לא נוגעת באלכוהול ואולי גם לקבוע שעת חזרה למשל כמו 2 בלילה ואז זה לא שהם מבטלים לגמרי את ההגבלה רק מזיזים אותה (ואולי זה פשוט פתח לביטול ההגבלה לגמרי קודם להזיז לשעה מאוחרת יותר ואחרי זה לבטל)
דרך אגב האם את בת יחידה כי אם כן זה מסביר יותר את ההגנה החזקה עלייך
אולי שווה גם להזכיר להם שאת בוגרת ושהגבלות כאלו רק חונקות אותך וגורמות לך לחשוב על לעבור דירה ושוב זה רק כאפשרות כי דבר כזה או יבהיל אותם קלות ויעדיפו להקל עלייך מאשר האפשרות של להפסיד אותך או שזה רק יעצבן אותם ויהרוס את השיחה כך שזה לשיקולך

לכל מי שאמר שימי זין עליהם אז כמו שחתולים אמרה פה זה שהיא בת 18 לא הופך אותה לעצמאית אם היא חיה בביתם היא עדיין צריכה להשמע לחוקים שלהם כי כמו שאומרים בעל המאה הוא בעל הדעה

ונתנאל הסיפור עם האמא הפולניה מוכר (אני אשב בחושך ואוכל רגל קרושה העיקר שאתה תהנה) מניסיון הדברים האלו בסוף גורמים למצפון שלך להנעל כלומר לא להתרגש מכל דבר שאומרים ועושים לך ריגשי
כמו שאומרת הבדיחה למה רוב טכנאי השירות הם פולניים? כי הם יודעים שהכל באשמתם

שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 27-09-2007, 21:46
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
גדלתי בבית כזה (:

למזלי, גדלתי עם עוד שתי אחיות גדולות שעם הזמן אני והן חינכו את ההורים קצת (:
כל אחת מאיתנו יצאה מרדנית, כל אחת התנגדה לחוקים האלו של "תחזרו עד 12"
אז כן, קצת לא כיבדנו אותם בעניין הזה ,אבל ההורים שלנו חיו במאה ה-19, והיינו צריכים להעיר אותם קצת
פעם זה היה משטר, היו ריבים כל הזמן על זה, עכשיו כשכולנו גדולות הם כמעט ולא עושים בעיות (23,22,19)
פשוט תקחי אותם לשיחה, תנסי לדבר איתם.. עצם העובדה שאבא שלך אומר את הדברים האלו, זה אומר שהוא לא סומך עלייך
תשאלי אותו למה הוא לא סומך על איך שהוא חינך אותך... ואם זה לא עוזר, פשוט תתנגדי.. השאלה כמה הם נוקשים.. וכמה את עקשנית..

אני מאד מבינה אותך בקשר לעניין הדירה, ו-וואלה, אם היתה לי אפשרות... הייתי ממזמן בדירה משלי... אבל זה יותר מדי לחיילת לשלם על כל הדברים האלו.. אני אאלץ לחכות.. וגם את, אבל עדיין אפשר לחנך אותם (:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 28-09-2007, 22:53
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

אני ממש לא רוצה לשפוט את ההורים שלך או אותך, ואני מצטערת אם זה יראה כאילו אני בכל זאת עושה את זה.
ההורים שלך צריכים לתת לך חופש לעשות טעויות. וחופש בכללי, כדי שתגדלי להיות בנאדם עצמאי. חוץ מזה, אם נגיד תעברי לגור לבד, את פתאום תשימי לב שכל האחריות עליך וחופש לעשות טעויות לא ממש קיים. לכן כדאי שזה יקרה בהדרגה כל עוד את אצלם. בתור הורים הם לא יכולים לצפות שתלמדי רק מטעויות שלהם או ממה שהם אומרים לך, את צריכה ללמוד גם מטעויות שלך, ובתור הורים הם אמורים לעזור לך לפתור את הבעיות שנקלעת אליהן (למרות שחבל שלא נזכרת מוקדם יותר).
בגיל 18 זאת זכותך המלאה לקבוע מה בשבילך ומה לא בשבילך (בקטע של האלכוהול והפאבים), וזה לא משנה אם את גרה אצלם או לא גרה אצלם. את מכירה את עצמך טוב, את יודעת את מה שצריך לדעת על אלכוהול והסכנות וכו. הורים מביאים אדם לעולם, ולאותו אדם צריך להיות חופש לבחור איזה אדם הוא רוצה להיות. הם יכולים להנחות אותך בדרך שנראית להם נכונה, אבל אסור להם לקבוע במקומך.
אם את הולכת לשוחח איתם (למרות שעבר זמן מאז שפתחת תאשכול אז לא יודעת מה מצב העניינים) אני חושבת שזה חובה להעלות את הנקודה הזאת. יש לך זכות מלאה לדרוש את זה.
בתכלס אני לא יודעת כמה שיחה תעזור. אנשים שהם בולי עץ, נשארים בולי עץ גם כנגד הגיון (עם כל הכבוד להורים שלך כה?) אבל אם זה כן יעבוד אז אני אשמח בשבילך.
דעתי בכל אופן, ומה שלא תעשי, בהצלחה [=.

(כשאני שומעת סיפורים כאלה אני ממש שמחה שאמא שלי ליברלית.)

ישן 29-09-2007, 01:36
  רושוש:) רושוש:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06

טוב אז ככה..

אני בת 16, ומרגישה חנוקה כי אבא שלי לא נותן לי לצאת כל פעם שאני רוצה ועד שעה שאני רוצה
רוב המקרים אני יוצאת וחוזרת בשעה סבירה
ולפעמים אני לא יוצאת וכמובן שזה אחרי כמה פעמים שאני יוצאת
את בת 18 ואני מחכה לגיל הזה רק כדי לצאת כמה לאן איך מתי שאני רוצצה ,
זה גיל שאין אחריות עליך תעשי מה שאת רוצה את לא חייבת לאבא שלך כלום..
פשוט תגידי "אבא אני יוצאת ביי" את לא חייבת הסברים את אמורה לדאוג לעצמך
אני בת 16 ועם איך שאבא שלי איתי לפעמים אני משתגעת אז אני מתארת לעצמי מה זה בשבילך !
פשוט תצאי תצאי ותשימי פס
נכון זה אבא שלך הוא דואג לך והכל
אבל זה כבר גובל בחניקה...הוא ממש סוגר אותך ואת בגיל שאת אמורה לנסות הכל מהכל
אז פשוט תעשי את זה..
הוא לא יכול להציב לך יותר גבולות !!!!!!
תסבירי לו שלא משנה לאן תצאי עד מתי ועם מי את תשארי אותה אחת שיש לה עדיפויות שהם לימודים והכל
מקווה שעזרתי
וסליחה על התוקפנות אבל אני חושבת שככה זה אמור להיות בגיל הזה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר